VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaStvarno iskustvo
LEGACY

Stvarno iskustvo

52 odgovora5,210 pregleda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#1
Stvarno ne znam dal' je ovo veæ bilo na forumu, pa ako nije - evo. A ako je...pheh... Izvorni tekst se nalazi pod ovim linkom. http://www.geocities.com/zganja/iskustvo.htm A za one koji su toliko upušeni da ne mogu kliknuti mišem na taj link evo i cijeli tekst... 8) btw - radi se o ispovijesti konzumenta marihuane "Ne zelim nikoga gnjavit sa nekim full sjebanim pricama, ali mislim da bi moje iskustvo moglo pomoci nekome pa ako mislite da je ziza zezanje procitajte ovo..... Kako je sve skupa pocelo ni ne sjecam se detaljno, al siguran sam kad sam se po prvi put susreo sa marihuanom bilo je to uoci prvog future shocka u zagrebu neznam koja je to bila godina al nije niti vazno znam da sam neposredno prije partija vidio prvu smotku u svom zivotu nije me se bas dojmila na moje pitanje, kaj je to? Dobio sam jednostavan odgovor "Bolje da neznas " na tome je i ostalo, taj put nisam pusio jer nisam ni znao sta je to pa nisam niti imao volju da probam, a ekipa koja je bila tad samnom nije me nagovarala. Kasnije sam postavio isto pitanje tj. kaj ste to pusili fino mi mirisi rekli su mi da je to ziza i da cu vec probat jednom da oni vise nemaju da sad probam. nakon tog partija proslo je neko kratko vrijeme i ja sam nekako dosao do svog prvog napusavanja bilo je to ispod savskog mosta lik je isfurao pljugu sita to je bilo moje prvo drogiranje nemogu rec da me je satralo al da je bilo dobro, bilo je, narednih par sati smo se fino zabavili u obliznjem bircu. Nedugo nakon toga poceo sam ici u srednju skolu, a tamo sam upoznao slicne brijace sebi koji su imali malo ise iskustva sa zizom nego ja, uglavnom bilo je za pusit svaki dan. U skoli nisam pusio svakodnevno, al dva puta tjedno sam zapalio. S vremenom starija ekipa na kvartu je pocela duvat redovito, a ja kak sam se druzio sa njima tak sam i ja poceo svakodnevno da pusim malo po malo upoznavao sam ljude koji duvaju i najedanput svi koje sam ja poznavao bili su konzumenti marihuane, sto vikend pusaci, sto redoviti stonery pusit travu bilo mi je ko otic na wc, nista neuobicajeno nisam ni obracao paznju na to kolko pusim, s kim, kad i tak malo po malo doso sam do toga da ujutro kad se probudim odma zapalim joint i popusim bar 20 komada dok neidem spavat i tak svaki dan. U medjuvremenu probao sam i Extasy i Lsd, a kasnije i koku nije da sam se gazio sa tim kemijama nego sam probao, a to je ono sto ljudi kazu da marihuana otvara vrata teskim drogama po meni i nekom mojem misljenju nema lakih i teskih droga sve stvara ovisnost i sve je droga od nekih sitnica pa do heroina. Dok sam se napusavao normalno je bilo da sam i radio sranja kacio se nepotrebno sa likovima, prodavo panj da bi ja imo kaj za pusit i sve sto jedan ozbiljan korisnik marihuane radi naravno postao sam tema za kvartovski trac ekipi i meni bilo je svejedno ko sta o nama misli i prica al svremenom neke stvari su dosle i do policije i mojih roditelja i moralo se nesto poduzet. Pokusao sam stat i uspio na neko vrijeme jednostavno makno sam se s ulice i od ljudi koji su me okruzivali i nekih sest mjeseci sam donekle dobro funkcioniro povratkom u staro drustvo vratile su se i stare navike, a sve je u kratkom vremenu bilo isto ko i prije samo malo gore jer sad sam bio i paranoja da me ne sklepa murija, da mi ne sazna cura, starci i pod tim pritiskom sam uspio izdrzat dosta dugo al onda sam jednostavno puko..... Otisao sam s skulirat u Vrapce, nisam ni prvi ni zadnji koji je tamo zavrsio zbog marihuane, a na nagovor nekih ljudi i roditelja otisao sam u komunu i bio tamo neko vrijme tamo sam se spustio konacno na zemlju i shvatio da je zivot da se trosi, a kako cu ga potrosit ??? Odlucio sam da ga necu potrosit na kljucanje nego da cu probat sredit malo situaciju i sve oko sebe. Vani sam vec dosta dugo i jos nisam napravio sranje jesam zapalio pljugu povuko par dimova al nisam se napusio i ne vjerujem da budem, mozda koji dim al imam kontrolu nad masom stvari i siguran sam da ako cu pusit da cu pusit ja marihuanu a ne ona mene. Nemojte se zavaravat i zapricavat sami sebe nisam ovisan, nije strasno kaj tu u tom ima lose jer mozete zaglibit jako gadno, a da ni ne skuzite da ste zaglibili ja kad se okrenem u nazad i kad shvatim da sam oko osam godina svakodnevno pusio marihuanu zapitam se dal mi je to trebalo i na sta sam ja potrosio to vrjeme. Jednostavno stvari se desavaju,vrjeme prolazi, a ti rolas debele... Nemogu rec da mi je zao, jer bilo mi je ljepo u 90% situacija, ali ovih 10% je toliko gadno da nevrjedi uopce o tom svem pricat i prisjecat se toga. Nadam se da vam je ovo moje iskustvo barem malo pomoglo da shvatite di ste i sta radite, a ako vam je bed zbog bilo cega ili jednostavno nemate kome rec i popricat o tom problemu slobodno mi se javite nadam se da cu moc barem malo pomoc [email protected]" Kometari? :?
BeyondLEGENDA

