LEGACY
alergija
18 odgovora4,503 pregleda
MiGi
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
MiGiISTRAŽIVAČ
feb 2007.
feb 2007.#1
ovako....pre neki dan sam bio na testove za alergiju i ispostavilo se da sam alergican na travu i korenje...zadnjih par meseci ne mogu da disem to jest zapusava mi se nos zbog alergije....e sad da li alergija ima kakve veze sa marihuanom?
zanima me ako je prestanem pusiti ocu li moci disati?
ima li veratnoce da mi je zbog marihuane nos zapusen?
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2007.
feb 2007.#2
Ne vjerujem da marihuana spada u tvoje podru
je alergije, naime marihuana nije trava :), sam je tako zovu neki :) Mnogi ljudi su alergi
ni na pelud trave ali nikad nisam
uo da je netko alergi
an na marihuanu, makar i pelud muake biljke cannabisa...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#3
itao sam da postoje alergije a i da su vrlo rijetke a sad da si alergi
an onda bi poslje puaenja imo vjerojatno alergijsku reakciju na to ko ato neki imaju na orase i atajaznam
outdor@c
ENTUZIJASTA225 REP6%
→ Poznavalac
outdor@cENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#4
..........probaj nekih 7 dana ne puaiti pa es vidjeti ako ti je bolje...............ali tesko da je neko alergican od marihuane..............ako jesi smanji puaenje za 50% i to je to........pozdrav
MiGi
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
MiGiISTRAŽIVAČ
feb 2007.
feb 2007.#5
sad cu da zapalim zadnju buksnu do 10-tog jer tad imam neke kontrole a dotle trebam da pijem neke lekove....
outdor@c
ENTUZIJASTA225 REP6%
→ Poznavalac
outdor@cENTUZIJASTA
feb 2007.
feb 2007.#6
.......migi.....ajde kad budes zapalio javi dali mo~ea disati...........
MiGi
ISTRAŽIVAČ106 REP37%
→ Entuzijasta
MiGiISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#7
ma nema sanse da ja izdrzim =)
od predhodnog posta prosla su 3 dana i zapalio sam opet i juce danas malo pre i.....u picku materinu.....ne mogu da funkcionisem
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#8
he,he, ma ionako ti ne bi niata pomoglo. ja sam alergi
an na sve ato je zeleno otkad znam za sebe, i vjeruj mi da to nema nikakve veze s "travom". iako mi se i od nje nekad znaju zacrvenit o
i :-)
feb 2007.
1 / 10
feb 2007.
maj 2007.