VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaCBD ili THC?
LEGACY

CBD ili THC?

76 odgovora11,123 pregleda

nov 2012.

#1
ve er svima.imam pitanjce,pa molim iskusne da pomognu.. prijatelj mi ima rak ko~e koji se airi po licu,sve to ne izgleda lijepo ali on kod doktora nee i nee.. odlu io je da to tretira sa uljem,a zahvaljujui vaaem sajtu smo vidjeli da su ~ivko i ostali prete~no prevaranti da kapsule ne postoje,itd,itd..(i hv Vam na tome!) zna i preostala nam varijanta da mi to sami uradimo.. ALI koju vrstu da uzmemo ako se radi o raku ko~e,da li onu sa viae THC ili CBD? I druga stvar je ako netko ima neka iskustva s problemima sa atitnja om,da li je ili ima neka saznanja da je netko tretirao taj problem sa uljem,~ena mi ima vorie(ka~u "hladne") a iz njih kasnije mo~e karcinom... eto,za sada toliko :)

nov 2012.

#2
da li si siguran da je rak koze, da nije psorijaza, mislim, kako zna ako nije isao kod doktora

nov 2012.

#3
nije bitno jaka neka indika i to je to bilodajerak ili psorijaza sto kaze power napravi uljaod 50 tak grama mazi to sa uljem i stavljaj flaster preko noci sa uljem na to sta god da je ulje ce to sredit vec 5 do 10 ml bi trebalo biti dosta

nov 2012.

#4
naravno da je bio na pregledu,tako je i saznao ato je ali kada ka~em da nee kod doktora to se odnosi na lije enje koje bi to indice bile najpodobije za tu bolest? itam forum i dosta se toga sazna,sigurno e trebati vremena da sve to pro itam jer sam novi,kada sam postavio pitanje mislio sam da je netko mo~da imao sli na iskustva ili da je jednostavno upu en u temu oko lije enja raka ko~e na ovaj na in.

nov 2012.

#5
Cannabis oil is a highly efficient natural cancer cure zaista se nisam sretao sa tom problematikom, ali ako treba indica mislim da nema greske bilo koji kush da nabavite, mada po ovom sajtu odgovaraju i hibridi medical marijuana strains
SenzaPietaPOZNAVALAC

nov 2012.

#6
Ako je takav problem ( bolest ) onda treba sto pre da napravi ulje i da ga pocne konzumirati. O "nijansama" ces/cete razmisljati kasnije,u takvoj sutuaciji bih napravio dva ulja,jedno sa vise CBD i jedno sa vise THC. Trebas uzeti u obzir samo da ce vam trebati prilicno fina kolicina da bi to ulje dobili ali u takvim slucajevima ja ne bih mario,posadio bih i celu sumu ako treba :) P.S. Ako frend ne zeli doktore i slicno mora se sto pre okrenuti alternativnim nacinima lecenja ( u pitanju je Rak ),nije tu samo ulje u pitanju;u pitanju je celokupna promena osobnosti,navika pa cak i karaktera,da bi se dobili pozitivni rezultati. Alternativni nacin lecenja i zivljenja je nesto totalno drugacije nego sto smo mi navikli. A da ne spominjem koliko je tu psiha bitna. all the best

nov 2012.

#7
ata da ti ka~em,i zubi su ispali i to se vidi da to uzima maha(airenje tih rana po licu).. ako imate neke vrste samo da mi imena navedete,bio bih zahvalan..

nov 2012.

#8
Critical Kush (by Barneys Farm) L.S.D. (by Barneys Farm)

nov 2012.

#9
zna i po tebi min udio CBD nije bitan za kvalitetu ulja,evo stvarno bi volio da se javi netko koji pobli~e poznaje temu raka ko~e
littleGreenENTUZIJASTA

nov 2012.