nov 2006.

#2
Njegov problem nije marihuana kao ato misli. Njegov problem je on sam, njegov pogled na ~ivot, na marihuanu, na teake droge, njegova ondaanja pubertetna nestabilnost uma...
InqAMBASADOR

nov 2006.

#3
Bas tako... On je problem... Zbog ganje se ne menja drustvo (bar ja)... Sa time se prosto zivi i ne dodaje joj se preveliki znacaj... I ne treba motati dnevno 20 joksa nekih 7-8 god. (da li je to moguce?) Tako cannabis gubi smisao... ne treba graditi svet oko biljke vec oko sebe i svojih sposobnosti. Ja pusim vec dve godine i gajio sam 2 puta pa opet ja sam srolao jointa u zivotu koliko on za mesec dana. Nema on problem sa canabisom vec sa svojim karakterom. Mogao je da se navuce bilo sta destruktivno, recimo secer i masnocu i da sada ima 220 kila i da ne moze da ustane sa kreveta od debljine. Prosto njegov je izgovor da ima zavisnost od canabisa i ne zeli da se potrudi cak je probao i teze droge izazivajuci sebe da se stvarno navuce na nesto teze pa onda da kuka kako ne moze bez igle. Zavisnost od canabisa je psihicka i zavisi samo i ponavljam samo od vas koliko cete da uzimate i koliko cete... Nisam vario jednom 6 meseca da proverim da li cu imati potrebu i nije je bilo pa sam nastavio da budem vikendas i mesecar(ne mislim na ono kada spavate)... ps: mozda je sve ovo izmisljeno da se predstavi canabis u losem svetlu !!!!!

nov 2006.

