VUTRA
ForumMarihuanaMedicinadali marihuana snižava šećer????
LEGACY

dali marihuana snižava šećer????

26 odgovora6,100 pregleda
kixonISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#1
pa eo znam da alkohol dosta sni~ava aeer...a ata je s marihuanom????
Weed KillahPOZNAVALAC

nov 2007.

#2
marihuana da..A za alkohol nisam bas siguran.. :/
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#3
Pa ek bila je moja tema o marihuani i dijabetesu i rekli ste das ne utje e na aeer u krvu ata sad jer utje e ili ne

dec 2007.

#4
Gladan budea jer ti padne razina aeera u krvi.Zaklju ak=utjee.

dec 2007.

#5
Problem kod alkohola je sto kad se unese u tijelo, jetra oboljeloga su previse zauzeta razgradnjom alkohola da bi pravilno otpustala glikogen. Tako je alkohol itekako opasan za dijabeticare. Pad secera ne mora biti jedini uzrok zbog kojeg se javlja glad. Mislim da trava ne snizava krvni secer i jedina je opasnost kod dijabeticara ta velika zelja za hranom nakon konzumacije sto se javlja kod nekih korisnika. Izmjeri si secer prije i nakon pusenja, eksperimentiraj ako ne vjerujes (ovo ide DirtyDeedsu). Isto tako oboljeli pod utjecajem trave ce teze osjetiti promjene razine secera u svome tijelu. Ako zeli eksperimentirati sa travom dijabeticar treba biti oprezan, osigurati se kontrolom secera nakon konzumacije i za svaki slucaj imati spreman neki slatki napitak ako secer iz nekog razloga naglo padne.
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#6
"As you see, his blood sugar levels increased more than eighty points after the meal and stayed high for 45-50 minutes, but then rapidly dropped after he smoked a marijuana cigarette" citat iz jednog istrazivanja.. secer u krvi doista pada, ima i dijagram neki, samo ga moram naci.. Iako se ne cini opasno na prvi pogled, pad secera moze biti vrlo nagao. E sad, moze li joint ozbiljno nastetiti nekome tko ima takvih problema, nisam siguran..

dec 2007.

#7
http://www.bartcop.com/babs-pot.htm Ovaj dijagram? Ovako trava ispada jako korisna za dijabeticare, vratila mu je secer skoro u normalu nakon 'junk fooda'. Zanimljivo.
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#8
jap.. to je to... meni se iz nekog razloga nije htjela ucitat slika.. da, za dijabeticare korisno no za one koje ionako nekada muci nizak secer moze biti malo zeznuto.. no mislim da nebi smjelo biti problema ako pri ruci ima kakvu cokolad(ic)u ili nesto adekvatno..
kixonISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#9
sam alkohol aeer po ne sni~avat 7-8 sati nakon odlaska na spavanje i to naglo i zato osjetimo tu neku veliku ~e kad se probudimo mamurni...zato ovo zna biti jako opasno ako se fizi ki premoria,ne jedea i nakon toga popijea veu koli inu alkohola...

dec 2007.

#10
Da li grass snizava pritisak?Imam nizak pritisak, i dogadjalo mi se da mi se zavrti u glavi kad se napusim i naglo ustanem,ali mi se dogadja i kad nisam napusena.Jel se dogodilo jos nekome?
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#11
Hehe, to je efekat koji ja najvise mrzim, a zove se "Stupid gravity" :icon_biggrin: Drugim recima, svima se to desava i nije nista neprirodno......Bar ja tako mislim :)
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#12
Desilo se meni par puta ljeti po velikim vrucinama prije nego sam uopce poceo konzumirati kanabis.. Nizak tlak je u pitanju.. nista zabrinjavajuce.. popi ili pojedi nesto slankasto.
Bezze_SaAMBASADOR

dec 2007.

#13
Naravno da krvni pritisak pada od vuve... pogotovo indicaste biljke!!! Za secer ne znam, al evo ja neam secer, ali mi "prahne" vala poslije dzoje nesto slatko da hebe rak raka... :) ili neki sok i sl. ... Jogobela 500g (jagoda) ihhhh.... :) i cesto me u zadnje vrijeme hvata glad, tj. gladan dok prije nije bilo (mozda sto sam vise kuci, nego prije...????) Sigurno svako nesto voli posebno poslije dzoje, neko slatko, neko alkohol
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#14
Hm, kad bolje razmislim, to bas nema puno veze sa gravitacijom, vec vise sa cirkulacijom i pritiskom krvnim...:dunce: Moram bolje razmisljati....

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se