VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaMarihuana i antidepresivi
LEGACY

Marihuana i antidepresivi

22 odgovora16,342 pregleda
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#1
Kakva su vasa iskustva sa koriscenjem marihuane i antidepresivima(lorazepam,bromazepam,dijazepam) ili sa nekim drugim lekovima kao sto su haloperidol i mendilex?
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#2
Neki ljudi pod efektom trave krenu da spavaju,a pritom ne popiju antidepresiv imaju strasne kosmare. Ima li jos koji ovakav slucaj?

dec 2009.

#3
Ja znam za totalnu suprotnost ... ima none more ako ne zapali :)
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#4
Pa i taj fazon ali samo ako se ne zapali nijedna tokom celog dana. Dzeja je zakon!=)
ataraxiaISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#5
neam iskustva s tim..al pretpostavljam da ima veze i o kojem se poremeaju radi..jel mislia baa na depresiju?jer antidepresivi imaju dosta airoku upotrebu, i za niz drugih psihi kih poremeaja.. i pitanje je kakvi su kratkoro ni a kakvi dugoro ni u inci . smatra se da ljudi koji su ve imali psiholoake probleme prije upotrebljavanja psihoaktivne tvari openito podlije~u veem riziku negativnog iskustva.
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#6
Odkud ti to da sam imao psihickih problema,covece o cemu pricas? Skroz mi je do jaja.
ataraxiaISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#7
eh..di sam ja to no napisala da ti imaa poremeaj? ni ne znam uope jel si pitao za sebe, nekog drugog ili isto informativno..rekla sam samo ato znam o tome s obzirom na naslov i po etni post.
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#8
Opusteno,sprdam se,ajde da varimo zajedno?
wannabeshaman1POZNAVALAC

dec 2009.

#9
neznam zaato al frend kad kombinira antidepresive i thc uvijek zabrije da se u.sro u ga e iako zapravo nije :D i da mu se sfinkter nekontrolirano airi. onda se pipa njuaka pa trpa novine u dupe :D al mislim da to nema zapravo veze sa antidepresivima jer mo~ea bilo ato zabrijat nadimljen...ja sam par puta si umislio da mi se mali prst rastopio :D. jedino je pitanje zaato onda povezuje antidepresive s chmarom.
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#10
Blago tebi. Ti mora da si na nekom ljutom albancu!!!=)
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2009.

#11
"...sere mi se brate od aiptarskog sme a vidi sada rastamana on puca od sre a..."
wannabeshaman1POZNAVALAC

dec 2009.

#12
afganistanac ne alabanac, nacist sam ato se tog ti e i svega ostalog :P

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se