VUTRA
ForumMarihuanaMedicinavitki i napuseni
LEGACY

vitki i napuseni

50 odgovora4,447 pregleda
karakondzulaISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#1
Jel to ima neke veze? ja sam strejter, ono, ne pijem ne pusim i tako to, al me jebe ovisnost od dorucka rucka vecere i nekoliko uzina izmedju. I 120 kila zive vage kao posledica te ovisnosti. Pa sad, nesto sam mislila, svi konzumenti trave koje poznajem su vitki (no, jebiga, mozda mi uzorak nije reprezentativan). Korelira li upotreba vutre sa smanjenjem telesne tezine? Ako da, onda ce da se bacim na uzgajanje, majkumu. :maryjane:
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#2
Prvo majkumu zasto postavljas pitanje 2 puta? Drugo, od trave se mozes samo udebljat a ne smrsavit posto okus dok si napusen dobije novu dimenziju. Primjer mogu recimo tocno uzivat u svim okusima od kojih je sastavljena bilo koja hrana dok kad nisam napusen jedem iz cisto neke rutine. Kad sam high jelo je uzitak.
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#3
vjerovatno je kliknula submit i tema se postala, a forum nije o tome obavijestio jer se nekad desi i to.. i tako jos par puta i eto :)

jul 2008.

#4
@brener- nije to zato ato hrana promjeni okus ve ti padne razina aeera (zato ti i najbolje paae neato slatko) pa organizam tra~i da papaa neato! Ve je netko o tome na forumu pisao! P.s. ne mo~ea smraaviti od nekih "preparata za mraavljenje" (a kamoli od trave Ako hoea smraaviti najbolje ti je tr ati na prazan ~eluda (ujutro kad se probudia), tako se najbolje tope kalorije :)) pozz
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#5
@ Kara moja trava ce samo da te natjera na grijeh i tovljenje :))) ponekad potpuno nepotrebno... koliko puta ja ni gladna ni zedna i na kraju sam u kuhinji maltene pecem tortu....tako da nije bas dobra ta Dijeta/vutra opcija :))) prije vlastita samokontrola :)
karakondzulaISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#6
a onda nista, majkumu. Jos jedna nada mi potonu :b_lame:
karakondzulaISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#7
ono s duplim postanjem nisam ni primetila. Nije bilo namerno. :b_lame:
Ramona_RedENTUZIJASTA

jul 2008.

#8
@ Karakond~ula - za mraavljenje ti je kaktus Hoodia Gordonii, a bogami i efedra, ako ti ne smeta za srce. Joa bolje - sida cordifolia, ima pitomiji/lakae podnoaljiv koktel efedrina. A openito, nastoj lijegat polugladna pa ea brzo smraat, bez pretjerivanja s rezanjem obroka i sli no ... bar ljeti mo~ea lako smraavit
Yami_RazielAMBASADOR

jul 2008.

#9
neznam..mene uopce ne pere taj munchies..cak nit nemogu jest kad sam napljugan..nekak mi je sve pretesko i presporo...sta ja znam :)

jul 2008.

#10
Draga, najbolji dijetni proizvod je SEKS.. Nema sumnje.. ovjek najviae mraavi, kad je uzbuen.. I najpozitivnije to podnosi.. IMA 700.000 dijeta, no ni jedna nije kao sprava na pravome mjestu! Samo razuzdano draga..! No na ganji moa bar zabrijat da si mraava! No hard fellings.. Shake that bootie hun.. (ljeto je ljetnje "aetnje", na otvorenom, ovjek da se otopi).. Il mo~da bicikl, al onaj u pokretu! Stepenice.. Samo bez preparata draga.. Mo~da L-karnitin(nije skup), al treba se gibat, ` E T NJ A O B A V E Z N O..!! BEZ ZNOJA, NEMA TANKOG SLOJA, LOJA...!!! (plivanje) H 2 O - =m 0 kalorija...
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#11
ma, nista lakse...izbaci jelo nakon 6 popodne i eto te... uvijek pali samo sporije od svih ostalih dijeta. zajebi preparate, dijete razne, napitke i kurce palce.... nista nakon 6 popodne i lagano se topis :) strpljenje... mnogi hvale Herbal life napitke, naturaln 100% skupo za popizdit ali kaze RADI :)

jul 2008.

