VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaRak bubrega - da li kanabis poma~e?
LEGACY

Rak bubrega - da li kanabis poma~e?

12 odgovora809 pregleda
CalMagENTUZIJASTA

mar 2024.

#1
Pozdrav dragi vutraai..Evo moje najnovije boleatine, gde se spominje manja cista na bubregu i re BOSNIAK IV...Google jasno ka~e da je to rak, bubrega...Ina e, imam podosta sitnih cista na bubrezima i na jetri...Dok neodem kod lekara, voleo bih da mi neko ka~e da li kanabis zaista, slabo poma~e u ovakvom slu aju? I ata mi je initi...Da li da kupim ulje? Hoe li mi iata pomoi, nakon ato mi verovatno odstrane deo, ili ceo bubreg? Neka iskustva?
VasicaLEGENDA

mar 2024.

#2
Ja bih ti savetovao da svakako koristis ulje, i da pored toga koristis kupke i obloge od biljke koja se zove rastavic ili preslica, i da takodje pijes caj mesano kopriva neven i hajducka trava. Ako zelis lecenje biljkama napisacu ti onda opsirnije kako da ih koristis
CalMagENTUZIJASTA

mar 2024.

#3
Hvala prijatelju.. Moram neato u initi...Imam neato malo ulja i po eu sa tim dok odnekud ne nabavim pravu koli inu..`to se ti e le enja biljkama, tu sam blokiran..}ivim sam ve nekoliko godina i to mi u~asno ote~ava ~ivot...Tako da ja nemogu skoro niata spravljati, pripremati i td, jer sam veoma slab..A joa kad me ubije ulje, ja neznam da li u aj moi da skuvam..Ali u svakako uzeti aj koji preporu ujea...
BoškarinAMBASADOR

apr 2024.

#4
A zasto ne nabavis dobro cbd ulje da ti dnevne aktivmosti budu lakse?
CalMagENTUZIJASTA

maj 2024.

#5
Pozdrav vutrii...Dakle, moj kancer je 15mm velik, a nalazi se untar ciste od 55mm, koja se nalazi u bubregu...Nakon ato sam nabavio ulje, spravio sam bio-mix bazu...I po eo da podi~em najveu dnevnu koli inu na 4 kapsule "00"...Ulja imam za joa 2 dana...Zatim idem na MR...Mene interesuje i nervira ova injenica...Iste ve eri kad sam po eo sa uljem, pojavio se dosta jak bol u predelu levog bubrega...Uz neka manja smanjenja, taj je bol evo i danas tu...ZA`TO ?? Kako dalje? Ili ustvari da sa ekam MR, pa da vidim stanje tumora...
jesamZMAJ

maj 2024.

#6
najbolje da pri ekaa MR...nekak0 mislim da bol ne mo~e biti od ulja
CalMagENTUZIJASTA

jun 2024.

#7
Pozdrav dragi prijatelji...Odradio sam MR...rezultat je isti kao pre 2,5 mjeseca...15x12 mm....Ali, doktorica ka~e da porast i nemo~e biti tako brz, pa me sken..ala, jer sam pomislio , eto, nije poraslo, zna i da je ulje neato uradilo...Meutim, ona ka~e da se gleda i nekakva gustina i joa poneato, i oformie konzilijum, pa tek onda `TA dalje...Sad se lomim, da li da nastavim sa uljem....i u kojim dozama....One maximalne bih svakako izbegao...jako teako sam to pre~iveo...Problem je ato sad zaista imam bolove u predelu bubrega, na to dr-ca ka~e, mora da je od ki me???

Odgovaranje na teme dolazi uskoro.