#10
Ne treba se zamarati sa CBDom, THCom... Bitno je da je vrsta jaka INDIKA! im ima THCa biti e neato i CBDa ukoliko se radi o nekoj afganistanskoj indici. Afghan(Seedsman,Nirvana,Sensi seeds,Dutch Passion), White rhino(ima dosta THCa i CBDa, to je provjerena medicinska sorta- povoljna je od White Label-a), Maple Leaf Indica(odli na Hindu/Afghan sorta, od Sensi Seeds). Joa jednom, ne zamarat se previae sa finesama oko CBD/THCa. Svaka jaka sorta ima puno drugih kanabinoida u strukturi osim navedena dva koji takoer imaju medicinske u inke. Bitno je napraviti jako ulje i im prije po eti sa primjenom. Uvjeren sam da ulje mo~e pomoi i suprugi, bez problema.

nov 2012.

#11
koliko sam vidio nema neko bas iskustvo sa rakom koze al imas zato od Rick Simpsona sve moguce sto ti je potrebno od informacija vezane uz ulje i ljecenje raka koze a u vezi sorte nemoj se zamarat sa cbd uzmi za pocetak neku indiku bogatu thc koja ima kraci period cvjetanja da sto prije dodjes do ulja a zavisi i u kojoj si mogucnosti da dodjes do kvalitetnog sjemena u svakom slucaju Casper ti je gore naveo dvije dobre sorte

nov 2012.

#12
hvala vam svima,stvarno ste ok,mislim sve ovo,forum,za sve pohvale.... itao sam i neke dnevnike forumaaa,uglavnom svaka asta i sretno svima u borbi.. sad gledam,ima tu i da se radi i da se vremena potroai,mislim najidealnije bi bilo kad bi se toga moglo kupit a da je original da li se to mo~e igdje kupit,neovisno u kojoj zemlji(mo~e i SAD,EU) a da bude max kvalitete..? ato mislite o onom spreyu,da li bi mu to pomoglo?
2cvENTUZIJASTA

nov 2012.

#13
Evo da vam ja odgovorim Ako ste itali moj post je diagnoza ovakva bazicelurarni carcinom (melanom)to je ko~ni rak. Neznam zaato svi tako zagovarate jaku indiku svi koji konzumirate isto znate da ste posle konzumuranja u "komi" to zna i da se vam niata neda ja sam se izle ila sa uljem +sve ostalo a sorte su bile white widow, critical+ i jack herrer i sad joa uvjek konzumiram te iste sorte. Moram spomenuti da sam probala i ulje cbd-jevke pa mi nije ni malo odgovaralo i dala sam probati i dvojici drugih ljudi koji su ili imaju raka i moram vam kazati da i njima ne odgovara cbd zaato neznam to je osje aj kao da imaa u glavi jaku vatru neugodan osje aj. Tad kad sam se ja lje ila nije bilo govora ni C od cbd nego samo thc ata je mene izle ilo nemogu 100% kazati a tu je viae faktora ulje,psiha,hrana i optimizam samo ulje sigurno ne vjerujte.Ljudi koji imaju raka trebaju mix indica-sativa a kod jakih bolova viae indika to je moje provereno mialjenje. Ljudi moraju funkcionirati a sa istom indikom je to jako te~ko.

nov 2012.

#14
tako i ovde sugerisu, hibride
2cvENTUZIJASTA

nov 2012.

#15
Hvala PowerSeed Ja se sa tim viae ne zamaram link ta link onaj sorta ta sorta ova tad kad sam se ja lje ila nije bilo joa medicinskih sorti ili ja nisam znala 98g.Tad se je malo eksperimentiralo i se ustanovilo ata mi odgovara i ata ne i onda daa nekome ko je isto bolestan i vidia da ima efekta onda opet dalje i opet uspeh zato ka~e jedna moja drugarica zaato smialjati toplu vodu kad je ve imamo dugo vremena. Pa bez zamerke pravi si lik.

dec 2012.

