VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaDobrovoljno darivanje krvi
LEGACY

Dobrovoljno darivanje krvi

36 odgovora14,055 pregleda

nov 2007.

#1
Testiraju li na marihuanu kad idea dobrovoljno darivat krv? Mogu li ata nai ako je konzumacija bila prije 10ak dana?
kotvaENTUZIJASTA

nov 2007.

#2
u zadnje 2 god redovno dajem krv, zna i svaka 3 mjeseca, i nikad nisu niata rekli, ni primjetili, a znao sam puaiti par dana prije davanja...
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#3
Ne, to ato idea davati dobrovoljno krv, nemaa brige, jer ne rade se testovi na THC, krv se sortira po grupama, i pregledava na zarazne bolesti, mada te prije toga pita jesil kad bio bolestan i od ega.... ak i oni koji piju apaurine, (diazepam), Trazem (nitrozepam), Trodon (tramal, tramadol) itd, rega mogu dati krv, jedino ako ta osoba boluje od neke opasne bolesti!!! HIV, Hep. C itd

nov 2007.

#4
Daa krv punu THC-a,nekom spasia ~ivot i joa se besplatno napuai.
kotvaENTUZIJASTA

nov 2007.

#5
za takvu krv bi ak trebali davati neku naknadu, ili bar umjesto gableca u Petrovoj malo ~i~e, a nakon svakog 10. davanja dobijea 50-icu. kaj ka~ete na to?

nov 2007.

#6
krv proe odreen proces prije ulaska u drugo tijelo
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#7
Heheheh, pa ne ide bas to tako :), hehehe kad bi se tako moglo napusiti :icon_lol: svi bi skoro bili napuseni (jos bolesni.... mislim u bolnici... hheheheh )
RadeAMBASADOR

nov 2007.

#8
Ja sam pusio mesec dana svaki dan i onda dao krv nisu mi rekli nista. Planiram da odem u ponedeljak da dam krv.
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#9
Slobodno haveru, nema nikakve "ateta" (kako neko misli) ni za onog ato prima, niti za tebe ato dajea :icon_lol: btw: svaka ast, da je viae ljudi ato darivaju krv.....

nov 2007.

#10
ek je bolje i zdravije davati krv
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#11
potpisujem.... istina Moj punac vec godinama daje krv, i sad ako ne ode da daruje krv, samo mu na nos po ne tei, sve malo po malo, i sve dok ne da krv, kad da, prestane curiti (ono curi krv, svakih par sati po malo, i sve tako... ) a daruje krv ima 30 godina (redovno)...

nov 2007.

#12
I ja sam dosta puta davao krv i nikad nista.Treba davat krv!!!!!!!!

nov 2007.

#13
Nikad nisu uspjeli izvadit krv ili.....:-).

nov 2007.

#14
aj svi su ve rekli, mo~ea dat krv bez problema. jedino nemoa plazmu (jel je plazma?), to je ono za ata dobijea 150kn ini mi se. a bilo bi dobro da te pitaju jel duvaa pa na vreicu stave naznaku onako: thc, i onda kad mi zatreba krv, dajte mi molim vas onu di piae thc! :hehe:

nov 2007.

#15
kao ato su ve svi rekli, moa dat krv bez problema. al nemoa onu plazmu (jel se tako to zove?), ono za ata ti daju 150 kn ini mi se. a bilo bi dobro da pitaju darivatelja jel duva, pa ako jest, da napiau na vreicu onako naznaku - thc. i onda kad mi zatreba krvi, dajte teta molim vas onu di piae thc!
bodulISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#16
Ja sam pitao doktoricu je li je thc problem, i rekla je da je zbog toga da krv primaju i mala djeca i odbilo me.
golub miraLEGENDA

apr 2016.

#17
ta tvoja doktorica nema pojma sad valda ona bolje zna od nas starih veterana koji stalno napuaeni dajemo krv :makaze:

apr 2016.

#18
Ako nevalja ta krv, onda nevalja ni maj ino mljeko. Mislim da je totalno neozbiljno i pitati doktore tak ata. Sumnjam da bi koji doktor u danaanje doba tak ata rekao, jedino oni malo zatupljeniji. ovjek ima u sebi endokanabinoidni sustav receptora, maj ino mljeko je puno kanabinoida. Bez toga se ljudski organizam nebi razvio uope. Pitaj ti doktoricu koliko je platila diplomu ;)
bodulISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#19
Jos me poslje ispitivala jesan li redovni konzument

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se