LEGACY
Ulje kanabisa : doziranje, kvaliteta, reakcije
10 odgovora9,440 pregleda
Minja Vuksan Dobran
ENTUZIJASTA264 REP16%
→ Poznavalac
Minja Vuksan DobranENTUZIJASTA
feb 2015.
feb 2015.#1
Evo po preporuci pokrećem ovu temu kako bi mogli svojim iskustvima i saznanjima pomoći onima kojima pomoć treba.
Pišite, ljudi sve što znate! Velika je frka, puno nam ljudi boluje, a bogami i umire NEPOTREBNO! Mi koji već imamo neka iskustva, možemo pomoći mnogima.
EDUKACIJA JE VAŽNA!
Čim uspijem objavit ću doziranje koje sam dobila uz ulje, nadam se da je doziranje po sistemu "zrno riže" prošlost!
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#2
Evo ja ću se prvi pohvalit kako sam sinoć išao na hitnu koliko sam bio usran i koliko mi je bilo loše...nabavili smo ulje navodno od ricka simpsona,iz češke...i kao i svaki put,probam uzet kapljicu...ovaj put ulje nije bilo u šprici nego u bočici od 6ml...i ja s prstom "obrisao" čep,bilo je vjerovatno više od kapljice...:D I nakon cca 2h...malaksalost,panika,treso sam se sav...problijedio,gubio osjećaj u lijevoj ruci,utrnule mi uši...totalna nestabilnost na nogama...kao da ću se srušit svakog trenutka,past u nesvjest...i tako ja otišao na hitnu za svaki slučaj nakon cca 2h muke:D taman mi dobro došlo malo šetnja na zraku,vožnja itd...išao u biti samo izmjerit tlak i puls itd,sve ok...ono tko zna...taman me tada počelo bacat na spavanje žestoko...evo danas sam još sav ošamućen lagano...izgleda da sam malo pretjerao s uljem,koje inače ne koristim,nego ono...svakih mjesec dana imam priliku probat 1 kapljicu...jako jako neugodno iskustvo...:lol:
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#10
Ucenik vjezbao sa uciteljem 4 osnovna nacina kako savladati protivnika. Poslije nekoliko godina vjezbe ucenik rece: Sad sam naucio kako da te savladam! Znam sve sto ti znas plus mnogo sam jaci i mladji od tebe. Krene na ucitelja a ucitelj ga u par poteza savlada i baci na zemlju. Ucenik razocaran rece da nije fer sto mu nije rekao za peti nacin. A ucitelj mu kaze da je peti naci individualan za svakog od nas. Kada upoznas sebe i svoje tijelo znaces koliko si jak i kako se postaviti na odnose stvari i zivota oko sebe. Tako i sa uljem previse je faktora koji se baziraju na individualnom nivou. Tema je prilicno ozbiljna da bi se lupetalo tako da cu je zatvorit jer ocekujemo od @mario339 i par iskusnih uljara da nam opisu ta "cetiri osnovna" nacina a ispod njegovog posta ljudi mogu da pisu svoja individualna iskustva.
🔒 Ova tema je zaključana
feb 2015.
1 / 11
feb 2015.
feb 2015.