VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaVutra + Alkohol
LEGACY

Vutra + Alkohol

148 odgovora24,024 pregleda

nov 2010.

#1
Ja sam potpuno novi u ovom svijetu.. Znaci nikad nisam pusio dzoint.. i totalni sam laik sto se tice ikakvih droga.. Moj haver pravi neki parti.. pa sam ja zbavio koji dzoint, da probamo i to... ee sad me interesuje vase iskustvo..Jeste li ikad pijani pusili travi, ili napuseni pili alkohol.. da li ima neke fatalne posljedice.. posto se on boji, da nam se sta ne desi .. Unaprijed hvala ^^ ps. Nije valjda da niko od forumasa nije probao, pa ne odgovarate XD ill mi se ipak smijete zato sto nista ne znam :( pff
bozgaLEGENDA

nov 2010.

#2
Niata se nee dogoditi fatalno, osim ato mijeaanje THC + alkohol u meni uvijek proizvede jedan te isti efekt - kljucanje. Meni se uvijek desi da zaspem ili da zakljucam. Alkohol + vutra, osobno ne preporu ujem. Ve dugo ne pijem alkohol i zapravo ne preporu am alkohol nikome pogotovo ne u velikim koli inama niti u vo~nji. Ovo je moje osobno mialjenje. boz :sun2:

nov 2010.

#3
Ponekad,na pljugu, popijem aau,dvije,tri piva.....i to podigne malo... Sino u svatovima sam dim pratio sa rakijicom,ali 4-5 aaki na cijelu ve er.... Nemoj ni ti viae...ili nemoj puatit...pogotovo ako ti je prvi puta... Probaj prepoznati u inak jointa a ne da mislia da te voza alkohol....pa na kraju...bljuvvvvv...
nightpianistISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#4
napuait se pa pit da, pijan puait ne .... jer e te sjebat :D

nov 2010.

#5
Bozga brate.. kako mislis pod tim kljucanjem? ahah :P izbini brate all slabo se ja razumijem u to :D Venlo,, ma dobro.. prvo sam mislio popusti dzoint pa nakon sat dva da pijem.. ova moja raja kaze da djnavolnje dzointa prodje nakon sahatak :D

nov 2010.

#6
Ja ako sam na alkoholu obi no me vu e da zapalim i ve inom mi pokvari stanje mada ovisi koliko san popio.Kad zapalim prvo radije me vu e da pijem neato slatko,neki sok,alkohol mi kasnije dobrom ve inom uop e nije po ~elji niti mi se pije.Alkohol sporije djeluje i dok proradi vutra recimo pusti.Al bolje zapaliti opet nego nastaviti piti,bar meni:)

nov 2010.

#7
aha hvala.. ma najvjerovatnije cemo pusiti pa nesto kasnije cemo piti :P tad bi trebalo biti rega :D
extranoizeENTUZIJASTA

nov 2010.

#8
ako nisi nikad puaio, onda nemoj mijeaat s alkoholom...nema smisla...alkohol nije vrijedan toga. to je kao da se sexaa s curom (vutra) i onda poslije idea drkat na playboy (alkohol) :costumed-smiley-027
Z&NZMAJ

nov 2010.

#9
@ extranoize :clap:
NikolicaISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#10
Ima istine u svemu ovom ato ste pisali. Zaklju ak je kratak: Potrudi se da u svakoj stvari u~ivaa koliko je mogue. U prevodu, ako pijea, pij brate da ti prija (pa ako se napijea dobro, ako ne isto dobro). Kad puaia, puai isto sa u~ivanjem tako da dobijea pravi oseaj prouzrokovan plemenitim THC-om. Ne meaaj ta dva moja ti je preporuka, kao i da ne meaaa razli itu travu od jednom... :)

nov 2010.

#11
Uvijek ako zapalim neki jeben joint, a nema se viae.. odem popit pivo-dva.. isto da me ato du~e dr~i taj filing nenormalnog :D

apr 2011.

