LEGACY
Pomoc!! Lose iskustvo!!
32 odgovora2,738 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
maj 2009.
maj 2009.#1
Duvam evo vec 7-8 mjeseci (jednom nedeljno,ponekad i 3-4 puta nedeljno,kako kad imam vremena i vutre).
Duvao sam prije deset dana svaki dan(3-4 dana uzastopno).Nakon poslednjeg puta osjecao sam se prilicno lose,glava mi je bila teska.I tako pet dana za redom.Peti dan uvece dozivio sam napad panike,koji je trajao oko 10 minuta.
Sve ovo mi se dogodilo dok sam bio trijezan znaci (za ovaj period od 5 dana) nijesam duvao jer sam se osjecao veoma lose.
Znaci nije u pitanju "panika kad si high" nego nakon cetiri dana od zadnjeg duvanja!!!!
Sad me zanima,da li neko zna da li je od marijuane ili nije.I da li je neko imao slicno iskustvo?
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#2
Blame the weed offc.
a sad ko zna ata ti je to mo~e bit miljon toga sad
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2009.
maj 2009.#3
Hehe,dobra:sick:
O
ito si do~ivija neki maximum,ili mo~da nisi:devilfingers:,ali u sve u svemu,nije to ni tako loae iskustvo:icon_lol:
Headonist
AMBASADOR2.227 REP21%
→ Legenda
HeadonistAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#4
zna se dogoditi da dan-dva osjeam "after efekte", ali nikad nisu negativni.
mo~da ti to nije od vutre.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2009.
maj 2009.#5
Neznam jeli od trave,ali do psihe sigurno je je...ili sam ja lud.
Eto da te malo prestraain:vb_whip:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#6
Izvuci iz toga najbolje, i pi
i dalje. Nemaa razloga za brigu.
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
maj 2009.
maj 2009.#7
Kakav je to napad panike?, opiai malo. Recimo ja ne podnosim nikotin, i ako popuaim previae duhana (par pljugi), 3 do 4 dana poslije mi se zna dogoditi da mi puls sko
i na nekih 140 i jedino normabel i apaurin mi mo~e skinuti to. Zavraio sam na hitnoj, doktori su apekulirali da je mo~da neki oblik napada panike, iao sam na razne pretrage i niata nisu naali. Sve mi je super od kad ne puaim duhan. Travu konzumiram na bong.
Inae to ti se mo~e dogoditi od tisuu stvari, a i ti pravi napadi panike samo pogode ljude bez nekih o
itih razloga, nemora imati veze s vutrom
nick_promenjen
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
nick_promenjenISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#8
Nisi slozio kockice u svom zivotu. Mnogo toga moze biti okidac, mozda je trava jedan od mnogih, mozda lazes sebe godinama, mozda zivis u okruzenju laznih prijatelja, mozda si dosao do samospoznaje nekih stvari koji su vezani za tvoj zvot i propratne pojave su one koje ti se sada desavaju... Hoce to sa travom, glupi ljudi postaju jos gluplji, pametni jos pametniji... Samo ti znas sta je istina, sebe na mozes lagati...
cro_vutrogasac
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
cro_vutrogasacISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#9
Mozda ti je neko uvalio travu posutu sa drogom(neznam kojom) tako da te navuce ili nesto. Cuo sam da od toga boli glava ujutro neznam stavrno, ja nikad nisam imo napad panike, al sam imo paranoju, posto se bilo desilo sranje.:maryjane:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jun 2009.
jun 2009.#10
Jedina pri
a koja tu stoji je ova ata je Nick_ reka.
Kao ata rekoh psiha je 99.9999%.
Kad si mlad osjetljiv si na svaka sranja,a Murat12 viae od 20-22 godine nema sigurno.
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
DirtyDENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#11
e hrpetina ljudi je navucena na Travu :rofl:... al stvarno.. ekipa misli mos se navuc ovo ono pa zabrije da su navuceni i eto krize.... vjerujem da puno ljudi zna bar 1 osobu koja ne moze/nije mogla provest dan bez trave.... a jebiga, budale....
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jun 2009.
jun 2009.#13
Ja mislim da je ganja vise panicna od nikotina. Sasvim razumno jer pocnu misli da lete na sve strane.
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#14
pa nikotin nije uope pani
an. ti psiholoaki napadi panike su poznata stvar, ali meni se od nikotina poremeti neat, a nema veze s psihom, u umu sve sreeno normala, ali tjelo poludi.
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#15
vrlo jednostavno.smanji pusenje ili prekini,kad je mnogo mnogo je.
maj 2009.
1 / 17
maj 2009.
jul 2009.