#12
jabukovo sire (ocat) poslije jela sa vodom joa kada bi naala ono ato nije kisjelo,minerali divljih jabuka :181:
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#13
Moras jesti puno, tipa 5x dnevno, to ti ubrza metabolizam i kalorije brze sagorijevaju Znaci jedes kad si gladna al pomalo Al male obroke, fakat MALE(tipa za dorucak 1-2 jabuku il tak nekaj, a ne 4 jaja i 23 hrenovke i 9 cokolada) Unosi puno proteina (u prijevodu jedi meso, po mogucnosti piletinu i ribu jer one nemaju masti) i malo ugljikohidrata (znaci baci kruh i tjesto) u organizam, i naravno malo masti (a masti ima u cokoladama i desertima) Pij puno vode posto ona razbija celulut, i znoji se... sad oces trcat, hodat, bicikl, sex, teretana il ces mlatit s motikom po korovu to je tvoj izbor, al se znoji Jedi povrce jer ono nema kaloricnu vrijednost I ne jest 3-4h prije neg ces ic spavat Mrsavit zapravo uopce nije tak tesko kak ljudi briju samo sto se moras samodisciplinirat i odricat, al ne tolko kolko ljudi misle!! Znaci mozes jest i mrsavit.. Samo treba dozirat. MAJKUMU!!! EDIT E a sto se trave tice ja kad se udimim unistim pola frizidera Jedina stvar koja mi se da radit nagensan je zderat ko djubre :D
CasperENTUZIJASTA

jul 2008.

#14
mislim da od ovih preparata nista ne funkcjonira osim efedrina u kombinaciji sa aspirinom i coffeinom (o tome mozete vise procitati na forum.teretana.net) l-karnitin i ostale gluposti NE, to ne djeluje. za mrsavljenje je najbolje malo prou iti o hrani, cardio treningu,skupit malo volje i rezultati sigurno nece izostati.
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#15
Jeje fino to ti bilderi sve opiau, sam zaborave na par stvar ica Efedrin je alkaloid, veoma sli an amfetaminu i metamfetaminu, samo ato je on dobiven ekstrakcijom iz biljke dok se ova govna spidare dobijaju kemijskim putem.. Iako ima i sinteti kih efiedrina na tr~iatu, i to dosta.. Poato uzrokuje poveano lu enje dopamina neki smatraju da mo~e izazvati ovisnost (a neki tvrde da je pove anje lu enja dopamina premalo da bi se moglo govoriti o ovisnosti) Al na stranu teorije, upozno sam ja par zabrijoleca bildera koji jedu efie i bogami momci rastu ko telad.. tak da to bas i nije dobar ucinak na organizam ak tako neprirodno brzo rastes A i jedno sam si i ja vakno efi prije teretane i osjeaj je bio poznat.. sli no ko na zrzi, samo manjeg intenziteta, al pun si energije i tjelesne mogunosti su ti vee, ko~a se je~i, i imas onaj buzz u glavi samo ne tako jak.. tak da sam to odma odjebo jer je bilo fakt sli no spidu A ovi koji ih jedu redovito vele da su nekad mega umorni poslje treninga (al ne ona normalna umorenost, nego radzdrazljivost, nist ti se neda i tak.. ko na spidu :D), povecan krvni tlak, depresijica (jer pada pad lu enja dopamina i serotonina nakon par sati) itd... Tak da ak neko ide u uzimanje ovakvih stvarcica, moras prvo znat kaj je to i koje su stetne posljedice i tek onad uzet.. Znam da je svima privlacno dobit neke rezultate na brzinu, al kolko god dobrog u tome, tolko i loseg...
CasperENTUZIJASTA

jul 2008.

#16
pa naravno da se treba informirat prije uzimanja zato sam i naveo stranicu na kojoj ima puno informacija o tome... inace od efedrina se ne izgrauju miaii ve se gubi salo zbog nekih procesa koji se dogaaju u tijelu kod uzimanja efedrina u kombinaciji sa kofeinom i aspirinom tako da ovi tvoji momci nisu rasli od toga. i nemoze se postat ovisan o tome a pogotovo ako se to uzima tokom nekog kratkog perioda npr dok se zeli mrsaviti. ako covjek nema problema sa srcem i tlakom onda to nije lose kao pomo u mraavljenu. naravno uvijek je bolje bez tih dodataka :)

jul 2008.

#17
Ja mislim da efederin slu~i isklju ivo za snagu (izdr~ljivost) to je ko da popijea puno kofeina!! I od toga sigurno nisu rasli, mo~da su se momci znali pravilno hranit praaili po puretini, posnom siru,...i dobro trenirali! Najbolje je uzet bcca (aminokiseline) to uva miai od troaenja-zna i br~e se troai mast i uh Jer inae kad neato radia (bilo ata-znojia se) prvo se troae proteini, uh pa onda masti...
TarkiPOZNAVALAC

jul 2008.

