VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaTamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)
LEGACY

Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

276 odgovora33,858 pregleda

jan 2013.

#1
Pozz dragi moji forumsi evo i mene u ozbiljnom nam podforumu Stanje je sljedece pred nekih 2mj majci mi je diagnosticirana zlocudna novo tvorina na bronhijima kojaje zahvatila 70%pluca i metastazirala na jetru sifra C-34 ili ti ga po njihovom zavrsna faza tumora malih stanica koji onine ljece nego samo kemoterapijom i kirurskim zahvatima ciscenja laserom produljuju zivot.... moja mamaje radi panike primilai kemoterapiju ,ali sam joj ja uspio objasnit kako stvari stoje i sta moderna medicina moze i zeli poduzet po tom pitanju i zakljucak je sljedeci pred par dana odbila je kemoterapiju i icice samo na jednu laksu lasersku operaciju koja ce procistit bronhe ,a nakon toga dolazi doma da joj pravi doktorWEED pomogne. nemam trenutno suhe materije da napravim ulje ali sam nasao dobro domace bilje :dada kvaliteta stoji ,moja procjena je neki indika/sativa hibrid 70/30 ima dobar sedativan ucinak napravicu za prvu ruku nekih 30-tak ml ulja za prvi mjesec ,a dalje cu opet radit frisko .... Sad doziranja sto se tice ja bi prvi tjedan isao sa 1-1-1 drugi 2-2-2 treci 3-3-3 i tak do 5-5-5 i tu bi stao i odrzavao ,uz ulje cu i ukljucit B17 i svoju tinkturu sa 10 antikarcinogenih biljaka ,te caj namjenjen ja canju funkcije pluca i bronhija . U svakom slucaju ulje cu radit za koji dan sve cu ljepo evidentirat i pridonjet dnevniku pa da i ja ostavim neko prakticno znanje u Medicinskoj Upotrebi i da pokazem kako se suzbija NAJVECI UBOJICA MODERNOG DOBA ....
zdepoISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#2
Iako je po etak pri e tu~an, od sveg srca ~elim da ovo bude happy ending story. Moje pozitivne misli su uz Vas. Sretno!
mazarLEGENDA

jan 2013.

#3
Na ovakav po etak je teako stisnuti like, ali za po etak malo ohrabrenja, znaa da pratim... E moj aamane, neka vam je sa sreom:cvetak Ako ne mislia prelaziti 5 zrna po konzumaciji, ra unaj da e ti tih 30 mL potrajati, imat ea dovoljno vremena da uzgojia neku ubojicu ili viae njih... Moram priznati da me interesira daljnji izbor strainova po tvom izboru:dada:thumb:... P.S. e sorry zaboravih bojni pokli http://www.youtube.com/watch?v=WIVwPxBflhA:violent018:

jan 2013.

#4
sretno weed
M a n d o rAMBASADOR

jan 2013.

#5
~elim ti sreu u nesrei...:thumb:

jan 2013.

#6
sretno sa lijecenjem majke!

jan 2013.

#7
Nema straha nije to tako alarmantno kako nas uci nase moderno drustvo :D ja se ne bojim jer znam odgovor na te probleme ,a samim tim problem prestaje biti problem
BladeZMAJ

jan 2013.

#8
Weed ~elim svako dobro tebi i majci...mada nije ti mudra odluka u potpunosti odbaciti klasicne metode ljecenja....iako i sam prolazim kroz sit. raka u obitelji...vec 4 mj....vodio sam majku najboljim ljecnicima svijeta u Be...16 000 eura je koatala ta avanturica..operirana je....i najboji ljecnici su rekli ..modernoj medicini dodati alternativnu..to daje najbolje rezultate....klasicnim metodama ljecenja sam dodao alternativne....svako dobro... Majka mi prima Kemoterapiju koja ubija i zle i dobre stanice u tijelu...odgovarajucim metodama uspjeli smo smanjiti posljedice na nacin kad primi kemo taj dan joj je malo slabo u vecernjim satima...ujutro je vec ko nova...najbitnije je odgovarajuciom prehranom dizat pozitivne stanice,krv i imunitet...eto ostale su joa 4 doze i zavraena prica..... Tome smo dodali alternativni medicinu razne pripravke raznih bilja....noni sok...i ulje naae biljke....sve u svemu majka je dobro....al ja osobo nikad se nebi pouzdao samo u alternativu....
Mr.VinjauPOZNAVALAC

jan 2013.

#9
Sreno dru~e,nadam se da ea joj pomoi.

jan 2013.

#10
mazar po tvojoj procjeni kolika je max dosa da bi 30 ml bilo za tocno mjesec dana? i istrazivao sam malo o nasoljbiljci i karcinomu i stupio ukontak sa nekim agronomima koji znaju vise o njoj,te sam na taj nacin usporedio svoje znanje i saznanja sa njihovim... i tako tokom svoga traganja sam naiso sa to da uz CBD kao najaci antikarcinomik u biljci nije jedinikoji suzbija karcinom njemu rame uz rame i sroji CBG cannabigerol koji utjece na stanice raka taj cannabiod je jako zastupljen i u industriskoj konoplji a posto ona nema toliko masnocena sebi kojubi isprali i tako odvojili canabiode od biljke namece se sljedece,a to je da cu vjerovatno nabaviti industrijske konoplje te cu od nje napraviti tinkturu kao sto radim od ljekovitog bilja inace i kako se ta tinktura radi vec tisucama godina prema Kineskoj medicini i knjizi kineskog cara SHEN-NONG -a koji je nasu biljku uvrstio u prvu u povjesti biljkuo ljekovitombilju pred cca 3000 godina @Blade -moderna medicina joj nudi sljedece oni to ne ljece produzuju zivot za 9 mj do 1 god ako ju kemo ne ubije prije plucno krilo cjelo se nemoze izvaditi zajedno sa bronhijima jer covjek nemoze ziviti bez bronhija ,a sa 1 plucim krilom moze ali pitanje isto koliko , jedino nasto ce za sada ici je laserska bronhoskopij gdje ce se povecat kapacitet bronhija i da jos nesto jedino pomeni sto nasa moderna medicina radi bolje od alternative je diagnostika , a ja sam u svojih 10 godina u ljekovitom bilju izljecio mnoge ciste ,tumore,miome,polipe pa tako mogu reci da znam sa malignim promjenama u tjelu ikako se nositsa njima da je on manji kiruski bi iso van pa po alternativi ovakav kakav je nemoze ,a nedam da mi kemoterapija ubije mamu jer znam za takve slucajeve i sta moderna medicina poduzima po pitanju istih (prve dvije kemo sa citostaticima su joj samo unazadile stanje)
BladeZMAJ

