LEGACY
koliko dana prije sexa s ciljem pravljenje djeteta...
40 odgovora5,403 pregleda
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
triorioISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#1
dakle.... uskoro kreem praviti djecu:)
koliko dana prije da prestanem s konzumacijom naae najdra~e biljka?...
molim savjet
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#2
Koliko ja znam sasvim nebitno, navodno pod samim utjecajem marihuane su spermiji sporiji i mogunost az
ea zbog toga manja tako da eto ak baa oa maksimizirat aanse onda jednostavno mo~ea bi nenaduvan tokom
ina i propalit poslije
E da i svaka
ast na planiranju obitelji, rijetki prakticiraju.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#3
Pljuga je najbolja prije sexa,ipak radi navedenih razloga gore(sporost) mo~e se stati,mo~da bar misec...meni predugo,zato joa niata:baby:
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
Red WeedENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#4
Ovo je preslo svaku mjeru... Cemu nam je ta trava ilegalna kad je sve bolje dok ju pusis sex,muzika,razgovori sve je bolje kvragu... Ali da se vratim na OnT. drzim fige za bebaca
ihaaaaaaaaaaaaa steta sto ce gledati ovaj ruzni svijet ali zato mu ga vi ko roditelji uljepsajte ihaaaaaaaaa.. I samo pusiti treba...
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
dogo argentino
ENTUZIJASTA274 REP19%
→ Poznavalac
dogo argentinoENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#6
haha
svaka
ast.
ajd sretno ti bilo.
javi rezultate :D
domino
ENTUZIJASTA251 REP13%
→ Poznavalac
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
0 REP0%
→ Istraživač
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#11
babske price... nepusis valjda tolko jaku wu da ti uspori tvoje phelpsove_!
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
Dome
ISTRAŽIVAČ85 REP23%
→ Entuzijasta
DomeISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#13
hehe,odli
an video,taman prikladan.sritno ti triorio,pazi da se ne umoria,hehe.savjet s moje strane je da pristanea puait od 20 do 30 dana,a onda nastavia puait ali umjereno.marihuana stvarno utje
e na spermije i plodnost,mo~da ne drasti
no ali utjee.znam iz svog iskustva. dosta sam upu
en u neplodnost jer i sam imam problema s tim.pozdrav i sritno!
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#14
Evo, ne znan za u
inak trave, al znam za ovaj kineski kalendar koji ra
una lunarnu starost ~ene pa pomou njeg mo'a odredit oali muako il ~ensko:
http://www.holodeck.com/pregnancy/chinese-cal.html
Sretno vam!
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
DirtyDENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#15
kinezi bi svi htijeli muske pa sta ne koriste to.... glupa mi ideja uopce birat musko il zensko a jos onda kad ne bude tako...
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
mar 2009.
mar 2009.#16
A jebate, pari da si na pazaru ... :vb_kez:
Bitno da je ~ivo i zdravo, sve ostalo je manje bitno.
Ti ata pravia dicu, samo naprid i sritno. :thumb:
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
FunkyZ
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#19
sretno sa pomlatkom...
Ja sam bogami Pusio na veliko a isto tako i zena i nismo imali nikakvog problema oko zaceca....
Mali ima vec 4 i po godine i strasan je....
Jedini problem koji mi moze past na pamet je da kad se prepusis nije ti do sexa ali prika ako ti ne smeta i imas volje za pravit djecu samo navali... i slobodno zapali i prije i iza sexa jer to ti nema bas nikakav utjecaj na uspjeh u zacecu ...
E i ako moze neka ti zena ne koristi nista sto bi uopce moglo biti stetno za djete dok je trudna, pa tako neka ne pusi nista neko ne pije kafu , alkohol, neka pazi sto jede, i biti ce to super babac nemas straha!!!
Sretno jos jednom...
ataraxia
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
ataraxiaISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#20
po nekim istra~ivanjima (al pravim, ne mislim na neke cosmoshit gluposti), pokazalo se da bi optimalno bilo da se 6 mjeseci prije nego ata se za
me po
ne zdravo hranit, prestane pit kava i crni
aj
ak..pokazao se utjecaj, a sad.. kako ko oe.
u svakom slu
aju, ne mo~e atetit da se i jedna i druga strana
uva od bilo kakvih izvora atetnih tvari. ipak pri
amo o dici. koja su super. i eto, sritno ti. napravi cili vrti :D :thumb:
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
mar 2009.
1 / 21
mar 2009.
mar 2009.