LEGACY
Gubljenje kilaze zbog vutre???
68 odgovora4,893 pregleda
28 REP56%
→ Istraživač
mar 2018.
mar 2018.#1
Primetio sam od kako sam poceo konzumirati marihuanu poceo sam da gubim kilograme u periodu od par meseci 8kg sam izgubio. Hteo bih da se konsultujem sa vama da li je to uticaj trave ili neceg drugog.
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#2
uj, nije to malo izgubljenih kila, pogotovo ako nisi bio baa oversized
da sam ja na tvom mjestu konsultaciju bhi tra~ila kod lije
nika ;)
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
28 REP56%
→ Istraživač
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#5
Ne bih ja rekao da ti to moze biti od trave. Vise stres ili slicno. Los nacin zivota. Ili bolujes od neceg?
28 REP56%
→ Istraživač
mar 2018.
mar 2018.#6
To mrsavljenje me nije osusilo po pitanju da mi je pojelo misicnu masu vecinom mi je samo sklonila vecinu masti sa stomaka i smanjila me u kukovima
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#7
Onda se ne trebas puno brinut. Kontam jedino sto ti je vutra pomogla oko tog stomaka. Neko bi oko dao za struk. :D
28 REP56%
→ Istraživač
mar 2018.
mar 2018.#8
Hahahah dobro kazes. Sve u svemu hvala ti sto mi me koliko toliko smirio i psihicki pomogao
Budfield
ZMAJ32.106 REP
BudfieldZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#9
Ma daa, no sikiriki. Ja mogu od vutre sam dobit kile, pojedem SVE nave
er, djetetu i ~eni nia ne ostane hahaha
Al ako nastavia gubit kile javi se doktoru, i nemoj preautit vutru...
Koja je to sorta, kaj smanjuje kukove i skida masno sa trbuha? Da napravim
ang alang ili psilijum slim grow :rofl:
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#10
Ljudi su razliciti. Ja duvam 20 i plus godina. Jedem za trojicu. Puno vjezbam, vozim bajk redovno. Imam 65kg godinama. Znaci, ni gore ni dole. Sve da hocu dobiti koju kilu, nemogu. Ubrzan metabolizam.
A, uporedo, imam prijatelja koji je uvijek na nekim dijetama, jede kao ptica a ima vazda preko 100 kilograma. Veli, ja kad se vode napijem ona se primi na mene.
:D
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#11
Sale mozda tvoj kolega jede kao ptica dok ga ti gledas, ali zato kad ga ne gledas nakrmaci se za trojicu :D
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#12
Ma jok, znam ga ja od djetinstva. U akolu zajedno iali. Skoro mi je kao
lan porodice. Njemu je baa stalo da skine kilazu, skoro pa je o
ajan. Godinama se ve trudi. Zato i tvrdim da to nema puno veze.
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#13
Ja jedem,ubijam hranu...i nikako preko 105:D:thumb:A sala nigdje..ni grama...zanimljivo:smoke:
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
Budfield
ZMAJ32.106 REP
BudfieldZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#15
Ma haz nas lo~i...ziher je stari proelavi saftasti haker u masnoj podkoaulji, prou
ava cake uzgoja vutre na netu :D:rofl:
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#18
Sve sam samo to nisam:D:Di da..hebo vas murija..ajte malo o trebama,pricama koje imaju smisla..ko se vise lozi na muriju i igrice:D
:respect::thumb:
pikadile984
ZMAJ31.926 REP
pikadile984ZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#19
Druze nebrigaj vjerovatno ti je cannabis potako rad metabolizma pa ti se topi masnoca.Ako bas hoces bit na cisto odi izvadi krv i sve ce bit jasnije.Pusim 18godina i sjecam se da sam isto tako dosta omrsavio ali to je bila adolescencija ugl.opusteno samo
sir i vrhnje
AMBASADOR2.278 REP22%
→ Legenda
sir i vrhnjeAMBASADOR
mar 2018.
mar 2018.#20
Par mjeseci nije za brigu, da si ih izgubio u kracem vremenu, od 2 tjedna do mjesec dana tad bi se trebao zabrinut
nerp
ZMAJ29.234 REP
nerpZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#21
Rick Simpson je pricao o tome na YT, da je to normalno ako si gojazan.
Ja na 188cm visine sam imao ~100kg, do momenta kada sam uopste krenuo da koristim kanabis...
