LEGACY
dobivanje ulja od svježe nesušene biljke
12 odgovora1,799 pregleda
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2013.
jun 2013.#1
pozdrav ljudi , otvaram novu temu jer joa nitko nije napisao kako od svje~e biljke napraviti ulje,
znam sve o tome kako napravit ulje na na
in rick simpsona ali od svje~e biljke nitko nije napisao
uglavnom pitanja su sljedea
Koliko dugo svje~e ubrana biljka mora biti u otapalu ( izopropanol) ?
Na kojoj temperaturi kuhamo prvo dobivenu smjesu da iskuhamo alkohol ?
na kojoj temperaturi kuhamo smjesu da iskuhamo vodu ??
i koju temperaturu smjesa ne smije prei kako ne bi naakodilo thc -u ??
hvala na odgovorima
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#2
A zaato mislia da se od svije~ih vrhova uopce pravi ulje?
Ja osobno nisam cup za to....ako netko jest i zna nek napiae.
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#3
nedavno sam neato listao negdje o tome i nemo~e se dobit Rick-ovo ulje al nekakvo ulje mo~e samo kakvo neznam no ako si u ~urbi.....uberi,ako ve nisi,baci u pe na 210-225 stupnjeva najmanje 45min,tako ea ju jedino osuait i ujedno aktivirat neato kanabinoida....neznam za mikrovalnu ;)
gremo
AMBASADOR2.445 REP27%
→ Legenda
gremoAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#4
1. ako se mario javi dobit ćeš info iz prve ruke jer on je radio ulje sa svježim vrhovima Link
2. izopropanol isparava na 82.3 stupnjeva Link
3. voda? 100 stupnjeva
4. thc? 157 °C
weedoye
LEGENDA6.540 REP15%
→ Zmaj
weedoyeLEGENDA
jun 2013.
jun 2013.#5
ako susis u rerni nemoj da ti temp prelazi 100, ja imam iskustva sa listovima,
i zagrejem na 100, kad ubacim prebacim na 50 i osuse se za 5 min, susio sam i manje hedove,
interesantno da jacina ne opada, probao i normalno suseno i tako i isto mu dodje...
jun 2013.
1 / 7
jun 2013.
jun 2013.