#12
Ne preporucam nikako, ako da u jako malim kolicinama ili prije pusiti pa pit, ali ne obrnuto nikako...Ja sam bio popio nekoliko rakija i lupile su me i onda su me frendovi ponudili s nekim ekstra dimom, neka sativa energeti na i slaba ravnoteza i energija nejdu zajedno, a da ne spominjem osjeaj paranoje itd...Samo da napomenem osjeo sam kako vjetar puae kroz mene, bio sam jedno s njim hahaha...
HighBadgerPOZNAVALAC

apr 2011.

#13
Ja kad pusim, nemam ni zelju uopste da pijem alkohol. Bas mi se skoro desilo da sam pusila prvo i posle sam jedva uspela da popijem pivo. A bilo je i situacija da prvo pijem pa pusim, mada mi nista nije bilo, ali opet nekako mi je vutra uz alkohol glupo. Ko da skrnavimo sad taj feeling i vutru uopste. Nemam mi smisla, Meni su se ove situacije skroz slucajno desavale da pomesam, ali ovako namerno, nikad ne bih mesala niti preporucujem bilo kome. Mozda po koje pivo, ali nista jace.
herb-o-logistENTUZIJASTA

apr 2011.

#14
Istina, istina. Ja isto, nema aanse da odmah poslije pljuge popijem pivu, radije neki sok. Ako se u ekipi baa pije onda pijem tek kad me pljuga ve po ne puatati, zna i nakon 2-2.5h. Pijan nikad ne puaim, ateta vutre. Par puta sam zapalio pijan i uope nisam osjetio ona djelovanja vutre zbog kojih zapravo i puaimo. Samo kljucanje i pospanost. U parkiu sam skoro zaspao na klupici s glavom na koljenima xD.
TarkiPOZNAVALAC

apr 2011.

#15
Ovako bih ja rekao o ovome iz osobnog iskustva... Prvi put u ~ivotu (uh davno je to bilo) kad sam mijeao alk i wu sam zaspo na tulumu :D Onda sam joa viae puta kombinirao (i par puta zaspao) i s vremenom je doalo na svoje da se mo~e mjeaati i da je baa super :icon_lol: Eto u zadnje vrijeme kad pijem i puaim i to stalno, tajna je ne zarolati ogromnu pljugu (ko ina e) nego malog mimeka i cugati.. i onda opet jednog malog, pa opet malog itd itd... budea raketa, a ne netko kog je ugrizla cc muha. Ugl sam oprezno s time i lagano.. ak ti se ne svia nemoj.

apr 2011.

#16
za po etnika ne preporu am alkohol prije puaenja,poslije da....jer kad idea pijan puait pogotovo neku stravu od ~i~e pokojni si,tj mrtva ki znoj,pol sata-sat umiranja,povraanje i tak...nakon par mjeseci sam tek izu io kako to mjeaati da bude odli no....
đontra voltaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#17
...ne preporu am nikako...to dvoje neide skupa i gotovo, ako ces pit-pij, ako ces pusit-pusi, al nemoj kombinirat, neces uzivat to ti je zagarantirano :D , rigoletto te ceka hahaha
Bob _MarleyENTUZIJASTA

apr 2011.

#18
Da,ali mislim da ti je ipak prvo bolje zapaliti pa piti nego obratno jer meni nije bas od toga bilo sjajno :S
gargamelPOZNAVALAC

apr 2011.

#19
ma dobra hrana, zena, pice i pljuga mogu uvijek. ne nuzno tim redosljedom..... samo auto je onda NO NO...
hardbluesmanENTUZIJASTA

apr 2011.

#20
ma joj,nikad frula poslije alkohola,jedanput sam se zajebo i nikad viae,a i uostalom prakti ki sam presato pit alkohol,popijem pivu-dvije al ne viae od toga.a i puait prestajem,na cigarete mislim,naravno :-D
FrulaENTUZIJASTA

maj 2011.

#21
momci.. sve je stanje uma .. ako je tulum dobar, nije bitan redoslijed.. ako si popio pa te ekipa s kojom inace nisi dobar i koje baa i ne preferiraa zove na pljugu, bit ce ti loae sigurno..
ReacherPOZNAVALAC

maj 2011.

#22
eto sli no iskustvo ko i tarkijevo :D

maj 2011.