I u roku od 2-3 meseca od pocetka uzimanja RSO, prvi put u deceniji sam sisao na 88, i na toj kilazi sam i danas (2 i kusur godina kasnije). :)
[ a pojedem boga oca uvece, i to grickalica i slatkisa :D ]
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#23
zapalim svaki dan:rasta: poslije posla
protekle 2 godine mi opala kila~a
ne otkrivam razlog,pa sam malo zabrinut
noaen tom mialju,ina
e po prirodi sve~der
odlu
im da se ubijam u jelu
odjednom
jedva zakop
avam hla
e
kaia viae ne trebam:upiii:
Zodra
ZMAJ32.011 REP
ZodraZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#24
Ja ne znam da li sam ikad presao 80kg....Dzibrim vuju vec 20 god i jedem skoro sve...osim neke vrste mesa...Mogu pojesti sta god, ali nista se ne lepi za mene...evo i sad cekam se otopi ovaj gadni sneg, pa da lepo upalim rostilj i sibnem jedne srdele na zaru....uh....Da, da imam puno drugara dalmatinaca pa me naucili ljudi...
Zodra
ZMAJ32.011 REP
ZodraZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#26
Za moju visinu 80 kg je malo!Mene non-stop pitaju da li jedem neato!Ja ne jedem..ja
istim!
aminica
ENTUZIJASTA275 REP19%
→ Poznavalac
aminicaENTUZIJASTA
nov 2020.
nov 2020.#27
ja kad ne duvam neko vreme pa prva dva dana kad opet pocnem jedem,posle toga nem apetit i mrsavim od trave strasno,po pridrodi sam zilav...al pogledajte ljudi,bob marli bio mrsav,snup dog mrsav...ubija apetit trosenje dopamina...ko i od horsa,samo blaze....ps da bi mi proradio apetit kad svaki dan duvam,treba mi grama da bi apetit proradio..bukvalno jedem i vraca mi,pogotovo ako je masno ...opusteno legnem gladan
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2020.
nov 2020.#28
Ja spadam u one sto mrsave od duvanja. Cim prestanem pocnem da se debljam. To nije vise ni neka enigma jednostavno je tako...dokazano :)
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Slavol ŽižekLEGENDA
nov 2020.
nov 2020.#29
Ja isto mraavim ali tek kad mi tolerancija ode nebu pod oblake, nakon mjesec-dva svakodnevnog bongovanja i haaiaovanja.
AnnaNirvana
LEGENDA7.180 REP22%
→ Zmaj
AnnaNirvanaLEGENDA
nov 2020.
nov 2020.#30
Smeju li se dame upisati u ovu temu o_O ...gde su te ubice dopamina :confused: kod mene ne svracaju...jedan dim i pohara decjih slatkisa pocinje na veoma perfidan nacin...stanje posle par kitketa,kinder buena,cokolada i nutela kod Anne slicno nirvani...kao opsednuta sa tendencijom da razvijem opsesivno kompulzivni poremecaj ...na vagi se vidi posle desetak dana prejedanja
Badi
ZMAJ177.232 REP
mester
ZMAJ15.124 REP
mesterZMAJ
nov 2020.
nov 2020.#32
kod mene se svaki gram lovi. super je dok se radi na masi, al dok dode proljece jao si ga meni.
imam poznanika koji je duvanjem skinuo dosta kg i nije ih vratio jer je i dalje duvao :D
nego, zar debljanje/mrsavljenje nije vezano uz bazalni metabolizam, tj. suficit/deficit kalorija? ne vidim kakve vutra direktne veze ima s tim?
AnnaNirvana
LEGENDA7.180 REP22%
→ Zmaj
AnnaNirvanaLEGENDA
nov 2020.
nov 2020.#33
tu hrpu pojedenih gluposti-a i neda mi se prelazit iz tog blazenog stanja u nikakva hiperaktivna cimanja-pa to je cisti greh :rofl:moj metabolizam bira biti ususkan stetnimsecerima i losim ugljikohidratima
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
3 REP6%
→ Istraživač
jan 2021.
jan 2021.#35
Ne brini, ne djeluje na svakog isto. moje iskustvo, 2017 odradio sam 3 mjese
nu kuru sa Rick Simson extratom ispraznio sam 6 sprica po 10 ml. nakon par dana po
eli su prolljevi i povraanja apetit se polako smanjivao do te mjere da nisam niata jeo po cjeli dan, bio sam toliko gladan da sam mislio da u se sruaiti od gladi, hranu sam pokuaavao prugutati neato malo sam uspio,uglavnom ja sam za godinu dana pao na kila~i od 82na 62 kg. i ja sam se zabrinuo, izgledao sam kao da sam izaaao iz logora, nisam imao ni grama masoe samo kosti miaii i ko~a. polako se po
elo sve viae unosit hrane te~ina se po
ela dobivat isad sam na 74kg.
mar 2018.
1 / 35
mar 2018.
jan 2021.