#4
Eto ti sad, i ja sam duvala 10 godina svaki dan (doduse ne navedenu kolicinu jer, cemu????) pa itekako imam prijatelje koji to videli u zivotu nisu, uspela sam za to vreme da uradim mnogo divnih, konstruktivnih stvari, da radim na sebi, bavim se sportom .... i tako dalje i tako dalje ..... bla bla bla ... Moguce je da je ovo izmisljeno kako anti-canabis propaganda ali nije iskljuceno i da je istina. Ima ljudi koji jednostavno nisu psihicki dovoljno jaki i kao sto je neko gore rekao-oni ce se navuci na bilo sta! Znam neke koji kad dunu pretvore se u biljku ili upadnu u takvu paranoju da je tuga gledati ih. Nesto poput ljudi koji piju, neki su agresivni a neki vole ceo svet! Nije canabis za svakoga definitivno!
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#5
Vidis kako sada zna da kontrolise situaciju... Priznaje da je nekako sve put do Heroina sto znaci da od necega ima nazad ali od Heroina tesko da se napravi korak u nazad... Ako su sve droge iste zasto ne uzima Heroin povremeno i njega kontrolise.... Zasto se vratio na Marihuanu da nju kontrolise...zasto ne kontrolise Heroin Nije on jos slozio sve kockice u glavi.....to je samo jedna od prici iz neinformisanosti,materijalne situacije,licnog obrazovanja koje su ga dovele dotle pa je sada razocaran u sve mislim da mu treba jos malo vremena da provede sam sa sobom pa onda da izvede zakljucak u svakom slucaju :respekt: za trud i rad na sebi i svojoj licnosti
GreenManAMBASADOR

nov 2006.

#6
Ja mislim da je ovo jedna sasvim moguca realna situacija.Ako ste dobro procitali decko je poceo da pusi u prakticno u osnovnoj skoli.Zatim kaze ubrzo je krenuo u srednju i nasao drstvo slicno sebi...Da se razumemo sa nekih 14-15 godina osoba nema niti dovoljno znanja niti dovoljno svesti za neke stvari.A ima na pretek slobodnog vremena.U toj dobi (sa malo odstupanja) je vecina nas mislila da smo najpametniji i da sve znamo.Pubertet je cudo.Druga stvar koja je bitna da smo svi mi prica za sebe.Svako od nas ima drugaciji mentalni sklop i drugacije uslove zivota.Ne mogu da pricam za druge ali mogu za sebe.Pusim vec dugo i mogu reci da pusim cesto,naravno ne 20 jointa na dan jer to je besmislica,ali siguran sam da nisam postao biljka,da nisam postao kriminalac,da mi zivot nije pakao.Marihuana nije jedina stvar koja me interesuje,pored nje imam i gomiluj obaveza i gomilu drugih zadovoljstava. Mislim da je ovde sasvim dovoljno receno.

nov 2006.

#7
meni je ok kaj je ovo napiso ... jel iam o ovakvih sluèajeva..ja samo molim boga dase to meni en dogodi a s druge strane ja prestajem i gotovo..jel i ja iam 16 godina i ak meni u školi skuže da ja duvam aj sam najebo sjebo sam si cjeli život
P.P.POZNAVALAC

nov 2006.

#8
...a ono... shit happens... ja sam zadnja 3 mj. pusila skoro svaki dan i to puno... nedavno su mi saznali doma, tako da sam se sjebala....al eto... kad opet pocmem pusit, valjda cu malo manje, ali nikad nebi uzela nesto drugo(kao ovaj tip iz price).. ...a neznam sta da kazem... neki probaju, pa nastave radit sranja i uzimat droge, a neki nastave lagano sa vutrom i to je to....
s.t.a.r.s.ISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#9
Marihuanu sam upoznao 1993, tada sam vario rijetko kad se ogrebemo od starijih. kasnije sam i sam postao stariji i varilo se......svasta sam radio sa sobom, experimentisao (zar nismo svi?) NIKAD nisam dozvolio da mi tijelo fizicki zavisi od bilo cega! to je po meni glupost koju samo najgori mogu sebi priustiti. kao student hemijskog fakulteta svasta sam smisljao, i za malo nisam sjebao centar za ravnotezu jednim svojim experimentom, od tada se klonim hemije. i od tada zanosim u lijevo kad hodam...bio sam mlad.... Moji prijatelji su nestajali, (dobro, nisu to bili pravi prijatelji, ali bili su prijatni i zao mi ih je ) odnosila ih je droga, ali ja nisam ni poceo da varim zbog drugih, pa sam i ostao na vutri .... da vas ne smaram... Danas poslije dosta godina, mozak mi izvrsno radi, naucio sam da iskazujem emocije, imam suprugu i dva sjajna sina, i bavim se poslom koji volim. A NIKAD NISAM PRESTAO DA VARIM ! i to svaki DAN !...imao sam konflikt sa suprugom oko pravljenja klinaca, kao utice na sterilitet.....rekoh hajde da probamo pa da vidimo...he he ..... Desavalo mi se za proteklih vise od deceniju da ne varim po dan dva iako imam, i nijesam osjetio nikakvu frku ili nelagodnast...ljudi koji sebi strite ne mogu uciniti zanimljivim dan, nista im ne moze pomoci... u drustvu mi cesto kazu, bas si lud....ili pravo si veliko dijete... to smatram komplimentom i znam da mi je marihuana u tome ogromno pomogla.... oprostite na smaranju i na ozivljavanju stare teme, ali nisam mogao da izdrzim a da ne lanem....av av......kao sto rekose ljudi ...problem je u njemu a ne u svijetu okolo..... pozdrav svima
lazarISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#10
Niko normalan posle ispushenog dzointa ne pravi sranja, tj. nema zelju da se "kaci" sa drugima kako je to lepo opisao doticni pubertetlija... Predrasude, predrasude...