jan 2013.

#11
Ok weed svu srecu i tebi i maci
dite_splitaAMBASADOR

jan 2013.

#12
sva srica majci i tebi, neka sve prodje u najboljem redu
mazarLEGENDA

jan 2013.

#13
Ako idea sa 5 zrna po konzumaciji 3 x dnevno, 10 mL ti traje mjesec dana, ali ako idea s majkom postepeno onako kako si napisao od 1-1-1 , onda e ti prva desetka i 2 mjeseca potrajati... Samo jedan savjet, mo~ea i extrakciju industrijske i neke bogate cbdom pomijeaati  imao sam sli an slu aj, a kad se navikne (stvori toleranciju) komotno i neku thcovku ubaci:popworm: Ne znam da li sam to spomenuo, ovjek koji ima rak plua i ka~u mu da ima neki najsmrtonosniji oblik i rokaju ga godinu i pol s kemoterapijama i ostalim smeem. I nakon godinu i pol postalo je dr. sumnjivo da kako je on joa ~iv pa ajmo ga opet na pregled i onda ustanove da uope nema taj smrtonosni puaa ki rak, nego neki drugi nepuaa ki??? WTF I ata sad, godinu i pol dana su ga ubijali, uniatili mu onako usput periferne ~ivce na stopalima od te agresivne kemo, i sad je dobio NOVI kemo za taj NOVI rak koji su mu naali:violent018:... Zato svako ima svoje mialjenje i o slu~benoj medicini i o ulju, zato je na kraju krajeva i lanak u globusu izaaao, da ljudi imaju izbor, da sami odlu e...
TropicoLEGENDA

jan 2013.

#14
malo u biti off ali nedam se da se nee zamjeriti...ata se ti e alternativne medicine i suvremene... Svi znamo koja je prva na svijet "doala", a da se na nju nadovezala ova suvremena... Mialjenja sam (mo~da grijeaim, mo~da ne) da bi se ljudi trebali lije iti na alternativne na ine a ne suvremenom medicinom onda kad za to ima uvijeta Operativni zahvati i sli no njima mi je ok, ali mi nije ok da se ljude krka raznim ljekovima koji nose mnoge nuspojave i da ih se izla~e zra enjima i sli no kad postoje druga ije metode za suzbijanje raznih bolesti, a to sta suvremena medicina ne priznaje ovu drugu isto me zaboli. Ja sam OVJEK koji ima pravo da sa sobom radi ata i kako hoe dok ne ugro~ava okolinu, pa samim time bi se svima treba dati izbor da se lje e na njima prihvatljiv na in.

jan 2013.

#15
Weed sretno! Sreca pa alternativa postoji.
ajdeENTUZIJASTA

jan 2013.

#16
promjena prehrane - RAW FOOD mnogi ljudi su time oja ali organizam nakon kemoterapija i sl.. i naravno pozitivno razmialjanje, afirmacije i vizualizacije mogu pomo :) sretno majci!

jan 2013.

#17
mnogi su sa sirovom prehranom izljecili rak a ne samo oporavili organiram navest cu neke sljucajeve iz knjige "}ivjeti bez bolesti-ishrana i lecenje presnom hranom" Ernsta Guntera 1. zlocudni rak deb.crijeva sa obilnim krvarenjem u zavrsnom stadio mogcnos ljecenja operacija vadenja veceg djela d.crijeva i kemo covjek ima 50 godina i to odbija prelazi na sirovu hranu nakon nekoliko tjedana krvarenje je smanjeno da bi u 3 mjeseca nestalo covjeku je prijala ishrana pa se nastavio hraniti tako dozivio je 98 godina i nikad visenije bio bolestan :D 2.god 1976 operirala rak dojke god 1978 rakse vratio i u 3 nedelje narastao navelicinu sake/jajeta pocela je sa 100% sirovom hranom nakon 8 dana kvrga je smeksala nakon sljedecih 8 kvrgaje bila velicine tresnje a 14 dana kasnije velicene kikirikija i zatim je potpuno nestala.. izjava iz knjige prof.Bier : "tjelo se odrzava samo od sebe i leci samo sebe" tj ono se zapravo leci bez medikamenata ako mu se pruze pravilni preduvjeti....
He-ManLEGENDA

jan 2013.

#18
Weed da li si razmialjao o vaporizatoru i nabavci neke high CBD sorte za vaporiziranje ? Tim na inom konzumacije bi se izbjegla apsorpcija putem probavnog trakta i djelovanje bi bilo direktno na i kroz plua. Naravno nebi bilo mogue unositi tolike koli ine kao kroz ulje, ali mo~e u malim doazama slu~iti kao nadopuna ulju. Sretno.

jan 2013.

