LEGACY
CBD ulje i lekovi (normabel, tramal)
32 odgovora9,187 pregleda
crovk
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
crovkISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#1
molim za odgovor poato mi je stiglo cbd ulje.. naru
io cbd od 10% da se bolje osjecam nakon operacija i kemoterapija i svega sta rak nosi pa pitam dal smijem mijeaat navedeno ulje s tabletama tipa normabel ili tramal koje pijem radi bolova..tj dali ce tablete imat negativne simptome ako mjeaam s uljem. lp
crovk
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
crovkISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#3
pa to i nije neka nuspojava :) al ugl nista ozbiljno ne mo~e da bude ? jer mislim polako izbacivat normabele a pogotovo tramale.
puno sam
ito da cbd nema nikakve nuspojave..i na ovom sajtu sam pro
ito negdje da se ne treba brinut oko mijeaanja normabela i ulja ..ako izbacim tablete kako mi se
ini niata od sna koji mi je potreban..viae grijeaim ato mijeaam te dvije vrrste tableta a s uljem mijeaano s njima nebi trebalo bit problema, bar koliko sam
ito vamo..al sam htjeo iz prve ruke da mi neko ka~e da se ne ubijam i dalje
itajui i tra~ei..hvala lp
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#4
dosta je u jednoj temi postavit pitanje..
ja nebi bas preporucila.
ili jedno ili drugo..
ali govorim bez iskustva..
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#5
10% je malo za rijesavanje ovisnosti..ti trebas dnevno unesti 150 mg cbd 50% cistoce...da bi uspjesno to rijesio:thumb:
Stanaccc
ZMAJ27.368 REP
StanacccZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#6
Slobodno u~ivajte! Za Tranake neznam, ali pijem jake tablete protiv bolova, svaki mjesec, dve vrste antibiotika(. Normabel bi trebao, ali njega mi trava zamjeni. S time, da sam puaio na normabelima, 2.dan nakon operacije.) Sre
om nemam rak, ali probleme sa fistulom. Operirao sam trticu, pa onda oba pazuha, a sad
ekam operaciju fistule na preponi. Trebao bih joa toga pit. Svaki specijalist, nakon preglefa bapiae mi neke nove pilseve, koje uop
e ne podi~em. Utrljavanje ulja ili hep masti mi najviae poma~e, jer ne pe
e i nema boliva. Onda nestane, pa puaim pljugu, dvije viae nego ina
e.
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#7
Mozes bez beda Normabele i CBD ulje mjesati. Samo sto ce te ta kombinacija uspavati.
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2018.
nov 2018.#8
Sve nuspojave od Cbd su ti posljedi
no od sni~enja krvnog tlaka. (Vrtoglavica, pospanost, glavobolja). Mjeri tlak
hazerica
LEGENDA7.483 REP25%
→ Zmaj
hazericaLEGENDA
nov 2018.
nov 2018.#9
Ako mislis da cbd snizuje tlak,nije bas tako.Cbd aktivira receptor u mozgu koji regulira krvni tlak,povecava gustocu kostiju i samim time tlak dovodi u normalu kod pravilnog doziranja.
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2018.
nov 2018.#10
Zasad se zna da cbd uzrokuje vazodilataciju, snizuje sistoli
ki krvni tlak za oko 5mm ~ive a povisuje puls oko 10.Tako da veinu nuspojava odrauje preko ovoga
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#11
Marijuana CBD and Blood Pressure - New Study
u kontekstu naslova, nuspojave ima i diazepam tj. normabel "...kombinacija mo~e poveati klini
ke u
inke diazepama s moguom pojavom teake sedacije te klini
kom manifestacijom depresije disanja i negativnog u
inka na kardiovaskularni sustav"
Udovica
ISTRAŽIVAČ99 REP33%
→ Entuzijasta
6 REP12%
→ Istraživač
dec 2018.
dec 2018.#14
Zdravo, izvinite ako se ponavljam ili gnjavim ali tek sam se pridruzio... tako mnogo postova, tako mnogo misljenja...
Uglavnom, otac (metastaze na jetri, primarni karcinom na debelom crijevu otstranjen) je poceo prije 7 dana uzimati smolu/ulje kanabisa (ono crno iz sprice - shvatio sam da ovo neko zove ulje a neko smola pa ne znam sta vise da napisem)...
Pitanje, da li je normalno da spava non stop (iako smo mu dali zaista minimalnu dozu od 1/4 zrna rize dnevno) ... ?
Pitanje 2 , moze li ovo imati neke veze sa naticanjem nogu sto se desava zadnja 2 dana.... ?
Hvala svima i pozz
crovk
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
crovkISTRAŽIVAČ
jan 2019.
jan 2019.#15
Ako prvi put probava marihuanu ili ulje/smolu onda je sasvim normalno da samo spava, i to sa naticanjem mislim da nema nikakve veze sa smolom.
I vidi za metastaze ima lije
enje radioterapijom koja ih uniatava, ima Klinika u Zg, bolje tamo probat jer kod nas u bolnicama po pitanju metastaza niata ne rade, ato se ti
e radioterapije samo sam
ito i vidim da ih s velikom uspjeanosti uniatavaju s laserom pogotovo na jetri, tako da se raspitaj o tome.
ivan333
POZNAVALAC1.125 REP58%
→ Ambasador
ivan333POZNAVALAC
mar 2019.
mar 2019.#16
Pijem zyprexu,riset i misar te neke antidepresive...sto kazete ds uz to pusim travu?ince zapalin i odnese me skroz al nikako nemogu da prestanem pusit
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
mar 2019.
mar 2019.#17
Po mom mialjenju je bolje ne puait travu dok se ne sredia. Ako ve hoea puaiti, onda probaj mikro doziranje. Dva dima i to je to...
Travu se mo~e koristiti u rekreacijske i medicinske svrhe. Rekao bi s obzirom na psihi
ku nestabilnost koju imaa da ne bi trebao koristiti za medicinsku.
A ako te previae odnese ili ti nije ugodno, onda nije ni za rekreacijsku...
Tako da najbolje po meni da ne puaia, jer mo~e biti da ti odgaa rehabilitaciju. Ve
ina ljudi je luda, samo neki nisu u stabilnoj orbiti sa svojom ludosti :D
Odgovaranje na teme dolazi uskoro.
okt 2018.
1 / 18
okt 2018.
nov 2021.