#23
moj prijedlog - nikako. pusim i pijem vec dugo vremena, ali nisam kombinirao. mislio sam da je steta alkohola i steta vutre, ipak se pusi ili pije radi "bas tog osjecaja" koji imas od jednog od tog dvoje. 2 puta jesam, zavrsilo je lose. prvi put: u to vrijeme sam pusio po 1-3g dnevno svaki dan, pio sam samo subotom po 4-5l piva, nedjelja je bila odmor :D bili smo kod prijatelja u stanu... popio 3l pive u sat vremena (tople :D) i za to vrijeme pusio joint od 2g cistog. nekih 2 sata je bilo super, osjetio efekt jednog i drugog i mislio sam da bi bilo dobro to cesce :D nakon toga, sam se samo nasao s glavom u kanti smeca (bila je prazna :D) i povratio. kasnije nisam vise mogao izdrzati fizicki sve to, legao sam na krevet. stalno me drzao neki osjecaj kao da propadam skupa s krevetom kroz pod :D otisao sam do wc-a da bih se malo osvjezio i mozda dosao u normalu.. vratio se u sobu, zaspao u sjedecem polozaju iza vrata. drugi put: nisam pusio toliko kao i prije, mozda 2-3 puta tjedno... alkohol nisam pio 2 mjeseca prije toga. izasli smo negdje vani, popio mozda 6-7 zestokih pica, kad sam osjetio efekt alkohola, zapalio sam nesto malo. skoro nisam ni osjetio efekt vutre, vec sam se nasao u wc-u kako povracam. izasao sam van kluba na zrak, sjeo na neku klupu u parku i tako zaspao dok me nisu nasli iako sam mislio samo par minuta uhvatit zrak i smirit se.. osim ako ne zelite velike rupe u sjecanju, povracanje, buenje na cudnim mjestima, rizik da vas pregazi auto na cesti - nemojte kombinirati :D ja cu ipak jos koji put pokusati naci neku mjeru jednog i drugog da mi se to ne dogodi jer je osjecaj odlican :)
dite_splitaAMBASADOR

maj 2011.

#24
nema ti smisla pit i pusit. to ti je ko da popijes red bull ili poovuces crtu brzine i onda roknes normabel da se smiris. moze ti bit lose a i ako, nedajboze zavrsis na hitnoj imas sranja. zapali pa ajde pit nemoj nikako obrnuto, i moj savjet pij pivu ili vino, probaj izbjec zestoko ;) najbolje drmnit pivicu nakon jointa :D

feb 2013.

#25
hahaha losa kombinacija skroz svake subote je osjetim (:
roguz2ENTUZIJASTA

mar 2013.

#26
ma ljudi sve je to istina ali mi smo jebeno prokleti,bude dobra pijanka,mjuza,druatvo,i onda netko ni im izazvan ka~e imam ja za frulu oemo zapalit?i znam da mi nee biti dobro kad zapalim,al svejedno ka~em mo~e

mar 2013.

#27
meni ne smeta ni jedno ni drugo,a ni zajedno.
BoRaiChoAMBASADOR

mar 2013.

#28
Najgore je ono kad dodjes mrtav pijan u 3-4h ujutru i imas smotanu toljagu i znas da nema potrebe zapalit, ali ipak zapalis
lamp3rijaAMBASADOR

apr 2013.

#29
Ako pijea i puaia nemoj to radit na sjede ki nego za aankom ili sli no. Svaka aktivnost ti poma~e da ne zakljucaa.
HookerLEGENDA

apr 2013.

#30
Aj da se javim na ovu temu. Sa duvkom mi najviae prija neato ato mo~e da se pije na du~e staze, pivo ili apricer. Pa onda laganica, mada zna da mi se omakne, ato ono ka~u " krene me". }estoka pia i duvka znaju biti poprili no gadna kombinacija, Male aae, pa idu brzo :) Mada, tu ima, ato se mene ti e i jedan jako bitan faktor, a to su godine i godine upornog treninga :dada Stoga, da zaklju im, podr~avam sve one koji te savetuju da ne meaaa ili u krajnjem slu aju popij pivo ili dva, isto da utolia ~edj. esto uticaj alkohola nadja a uticaj duvke i onda ne znaa ata te je snaalo...A kad se sledei dan probudia bude ovo :sick:
SpongeBongENTUZIJASTA

apr 2013.