mar 2007.

#11
moja prva zadimila se sa 13 i nije mi ~ao. ja sam sa 15 godina svaki dan puaio 3 puta(ne tri jointa, nego 3 puta-oko joint i pol dnevno) dnevno, i tako 3 mjeseca.. to je bilo na moru.... na moru sam bio sam s babom od 85 godina nagluhom i polu oravom, dakle ona nije mogla znat da li sam ja puaio ili ne.. puaio sam 3 mjeseca konstanto svaki dan..... i doao nazad u goricu i naravno, tu starci, sestra, ujna ujko, brati i ne mo~ea, nemaa tolko vremena... niti para.... i nisam osjetio nikakav nedostatak trave, niata, ni najmanje... sad uzmem 2-4 serije tjedno, rijetko kad sjednem i srolam 2-3 komada i napuaim se ko deva... tek toliko da zavitla malo... tablete nikad, cigare, vutra, alkohol i meni jebeno...

mar 2007.

#12
he ja sam davno jako prvi put zapalio, i puno sam prepusavo se od onda, i nikada nije mi bilo palo uopce napamet uzet nesto vise, na jednom koncertu zenska mi je bila utrpala bonbon usta, ja sam izvadio i reko ne hvala, nije to za mene, od kemije jedino trip bi mozda probo, al ostalo, sto ce mi kad imam biljku.. eh a prenosioc iskustva kao da je razgovarao s prijateljem nam sakomanom..

mar 2007.

#13
da podelim i ja neko iskustvo sto sam imao, moram malo da smaram:icon_lol: :icon_lol: Ovako bio sam sa jednim drugom proslo leto i pusili smo marihuanu(siptarku) kako to on zove.Pre nego sto sam pusio bio sam pod utiskom alkohola(pivo) otisli smo kod njega u stan i srolali jedan joint.To mi je bio prvi put da se susrecem sa travom.Povukao sam par dimova i on je otiso u wc reko je da ne uzimam puno jer mi je prvi put,dok je on bio u wc ja sam povukao jos 2-3 dima.Posle sam seo pored hladnjaka koji je bio uperen pravo u lice meni tu sam sedio neznam kolko 20-30 minuta nisam mogao da se odvojim jer mi je bilo lepo tu da sedim hehe.Posle sam poceo da povradjem i da osecam neku strah kao da cu umreti postao sam paranoid.Otisli smo da spavamo u 2 ujtru i probudio sam se u 6 ujtru da idem sa ortakom na posao.kad sam ustao osecao sam se vrlo lose kao da letim kao da nisam na zemlji imao sam neke tripove i kao da to nisam ja nego neki drugi.Kao da sam ja umro sinoc od trave heheh takve tripove sam dobio.Posle toga sam mozda pusio 2-3 puta afghana i neki skit.Mada danas godinu dana posle svega idalje imam neki osecaju sebi(u glavi) kao paniku mada to nije panika ceo svet mi se smucio i sve te price.Kao da sam u depresiji neznam ni sta mi je.Al fazon je u tome kad procitam necija druga iskustva meni bude odma lakse sve to prodje, sad mozda ja previse mislim na to ili jednostavno nesto drugo.Nevuce me ni trava ni nikakva droga jednostavno bilo mi je lepo samo eto sto te tripove ili mozda sve to zbog piva.Bio sam 18 godina kad sam prvi put probao. ako neko ima dobar savet kako da izbacim iz glave te tripove sto me proganjaju.

