LEGACY
Koji strain za maligni melanom?
56 odgovora3,641 pregleda
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
apr 2014.
apr 2014.#1
Poz ljudi,elem vec par dana na forumu pokusavam da otkrijem koja mi je najbolja sorta za pravljenje RSO ulja,ja se razmisljam da narucim Northern Lights,ali ljudi mi preporucuju i neke druge sorte,u pitanju je maligni melanom koji je otisao na limfne cvorove,molim za savet ako je neko imao iskustva sa bas dobrim strainom za pravljenje ulja za lecenje kancera...
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#2
Ne znam kakva je za metastaze na limfnim
vorovima, ali za direktno na ko~u je dobra z7.
U obitelji je bio slu
aj koji smo uspjeano rijeaili. Nebih ti davao la~ne nade, jer ne znam niti o kojem tipu je rije
, ali evo, moje skromno iskustvo. CBD bogat strain tra~i u svakom slu
aju i ne mo~ea pogrijeaiti. E sada, hoe li biti efekta, to je na tebi da ustanovia.
XsmokemashineX
LEGENDA6.270 REP13%
→ Zmaj
XsmokemashineXLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#4
Moj kolega je napravio ulje od special kusha od royal seedsa,3xfiltrirano i napravljeno u kuhalu za rizu.Kao otapalo je koristio benzin
za ciscenje.Kush ti je indika kao haze u svijetu sativa,mislim da nemas bolje indika sorte od kusha.Visok postotak i cbda i thca.Zena koja je dobila od nas 10ml takvog ulja izljecila je rak dojke,ja mislim da je bas maligni melanom bio u pitanju.I to nakon mesec dana koristenja ulja bez ikakvi kemoterapija i tableta izljecila je cancer,nadam se ako je jos tu na forumu i vidi ovaj post da ce ti potvrdit to.Tu smo se i upoznali :smoke18: Tj,njena majka se izljecila.
XsmokemashineX
LEGENDA6.270 REP13%
→ Zmaj
XsmokemashineXLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#6
Rak dojke je bio u pitanju vezano za limfne cvorove,ocito sam onda krivo shvatio ja sam mislio da je maligni isto vezan za limfne mz bad.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#7
@MIkan tesko je odgovorit na ovo tvoje pitanje jer da znam strein koji lijeci rak danas bi bio najpoznatija licnost na planetu al nazalost niti znam strein koji lijeci rak niti ti mogu sa sigurnoscu nesto preporuciti ali iz dosadasnjeg iskustva bi ti savjetovao ulje sa dobrom dozom CBD-a al samu sortu ti nemogu preporuciti prije nego li znam kako ces, gdje i sa cime uzgajati jer to je dosta bitino za samu preporuku streina
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
apr 2014.
apr 2014.#8
@mario Kupicemo grow box 120x120x200,i 600w hps,unutrasnje uzgajanje,kapiram da je to dovoljno za terapiju 3 meseca,samo mi je bitno da uzmem dobar strain...on nema nista na kozi,posto je primarni tumor odstranjen jos pre par godina,nije isao na hemoterapije,samo alternativa i ishrana,par cvorova ispod koze,i metastaza kod pankreasa i u tankom crevu...
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#9
to je dobar box i sigurno ce vam kolicinski biti dovoljno za terapiju...e sad probali smo par sorti i najbolje se pokazao z7 ali to je u tom momentu bio strein sa najvise CBD-a koji mi je bio dostupan i moram spomenuti da nije jednostavan za uzgoj jer svaka dlaka mu smeta ali sad vec ima toliko puno sorti bogatim sa CBD da mozes birati i mozda nebi bilo lose ako vam se zuri uzeti Med Gom 1.0 automatichttp://www.seedsman.com/en/med-gom-1-0-feminised-autoflowering-seeds i uzgojiti organski je tu nema puno mudrolije ( to ako nemas iskustva u uzgoju) i za nekih 70 dana mozes racunat da pravis svoje ulje...to bi ti preporucio za pocetak a onda ces kao i ja traziti dalje sta ti odgovara ovo gore je moje vidjenje kako da najbrze dodjes do svoga kavalitetnog ulja
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#11
ti moras odluciti da li ces kako kaze rs ili kako ti savetuje ekipa ovde, a vremena malo moras naci ako planiras uzgajati, ne moz samo ubosti seme i za 70ak dana obrati. ocu kasti, ili radi kako se radi pa ces imati sta i ubrati il... kako hoces, proceni koliko ti je to sve bitno
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
apr 2014.
apr 2014.#12
Imacu sigurno par sati dnevno za to,za zalivanje,proveru temperature,ali ne bas i ceo dan,zbog posla,tako da ne zelim da uzimam sortu o kojoj treba previse brige,razmisljam se da uzmem sortu sa malo vecim procentom thc-a od cbd-a,ali ipak da ima dovoljno oboje,znaci da ipak preovladava thc...jel postoji tako nesto?