#31
alkohol za party,vutra drugi dan za rijeait mamurluk tako ja radim,a i ne volim nosit vutru sa sobom ako idemo u grad
Orange14ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#32
Posto i sam kazes da si pocetnik desavace ti se mnogo puta mozda zabodes ili takoreci stondiras mozda i bacis peglu zaspis bude ti muka...Ali posle nekog vremena organizam se navikava i bice ti lakse...Nisam te valjda puno uplasio neces imati nikakve fatalne posledice ali da znas ORGANIZAM se mnogo pita :D Ipak si ti nov :D
#33
Najbolje nemoj uopate mjeaat alkohol sa travom. Barem u mom iskustvu,prvo dodje do ~garavice i stezanja oko duanika i onda po nea povraat dok sve ne povratia. Ispovrao sam maj ino mlijeko.

apr 2013.

#34
prvi put mu je a on bi mjesao. neznas ni kako je bit napusen, sta ce ti onda alkohol od kojeg neces nista ni znat. masu puta sam mjesala ali od prosle srijede nikad vise! previse budes zatucan, glup, nemas pojma ta se desava oko tebe, samo se nades negdje na podu a nemas pojma kako ni sta. mani se toga, ako oces zapalit zapali, kad te pusti popij neku cugu al djabe ti mjesat odmah.

apr 2013.

#35
Hehehhe, ovo pitanje sam si ja isto bio mislio kad sam poceo pusiti Prvo smo u kaficu zapalili (nas 3) i onda popili po 2-3 pive svaki.... e onda kako se noc razvila otisli kod frenda u podrum, i tamo neki odurni kiseljak, al kao sto znate poslije case dve ide ko voda :) I uglavnom mi zapalili opet, meni je to bila najbolja noc do sad, a njih je razvalilo ubi boze, ovaj povraco, ovaj zaspo I kao zakljucak, ja sam iso riskirat i dobro je proslo, al kad sam vidio ovo dvoje, a joj. Nisam ni pomisljo da pusim i pijem edit: zaboravio da napomenem, meni su ti bile prve pljuge, a oni su... ajmo reci ''iskusni''

maj 2013.

#36
ne bih mesao na tvom mestu,trebas prvo da probas vutru i uistinu vidis koliko je bolja od alkohola,pa negde za dva meseca tri kad vec probas kako ti utice na organizam znaces da li da mesas...medjutim ja sam to nekolika puta radio i uvek zaspim i pokvari se osecaj vutre,meni je super osecaj digne te i to al se drzim pravila kad pijem pijem kad pusim pusem :)

maj 2013.

#37
Vutra+alkohol loaa kombinacija. Po meni je i sam alkohol loaa kombinacija i iskreno nevidim razlog zaato neko pije taj otrov i onda se ovak neat desi: http://youtu.be/rUipFIvRETo

maj 2013.

#38
u pravu si ja nemam drazi uz alkohol,al kad se vec ekipa zabetonira u kafani nazdravim i to je to...alkohol je sr....nje
mlstPOZNAVALAC

maj 2013.

#39
Ako treba da se pije mora se prvo nesto ispali jer je vec vise puta ponovljeno nikako pijan paliti buxnu, flesh je uglavnom isti. Jos ako je nesto boombastik onda kad pocne da seva po telu kao talasi pocnem ne znam kako da vam opisem "Treperim" WUB WUB WUB WUB . Naravno idalje imam koliko toliko kontrolu nad umom . Okrecem se i idem kuci gde god da sam . PESKE polako ali sigurno , moram da se krecem inace ako stanem WUBWUBUWBUWUBU :D Ali opet rekli mi ovde nekom ili ne mislim da ce opet svako morati da prodje isto . Jer bas sam na tim nekim gadnim situacijama naucio da mi u vecini slucajeva kao sto su neki ovako open air i zatvorene zurke gde vrti dj ne pijem . Buxna i neki Somersbee koji sam provalio da kida narocito onaj od kruske, nachi' ima 4.7% alkohola a ko sok, bolje nego pivo da pijem da mocham na svakih 10 minuta da se probijam kroz masu ili neki energy drinkic i mnooogo mi fino bude. Samo mi vruce oko usiju :D Tako da na kraju treba reci ono glavno a to je da je alkohol NAJgluplja droga koja postoji i koja je legalna ! ... ma bolje buxna mir . :leafblunt:

maj 2013.