#19
razmisljao sam ali ali su skupi imam klasivni inhalator za asmaticare koji radina principu da ima upuh od el.motora preko mase za inhaliranje na jedno smjerni ventil koji stvara paru ... mozda se uspijem okoristiti sa time ali u to bi isla opet nekakva otopina ulja

jan 2013.

#20
posto moja majka zna sto znaci biti stoned i high mislim da u njenom slucaju mogu komotno brzo preci doze za privikavanje jer njoj nece smetat da ju ulje ponese i odnese pa cu vjerovatno dosta brzo povecat dozu na 5-5-5 a kasnije i vecu a otom potom.... i jos nesto mislim radit tinkturu od industriske konoplje pomjesane sa nekom thc-usom ali zasto tinktura zato stocu u nju staviti zive a ne suhe biljke i time cu dobit Tetrahydrocannabinolic acid ili ti ha THCa koji djeluje na rast stanica karcinoma(THCA se susenjem pretvara u THC)

jan 2013.

#21
Sreno! }elim brz oporavak tvojoj mami. Jesi upoznat sa radovima G.P. Malahova? Ja sam uspela neke manje probleme reaiti gladovanjem po njegovoj knjizi. Imam i benigne tumore koje sada ne mogu eliminisati na taj na in, jer dojim bebu, ali planiram i njih prvom prilikom. Navodno i sa malignim ima mnogo uspeha.

jan 2013.

#22
Zelim svu srecu i tebi i tvojoj mami. U nadi da ce biti dobro.

jan 2013.

#23
nisam upoznat sa njegovim radovima ali znam koja je snaga u postu pogotovo kod bolesti kao sto je karcinom jer postom se i njemu ukida pristup hrani samo sto je post malo preagresivno za tjelo koje je proslo kemoterapiju nedavno ...

jan 2013.

#24
prvo hvala vam svima na dobroj vibri samo vi meni tako vibrirajte uvjek i svima ce bit bolje :ludak drugo evo nekih stvari o cannabisu i ljecenju karcinoma i ostalog o CBG-u i THCA-u kojesam preveo zasvoje potrebe ,a samim time iza vas Cannabigerol (CBG) je ne-psihoaktivni kanabinoida nalazi se u Cannabis rodu bilja. Cannabigerol se nalazi u veim koncentracijama u konoplji nego u varijanti Cannabis obraenih za visoke THC sadr~aj i njihovim odgovarajuim psihoaktivnih svojstava Kanabinoidni proizvodnja po inje kada enzim uzrokuje geranyl pirofosfat i olivetolic kiselina za kombiniranje i formiranje CBG. Dalje, CBG samostalno se pretvaraju u bilo CBD ili CBC dva zasebna sintaze enzima. CBD onda se enzimatski ciklizirani u THC. Za propil homolozi (THCV, CBDV i CBNV), postoji sli an put koji se temelji na CBGV. Nedavne studije pokazuju da THC ne ciklizirani od CBD nego izravno iz CBG. Ne eksperiment do sada je okrenuo se enzim koji pretvara CBD u THC, iako je joa uvijek hipoteza CBG se takoer veze na CB2 receptore kao i CBD te iz tog razloga pomaze organizmu da prepozna karcinom ili virus ,bakteriju ,gljivicu pa cak i genetske greske te zatim tjelo moze krenut u borbu i popravljanje stete... iz tog razloga mislim da je bitno kod oboljelih konzumirat i ulje(ekstrakciju) cjele biljke konoplje(industrijske).... a tinktura zato stoje to jedini nacin da se aktivne supstance friske biljke nepromjene(ono stodobivamo cjuranjem) jer na rak utjece i Tetrahydrocannabinolic kiselina (THCA, 2-COOH-THC), je biosinteti kog prete a tetrahidrokanabinola (THC), aktivni sastojak kanabisa. THCA se nalazi u promjenjivim koli inama u svje~oj, nesuaena marihuane, ali je postupno prelazi u THC suaenjem, a posebno pod intenzivnim grijanja kao ato su, kada se kanabis puai. Dok THCA nema psihoaktivne u inke u svojem vlastitom strukturi, ona ima protuupalni i neurozastitni u inke. THCA daje samo vrlo blagi u inak kao prolijeka za THC. Stoga se vjeruje da je va~no u manje-psihoaktivnih pripremama kanabisa se koriste za medicinsku uporabu, kao ato su kanabis aju.

jan 2013.

#25
zao mi je sto si se i ti nasao u situaciji da moras lijecit svoje voljene, gore si naveo dva ucinkovita nacina, ulje i b17 ja bih ti samo napomenuo brojsovu dijetu koju ja jako postujem al znam i koliko ju je tesko provest u djelo al sve mozemo kad dodjemo u situaciju da nemamo kud dalje. Ulje je lijek, nedostatak b17 u ishrani pomaze razvitku puno moderni bolesti al ciljana ishrana potpomognuta uljem i b17 vjerujem da moze donijet ozdravljene bilo kojoj osobi koja se toga moze primit za ozbiljno, i znaj da sa 30 ml si miran 3 mj jer malo je onih koji mogu podnijet vise, Mazar ti je sve rekao ima covijek iskustvo a i ja sam se uvijerio u to sve te doze koje se vrte po internetu nemaju veze sa stvarnoscu, treba biti musko i podnijet pet zrna tri puta dnevo i tako mjesecima.Od srca ti zelim sve najbolje u borbi protiv ove glupe bolesti na koju moderna medicina nema odgovora a jos pedesetih ljudi su se lijecili alternativnim metodama ucinkovitije nego bilo kojom kemo terapijom danas. ,

jan 2013.

