LEGACY
Bronhitis i marihuana
20 odgovora5,112 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#1
Znaci dijagnosticiran mi je kronicni bronhitis
Zanima me da li marihuana moze pomoci ili bi bilo bolje da prestanem konzumirati
Da li ona poboljsava stanje ili ?
botanicar
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
19 REP38%
→ Istraživač
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
nov 2009.
nov 2009.#4
Puaiti se ionako ne preporu
a ako se gleda na zdravlje.
Ali zato ima i drugih na
ina konzumacije :sun2:
Natural
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#6
Ne siri dezinformacije vec uzmi citaj malo.
@Sensimillia
S obzirom na bronhitis ne bi trebao preterivati,dakle ne preterivati,a ne ne pusiti.
Probaj s bongom.Hladan dim,a i treba ti svega dva-tri puta da cimnes,puno jace od buxne.
botanicar
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
botanicarISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#7
sensimillia definitivno je zdravije za pluca da sto redje duvas i neslusaj LucidDream jer je pristrasan .
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#9
@Botanicar
Jesam li ja negde rekao da je lose sto redje duva?Naprotiv,rekao sam da ne preteruje.
I budi siguran da manje stetnija od duvana.U suprotnom ces pusiti u zabludi.
@Krasta
Bas tako.
nov 2009.
1 / 11
nov 2009.
nov 2009.