mar 2007.

#14
i previse si uzeo za zivota,mnogo je to,zato i problemi...nagrdio si se druze ! pokusaj da se savijes ka naprijed,pogledas desno od sebe,blagim udarcima shakom u desno uvo,i ima da ispane na lijevo svaki los trip koji si ima 100% provjereno ako ne uspije,s obzirom da si pusio vise od tri puta,i to razlicite vrste i nacionalnosti,siptar je zajeban,javljaju se flesevi kao kod tebe afganistanac jos nije ispitan do kraja skit-e jos nisu ni pronasli ( mozda se nisu ni rodili) u tom slicaju moraces da nadjes nekoga da te prekadi pozdrav i nadam se da ce ti proci paranoje p.s. i nemoj toliko da pusis,napravi pauzu jedno 10 god i sve ce biti ok ..e da koliki ti je PH?

mar 2007.

#15
ma nije meni lose znas ni ovako samo eto sto proganja me ponekad neki djavo heheheh :D staje PH ?:S
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#16
Hmm, i meni su se desavali takvi strasni paranoidni ispadi, tako da nisam pusio skoro godinu dana, sada opet ono pomalo, ali me nikakve paranoje ne peru, a ako ih i ima ne mislim o njima, nego se skoncentriram na neku mjuzu zatvorim oci i to je to, odem spavat.

mar 2007.

#17
to je problem kad spavam znam da se probudim ujtru i sve mi nekako cudno kad se probudim.Sinoc sam legao u 3 ujtru u probudio sam se u 7 a nisam bio odmoran uvek sam umoran uvek a nista neradim.A bas me cudi jos malo pa ce biti godina dana otkako sam pusio... bas mi cudno

mar 2007.

#18
edesi nisi me bas skapirao nemoze da ti bude problem od duvanja prije godinu vec od nerada i neaktivnosti,kada se dobro umoris dobro i spavas ja par dana nisam imao posla i vec postujem u 5 ujuro e od toga se ludi p.s.tezak offtopic prastajte i brisite
#19
potpisujem !

apr 2007.

#20
ja sam poceo varit kad sam imao 13 tj krajem 7 razreda ... prvih 2ili3 puta nisam nista osjetio ... ekiupa iz skole me zajebavala kao pazi murja murja i sranja .... kasnije 1 srednje mi je znalo biti lose od vuve .... dakle lose kao vrti mi se u glavi hvata me mucnina i sranja .... ali to je bilo jer su ovi moji varili svaki dan par jointova nenormalnih pa je meni to bilo previse te sam skuzio da preskocim dva tri kruga i sve ok :) nema problema a i kada bi se prevario ... lepo na kauc ili klupicu 2-3 sata odmora i kao nov .... sa vremenom sam poceo ljepo izbrijavat maru i pusim koliko mi je dosta a nekad se i prepusim i nemam nikakvih problema .... zadnjih 10 godina pusim u raznim intezitetima ljeti i do dva tri dnevno zimi rijede, nekad ne zapalim po 2-3 tjedna a nekad opet se pusi par dana za redom ovisi o drustvu .... dakle zakljucak ... mlad sam probo i nije djelovalo bas bajno za buducnost ali sam imao svoj razum i uocio probleme i rjesavo ih na normalan nacin ... mogao sam i ja dakle da se iztripujem kao i ovaj gore pa da sada pisem lose stvari i da idem po komunama i sta ja znam sta ali zasto ... po meni jednostavno nije bio dovoljno stabilan da sagleda cijelu situaciju te zato problem .... nista pozdrav od krokota ....
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2007.