#26
Ovako jucer sam radio ulje do 04:00 ujutro :D i napravio sam cca 35ml ulja tako dobro mirisi za popizdit . 250 g cistih vrhova(nepoznati strain kvalitetan) 60 g mladi Haze 20 cvjetana (radi cbg-a) i 50 g trim i grane auto haze x auto blueberry (jako smrdljive grane i trim gledo pod micom imalo dosta trihoma fino pofarbalo alkohol) 8 l 98% etanol kuho sam u kuhalu za vodu - NE KUHAJE ALKOHOL I ZAPALJIVE TEKUCINE U KUHALU ZA VODU- jer sam se ja skoro zapalio i sjebo sve ulje na zadnjem iskuhavanju .... nakraju sam na el.atednjaku na naj blazoj opciji dokraja izhlapio alkohol 1.okus i miris su fantasticni 2. mama je dobila 1 zrno ujutro oci odma ko dva minusa heheheheh, nema kretanja krevetlock :D ja sam probo malo ulja i za nekog sa tolerancijom cca pol zrna zrno ljepo proradi ljepi opustajuci high i jak sedativ/bodey stone sacemo vidjet daljnji tjek.. btw jos sam i stavio radit cca 4 litre tinkture od Cannabis Sativa/indica u 4l sljivovice sam stavio cjelu biljku Auto Haze x Auto Blueberry - pocetak cvatnje cca 15 dana jedno 70 g i 20 g suhog trima te iste,ali i cjelu biljku sensi Haze iso 20 dana cvata oko 120g to radim zato da bi od mladih i sirovih biljki izvukao THCA i CBG kojeg one imaju tinktura mora stajati bar 10-14 dana pa cu je procjedit...
mazarLEGENDA

jan 2013.

#27
Pravi si aaman:respect: Samo ne znam da li sam ja razma~eno deriate, ali meni je kad radia s etanolom odvratan okus:sick:

jan 2013.

#28
neznam ovo nema uopce odvratan dapace ima jako finu aromu Automatika i jako je ukusno i pikantno-slatkasto

jan 2013.

#29
Bolje za tebe moje je daleko od ukusnog, slijedece cu sigurno radit sa isopropilnim nego nesto mi se muva po glavi da napravim tinkturu sa 95% etilnim onim za likere radit i svjezim vrhovima pa da se koristi sa cajem ili vec nekim drugim sistemom nebi bilo pucalo kao ulje a unijelo bi se poprilicna kolicina kanabioida neznam dali bi to moglo zamijeniti ulje

jan 2013.

#30
moglo bi samo nije isti koncetrat ali bi sljakalo i lakse bi bilo za dozirat ali da su od cjurani suhi vrhovi...

jan 2013.

#31
moram cu probat a za koncetraciju treba nesto izmudrovat jer moram naci nacin da mama nastavi uzimat non stop al bez opijenosti jer nevjerujem da moze godinu ili vise bit razvaljena jer pomalo okolica pocinje primjecivat da nesto nije uredu sa njom, moglo bi joj to pocet prestavljat problem. Imas li neki razlog zasto preferiras suhe vrhove?

jan 2013.

#32
ne preferiram samo sto suho je za ulje pa ako oces tinkturu slicnu ulju stavi suho ako neces daju razvaljuje stavi zivu biljku ili pomjesaj da razblazis THC ucinak sa THCA jer je on blagi protuljek THC-u suha tvat ima THC i CBD vise time je slicnije ulju mokra friska biljka ima vise THCA i CBG nije slicno ulju isto dobro antikancerogeno protuupalno i neurozastitno ucinak

jan 2013.

#33
uzorak samljeveno stapni mikserom pocetak kuhanja pred kraj kuhanja prije uzimanja u spricu

jan 2013.

#34
i uzorak ispod mikroskopa

jan 2013.

#35
Mama dobro podnosi 1-1-1 kad uzme malo ju razvali kljuca i drijema onda ima nalet hiperaktive i energije pa ju opet malo uspava osmjeh je uvjek tu ,a tu i tamo pukne od smjeha kad je nesto smjesno ,nakon 1 dana odma joj se probava unormalila ,rekla je da je prvidan nakon konzumacije osjetila zerenje u plucima sto je dobar znak nakon konzumacije ljeka sva sreca da nije primila puno kemoterapije ida je zadnju primila prije mjesec dana ,pa ce se ulje odma okomit na rak to je ipokazalo to blago zarenje u plucima nakon 2 doze ulja ...
dizzeelandISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#36
bit u kratka i neu du~iti.. budui da sam dio medicinske struke,iz prve ruke ti mogu rei da ne daa mamu tim klasi nim,konzervativnim lije enjima..naprave viae atete nego koristi,dr~ite se alternative i dalje,jer sve lije i..osobno prednost dajem ulju kanabisa,ali ne isklju ujem ostale alternativne metode. sretno vam..pozdrav mami :) (pratim dalje)

jan 2013.

#37
normalno pomeni sve dobro sto moderna medicina ima i je proizaslo iz alternativne,jedino sto oni po meni dobro rade je diagnostika mada i tu fulaju uz sve svoje spravice i aparate... ja sam u alternativi do grla vec 10 tak godina imam samo 7 god staza u tom podrucju , i znam da mogu pomoci i vise odnjih u ovom slucaju
dizzeelandISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#38
e,a kad im oduzmea dijagnosti ku aparaturu oni su niata,dok tebi treba samo biljka..i imaa sve :)

jan 2013.