#16
CBD je daleko naj bitniji kanabinoid za medicinske korisnike ... Cannabinoid Profile: CBD - YouTube Naravno kombinacija svih kanabinoida je neprocjenjiva . Ali ako se radi o lije enju... Indike su generalno do sada bile najbolji izbor , zbog viaeg nivoa CBD-A i CBN-a nego ato se mo~e nai u veini sativa . Ali tokom zadnjih par godina razvijeni su novi hybridi sa visokim postotcima CBD-a , neki od njih idu do 15% CBD-a . Tako da sada pomou tehnologije i istra~ivanja ne moramo medicinske sorte generalizirati kao indike . Sada ih zahvaljujui Ameri kim istra~ivanima na polju kanabinoida mo~emo selektirati prema svojim potrebama . Cannabinoid Profile: THC - YouTube Pobjednik kanabis kupa 2012 za naj viai CBD strain . 2012 Cannabis Cup Awards - Highest CBD - YouTube ps. Ako se dobro sjeam Rick Simposn je preporu io Critical + kao super strain za ulje .
weedoyeLEGENDA

dec 2012.

#17
zar ne bi bilo najbolje da uvece konzumiraju neku 100% indiku da bi zaspali i lepo se odmorili a preko dana mix indike/sative, to je neko moje razmisljanje... a sto se tice sative pa neke sorte imaju mnogo veci % CBD on nekih indika al svakako ne bi bilo dobro uzimati cistu sativu ako se primenjuje u medicinske svrhe tipa rak, ms itd.

dec 2012.

#18
ok,dobio sam neke savjete na pp,ata i kako treba da se to uradi.. 2cv tebi svaka ast,mislim 98 si ovo radila, estitke na upornosti,hrabrosti i na ozdravljenju..!! HazeSeeker dali bi ova vrsta bila idealna za to Cannatonic Seeds | Get Potent Medicinal Seeds with High CBD Now! ili da se uzme ove indice koje su gore navodili drugi forumaai ili ato preporu a onaj kanaanin https://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/dinafem-seeds-critical-/prod_445.html ??
2cvENTUZIJASTA

dec 2012.

#19
Critical+ je ista indica white widow 70/30 za indicu jack herer je 55/45 sativa a sad ovisi od pojedinca kako si mixa sorte kad pravi ulje kad ima ovjek rak to ne zna i da 24h na dan le~ia nego "normalno"radia ili funkcioniraa i sve ide svojim putem

dec 2012.

#20
critical+ nije cista indica, proizvodjac kaze Blend: Indica-Sativa (50%-50%), ipak, vodi se kao mostly indica
littleGreenENTUZIJASTA

dec 2012.

#21
Bitno je da je indika u igri. AFGHAN, WHITE RHINO/GREAT WHITE SHARK, MAPLE LEAF INDIKA. Ove sve druge vrste su neki novi nabrijani hibridi i varijacije na temu. Danas nema viae bridera koji rade nove IBL linije, danas tako zvani brideri kri~aju stare hibride i izmialjaju toplu vodu. Novi hibridi su daleko heterogeniji ato se tie fenotipova, dok je afghan#1 poprili no homogen. Kod medicine se valja dr~ati starih, dobro poznatih hibrida. Standardne banke sjemena za to su: Sensi Seeds, Dutch Passion, Flying Dutchman, Mr Nice(Ima ih joa nekoliko, ali ove su najpoznatije i imaju svoje vlastite internet shopove). Ugrubo, svi ostali koriste genetiku ovih banaka kako bi napravili "svoju". Primjer je i Critical + od Dinafema. Dinafem koristi genetiku od Shantija i Nevila za ve inu "svojih proizvoda". CBD je postao hype, ka~em i ponovit u joa 100 puta - on uope nije bitan jer ga ima u svakoj indici koja nije neki novi izdrkani hibrid. I nemogue je da ga ima kako ga se reklamira, 1:1. Mogue je ako se radi o klonu koji ima takvu strukturu, THC:CBD - 1:1. Ako se radi o sjemenkama svaka e biljka ispasti druga ije, makar sjemenke bile feminizirane. CBD je postao popularan jer je interesantan farmaciji zato ato nema psihoaktivni u inak kao THC. THC sa i malo CBDa koliko ga ima u bilo kojoj kvalitetnoj indici je Bogom dan lijek. Amen Rik Simpson nikada ne zamara sa vrstama, ve jednostavno ka~e da se upotrijebi najja a mogua indika. `to ja e ulje to bolji rezultati. Prou avam kanabis viae od 12 godina i znam ato piaem.

dec 2012.

