VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaMarihuana za začepljen nos
LEGACY

Marihuana za začepljen nos

42 odgovora5,520 pregleda
mentaISTRAŽIVAČ

nov 2013.

#1
Pozz. Jako se malo javljam po forumu, ali nisam vidio da ima ova tema tu u medicini. Pa evo pitanje. Meni je normalno da mi zadnje 3 godine od negdje 11 mjeseca pa sve do 5 ili 6 mi je zaatopan nos, te me zanima da li je netko probao marihuanu za lije enje za epljenosti nosa? Ako je netko probao molio bih za rezultata kakav je bio.

nov 2013.

#2
sumnjam da ce imati efekta ako usitnis pa snifas, probaj zapaliti 4 istovremeno i dim pustati lagano kroz nos salu na stranu, evo nas admin na chatu kaze da odes do lekara da ti pogleda sinuse ;)
MeskalitoLEGENDA

nov 2013.

#3
Sali se cika Bugi ,moze i samo jedan, i lagano ispustati dim kroz nos . Ima da ti ischisti sve disajne puteve :thumb: , makar na neko vreme :)
golub miraLEGENDA

nov 2013.

#4
mo~da su i polipi a tu ti skalper ne gine

nov 2013.

#5
ne plasi coveka o'ma na prvu
golub miraLEGENDA

nov 2013.

#6
pa nije to niat straano, tak sam i sam proaao, isto tako ote~ano disanje da ne ka~em nikakvo. otiaao doku, ka~e polipi, moraa pod no~, sad diaem kao mala beba
Turf.POZNAVALAC

nov 2013.

#7
Mislim da bi ovo djelovalo,lol xD
zgwolfENTUZIJASTA

nov 2013.

#8
Neznam za vutru,ali inhaliranje kamilice, morske soli, vru ih vodenih para bi trebalo pomoi ;)
Big LLEGENDA

dec 2013.

#9
vutra lije i sve, samo ti zau~gaj :)
grga77AMBASADOR

dec 2013.

#10
vutra=ljek za sve bolesti
mentaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#11
Ma bio kod otorinolaringologa al on kaže tebi nije ništa, a tama mi je taj dan nos bio odštopan. Bio sam nešta dobio u apoteci besplatno ( 30€ stvarna cijena) i mislim da bi to trebalo pomoći, baš je namjenjeno za problem sa sinusima. Već nakon 1 upotrebe osjećam olakšanje. Bočica traje 16 dana i do tda bih se trebao totalno riješiti problema sa sinusima. Bit će nešta :)

dec 2013.

#12
ako je neki sprej za nos koji privremeno otvara sinuse, nemoj to koristiti, u nekima ima kortikosteroida. napiai tu koji si kupio...
mentaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#13
koristim Nasodren 100% prirodan u tome je ekstrakt biljke ciklame ( dobio sam ovo besplatno ), i djeluje!!!

dec 2013.

#14
Skuhaj aj od liaa i vutre, ru nik prek glave i udiai paru, ako valja javi da se i ja odatopam ;)
mentaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#15
No Joke, ja uope neuzgajam vutru, tako da nisam u mogunosti isprobati ovo ato si rekao. Ali evo taj Nasodren ato koristim mi zaista poma~e, zadnja 3 dana uope nisam morao koristiti obi ne kapi za nos, tako da evo sretan sam ato mi je ovo pomoglo.
AstralGuyISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#16
I ja sam imao problema sa sinusima i 2 meseca sam koristio Nasonex, i evo vec godinu dana nisam imao problem i sinoc pocelo da me zeza, jutros se probudim sa zapusenim nosem...
doc_docENTUZIJASTA

dec 2013.

#17
Ma meni dzoks samo jos zatvori surlu, isto mi se desava da mi je cesto zastopano ali najvise zbog cigareta i tog dima
mentaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#18
evo onaj Nasodren mi je pomagao do prije 2 dana, neam drugog izbora nego odii kod doktora po uputnice i na sve mogue preglede i za alergiju i za nos i za joa neata ako je potrebno, nai u ja ata je problem sa mojom nosom.
PuRgEr&BoYsISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#19
Samo ti napravi jedan dobar po mogustvu sto veci pa izdimi pa javi rezultat...pa i ako se ne odstopas bar ce ti biti lipa u dimu....
mentaISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#20
Evo da javim rezultat, malo kasnim. Alergija na gljivice (pljesanj) i na duhan, dobio neke tabletice i neki sprej za nos i sada normalno mogu disati :ridinghorse:

jan 2014.

#21
znaci, izbegavaj duvan i nemoj pusit plesnjivu vutru ;)
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#22
Samo cistake deri :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se