#39
i jis samo da usavrsim diagnostiku preko akupunkturnih tocak ,preko jezika i zjenica i aure i onda mi netrebaju nista :D bas sto i jesu nista....
dizzeelandISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#40
probaj sa dijagnostikom preko jezika i pulsa..(ako ve nisi) mo~da najbr~e i najjednostavnije za nau iti..( po meni ) :)

jan 2013.

#41
ma sve ja zelim biti sve ujednom ultimativni shaman,druid,travar,fitoaromaterapeut , i naravno uzgajati sve sam ... na toj sam stazi vec dugo i jako mi se svida ,a tek sam krenuo 24 mi je god tek :D
crunkisiLEGENDA

jan 2013.

#42
Nevjerojatno koje je zadovoljstvo uciniti nesto za druge i koliko te to moze ispuniti. Nadam se samo da ti put nece biti previse trnovit i da ces pomoci mnogima. Nazalost svi mi tu manje vise zivimo ispred svog vremena, i za stvari koje ce kad-tad biti normalne mi se moramo sakrivati po podrumima, tavanima i sumama ne bi li bili kazneno progonjeni. Brz oporavak mami zelim naravno ;)

jan 2013.

#43
WEEDetix ~elim tvojoj mami puno sree,a to uz ulje ima,zna i samo naprijed i optimisti no i rezultati e biti tu ;) Ja bi to ovako kratko opisao:ulje,samopouzdanje,volja i upornost,optimizam=IZLJE ENJE! }ivi i zdravi mi bili i puno sree ~elim svima koji se lije e alternativnom medicinom,pogotovo uljem,a ovima koji joa uvijek vjeruju modernoj medicini poru ujem: OTVORITE O I :)
mazarLEGENDA

feb 2013.

#44
to se tra~i, samo opasno je, ovisnost o tome je opasna:violent018: gora od droge...
bozgaLEGENDA

feb 2013.

#45
yo bro, aaljem puno pozitivnih i iscijeljujuih vibri :) boz :sun2:

feb 2013.

#46
Danas navecer cu procjedit tinkturu Kannabisa cca 4 litre tinkture od Cannabis Sativa/indica u 4l sljivovice sam stavio cjelu biljku Auto Haze x Auto Blueberry - pocetak cvatnje cca 15 dana jedno 70 g i 20 g suhog trima te iste,ali i cjelu biljku sensi Haze iso 20 dana cvata oko 120g to radim zato da bi od mladih i sirovih biljki izvukao THCA i CBG kojeg one imaju tinktura stoji 6 dana i vidim da je alkohol vec izvuko sve iz biljke Negrijanu Cannabis sativa ekstrakti i njegov glavni spoj THC-kiseline imaju potencijal imuno-modulirajuće svojstva ne posreduje CB1 i CB2 putova receptora u kombinaciji. Postoji veliki interes za farmakoloških svojstava kanabinoidni poput spojeva koji nisu povezani s nepovoljnim učincima Delta (9)-tetrahidrokanabinol (THC), npr. psihoaktivnih svojstava.Ovaj rad opisuje potencijalnu imuno-modulirani aktivnost negrijanim ekstraktima Cannabis sativa i njegov glavni non-psihoaktivnih konstituirajućoj Delta (9)-tetrahydrocanabinoid kiseline (THCa). Do grijanja kanabis ekstraktima, THCa je pokazala da se pretvaraju u THC. Negrijanu Kanabis ekstrakt i THCa uspjeli spriječiti tumor nekrotizirajući čimbenik alfa (TNF-alfa) razine u kulturi supernatantima iz U937 makrofaga i perifernih krvnih makrofaga nakon stimulacije s LPS u ovisno o dozi. Ova inhibicija ustrajao u dužem vremenskom razdoblju, dok je nakon duljeg vremena ekspozicije THC i grijani Kanabis ekstrakt imaju tendenciju da potiču TNF-alfa razinu. Nadalje smo pokazali da THCa i THC pokazuju različite učinke na fosfatidilkolinom posebne fosfolipaze C (PC-PLC) djelatnosti. Negrijanu Kanabis ekstrakt i THCa spriječiti PC-PLC aktivnost u ovisno o dozi, dok je THC inducirane PC-PLC aktivnosti u visokim koncentracijama. Ovi rezultati sugeriraju da THCa i THC napregnuti svoje imuno-modulacijske efekte putem različitih metaboličkih putova. Cannabigerol (CBG) je ne-psihoaktivnan ali još uvijek utječe na ukupne učinke Cannabisa. On djeluje kao α2-adrenergički receptor agonist, 5-HT1A receptora antagonističkogCannabigerol (CBG) je dokazano da pružaju olakšanje od bolova i depresije s više učinkovitosti od tetrahidrokanabinol. CBG Također se razlikuje od THC u tome što ne interakciju s CB1 i CB2 receptora, ali se bavi i druge receptore, poput adrenoreceptors I serotonina receptora. To je prvi put identificiran u 1964, ali high-popustljiv vrsta nije katalogizirana dok jedan je pronađen u francuskom konoplje polju u 1980 god. osim toga tinktura sadrzi vecinu cannabidoida zato sto sadrzi i one koji bi se izgubili tokom susenja i grijanja biljke .... KAD PROCJEDIM SLIKACU TU PREKRASNU ZELENU TEKUCINU :D

feb 2013.

#47
tinktura je procjedena i u uporabi par dana ,a mama je sad na 2-2-2 i po jednu jusnu zlicu tinkture 3xdan dobro se drzi stanje joj je stabilno i nema nikakvi neugoda bolova i loseg osjecaj osjeca se super i jakoje sretna vecinu vemena

feb 2013.

