VUTRA
ForumMarihuanaMedicinadobivanje ulja od svježe nesušene biljke
LEGACY

dobivanje ulja od svježe nesušene biljke

12 odgovora1,799 pregleda

jun 2013.

#1
pozdrav ljudi , otvaram novu temu jer joa nitko nije napisao kako od svje~e biljke napraviti ulje, znam sve o tome kako napravit ulje na na in rick simpsona ali od svje~e biljke nitko nije napisao uglavnom pitanja su sljedea Koliko dugo svje~e ubrana biljka mora biti u otapalu ( izopropanol) ? Na kojoj temperaturi kuhamo prvo dobivenu smjesu da iskuhamo alkohol ? na kojoj temperaturi kuhamo smjesu da iskuhamo vodu ?? i koju temperaturu smjesa ne smije prei kako ne bi naakodilo thc -u ?? hvala na odgovorima
BladeZMAJ

jun 2013.

#2
A zaato mislia da se od svije~ih vrhova uopce pravi ulje? Ja osobno nisam cup za to....ako netko jest i zna nek napiae.
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#3
nedavno sam neato listao negdje o tome i nemo~e se dobit Rick-ovo ulje al nekakvo ulje mo~e samo kakvo neznam no ako si u ~urbi.....uberi,ako ve nisi,baci u pe na 210-225 stupnjeva najmanje 45min,tako ea ju jedino osuait i ujedno aktivirat neato kanabinoida....neznam za mikrovalnu ;)
gremoAMBASADOR

jun 2013.

#4
1. ako se mario javi dobit ćeš info iz prve ruke jer on je radio ulje sa svježim vrhovima Link 2. izopropanol isparava na 82.3 stupnjeva Link 3. voda? 100 stupnjeva 4. thc? 157 °C
weedoyeLEGENDA

jun 2013.

#5
ako susis u rerni nemoj da ti temp prelazi 100, ja imam iskustva sa listovima, i zagrejem na 100, kad ubacim prebacim na 50 i osuse se za 5 min, susio sam i manje hedove, interesantno da jacina ne opada, probao i normalno suseno i tako i isto mu dodje...
BladeZMAJ

jun 2013.

#6
Mialjenja sam ako pravia ulje pravi ga kako bog zapovjeda....u suprotnom ateta headova.
mazarLEGENDA

jun 2013.

#7
Svje~u dr~i 48 sati u alkoholu uz povremeno mijeaanje

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se