LEGACY
Ulje od konoplje molim pomoć
38 odgovora4,241 pregleda
26 REP52%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#1
Dragi i dobri ljudi... sve koji znaju neato viae od onoga sto se moze naci na filmu ricka simpsona i onoga sto se moze iscitati na phoenix tears ili ako imaju osobna iskustva u proizvodnji ulja za lijek to bi bilo najpozeljnije, naime sajt je odlican i stvarno ima informacija o svim tipvima uzgoja lampama itd.. ali nazalost jako malo o medicinskom ucinku pa bi molio admine i moderatore da se malo vise potrude oko toga i proguravaju tu temu sto vise jer nazalost lijekovitost je premalo istrazena naravno ne nasom krivnjom nego onih koji to mogu i koji bi trebali, zar ne?... nego da ja ne ulazim previse u neke dublje teme da se vratimo na ono sto bi zelio pitati:
1. Incica ili sativa i koja sorta tj tip za koje oboljenje ?(mene posebno zanima dijabetes, neki madezi koji ne izgledaju najbolje) i kako do kvalitetnog i pouzdanog sjemena uz naravno maximalnu diskreciju i sigurnost, jer uglavnom sta mi mozemo nabaviti su sjemenke iz piza pretezno neke sative....
2. Proizvodnja(uzgoj) jer naime za terapiju treba 500g osusenih kvalitentinih vrhova, sto naime premasuje one grow boxice koji su dostatni za osobne potrebe(pogledao sam i jorgea cervantesa) tako da mi je jasno otprilike sto bi ali svaki savijet je dobro dosao...
3. spravljanje lijeka ... rick uptrebljava kuhalo za rizu za koje prije toga ja nisam znao ni da postoji a kamoli gdje ga nabaviti a to bas i nije za zajebanciju jer moze doci do expozije pa dzaba ti lijek onda hehe:icon_lol:
Eto toliko od mene za pocetak iako imam jos dosta pitanja... ali o njima cemo kad za to dode vrijeme... Hvala svima koji ce pomoci unaprijed, i molim ih da sto vise promoviraju medicinski aspekt ovoga bozijeg dara pogotovo ako znaju za nekoga kome bi to moglo spasiti zivot...
miss.mrkvica
AMBASADOR3.537 REP58%
→ Legenda
miss.mrkvicaAMBASADOR
avg 2011.
avg 2011.#2
pozz beli
ja isto imam namjeru da pravim ulje(bolujem od ms-a),za medicinske svrhe,konkretno za ulje se koriste indice jer imaju vei postotak thc i cbd
po savjetu mog prijatelja koji takoer boluje od ms-a koji je osobno razgovarao sa rickom,sam rick mu je preporu
io L.S.D i PINEAPPLECHUNK od barneys farma
kuhalo za ri~u mo~ea da nabavia u bilo kojem centru gdje se prodaje posue,bez njega nema ni ulja
imam joa nekih dva mj. do spravljanja ulja pa kad doe dan D podijelim ja to ovdje sa svima vama:)
pozz
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#3
Evo danas sutra u ja raditi ulje isto od barney's farm red dragon vutre, pa javim kak je proalo.
26 REP52%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#4
HVala na postovima i nadam se jos vise da se ova tema bas dobro ,,nabrije,, ... nego kako do dobrog sjemena onda jer strah me plavih drugova em sto sigurno i oni krstare stranicama pa kad nanjuse nesto nije im tesko doci do ljudi i kako je sa tim narucivanjem jeste li culi da je kad ko pao narucivanjem ili pracenjem postova po vutra org.
26 REP52%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#5
E i sto se tice same izrade ulja da li treba biti ista sorta ili moze i mijesano npr lsd i white widow, jer rick na phoenix tears govori da bilo koja indica sa visokim %thc je dobra za karcinom i opekline madeze, ali za ostale nepogode npr dijabetes koja sorta bi odgovarala... jbg u nedoumici sam a nemogu poc u bolnicu i pitatat faking doktora...