#48
14 dan na ulju drugi dan na 3-3-3 dozi zasad je potroseno oko 8-9ml ulja i mogu zakljucit sljedece ulje je jako ojacalo organizam majka mi izgleda svakim danom sve zdravija i vitalnija do sad je cjelo vrijeme bila nekako bljedo/zuckasta onako anemicnog izgleda sa upalim ocima to je bio efekat vode oko srca,metastaza na jetri i kemoterapije ali u zadnjih par dana vatila joj se boja u lice i ne izgleda uopce vise bljedunjavo i smezurano vraca joj se snaga svakim danom sve vise i nema nikakvih neugodnih tegoba,apetit je normalan imetabolizam odlicno radi tjelo se pocinje isto boriti itose vidi sa poboljsanjem svih funkcija organizma,nema problema sa disanjem neuspuhuje se vise svakih par koraka konapocetku,raste joj kosa i sve u svemu se sperosjecaipsihicki i fizicki.Dakako jos uz to trosi tinkturu od cannabisa 3x dan po 5ml ,zatim moju tinkturu za ciste rak i miome i kostice marelice sa b17,te kapsule sa zelenom od psenice za vitamine minerale i regulaciju ph u organizmu .... naoruzan do zuba:violent018: bez odustajanja do kraja i to je to samo pozitiva heyhoo:ludak WAR AGAINST CANCER that war is my destiny :D http://www.youtube.com/watch?v=JRLl2yVrJzE
dizzeelandISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#49
bravo za mamu i sina..:) nego..poato vidim da se ti ku~ia u to,moram ti postaviti jedno pitanje.. napokon sam mamu uspjela omekaati i uvjeriti da je hemp oil super stvar i rjeaenje mnogih obiteljskih zdravstvenih problema.. ona je krenula u potragu za time i naala neku stranicu na netu gdje se ulje mo~e kupiti.. zanima me ako je to kupljeno ulje jednako djelotvorno kao domae? tnx :)

feb 2013.

#50
nije, u slobodnoj prodaji se moze naci hladno cedjeno iz semena konoplje, a to nije to

feb 2013.

#51
to je ulje dobar antioksidan ima omage 3 i 6 i brdo dobrih nutrijenaza za zdravlje i prevenciju nekih bolesti ali nijeljek kao esencialno ulje koje se dobije otapanjem smole sa cvjeta i ostatka biljke

feb 2013.

#52
19 dan na 4-4-4 je doza je sad kupio sam hladno presano ulje sjemenki marelica sa b17 :D mami je jako dobro rekla je kako se vise uopcene uspuhuje pri naporima i da dise sasvim normalno doksenapreze nesto s tim da prije ulja bi nakon 5-10 koraka jako uspuhala i morala se borit za zrak ,sad maltene moze i potrcat ako treba inista imaenergije i dise normalno potroseno oko 11-12 ml :D idemo jos cca 20 ml ima a za jedno 10-15 dana ce na kontrolu pa ce nam diagnoza rec koliko smo napravili

feb 2013.

#53
drago mi je da tvoja majka osjea napredak i znatno poboljaanje, ali mislim da je terapija od mjesec dana premalo, trebalo bi to produ~iti za joa bar mjesec dana. (znam da je ulje glavni problem). nestrpljivo o ekujem rezultate pretraga (kao i mnogi drugi) i nadam se pozitivnom pomaku... ~elim vam puno snage da nastavite borbu i pobijedite bolest, sretno i lijep pozdrav od mene!

feb 2013.

#54
ma MM pa znam ovo je terapija za cca 40 dana a daje cu radit opet novo frisko bez brige procitaj dnevnik pise sve sto treba znati :D a i u ostalom nije to jedino s cime se borimprotiv tog karcinoma tu su dvje tinkture za rak jako jake jedna je od cannabisa friskog i ulje sjemenki marelice sa b 17 cajevi kapsule zelena psenice i naravno ulje vrhova cannabisa

feb 2013.

#55
Lipom je dobrocudni tumor od masnog tkiva mekane elasticne grae dosta je cest ima ih velikih i malih ne sire se jer su ograniceni svojom cahurom i nisu prozeti zilama i zivcima moja mama ima tako nesto na ledima bilo je velicine tresnje recimo danas mi je pokazala to i velicina se smanjila i prepolovio se na dva djela zrno graaka tako da je to inace dobar pokazatelj da ulje i unutra radi na uklanjanju malignih i benignih tumornih stanica i tkiva ,a to mi je iujedno pokazatelj da sve ukupna terapija djeluje i da su metastaze vjerovatno vec nestale posto ulje sad vec ubija i losa tkiva kao sto se vidi :D
iprezimeAMBASADOR

feb 2013.

#56
Zelim tvojoj mami brz oporavak, i jako mi je drago sto je bolje, sav sam se uzbudio od srece dok sam citao stranicu po stranicu

feb 2013.

#57
vec par dana na 5-5-5 popijeno 2l tinkture cannabisa 27 je dan cekaju se uputnice za kontrolu stanje je jos uvjek u uzlaznj putanji :D
jesamZMAJ

feb 2013.

#58
Baa mi je drago da je mami bolje, nadam se da e i nalazi to potvrditi. Sigurno imaa i fotodokumetaciju za te lipome. :respect: :thumb:

feb 2013.

#59
nisam to fotografiro jer se nevidi bas vise se osjeti pod rukom ta loptica potkoznog masnog tkiva....
ocusaditENTUZIJASTA

mar 2013.

#60
evo naso sam i ovaj dnevnik. trebat ce mi jos par dana da se snaem meu svim tim. a ovo ce bit BUM. :)))))))))))))))))

mar 2013.