#22
mozda preozbiljno shvatas ovaj odnos, mislim da uglavnom hoce reci da je priblizno izjednacen, a ne npr. 22% : 0.6% isto tako ti niko ne garantuje da ako je jedno izmereno na nekom strainu npr. tih 22% thc-a da ce toliko biti i kada ti kupsi semenku i uzgojis biljku, al' jbg. nesto moiraju napisati cim ima ljudi kojima je to bitno, a i posao je u pitanju ;)
littleGreenENTUZIJASTA

dec 2012.

#23
Najnovije vijesti od danas sa Rickove stranice, vezano uz karcinom bazalnih stanica(ko~a): "And here's my story: A 79 year old grampa's cancers were recently cured by ingesting a couple ounces of Rick Simpson's Cannabis Oil.. The treatment and its science are described in Rick Simpsons documentary RUN FROM THE CURE When my first basal cell carcinoma appeared over 30 years ago under my right eye the dermatologist scraped it off and radiated it for good measure. Over 30 other basal and squamous cell cancers have been treated since. Several years ago, a tenacious basal cell appeared within the top of my right ear. The dermatologist scraped, biopsied, and liquid nitrogen sprayed it many times. Then in May of 2011 he said I cant get it all....go see a Mohs surgeon. After the surgeon removed the top portion of my ear in three stages, he thought he got it all. In 2005, the proctologist found cancer in six of nine prostate biopsies. Lupron Depot was prescribed to slow its growth while I got treated for another doctor-discovered, but symptom-free ailment: a heart murmur. So that Fall the aorta valve in my heart was replaced with a pigs valve. After recovering from this open heart surgery, 43 radiations of my prostate were then completed in 2006. That April, I lost the central vision from my right eye. The heart surgeon thought a tiny bit of plaque most likely got loose as a result of the valve surgery and caused a central retinal artery occlusion. A vascular surgeon cleaned out my right carotid (the heart valve was left alone). The doctors then prescribed Plavix, Simvastatin, Zetia, Lopressor and Baby Aspirin to lessen the chance of a recurrence. In 2010, my wife and I were encouraged to purchase full-body CT Scans. She got a clean bill of health, but I was told I had a 22 x 31 mm ground-glass opacity and an 11 x 13 mm nodule in the central lobe of my right lung. Biopsies indicated it was adenocarcinoma. The pulmonologist, oncologist and thoracic surgeon all agreed that the gold standard of treatment dictated removal of that lobe. After several more CT Scans showed the cancers were enlarging, and after viewing the complexity of such operations (http://www.ctsnet.org/sections/clinicalresources/thoracic/expert_tech-.html), I chose radiation treatment, thinking Id have a better chance of surviving than going under the knife again. 24 radiations and about 10 more CT Scans confirmed that the left central lobe was well zapped. I was now jokingly telling friends I no longer needed to turn the light on when entering a dark room. That Fall, the right ear began growing new basal cells. Fortunately, A friend suggested I watch RUN FROM THE CURE on the internet. I viewed this, several other testimonials, and talked with Dennis Hill, who cured his prostate cancer with the oil after retirement from his work as a biochemist in cancer research). Since I was in between the CT Scans (scheduled every six months to see where the next zapping would be done), I thought what have I got to lose. So after receiving a State Medical Marihuana permit, I started ingesting the Simpson Cannabis Oil. I completed the suggested total dose in April. Recent CT scans, chest X rays, Echo Cardiograms, EKGs, carotid and aorta scans, blood tests, 24 hour heart monitor test, and physical exams indicated I am now free of cancer. I am now consuming a number of over-the-counter supplements and 1 drop of the oil each day. I weighed 192 pounds last November and am under 170 now. I have not felt this good in over 20 years, and am again enjoying scuba diving and water skiing. Obviously, I dont know how this will all turn out. But I am reminded of Simpsons statements that the healing powers of cannabis oil do not stop at cancer. He has not seen any disease that cannabis oil couldnt cure. This includes cardiovascular disease, diabetes, arthritis, multiple sclerosis, pain disorders, mental disorders and more. He said there's probably a few diseases that the oil does not work on, but he had not found one yet. Over-dose of many medicines, even aspirin, can be fatal. Even if one takes too much Cannabis oil, the effect wears off quickly and no harm is done. No one has ever died from its use. It does not cause your body to crave more....since it is non addictive. Although my self-administered treatment was somewhat unpleasant during the tolerance-building stage, it sure seemed preferable to the agony and costs of surgical, chemical or radiation alternatives. Some day, hopefully, doctors will be free to prescribe this God-given (see Genesis 1-29) medicine for their patients. Different strains will likely be produced under carefully controlled conditions to treat various maladies more safely and pleasantly. The risks and costs of such treatment would be miniscule compared to current practices." Doug
2cvENTUZIJASTA