#18
Je naravno, ne povecava ti se direktno misicna masa od efia (kao recimo od kreatina), al on je uzrok neprirodno brzom napredovanju, jer trening odradis s 20% vecim intenzitetom.. a normalno da se i hranis mnogo kad si u treningu i ak zabrijes na to a sad zabrij da odjednom dobis 20% na snazi, nije to bas prirodno, a ni zdravo.. Iako neki zagovaraju da se pravilnim doziranjem moze proci bez posljedica na organizam, al zajebi ti to, cim postoje najmanje indicije za stetnost to je to Al ovo je vec offttop, moze se smrsavit na milju nacina, sto s dodacima, sto bez, bitno je da imas fokus na to, potrebna su i odredjena odricanja, al da se to smanjit na minimum ak pazis sto jedes, kad i kolko, a i moras se naprezat i tjerat tjelo da pali mast i trosi alorije Ugl ak je kritikala da ti kilaza utjece na zdravlje onda vec moras razmislit dobro o svem tom, jer kad ti se s 40-50 zacepe zile pa ti kihne srce a ti u grob, e to je ruzan scenario, a desava se cesto PIS
LoveLeeISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#19
ne mogu odluciti Brusicu jesi ti izvalio vecu glupost ili onaj debilder nakon tebe :D Brus, dijeta koju ti preporucas, vishe proteina, malo ugljikohidrata je brz put da te cesta mlatne posred cela. :) probala i zakljucila da to nije dijeta vec ubrzano unistavanje jetre, bubrega itd.itd.itd. bilderske dijete uopce ne zelim komentirati. one su namijenjene bilderima, ljudima koji intenzivno vjezbaju u cilju povecanja misicne mase i ne pase nikome tko ne visi min. 6 sati dnevno u teretani. vutra kao dijeta? buhahaha, ja bi imala 20 kila da je tako :) losh ti uzorak :) od vutre ti samo guza viri iz frizidera a ti svako jutro psujes hlace jer su se stisle jos koji cm :) ono sto probano funkcionira je pravilo da doruckujes kao kralj, rucas kao gradjanin, a veceras kao siromah :) znaci da imas minimalno tri obroka dnevno, maksimalno pet uz napomenu da su ona dva medjuobrok i najbolje je voce. ne moras se odricati stvari koje volis, ali jednostavno smanji ono za sta znas da te jako deblja kao npr. slastice, alkohol i sl. uz to lagano povecaj fizicku aktivnost, ne moras se ubijati vjezbajuci, ali ako volis setati, setaj sat vremena duze nego inace. takav nacin je malo sporiji od tih ubercool dijeta, ali jedini koji ti ne vraca duplu kilazu i najzdraviji je. a na kraju krajeva; proradi na samopouzdanju i voli sebe takvu kakva jesi :)
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#20
pri mrsavljenju jedini bitan uvjet ako se proces gleda kroz par godina je potpuna eliminacija kemije i ostalih umjetnih toksina iz prehrane, koze(skin ne goat) i kose. naime opce je poznato da se organizam od svih stranih potencijalno opasnih supstanci kada ih ne moze izluciti jednakom brzinom kojom ih se u organizam unosi tu istu substancu pohranjuje u masnu stanicu. dakle svaka masna stanica viska u organizmu nije tamo jer se tjelu sprdnulo da bi to bilo hip i cool, nego zato jer je organizam zastitio mozak i ostale daleko vitalnije organe na taj nacin. Ne vjerujem u bolesti.. misljenja sam da je svaka losa anomalija ljudskog zdravlja posljedica nepravilne prehrane i trovanja raznim kozmetickim proizvodima koji se na kozu, usta (zubna pasta) absorbiraju i rade mini kataklizme unutar nas samih koje se kasnije i manifestiraju na ruzne nacine koje suvremeni doktori pokusavaju izbalansirat sa JOS kemije sto je apsurd jasan i malome djetetu. Jedina prava prevencija i nacin zdravog zivljenja krije se u netaknutoj prirodi. Eh.. sad bi se naslo vecina vas i reklo.. pa ja jedem i zivim prirodno! A ja cu bit bezobrazan i rec.. ljudi.. u danasnjem svijetu laznih etiketa nemate vi blage veze sta jedete ako nije proizvedeno od strane vas samih ili poznanika bez koristenja suvremene tehnologije i procesiranja. karakondzulo vec sam ti spomenuo da mojem frendu od kojih 130kg vutra totalno zatvara apetit i organizam mu trazi samo vodu kad je high i nista vise.. dok ja dobijem munchies.. ne slusaj nikoga jer svacije iskustvo je individualno, a ovakvim stvarima moras pristupit bez predrasuda i unaprijed donesenih odluka jer si na taj nacin ogranicavas uvidjanje onog sto se uistinu dogadja tebi, a samo je jedna karakondzula tako da samo ona i posjeduje odgovore na tvoja individualna pitanja.
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#21
Vidia i ja sam mraav bi reko a jedem ko svinja svaki dan sjedim za kompom prosje no 6 sati i ne bavim se nijednim sportom Joa uz to kad se napuaim se ubijam od hrane znam po dva sata samo trpat i trpat Uglavnom kontam si da u umrijet mlad

