LEGACY
Marihuana i antidepresivi
22 odgovora16,342 pregleda
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#1
Kakva su vasa iskustva sa koriscenjem marihuane i antidepresivima(lorazepam,bromazepam,dijazepam) ili sa nekim drugim lekovima kao sto su haloperidol i mendilex?
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#2
Neki ljudi pod efektom trave krenu da spavaju,a pritom ne popiju antidepresiv imaju strasne kosmare. Ima li jos koji ovakav slucaj?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
dec 2009.
dec 2009.#3
Ja znam za totalnu suprotnost ... ima none more ako ne zapali :)
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#4
Pa i taj fazon ali samo ako se ne zapali nijedna tokom celog dana. Dzeja je zakon!=)
ataraxia
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
ataraxiaISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#5
neam iskustva s tim..al pretpostavljam da ima veze i o kojem se poremeaju radi..jel mislia baa na depresiju?jer antidepresivi imaju dosta airoku upotrebu, i za niz drugih psihi
kih poremeaja.. i pitanje je kakvi su kratkoro
ni a kakvi dugoro
ni u
inci . smatra se da ljudi koji su ve imali psiholoake probleme prije upotrebljavanja psihoaktivne tvari openito podlije~u veem riziku negativnog iskustva.
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#6
Odkud ti to da sam imao psihickih problema,covece o cemu pricas? Skroz mi je do jaja.
ataraxia
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
ataraxiaISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#7
eh..di sam ja to
no napisala da ti imaa poremeaj? ni ne znam uope jel si pitao za sebe, nekog drugog ili
isto informativno..rekla sam samo ato znam o tome s obzirom na naslov i po
etni post.
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
dec 2009.
dec 2009.#9
neznam zaato al frend kad kombinira antidepresive i thc uvijek zabrije da se u.sro u ga
e iako zapravo nije :D
i da mu se sfinkter nekontrolirano airi. onda se pipa njuaka pa trpa novine u dupe :D
al mislim da to nema zapravo veze sa antidepresivima jer mo~ea bilo ato zabrijat nadimljen...ja sam par puta si umislio da mi se mali prst rastopio :D.
jedino je pitanje zaato onda povezuje antidepresive s chmarom.
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
dec 2009.
dec 2009.#11
"...sere mi se brate od aiptarskog sme
a vidi sada rastamana on puca od sre
a..."
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
dec 2009.
dec 2009.#12
afganistanac ne alabanac, nacist sam ato se tog ti
e i svega ostalog :P
dec 2009.
1 / 12
dec 2009.
dec 2009.