dec 2012.

#24
Noup Critical+ je big bud i skunk a si u pravu nije ista
littleGreenENTUZIJASTA

dec 2012.

#25
Netko je spomenuo LSD od Barney's farma i White Widow. Od tog napravit ulje zna i prolupat. Takvo ulje bi nabrijavalo, potenciralo paranoju, tjeskobu, nemir i imalo ak i psihodeli nu notu. Ulje za rak mora smirivat/uspavljivat, poboljaavat apetit. Bitan je odmor da bi se stvorio melatonin kojega uvelike fali u takvih bolesnika!
BladeZMAJ

dec 2012.

#26
Mo~ea s necim podkrijepit te tvrdnje..odnosno probao si ili je netko koga znaa,vidio,osjetio?

dec 2012.

#27
@littleGreen Napisao sam debeli tekst kao odgovor na ovo ato si ti pisao ... ali kada sam ga pro itao shvatio sam da je preportentan i kur evit pa sam ga obrisao . I ja kao i ti prou avam kanabis ve dugi niz godina , i u tom nizu godina sam upoznao mnoge "bitne ljude" iz toga svijeta ...Uklju ujui i Somu , Ricka, Shantibabu pa ak i naau Martu Gold . Koja nas predvodi na HR polju istra~ivanja kanabinoida . Mislim da se ni jedan/jedna od njih nebi slo~io/la s tvojim konstatacijama . . Nemoj misliti da se ~elim prepirati , samo ~elim naglasiti da nisi jedni koji "zna" . Mnogo njih je mislilo da zna , pa se ispostavilo da nakon 60god. ista~ivanja ...nitko od nas joa niata zapravo ne zna . A Simpson ka~e najja a mogua indika !!! To je LOL do jaja na ovu temu . Zaato se tra~i najja a mogua indika??? Mo~da jer najja e indike imaju naj viai % CBD-a??? Jer da je THC taj koji tra~imo , zar nebi tra~ili najja u moguu sativu? U svakom slu aju jako zanimljiva tema , a poato Rick Simpson za kojih 3 tj. dolazi u moj hood , pitati emo ga da nam napiae neato osobno na forumu . To bi bilo veri najs . .... Pusa .
littleGreenENTUZIJASTA

dec 2012.