#40
najjace je zapaliti pa lagano cuga,, po meni je to vrh kombinacija.

maj 2013.

#41
[bez sadržaja]

avg 2015.

#42
Ja bih vama svima preporucio da ne pijete nego samo duvate... Ja eto nikada nisam pio niti me to privlaci, samo vutra i to je to.. nema zdravijeg od 2-3 jointa na dan :D
tttPOZNAVALAC

avg 2015.

#43
Pivica+pljugica je ok al niata drugo od alkohola Jedino ako se ve napijea i onda po putu kui zapalit pljugu da se malo dobijea e to je neato,onda joa sutra ujutro da te glava neboli eheheh
SuperflyAMBASADOR

avg 2015.

#44
Piti na dobru wu je kao da si dobar auto poaarao sa grafitima i razbio mu aajbu...:) Ipak sam prijetio da prije davno dok sam pio i budio se mamuran, ox ili 2 ujutru izlje e ili barem zna ajno ubla~e i skrate mamurluk.... fuj cuga;):puuuh::
ivangrgicISTRAŽIVAČ

jan 2019.

#45
Pozdrav. Ponekad sa ekipom mjesamo vu i alkohol i veinom ne zavrai dobro. Laganica sa par pivica moze proci ali nista vise, i svakako preporu ujem nakon pijane noi ujutro kad se probudim onako mrtav mamuran Zapalit jox jer to je najbolji lijek za mamurluk. Zivili ljudi!!
h0ndaZMAJ

jan 2019.

#46
Hvale vrijedan savjet zbilja:clap::
AtoxLEGENDA

jan 2019.

#47
U mom slucaju trava pa alkohol nikako, umor zagarantovan a ubrzo i spavanje.. Ali zato alkohol prvo pa trava, to je vec druga prica, mene tad na neki nacin digne i nema spavanja vec samo gas

jan 2019.

#48
jebada je prica, sto manje cuge to bolje
ivangrgicISTRAŽIVAČ

jan 2019.

#49
Ipak se sla~em sa powerseedom
BadiZMAJ

jan 2019.

#50
nemoj mijeaati alkohol i vutru niti slu ajno, pozlit e ti...prvi topovi znaju itekako teako sjesti na ~eludac, a kamoli joa alkohol na to :D kad budea iskusniji, eksperimentiraj...moje mialjenje je da ne ide jedno s drugim

jan 2019.

#51
ma ide sve kad si mlad i lud :lol: ali da, NIKAKO!!!
nerpZMAJ

jan 2019.

#52
4-6 piva, pa nakon par sati grasak rso.. nema problema. Ne znam za zhes i vino, ne konzumiram.. ALi recimo, nakon 8-10 piva na prazan stomak, pa potom rso.. moze da dovede do dehidriranja.. na sve rupe, cisto da prijavim ;)smiley9934
El_seeñoPOZNAVALAC

maj 2019.

#53
Poceo sam piti i smanjio travu. Jebes travu, samo depresija. Kuzim ja da je meni u glavi depra, ali pijan se bar podsmijehnem ponekad. Mozda me i monotonija unistila... Ali mislim da cu se zabiljezit u dnevnik ne konzumacije.. Vec par godina pusim puno vise nego sto bi trebalo iako mi bas, da budem iskren, ne pase. Svaki drugi dan crne misli i nema me, a joint jedan na drugi. Jebes travu ako je ne znas cijenti, a to ocito jos trebam naucit. Teska odluka je pala, tocno sad, kad sam ovu recenicu napisao. Od sutra, 22.5.2019 ne pusim travu dok se ne sredim u glavi pa makar ne zapalio vise.
ledeni6AMBASADOR

maj 2019.

#54
Auu kralju, mozda ne bi trebao ti ni alkohol koristiti, vutra dokazano pomaze kod niza bolesti, alkohol je samo sranje koje ce te jos dublje odvesti, Bilo kako bilo, sretno koji god put nasao, ali moj savjet ti je da trazis uzrok toj depresiji a ne da ju pokusas lijeciti alkoholom. Sretno

maj 2019.