#21
mi smo jucer na mjestu di moja ekipa obicno pusi...naletili na neka 3 klinca s 13 godina i frulom u ruci......
Ras TafariPOZNAVALAC

apr 2007.

#22
hmm, da kada odem spavati napusen imamo osjecaj ujutro kao da nisam uopce spavao cijelu noc nego samo lezao otvorenih ociju, cudan osjecaj.

maj 2007.

#23
Poz svima, ja sam na starom forumu bio nov korisnik kad je puko, i sve to, tada nisam joa puaio, ali sam krenuo da uzgajam. Pro itao sam itav forum par puta. Tako da sam o uzgoju, konzumaciji, atetnosti i svemu moguem pro itao i apsolvirao gomilu stvari. Za ovog lika, i svakog ko se sa njim sla~e, mislim da je problem u samoj osobi najviae. Okru~enje je samo usputna ote~avajua okolnost, da se tome odupre. Po eh da puaim 4 meseca, nakon u lanjivanja na forum. Ne zbog foruma, kao foruma, nego sam potkrepio slutnje, predrasude, tra eve, pri e nekim injenicama, koje su mi bile dobar adut da se upustim u ovu u~ivanje sa ovim stimulansom. Zna i po eo sam da puaim u avgustu 2006. I od tada sam puaio svega 30-40 puta, uz par prepuaavanja. Najbolje mi je bilo na roendanu najboljeg druga. Tako da sam i u praksi potvrdio da nije bitna koli ina, ve i do~ivljaj, okru~enje, raspolo~enje, i prilika za koju se vari. poslednji put sam zapalio pre 3-4 nedelje, a pre toga pre oko 3 meseca. Nemam uopate potrebu. Kad ima neki special ocasion, ja se opremim, sa druatvom nekim, varuckamo, i bude nam lepo, ne bude nam to smisao, niti preokupacija. Jednostavno stimulans. P.S. : Ne meaam sa duvanom, i ne pijem istog dana kada duvam. - motiv Nadam se da nisam smorio sa ovim postom, to je jednostavan moj du~ivljaj VUTRE.

maj 2007.

#24
Poz svima, ja sam na starom forumu bio nov korisnik kad je puko, i sve to, tada nisam joa puaio, ali sam krenuo da uzgajam. Pro itao sam itav forum par puta. Tako da sam o uzgoju, konzumaciji, atetnosti i svemu moguem pro itao i apsolvirao gomilu stvari. Za ovog lika, i svakog ko se sa njim sla~e, mislim da je problem u samoj osobi najviae. Okru~enje je samo usputna ote~avajua okolnost, da se tome odupre. Po eh da puaim 4 meseca, nakon u lanjivanja na forum. Ne zbog foruma, kao foruma, nego sam potkrepio slutnje, predrasude, tra eve, pri e nekim injenicama, koje su mi bile dobar adut da se upustim u ovu u~ivanje sa ovim stimulansom. Zna i po eo sam da puaim u avgustu 2006. I od tada sam puaio svega 30-40 puta, uz par prepuaavanja. Najbolje mi je bilo na roendanu najboljeg druga. Tako da sam i u praksi potvrdio da nije bitna koli ina, ve i do~ivljaj, okru~enje, raspolo~enje, i prilika za koju se vari. poslednji put sam zapalio pre 3-4 nedelje, a pre toga pre oko 3 meseca. Nemam uopate potrebu. Kad ima neki special ocasion, ja se opremim, sa druatvom nekim, varuckamo, i bude nam lepo, ne bude nam to smisao, niti preokupacija. Jednostavno stimulans. P.S. : Ne meaam sa duvanom, i ne pijem istog dana kada duvam. - motiv Nadam se da nisam smorio sa ovim postom, to je jednostavan moj du~ivljaj VUTRE.
1mcISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#25
To je to brate ! Dok se napuaim,molim MIR :) Ganju malo tko od balkanaca i europljana razumije ( ast iznimkama na ovom site-u); Osobno,ja puaim dosta dugo i kroz to vrijeme koje puaim dogodile su mi se tone loaih i nezamislivih stvari,ali ja vam ka~em,da nije te biljke nebi bilo ni mene,jer kad god se desi neato loae ganja smiri situaciju i prevrti ju u mojoj glavi 100 puta,a na kraju mi da racionaliziran odgovor..! To je dio mene i mog ~ivota,a to hou li ja "oti u glavi" nee biti zbog vutre ve mene samog; Ako je osoba slaba,ili kao ato je ve netko rekao adolescentna,tj. u pubertetu,postat e paranoi na,histerina ili aizofrenina,.. Prvo odrastite kako treba,onda radite ata ho ete.. I to da je vutra "porok" ili svi vi "mjese ari",, radije se napijte ili neato,jer marihuana je za u~ivanje a ne "tek toliko da se napuaite i smijete" - zato i postajete debili ! Tko ne zna u~ivati u toj biljci nije je vrijedan !
1mcISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#26
Probaj neki dobar skunk brate spavat ea ko beba! :ludaci_lol: :watchplant:

