LEGACY
Deja vu / Deža vi
58 odgovora3,069 pregleda
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#1
Zadnja 2 meseca sam str8 sto se tice kanabisa a pre toga sam pusio 3 meseca svaki dan po malo sa povremenim pauzama a pre toga sam isto napravio duzu pauzu.
E sad moj problem odkad sam batalio duvanje je konstatni de~a vi,
znaci minimum 10 puta dnevno imam osecaj da sam to ve pro~iveo.
To mi se i ranije deaavalo al ne ovoliko
esto.
Ja generalno dok varim nemam problema ali kod mene se problemi jave
kad batalim, kad se
istim pod znacima navoda-
Jel imo neko sli
na iskustva?
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#3
stvarno si pomahnitao, treca tema danas + jedna juce. i kakve veze ima anketa sa temom... sto se tice problema, nisam imao slicnih iskustava pa ne mogu pomoci. doduse duvam u kontinuitetu duze nego ti i pravim manje pauze, mozda je i to :) al ima o tome i na netu, ako ti engleski nije stran samo googlaj cannabis and deja vu ;)
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#4
znam ja engleski nego ocu da cujem vasa iskustva mozda se neko javi, tema je tek danas otvorena :)
ne bi da duvam non stop, lepo je i kad si str8 :)
Power ja mislim da nisam prekrsio pravilnik, teme su na mestu, nisam nasao slicne ako ima prebacite kad nadjete vremena.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#5
niko nije dirao teme nit nesto rekao po tom pitanju, samo komentarisem da si u nekom speedu
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#6
tu si mnogo..
to si moga pitat u brutalu..
que ti triba joa jedan ban?
prva pomisao, zato i glas..
... ni anketa ti nie tribala :P
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#7
Ja sam prvo pomislio na matrix kad sam video temu,druze imas negde kvar :)
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
wuvuzelaAMBASADOR
avg 2015.
avg 2015.#8
Mislim da on krsi pravila foruma svakako jer je na speedu ili necemu slicnom :vozdra:
I sam provodim puno vremena na forumu,mozda vam nekad budem i dosadan sto ucestvujem u skoro svakoj temi, ne "varim" ,doduse silom prilika,ali ovi svi njegovi simptomi su simptomi "hemije" ,a ne apstinencije od trave :rasta:
Ne dajem mu jos puno do puta u BANovice (rudarsko mjesto u BiH) :D
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#9
ahhahahahaha, au kakve predrasude.......
vec ste me osudili da sam na hemiji, da ovo da ono...
moje prirodno ponasanje je kao na kokainu zato i
duvam da bi bio normalan :) tj da bi se uklopio u
masu :)
teme mogu da se otvaraju ako ne postoje slicne i ako nisu glupe,
anketa moze da se otvori jer postoji ta opcija.
i kako ja krsim pravila foruma???
vuvuzela ja sam ovde od 2008 a ti si juce doso tako
da zaebi te price i ne glumi moderatora jer postoje ljudi
koji to dobro rade :)
edit. ako je neko aktivan ne znaci da spama forum,
ja takodje stojim iza mojih stavova da teme nisu
spam vec mogu cak nekom da pomognu.
nisam drukara da te prijavljujem moderatorima tako
da ces morati sam da se prijavis :D
btw zapalio bih ali nemam nista tako da moram da
budem na prirodnoj hemiji :D
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
wuvuzelaAMBASADOR
avg 2015.
avg 2015.#10
Imas ispod mog prethodnog komentara dugme koje izgleda ovako
Klikni slobodno.
Samo sam iznijeo svoje misljenje,i pruzio ti pomoc koju si i sam trazio ako se sjecas.
Ne glumim nista,a pogotovo ne moderatora,a ne libim se reci da spamas povremeno forum citav,a cvrsto stojim iza svih svojih stavova i spreman sam da uvjek snosim i pravedne i nepravedne posljedice istih.
A to kada je ko registrovao se na forum ,nije mjerilo koliko doprinosi istom i koliko je (ne)postovan i (ne)cijenjen.