#55
Mozda da alkohol zamenis sportom? I posle treninga zapalis jednu laganu pred spavanje, meni je to resilo problem depresije, alkohol potiskuje probleme ne leci ih...

maj 2019.

#56
Jedan lik je rek'o, alkohol ne rijesava probleme, ali, ne rijesava ni mlijeko, ako cemo iskreno.... :D

okt 2019.

#57
definitivno N I K A D ili pusis ili pijes odaberi jedno!!. iz mojeg loseg iskustva imam za reci da pocinju jos jace vrtoglavice koje te teraju da legnes a onda preraste i u trnce u licu itd.
BadiZMAJ

okt 2019.

#58
Sve je stvar prakse i iskustva :D da se kombinirat, al j***a alkohol nema tu ni eg dobrog.
rKj420ZMAJ

okt 2019.

#59
a sta cemo sa ovima sto piju i duvaju a dobro im je? ima ih na forumu dosta...:zvizd:
BadiZMAJ

okt 2019.

#60
Tko voli nek izvoli ;)
rKj420ZMAJ

okt 2019.

#61
Onda nemoj suditi ako zelis slobodnu volju svakom :)
BadiZMAJ

okt 2019.

#62
Tko sudi?? pro itaj joa jednom, napisao sam :): "da se kombinirati sve je stvar prakse";)...i ja sam ga mijeaao bez ikakvih problema, ali da je kemija i zlo to se zna...ne vidim ata sam loae napisao :)
rKj420ZMAJ

okt 2019.

#63
Rekao si yebes alkohol nema tu niceg dobrog, dakle okarakterisao si ga kao nesto sto nije dobro. Samim tim si sve ljude koji piju stavio u kos da nisu dobri. A ima mnogo ljudi koji piju i dobri su, ima ih ponavljam dosta na forumu...A to da je zlo i hemija zavisi samo od covekove nutrine, a ne od alkohola.Toliko odjavljujem se iz ove teme.
PablitoLEGENDA

okt 2019.

#64
Pa sta je @Badi lose rekao? Nije kriv alkohol nego kolicina. Nije isto kao ja sto popijem pivo jednom mesecno i neko ko popije gajbu dnevno pa se olesi svaki dan da ne zna za sebe. Ko ne zna da pije bolje da ne pije :)
BadiZMAJ

okt 2019.

#65
Rekao sam da alkohol nije dobar, a ne da ljudi nisu dobri:eek:...to nikako ne mo~e bit isto. Ne ku~im ata hoea rei, ako baa hoea...mogu ja takoer, kao i ti popit i popuait.:D Pablito dobro ka~e...jedno je znat izbrijat tu i tamo, a drugo je sjedit svaki dan na gajbi ispred duana ili sl.:)

okt 2019.

#66
Evo ata ka~e "suparni ki" tim: https://www.alcohol.org/mixing-with/marijuana/ (Pazi samo naziv stranice...) :p

okt 2019.

#67
Alkohol + vutra= ne Vutra + alkohol= da Ja uvijek pazim kad je to u pitanju, ne zato sto ce me tjerat na povracanje, uspavat ili nesto slicno nego jednostavno zbog zdravlja iako mogu bez beda popit 10 piva i zapalit 5 pljugi.. Najgore je kad se covjek prvo napije pa onda zapali pljugu.. to mu donese zlo jer na taj nacin nema kontrolu (naravno ako nema iskustva) Zato je najbolje napljugat se i onda pivica, na taj nacin se moze itekako uzivati i dozirati.. A ako napravis ovo iznad napravit ces boom, na veliku kolicinu alkohola(koja te "spusti) zapalis pljugu(koja te" spusti") i za tren si na podu.. Netko moze netko ne moze, netko je tolerantan netko nije.. Alkohol ko alkohol je smece ali nije smece ako ga znas uzivat, koja pivica pljugica, malo rostilja i tekma i do jaja.. Treba uvijek bit umjeren i u jelu i picu a vutru derite koliko god mozete! Budite pozitivni ekipa :thumb:
kipoLEGENDA

okt 2019.

#68
Imam legu radi u popovaci na onom odjelu gdje primaju ljude po prvi put kad dodju kod njih. Kaze mi da 99% mladih koji im dodju tamo su zbog kombinacije alkohol+trava... Nekako mi je tesko za povjerovat ali nikad ne znas kako ce neko odreagirat na mjesanje bilo cega..
Planer80LEGENDA

okt 2019.