#28
@Hazeseeker - pusa i tebi braco! :) Kada ka~em da je CBD hype, mislim na dio koji je povezan sa marketingom novih hibrida. CBD strain, CBD crew, Shanti & Howard, bla, bla.... To da je CBD bitan, je ali ne u tolikoj mjeri kolko ga se nabrijava danas. Jaka indika - pod tim mislim na ato iai afghan koji sam po sebi mora imat dosta CBDa pa me CBD ne brine. Kada si znalac, znaa da recimo Skunk nema puno CBDa jer je taj kanabinoid izgubljen u veoj mjeri forsiranjem vee vrijednosti THCa u strukturi, dugogodianjim inbridanjem. Ne samo zato jer je 75% sativa. Sativa itekako mo~e imat CBDa... Veina landraceova ima znatan postotak CBDa koji se onda gubi hibridizacijom, imbridanjem jer se forsa THC. Dobro je da mo~ea do Rika prika, pa ga slobodno pitaj. Ja sam ga u~ivo sluaao,gledao,pitao. Rekao je ovjek da mu je najdra~i strejn WW , i to neki WW koji je nabavio u svojoj Kanadi. Ka~e da je indika dom i da kad potegle 2 dima ulja namazanog na duhan obori ga sa nogu. Ka~e isto tako da je probao White widow u Europi i da nije toliko dobar. To je zato jer je WW u principu viae sativa(Brazilska sativa x Ju~noindijska indika). Pri ao je da je za ulje najbolje nabaviti najja u indiku koju mo~emo. Imam osje aj da kad su ga drugi pitali za vrste koje bi bile dobre, ili nije znao konkretan odgovor ili je zaboravio dati odgovor. Od samog Some sam dobio na poklon sjemenki za 500 evra ove godine. Ovak smo si, sam ti sad nemrem pokazat kak. LOL Samo se nemoj uzrujavat i prepirat radi prepiranja. Mo~da je vei problem na in na koji se izra~avam od onoga ato piaem. @Blade - Probaj sam napravit ulje od WW ili LSDa pa se uvjeri. Ulje od pomalo dizzy hibrida mo~e biti samo za rekreaciju i mo~da neke specifi ne bolesti. Mo~da Hazeseeker radi ulje od haze-a. Pitaj njega kak ga to ulje puca. Nije da su WW i LSD hazeovi, ali njihov high ima dobrano divlje sative u sebi. Probao sam tinkturu od Sominog Lavandera koji bi mogao biti sli an LSDu od BFsa. Nije za medicinsku upotrebu preko dana, kaj da ti ka~em drugo. Nemrea takav neki posao radit, dok nave er neea mo spavat. Lavander mi je cvao 11 tjedana i bio je jako, jako zreo.

dec 2012.

#29
Hmmmm , mislim da se poznamo . Dobro re eno . rep+ Nije do kontinenta , do growera je :)
bozgaLEGENDA

dec 2012.

#30
Prema onome ato istra~io i pro itao, htio bi rei da je CBD ono ato se tra~i kao lijek. CBD je ono ato se tra~i za lije enje mnogih bolesti. THC ima neka ljekovita svojstva, ali CBD je najbitniji kanabinoid kao potencijalni lijek. Problem je u tome ato je to prirodna supstanca i farmaceutske kompanije ga ne ~ele proizvoditi jer ne mogu patentirati prirodnu supstancu. Evo jedna tablica koja malo mo~e razjasniti ulogu kanabinoida u lije enju bolesti. boz :sun2:
TropicoLEGENDA

dec 2012.

#31
Green dobro ka~e. Pri ala mi jedna curka naaka da LSD definitivno nije ulje u medicinske svrhe.
PuricaPOZNAVALAC

dec 2012.

#32
Dvije provjerene sorte za ulje prozac(80% indica 20% sativa , Lavander x Kush) u kombinaciji sa channel+ (50% indica 50% ,sátiva BigBud x Skunk) , ovaj channel+ vidim isto kao critical sto rick preporučuje takodjer.
mazarLEGENDA

dec 2012.