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
avg 2011.
avg 2011.#6
To je nazalost dosta neistrazeno podrucje pa je kolicina informacija o tome jako mala...
Ima jedan clanak o tome sto su pacijenti sami davali svoje misljenje bazirano na svojim iskustvima pa baci pogled ovdje: https://forums.vutra.org/medicina/8684-vrste-kanabisa-bolesti-koje-lijece.html
Uglavnom gledaj na vrste koje imaju izrazeno visoke vrijednosti THC-a i CBD-a...takoder neki seed bankovi imaju naznaceno pokraj odredenih vrsta da ima izrazena medicinska svojstva... =)
Mjesanje mi nije palo na pamet, ali mi se sada mota dobra ideja u glavi gdje bi mogao mjesati dvije ili vise vrsta koje imaju razlicito djelovanje kako bi stvorio nekakav bolji lijek... :thumb:
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#7
Od
eg god napravia - dobro je!
Evo ja si slo~io 0.5 mililitara ju
er od 5 g, pa javim kakvo je, ma zapravo napravit emo jednu zasebnu temu, sam da kabel nabavim za slike prebaciti... Treba tog ulja na tone raditi hehe.
45 REP90%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#8
Zanima me da li je neko kucnom ljubimcu npr psu davao ulje da ga izljeci od neke mucnine ili kad je pas malaksao pa nece jesti nego samo pije vodu itd.
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#9
Probao je Rick Simpson. Ka~e da je identi
na stvar s njima kao i s nama...Googlaj
45 REP90%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#10
Hvala Bizzzo , pas mi je nekako malaksao vec 2 dana , nece jesti , pije samo vodu .
Dao sam mu prije 15 min malo ulja , sad pogledam u dvoristu je da je malaksao ali po pogledu vidim da ga fino pere .
A sta drugo , vidim da bi to trebalo biti ok , kak da mu pomognem drugacije kad ja vidim da mene fino pere pa bi i njemu tak moglo biti , pomislih .
Frka me malo da joj nisam dao malo previse jer sam joj ujutro malo dao i sada navecer .
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#11
e sad sve zavisi sta je to malo i da li je malo i za psa, jel se ukomiro
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#12
E svaata. KG gledaj. Ako ti imas 80 i tebe pere pola zrna. Njoj samo na ovla~. Pomalo...
45 REP90%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#13
Sad sam bio na dvoristu i lajala je na neku macku i napravila krug do ograde i vratila se .
Valjda ju je malo jace opralo pa je jedva hodala . Pozvao sam je unutra i sad lezi na krevetu ispruzena i samo dise .
Valjda ce do jutra popustiti s jedne strane a s druge ako je malo jace pere ima vise thc pa vjerojatno bi i tegoba prije bila rijesena , mozda .
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#14
jedna ili 2 vitaminske injekcije kod veterinara su uglavnom dovoljne za buenje apetita
45 REP90%
→ Istraživač
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#16
Da mene hoe netko ovako :) Nece joj biti nista. Samo nemoj se bas igrati s tim. Mozda joj je stvarno nesto, pregledaj ju da li mo~da ima krpelja! Ima ih svuda.
45 REP90%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#17
Znao sam joj i prije dati malo navecer ali ponekad vise radi neke preventive , za ovo veterinar kaze da je lazna trudnoca .
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#18
e, sad je naduvana lazna trudnoca, jbg. :) sigurno joj je cool, jos se ogrebala o slatko
45 REP90%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#19
Od sutra nema vise dok ne vidim oporavak , ali i to je pitanje , mozda je bas ovo najbolje za sada , ko ce ga znat .
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#20
Moja kuja unazad par godina ima la~ne trudnoe ....bude tu~na ispo
etka,slabo jede,uglavnom le~i samo ... zavraava sa curenjem mlijeka iz sisa.To zna biti neugodno.
Traje i po 2 nedjelje dok ju zaobie.
avg 2011.
1 / 20
avg 2011.
mar 2015.