maj 2007.

#27
Ja prvi put video vutru sa svojih skoro pa navrsenih 13, tada smo kao napaljeni klinci ibacili vutru u flasu mirisali je pa je zapalili sajedno sa nekim zapaljenim parcetom papira u flashu i pustili da gori i tako, ma smeshno napaljeni klinci, drugi put pocetak 8 razreda ekskurzija duvalo se za tih 5 dana jedno 3,4 jointa. Postao pred kraj osmog mesecar, i tako me drzalo, do druge gine kada sam polako postao vikendash, a onda i zadnjih 2,3 nedelje dok mi se nije deslio sranje svaki dan pa sam cak na ekskurziji i onih par dana posle sa onim zalihama koje sam imao od nje, pusio jedno 4,5 dana po 7,8 joxa dnevno u proseku, i onda sam pao i tako. Eo tri nedelje sam miran, u pocetku sam malo zalio za time, prva 2,3 dana ono mislio sam shto je ovo moralo da mi se desi, mogao sam lepo i dalje da duvam, pa me proshlo nekih nedelju dana posle toga sam upao u neku malu krizu tj kukao da roditeljima da mi smanje kaznu posto sam iz cistog mira izbacio duvan iz pljuge i zarolao da izgleda kao joint, kada nemam rizlu pa rolam u cigaru, pa se malo uzeleo i evo sada je 3,4 nedelja od tada i nishta, polako chekam posto su mi malo dalja vrata nabavke i ostaloga zatvorena a cekam i sudjenje, jedino malo gledam da zasadim biljku polako pa da imam po malo da se dune, a da ne moram da rizikujem, zasadicu outdoor, u okolini grada pa polako procvetace dok ne dodje zima pa sa ortacima na biciklicu, skuter shta vec odemo de moje dzidze poberemo malo ( ne ceka mi se zima da je susim i ostalo, nego eto tako malo oberem pa stavim da se sushi i za 10 dana svratimo) poduvamo zezamo se uz moravu, tu mi u blizini jedan ortak ima vikendicu pa malo svratimo, a nekad neshto prosvercamo i do grada, samo da se ima. Inache da vas ne zbunim imam 16 godina, druga sam godina srednje skole, inache sve je ok, znachi ono ocene dete sam na mestu sve, bez vecih problema, ali ipak znaju svi da duvam i ostala sranja koja sam pravio, a neka josh uvek i pravim. Za razliku od ovog koji je pre mene rekao kako bi to za njega bio kraj, za mene nije, jednostavno mnoogo njih to radi da bi sada ljudi mene nesto cudno gledali, jedino neki mladji ortaci 92 ili 93 godiste umisljaju da sam diler ili sta vec. Pozdrav inache imam ovakvu zurku:pat:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se