Do citanja.
i sada NAZAD NA TEMU :
Dobronamjeran savjet,obuzdaj taj "hemija" efekat u sebi, zapali :rasta:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#13
da ne bude nesporazuma ovde po pitanju mog posta, ja sam rekao U speedu a ne NA speedu i nisam mislio konkretno ni na kakvu hemiju
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#14
opusteno Power, navikao sam da me ljudi dozivljaju sasvim suprotno od onoga sto jesam pa i da si mislio da sam na spidu, nista strasno. hehe zamisljam sebe da sam nekoj brzini,
spidu,koki, ekseru, kontam da bi izasao iz koze ahahha
meni je i vutra previse :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#15
Evo ja sam glasao. Ovdje je problem samo taj što su ovakve teme kratkog vijeka i u dosta slučajeva ispadne i kojekakva prepirka,svađa,optužbe i sl :D
Evo vuvuzelagr misli da je autor teme na kemiji :)
Tlo pogodno za razvoj diskusije u smjeru gdje će netko popušiti ban ili sl,hehe
Što se tiče toga nekog sjećanja ... mrzim to jer me svaki puta na par sekundi zaokupira da sam sebi kažem,''čekaj,stani,vidi ovo'' .... i onda završi iste sekunde.
Volio bih daj deža vi, kad bi duže potrajao (bar 5 minuta) ...ovako mi je to bezveze :D
[*]*
Da
1 glas/ova
33,3°%
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#16
Naucio sam lekciju posle prvog bana. ban je iz raja izaso :)
Hvala Ven druze stari, znaci mi savet iskusnijih...
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
wuvuzelaAMBASADOR
avg 2015.
avg 2015.#17
Evo i ovako javno cu da se ispricam clanu @vetar na pogresnom zakljucku s moje strane.
I dalje sam pri stavu da treba da pusi da ga spusta ,ako je priroda mu takva kao da je na "brzinama"
pozdrav :rasta:
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#18
Vidoje nisi jedini :p desava se i meni vario ne vario isto mi dodje, pa se vise i ne obazirem na to...neko bi nam dao dijagnozu koja pocinje sa F hahahah, salim se naravno :) Elem, sve to dodje na svoje cim kvalitetno popunis svoje slobodno vreme...Ima ona stara "rad leci sve" tad je um produktivan, a cim krene da vrti misli u prazno eto ti belaja :)
Ako nisi procitao, a imas vremena jako lepa knjiga: Ekhart Tole - Moc sadasnjeg trenutka
ttt
POZNAVALAC1.100 REP56%
→ Ambasador
tttPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#19
Brijem da je to sve u psihi,npr ko nezna kj je to ni ne pomialja,i onda ti ka~e netko kj je,kao ono spomene ti u razgovoru i tebi se po
ne deaavat,hbg psiha ahhahah
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#20
ko se radi ne boji se gladi :D
radzo nisi jedini sa F odeljenja hehehe :D salim se naravno :)
poco nesto da sljakam al deza vu ne prestaje u usta ga
e be m :D
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#21
evo ga i od mene :) desavalo mi se puno puta,al sve kontam ono koji ti je,iskuliraj nisi u matrixu :) par puta sam komentarisao o tome sa par likova,naravno tipovi koji dime vuju,uglàvnom bi odgovor bio al je tebi dobra furka... nije im se desavalo,meni se to desavalo kad nisam strejt,mada nznm kad sam strejt osim kad mi je praznik :joint:
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#22
xexe, nemam pojma pre mi se desavalo da osetim jednom nedeljno ali svaki dan je malo previse :)
negde sam cito da oni koji okriju neku cakru ili tako nesto
imaju takve tripove ali ja im ne verujem nista :D
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
Superfly
AMBASADOR1.719 REP6%
→ Legenda
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#26
KO sadi ne boji se gladi,
ko ne vari boji se deja vu
ko vari rastafari :D ahhaha
avg 2015.
1 / 30
avg 2015.
avg 2015.