LEGACY
Mms
10 odgovora1,751 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
nov 2008.
nov 2008.#2
I mene zanima,pa nije valjda farmakomafija preuzela i ovaj forum
15 REP30%
→ Istraživač
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
nov 2008.
nov 2008.#4
Uklonjeno radi problema anonimnosti & sigurnosti
Sorry, ali isplao je naopako.
A i onako sam prekinuo terapiju
15 REP30%
→ Istraživač
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
nov 2008.
nov 2008.#6
Ono malo iskustva je pozitivno. Definitivno mi se
ini da ima potencijala. Ali, kao i za svako ozbiljno lije
enje (kao i za sve "ozbiljno" u ~ivotu), treba mu se"posvetit".
A "~ivotni tempo" mi nedopuata da mu se posvetim, jer nemogu riskrat da mi se eventualne kontraindikacije i po
etne tegobe pojave sad.
A i anonimnost is a big issue :ohno:
Dakle:
Ako ga se pije prevencije radi, pije se od 2-3 do 7-8 kapi dnevno sa pauzama...po volji.
Maximalna doza se pronae tako da se svaki dan digne doza za 1 kap. Kad doe do "efekta", (koji po opisu izgleda kao totalno
iaenje, a uklju
uje povra
anje, proljev itd.), nakon ata se pre~ivi taj dan :icon_lol:, doza se jednostavno prepolovi i nastavi se po ve
navedenom planu&programu.
E sad, kod lije
enja, efeti po
nu br~e. Mene je (a iman ata lje
it :ohno: :sick: :ohno:), ve
5 kapi dovelo do "efekta". Ne tako jakog, kako je gore opisano, ali efekta ima.
I definitivno je dobar (bolji?) osje
aj kad se ujutro probudia.
Radi;
isti, "dezinficira" iznutra. Napada selektivno "patogene" jer se tako ponaaa u okolini koju "patogeni vole"; Aktivira se tamo gdje nije "zdrav" pH faktor. I razgradnja svega ata voli "nezdrav" pH po
inje. Zato i nastaju mu
nine, u po
etku , jer tijelo mora sav taj "otpad" i izbaciti vani.
Eto...ako kome pomogne, meni drago :b_jump:
Hvala na razumijevanju.
nov 2008.
1 / 6
nov 2008.
nov 2008.