jul 2008.

#22
Kad se tijelo navikne na jedenje velikih porcija po 5-6 puta dnevno, o ekuj i vei proaireni ~eludac koji pita da ga se i puni. To ti bed broj jedan (a i psiha naravno pita)... vremenom smanjit ga. Ako postia, nakon 2-3 dana ve se naviknea (prvi dan je uvijek najte~i), ~eludac se zgr i i po ne stiskat, te se i tijelo navikne na to da nema unosa u njega. A i post radit jednom tjedno il ata ve, nije loae (pijea neki iscijeeni sok od naran e i limuna s medom i vodu...bed je ata e ti to sve ubrzavat metabolizam i joa viae krulit i svirat po stomaku, ali jebada...vitamini i hranjivo) Ne jest velike prenatrpane porcije koje nakon ata iz pojedea ubiju i jedino za ata si poslije njih je neki kau i ne mo~ea se ni dignut. To openito i va~i za svih openito...zajebi prenatrpavat se hranom. Male porcije po puno njih. Pit mnogo te nosti, ne jest tjesteninu, aeere, kruh, kola e. Ugljihodirati ne samo da su atetni za tijelo, ve i debljaju i love se a teako ih se rjeait. Povre i voe na ato viae na ina. Ako te uhvati glad, natrpavat se voem...to em ata zdravo, em ato napuni ~eludac em ato ne deblja. Kad pak uhvati glad za slatkim, jest oraaaste plodove, gro~ice i takve sli ne stvari koje sadr~e prirodne aeere, a ne ove rafinirane. Viae jest i proteina, ribe, hrane skuhane a ne pr~ene. Osim hrane, tu je i genetika, metabolizam i tjelovje~be/fizi ke aktivnosti. Ako ovjek samo sjedi i pasivno ~ivi, ne mo~e ni o ekivat da se tjelo troai. `to unesea, to moraa i izgubit. Izaberi sport, tr anje bilo ata... dobro za liniju, a i za zdravlje. Ali poato ve ovo sve znaa, kao i svatko drugi, rjeaenje ipak le~i, kao ata Red ka~e u samokontroli i dobroj volji za uspjehom:thumb:
CasperENTUZIJASTA

jul 2008.

#23
hehehe vecina vas je napisala isto samo drugim rije ima...isto tako veina vas je bubnula neku glupost koja nema veze sa mraavljenjem. :D

jul 2008.

#24
Pa svi znamo sve... ne trebaa bit obrazovan/pametan ili ata ve da bi sku~io da ako se pre~deravaa i ne kreea i hrania nezdravo da e se to odrazit na zdravlju i debljini, a da rjeaavanje istoga ide samo uz volju da se to i rjeai, poato ne postoji nikakav magi ni atapi da se stvari namjeatavaju po ~elji. Zabij neku vojni ku spiku, ono disciplina i te fore, i tripaj si u mozak neke kora nice koje po inju sa "neu, neu... !" pa kad vidia zdjelicu sa hranom samo uzmi nazubljenu no~inu i uniati ju:icon_cool:
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#25
Nisam mislio doslovno da promjeni okus. Nekako brijem da mogu bolje raspoznavat okuse. Recimo jedem juhu i tocnije mogu ocjenit sastojke od kojih je spravljena nego kad sam straight. Nekazem da je svima tako...

avg 2008.

#26
Pa ako ne svima, trebalo bi barem veini tako bit... ako vutra proairuje/produbljuje dojmove i osjete, onda je hrana definitivno dobra stvar za to kad je kod nje okus poprili no jaka stvar, ne samo za bit nakuren, ve i openito za ovjeka. Postane bogatijeg, suptilnijeg okusa, osjeti se bolje tekstura, miris i sam guat hrane...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se