#61
hvala svima na podrsci i dobrim vibracijama mama je super sora ju ulje cjelo vrjeme smijalica ,kau lock ,hipertenzija osjecaja i tak super joj je uglavnom ima jos nekih 7 ml za potrosit pa ide na kontrole a ja cu radit 2 turu ulja :D
MalawiENTUZIJASTA

mar 2013.

#62
Puno sree s terapijom, znam da e sve bit ok jer vidim da si stru an i vjeat travar. Pazi i dalje na mamu, daj joj samo ljubav i javljaj ato se dogaa. ps ato koristia za odkiseljavanje organizma?

mar 2013.

#63
za odkiseljavanje organizma prvobitno puno sirove hrane ,termicki obradena hrana kiseli organizam,zatim zelen zobi i psenice,puno ananasa (c vitamin +natri) i ponekad natrijev citrat ili ti ga soda+limunska kiselina

mar 2013.

#64
NOVA TURA masa 270g (na slici je pola) sitnjenje bud flush 1 flush2 flush3 kuhanje iskuhavanje (kraj) sprice cca36 ml ulja mama sutra ide na pretrage krvi a sljedeci tjedan sve ostale pretrage tak da ce bit uskoro i neki nalazi a terapija se nastavlja

mar 2013.

#65
dodatak danas sam za prijateljevog ujaka napravio kremu za melanom u biljnom ulju(80/20suncokret/maslinovo) odstojala 3 tjedna imela i rosopas biljke taj macerat je zagrijan na 60c dodano mu je 2ml ulja na cca 80g macerata i 20 g voska imela sadrzi antitumor proteine,rosopas se isto u narodnoj medicini koristi za rak koze ,herpese,bradavice i cannabis ulje znamo sta je ,ulje suncokreta sadrzi ceramid koji je slican ceramidu VI kojeg proizvodi nas organizam za zacjeljivanje koze te E vitamin koji hrani kozu,maslinovo ulje takoder pogoduje suzbijanju tumora jer je sa svojim fitonutrijentima dokazani antikarcinogenik
grga77AMBASADOR

mar 2013.

#66
koju si ono otopinu koristio ovdje?

mar 2013.

#67
za ulje alkohol etanol 96 postotni
MalawiENTUZIJASTA

mar 2013.

#68
Svaka ast dobri druide, ovo je super rezultat ato se koli ine ti e, da super, ludnica.. Si ga probao, kakvo je okusom ili mirisom?

mar 2013.

#69
okus je pomalo gorkast ko i prosla onako jednostavni koncetrirani miris i okus klasicne ganje rekao bi sa pomalo earth spice-om

mar 2013.

#70
danas napravljena krvna slika i prema krvoj slici opce stanje organizma nije losije,nije isto vec je znatno bolje doktor koji je radio pretrage je reko za pacjenta sa rakom da je krvna slika jako dobra sto vise sve stavke u nalazu su vece od zadnjih nalaza iznad min oko sredine, u ponedeljak ostale petrage

mar 2013.

#71
i mojoj mami na zadnjim nalazima od prije dva tjedna sve je bilo ok jedino malo je bilo poviseno u vezi jetre al s obzirom da je pola nema situacija je odlicna...kakvi su joj tumorski markeri jel ih radila od kad uzima ulje?

mar 2013.

#72
markere je sad prvi put radilai oni su uredni mislim daje 1,6 picograma/L
ajdeENTUZIJASTA

mar 2013.

#73
svaka ast majstore! :respect:

mar 2013.

#74
to je jako dobro inace do 3 je sve ok svaka cast stvarno si se potrudio uzet stvar u svoje ruke i pokazat zube ovoj smrdljivoj bolesti
TanjaISTRAŽIVAČ

mar 2013.

#75
Pozdrav!Weedtix-svaka ast na trudu i i ~elim ti puno uspjeha u daljnjem lije enju mame.Vjerujem da e joj biti sve bolje i bolje.Nova sam na forumu i oduaevljena sam da ima sve viae i viae korisniika ove divne biljke i da hoete podijeliti(svoju borbu sa bolesti i svim ostalim vezano uz to) sa svima nama.To je super!!

mar 2013.

#76
stanje je svakim danom bolje mama mi trenutno izgleda bolje nego prije negosto se razbolila ima ptpuno cisti ten i kozu nema apslolutno nikakvih simptoma bolesti i osjeca se izvanredno imamo zakazani termin pred kraj 4 mj za sve pretrage pacemo vidjeti sta nalazi kazu u svakom slucaju ja vidim znatna poboljsanja i uvjeren sam da je tumor duplo slabiji nego pocetkom terapije i da je sad poprilicno bombardiran i dalje jeterapija 3x dan jusna zlica tinktura kanabis 3xdan moja tinktura za maligne bolesti 3x dan ulje kannabisa doza pola zrna graska ili cca 4-6 zrna rize i 3 x dan 2ml hladnopresno ulje sjemenki marelice sa b 17 i kapsule 2 na dan zelen psenice za balans kiselosti u organizmu
herb oilENTUZIJASTA

mar 2013.

#77
super za napredak!! drago mi je citati i potpuno podrzavam terapiju. vidim da si maher pa da te pitam dvi su mi nepoznanice, koliko drzati materiju u otopini prije pravljenja ulja? prvu turu sam drzao preko noci, a ovu drugu sam dva dana dvi noci iako mi se cini da je herb iz istog izvora drugo ulje je znatno jace, mater govori da je vise uspava smiri i ostalo a manju kolicinu uzme. druga nejasnoca mi je sta sa ostatkom, poprilicna je steta ista bacati a cisto sumljam da se izvuce 100% vrijednosti otapanjem? logicki kao i vino kad pravis moze se ponoviti sa istim dropom uz manji dobitak. hvala unaprid

apr 2013.

