LEGACY
Dobrovoljno darivanje krvi
36 odgovora14,055 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#1
Testiraju li na marihuanu kad idea dobrovoljno darivat krv? Mogu li ata nai ako je konzumacija bila prije 10ak dana?
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#2
u zadnje 2 god redovno dajem krv, zna
i svaka 3 mjeseca, i nikad nisu niata rekli, ni primjetili, a znao sam puaiti par dana prije davanja...
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#3
Ne, to ato idea davati dobrovoljno krv, nemaa brige, jer ne rade se testovi na THC, krv se sortira po grupama, i pregledava na zarazne bolesti, mada te prije toga pita jesil kad bio bolestan i od
ega....
ak i oni koji piju apaurine, (diazepam), Trazem (nitrozepam), Trodon (tramal, tramadol) itd, rega mogu dati krv, jedino ako ta osoba boluje od neke opasne bolesti!!! HIV, Hep. C itd
0 REP0%
→ Istraživač
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#5
za takvu krv bi
ak trebali davati neku naknadu, ili bar umjesto gableca u Petrovoj malo ~i~e, a nakon svakog 10. davanja dobijea 50-icu. kaj ka~ete na to?
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#7
Heheheh, pa ne ide bas to tako :), hehehe kad bi se tako moglo napusiti :icon_lol: svi bi skoro bili napuseni (jos bolesni.... mislim u bolnici... hheheheh )
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#8
Ja sam pusio mesec dana svaki dan i onda dao krv nisu mi rekli nista.
Planiram da odem u ponedeljak da dam krv.
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#9
Slobodno haveru, nema nikakve "ateta" (kako neko misli) ni za onog ato prima, niti za tebe ato dajea :icon_lol:
btw: svaka
ast, da je viae ljudi ato darivaju krv.....
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#11
potpisujem.... istina
Moj punac vec godinama daje krv, i sad ako ne ode da daruje krv, samo mu na nos po
ne tei, sve malo po malo, i sve dok ne da krv, kad da, prestane curiti (ono curi krv, svakih par sati po malo, i sve tako... ) a daruje krv ima 30 godina (redovno)...
14 REP28%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#12
I ja sam dosta puta davao krv i nikad nista.Treba davat krv!!!!!!!!
0 REP0%
→ Istraživač
14 REP28%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#14
aj svi su ve rekli, mo~ea dat krv bez problema.
jedino nemoa plazmu (jel je plazma?), to je ono za ata dobijea 150kn
ini mi se.
a bilo bi dobro da te pitaju jel duvaa pa na vreicu stave naznaku onako: thc, i onda kad mi zatreba krv, dajte mi molim vas onu di piae thc!
:hehe:
14 REP28%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#15
kao ato su ve svi rekli, moa dat krv bez problema. al nemoa onu plazmu (jel se tako to zove?), ono za ata ti daju 150 kn
ini mi se.
a bilo bi dobro da pitaju darivatelja jel duva, pa ako jest, da napiau na vreicu onako naznaku - thc.
i onda kad mi zatreba krvi, dajte teta molim vas onu di piae thc!
bodul
ISTRAŽIVAČ196 REP97%
→ Entuzijasta
bodulISTRAŽIVAČ
apr 2016.
apr 2016.#16
Ja sam pitao doktoricu je li je thc problem, i rekla je da je zbog toga da krv primaju i mala djeca i odbilo me.
golub mira
LEGENDA7.123 REP21%
→ Zmaj
golub miraLEGENDA
apr 2016.
apr 2016.#17
ta tvoja doktorica nema pojma
sad valda ona bolje zna
od nas starih veterana
koji stalno napuaeni dajemo krv :makaze:
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#18
Ako nevalja ta krv, onda nevalja ni maj
ino mljeko. Mislim da je totalno neozbiljno i pitati doktore tak ata. Sumnjam da bi koji doktor u danaanje doba tak ata rekao, jedino oni malo zatupljeniji. ovjek ima u sebi endokanabinoidni sustav receptora, maj
ino mljeko je puno kanabinoida. Bez toga se ljudski organizam nebi razvio uope. Pitaj ti doktoricu koliko je platila diplomu ;)
nov 2007.
1 / 19
nov 2007.
apr 2016.