#33
Imam osjeaj da bi i ja neato trebao rei.... Probao sam hrpu toga, LSD je mo~da onaj na kojem bi mogao biti, ali samo u malim koli inama, po Simpsonu je to nemogue, imao sam neato tog ulja, pa znam kakvo je, a i Mrkvica je imala i zna da je to samoubila ka misija. Afganija sam napravio ove godine u kombinaciji s LSDijem, nisam ga probao  iskreno nije me ni zanimalo, ali oni kojima sam dao ke~u da je ubojito na tome ne mo~ea normalno funkcionirati, ako uzimaa 3 x dnevno, neka je i za spavanje, ne spavaa viae od 8 sati dnevno, zna i 16 sati nisi normalan:ludaci_lol: `to se ti e hibrida Jack Herer + Critical, ili ww + critical, na tom ulju ipak malo bolje funkcionirate nego na LSDiju, tako da je po mom mialjenju bolje se lije iti s takvim neim ako uzmemo u obzir da moramo funkcionirati, raditi... Na njemu se 2cv izlje ila od melanoma:respect: iste sative po mom iskustvu su za izbjegavati, mozak radi, tijelo umorno, nema spavanja, ali mo~da je to individualno  na mene tako djeluje. E sad cbd ulje je druk ija spika, osjeaa se smo~den nakon par sati od konzumacije, ali funkcioniraa i fizi ki i mentalno, s tim da sam i dalje na 3 zrna. Kod nekih koji su probali ovo CBD ulje osjetili su stezanje u mozgu, kao da ~ari mali mozak  to sam znao imati kod skokova po Simpsonovoj shemi (kad ska ea svakih 4,5 dana za duplo), na cbdu nisam to do~ivio... Mislim da osim toga da svatko nae ulje koje mu paae, mora nai i koli inu za konzumaciju koja mu paae:vb_wave:

dec 2012.

#34
zaato ja nemam takvog frenda :(
littleGreenENTUZIJASTA

dec 2012.

#35
Zanimljivi tekstovi vezani uz ovu temu: Is CBD the Answer? Analyzing the Role of Cannabidiol in Medicinal Cannabis CBD - The Non-Psychoactive Cannabinoid? | CLEAR http://azmedtest.com/educate/cannabinoids/

dec 2012.

#36
samo da mi tema neide u zaborav :) bilo bi idealno kada bi se netko javio sa istim problemom,tj dijagnozom rak ko~e..i joa da ga je tretirao uljem da vidimo faze oporavka(na netu smo naali samo jedan mali filmi)....ima vas ovdje jako iskusnih pa mo~da nekog znate ili imate nekih stvari sa stranih foruma... uglavnom svi ste nam bili od pomoi,bacili smo se u neku akciju i nadamo se najboljem...ukoliko doemo do toga i po nemo sa terapijom, a poato smo izgleda jedini sa ovim problemom mislim da e mo to dijeliti sa vama..

dec 2012.

#37
RICK SIMPSON je svoj melanom zaljecio za 4 puta nanosenjem ulja na nj ulje skida i maligne madeze za nekih tjedn dva to sve ovisi od covjeka do covjeka ko isvaki ljek nekom prije nekom kasnije ,a nekom nikad ne pomogne(rjetki su takvi ali ih ima) ako je melanom napredan i metastazir treba ulje stavljati na rane melanoma ali i oralno konzumirat ulje do izljecenja
mazarLEGENDA

dec 2012.

#38
2cv ga je izlje ila i to davno prije Simpsona, 97. ako se dobro sjeam, a mamaduplica ti sad lije i melanom https://forums.vutra.org/medicina/11537-maligni-melanom-i-ulje-konoplje.html evo idealno....:ovca

dec 2012.

#39
ostatak teme nema smisla da se nalazi u podforumu medicina, a ako bas nekog zanima moze ga naci ovde https://forums.vutra.org/graveyard/11692-ex-cbd-ili-thc.html

🔒 Ova tema je zaključana