#69
Uvek se setim grafita iz '96 u betonskom dvoriatancu kod pozoriata "Dadov" - Od vutre i piva GOTIVA. Mislim da je sve subjektivno i to do krajnih linija. U mom slu aju, ja pijem samo uve e i samo pivo, ree belo vino ili apricer ako je vino loaeg kvaliteta. Uvek ide prvo dva piva (dve aae vina) pa vutra pa kako se oseam dalje prema tome. Jedem tek kada ka~em "laku no" za taj dan. Nikada loae iskustvo. Sad, znam ljude koji isto ovo urade i gotovo, bude im loae, zato ka~em subjektvno. Takoe zavisi i od straina koji radimo. Sa druge strane po danu nikako. Alkohol osakati naaa ula, vutra mo~e ili da nas dodatno otupi ili da stvori privid da nismo "osakaeni" alkoholom... danju samo vutra.
pannonianLEGENDA

okt 2019.

#70
Ja sam viae za zen pristup. Ako lo ea - lo i, ako duvaa - duvaj. `alim se, ne valja lokat. Sve je u tom loae Ali ako idea popiti pivicu, dvije... Radio sam na plivarici (ribar) i nije mi bilo veeg u~itka od kombinacije. Od prije svitanja do iza podne radia ko magarac, ato zna i da si dobro zaradio i zadovoljan si. Onako umoran i prljav se operea, kogo je napravio ru ak, natu ea se dobre hrane, onda zapalite pljugu i lo ete vino, zajebancija... cijela posada. I kapetan. I ~ivot bude dobar, ali brzo zavraia u postelji :) Mislim, sve je u kontekstu

okt 2019.

#71
sut....uzmemem 400 e noc i sve popiem.....uzas
#72
Pozdrav! Ne znam u koju bi temu smjestio pitanje no interesira me nesto u vezi THC-a i CBD-a. Inace nisam pusio jedno 12 godina do neki dan. Bilo mi je lijepo sto me iznenadilo no bio sam i jako pijan. Prestao sam jer sak prevelike kolicine pusio nekad davno i poceo sam imate takve paranoje da se smrznes. Eto, vjv ima ovakvih pitanja pun kufer pa ako netko ima volje pisati privatno da ne spamam temu. Zahvaljujem na vasem vremenu.

jul 2020.

#73
2x sam procitao ali ne vidim pitanje. i ne mozes nista pisati preko pp dok ne skupis 20 postova, objasnjeno u pravilniku foruma samo ga retko ko procita od novih clanova pa onda idu pitanja zasto ne mogu koristiti pp :)
#74
Hvala na odgovoru. Zapravo pitanja i nije bilo zato sto sam pokusao pronaci odgovor na internetu no sto sam vise citao to me vise zbunilo Prije se nisam obazirao nego sam pusio sto je bilo i to je to. Pocelo mi je smetati i imao sam teske paranoje no vjerujem jer sam pretjerivao sa svime ostalim i to sam batalio na puno godina. Zapalio sam nedavno i osjecao sam se extra super. Doduse, imam srece jer po prici vecini ljudi sto ih ja znam obicno ljudi kad se napiju i zapale oni se ugase a meni je bas suprotan efekt. Kao da se otrijeznim i postanem jako energican. Zapravo me najvise interesira koju sortu da nabavim koja nema puno THC-a da me opet ne spuca paranoja xD htio bi da mogu zapaliti nekad navecer da se opustim i nasmijem a ne da se gusim i mislim da cu umrijeti xD No danas sam stariji i iskusniji i shvatio sam da puno dima i nije najpametnije nego je bolje povuc dim ili dva pa pricekati nego odmah odvalit cijeli joint a onda nema povratka hahaha
dzidzoLEGENDA

jul 2020.

#75
Ne igra tu ulogu samo kolicina thc-a ima i do sorte. Razlicite vrste imaju razlicit rad i ja nisam dovoljno upucen posto sam se nedavno upustio u pricu sa sadnjom i upoznavanjem sorti. Na tebi je sad da nadjes sta ti pase ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se