XsmokemashineX
LEGENDA6.270 REP13%
→ Zmaj
XsmokemashineXLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#13
Vecinom ti je sve tako nesto.Kush,northen light,Blue cheese,Royal medic,Medical mass,sve su to sorte gdje ima i THC i CBD dok je postotak THC veci nad CBD.Za pravilno lijecenje karcinoma ti treba i jedno i drugo.Mandala seeds ti je banka koja ima jedne od najciscih gena na svijetu,sve landrace biljke.Vecinom su sative al imaju i indika a i jeftini su dosta.A mozes i odabrat Royal quenn banku oni imaju dosta medicinskih sorti.Na tebi je odluka.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#18
mozes i tako pa ces kansije vidjeti koje ti vise odgovara ulje ali obavezno uzmi nesto sa visokim % CBD-a jer znam da je razlika velika i da nama puno vise odgovara ulje od z7 u usporedbi sa 8 ball kushom a i svi koji su probali daju prednost z7 jer se osjecas ugodnije bolje ga kontroliras i nezkucava te za kauc i samim time podnosljiviji je za konzumaciju jer uspijes koliko toliko fukcionirat sto sa kushom i nije bilo moguce i nakon sto odspavas opet se osjecas usporeno i polomljeno dok sa z7 kad se probudis osjecas se odmorno i pun energije...to je ukratko kako ja dozivljavam ulja sa puno CBD-a
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
apr 2014.
apr 2014.#23
Hocu naravno,cale je vec poceo terapiju sa uljem koji smo nabavili dok ne napravimo nase,proslo je 2 nedelje,po efektima rekao bi da je to ulje u redu,ali nikad ne mozes da znas sta si kupio,covek tvrdi da ima 45% thc-a i 50% cbd-a ulje,dosta mu se spava,usporen je i samo bi lezao i blejao,apetit ima kao i uvek,sva sreca pa bolest nije dosla do tog stadijuma da je u nekim bolovima i da ne moze da jede...obavestavacu vas o toku terapije sa tim uljem dok ne napravimo nase :)
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
apr 2014.
apr 2014.#25
Pa po nekoj logici ako je vrsta imala vise % cbda nego thc-a,mozda je i tacno...pitacu ga sledeci put kad budemo isli,znam samo da je indika i da je koristio organski rastvor(a to moze biti svasta). Ma i da je od ulicarke,vidi se da ima efekta na caleta,posto je naduvan ko prasence po ceo dan,valjda ce biti u redu dok ne napravimo svoje.
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
maj 2014.
maj 2014.#27
Elem ljudi,da se javim,cale je mesec dana uzimao to ulje kupovno,vise nemamo,batica se ne javlja,tako da smo bez ulja,valjda cemo uspeti da nabavimo jos,u svakom slucaju tek sam uspeo da izvadim karticu,medjutim RQS ne primaju visu elektron tako da moram preko bank transfera,kod njih nema da se uzme critical kush koji sam razmisljao zato smo ima preko 20% thc-a i nesto preko 2% cbd-a po seedsmanu,ali ni tamo ne mogu da narucim posto mi uporno odbija registraciju,tako da ostaje northern lights ili white widow na kraju preko RQS. Cale je tokom uzimanja ulja bolje spavao,evo sad kako ne uzima dva dana,odma losije spava,preznojava se nocu,a da ne pricam o tome sto su cvorici i dalje tu i sitni bolovi... Uglavnom videli smo box 1Mx1Mx1.8M i uzimamo ga sad,samo sto nema prigusnica od 600w u toj prodavnici tako da moram da cekam i to da stigne,sve neko cekanje a nama se zuri :(
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#28
Uzmi bolje njihov Medical Mix 5 sjembi i udri. Ograni
avaa se na strainove koji nisu medicinski poput WW i NL i vidi se da ciljaa THC a zapravo bi se viae trebalo brinuti za CBD kad ve idea na ulje. To ato ti za NL piau high ili midium CBD ti je u biti skoro niata.
Mikan91
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Mikan91ENTUZIJASTA
maj 2014.
maj 2014.#29
Rick Simpson sam preporucuje ulje sa visokim thc od biljaka poput NL i WW,koliko ja znam THC je taj koji ubija rak a ne CBD,ima i par ljudi ovde koji su se izlecili uljem sa visokim procentom THC-a. Ako imas drugacija iskustva pisi mi na private,voleo bih da cujem vise o tome. :) Nama je trenutno bitno da dodjemo do iole proverenog ulja dok rastu ove biljke,ako ikako mozemo da zaustavimo napredak,posto presna ishrana izgleda ne uspeva.
apr 2014.
1 / 29
apr 2014.
maj 2014.