#78
1 nepoznanica je drzim 5 min 96 postotni alkohol uz jako mjesanje miksera procje dim i opet tako 2 puta izvucem iz nje max(ako je alkohol jak nema potrebeza duze) 2 nepoznanica biljni materjal koji ostane stavljam u 40 postotni alkohol sa dodatkom sirove biljne mase kanabisa i radim tinkturu
herb oilENTUZIJASTA

apr 2013.

#79
ovaj ostatak stavljas po seljacki receno u rakiju?lozu? vidim da uzima i tinkturu skupa. super....glavno da se nista ne baca sretno u ljecenju

apr 2013.

#80
da rakija ja preferiram sljivu al to je to i hvala
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#81
GreenDruid svaka ast i sretno :D zanimljiv filmi na tu temu http://www.youtube.com/watch?v=qJYuNiq9b80 ako netko nije pogledao :P

apr 2013.

#82
popis ljekova i doziranje jer primam upite pa da svedemo na jedan post -ULJE KANABISA(ULJE VRHOVA tj cvjet) pocetak 1 zrno rize 3 x dan ,trenutno cca 5-6 zrna 3 x dan i na tome i ostaje -Tinktura Kanabis (cjela biljka i ostaciod izrade ulja u 40 % alk) 3 x dan jusna zlica u 1 dl vode od pocetka do kraja -Ulje hladno presanih sjemenki marelica sa b17 ili kostice marelica -ulje 2 ml 3 x dan u pocetku je jela kostice po 3-4 komada 3x dan -cajna ~, sode +pola cajne ~, lim, kiseline u 2dl vode- pije bar 2-3 puta tjedno otrzavanje luznatosti organizma odnosno ph preko 7,4 + puno sirovog voca i povrca -i zadnje moja provjerena receptura stara preko 40 god u mojoj obitelji (djeda travar bio preko 40 godina) za sve maligne oboljenja i plucne bolesti 3 x dan po jusna zlica u 1dl vode(ko nema to nek napravi tinkturu od imele omjer sa alkoholom 1;5 drzi 10tak dana procjedi i pije ime sadrzi jake antitumorske proteine 3 jusne 3 x dan) evo nadam se da ce vam ovo biti od koristi za sve ostale info saljite massage
phoenix55ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#83
Joa jednom zahvaljujem na pomoi, sve si detaljno objasnio nema ata, a majci ~elim brz oporavak!
grga77AMBASADOR

apr 2013.

#84
weed jel ima ata novog, jeste bili kod dr. kontrola
ceebeedeebeedooISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#85
jel mozes da pojasnis, ko nema "sta"? odnosno, umesto cega se pravi tinktura od imele? tnx p.s. 9 velikih kasika tinkture imele dnevno, mozda previse alkohola za bolesnog coveka?

apr 2013.

#86
Ko nema moju tinkturu nek radi tinkturu od imele i nije 9 zlica alkohola puno ako 3 zlice razrijedis u 2 dlvode to je nista ,a ti mislis da su citostatici i ostala kemo terapija puno zdravije rjesenje @grga77 ide za manje od 2 tjedna detaljna kontrola

apr 2013.

#87
WEEDetix, ,kako zapravo radia tu tinkturu od imele?? Odnosno kako se uope rade prirodne tinkture? Pretpostavljam da je isto za sve vrste bilja ili grijeaim.

apr 2013.

#88
isto je manje vise za sve u 40 postotni alkohol se stavi bilje u omjeru 1;5 bilje;alkohol i stavi se da odstoi 10 do20 dana procjedi se i pije se imanekih iznimaka poput kod biljke arnike koja mora ici u 92 postotrni alkohol dabi senapravila estrakcija jer se onda upotpunosti moze istopit njene aktivne sastojke za sve ostalemanje vise dovoljan je 40 postotni alkohol

apr 2013.

#89
Thanks Druid!!!!!
ceebeedeebeedooISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#90
za tu tvoju recepturu te i pitam, ili sam preskocio kad si napisao... naravno da ne mislim ima li razlike izmedju imele i bele imele, posto sam citao da austrijanci imaju dobre rezultate sa vakcinom protiv kancera od bele imele

apr 2013.

#91
da bjela imela viscum alba i jos nekoliko antikarcenogenih biljaka naseg podnevlja po narodnoj medicini

apr 2013.

#92
kako da nabavim ulje kanabisa? etiri puta sam ve imao TUR intervenciju zbog tumora beaike. molim sve koji mi mogu dati bilo kakvu informaciju da se jave. pozdrav svima, a onima koji imaju muku kao i ja ~elim uspeano ozdravljenje

apr 2013.

#93
razumem i zelim sve najbolje u zivotu, al molim da pogledas pravilnik foruma, tacka 14. Bez ponude/potra~nje ilegalnih proizvoda https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/ hvala

apr 2013.

#94
WEEDetix Molim vas napisite mi detaljno kako se pravi taj lek od imele,bolesna sam od raka i potreban mi je.Dali se koristi suva ili sveza imela?

apr 2013.

#95
jucer napravljena nova kura ulja 44 ml i naravno jedno 4 litre tinkture za 10 tak dana su pretrage a onda cemo znat detaljno koliko tocno utjecemo na njega,

apr 2013.

#96
evo danas me nazvao prijatelj kojeg sam upoznao sa lijecenjem i djelovanjem ulja nakon dva tjedna koliko konzumira manje doze, doveo si je spavanje i ostale psihicke probleme u granice normale i po prvi put od kad se je razbolio ( 2 godine) nalaz krvi mu je dobar sve u granicama, samo ima problem sa obitelji i prihvacanjem ulja kao lijek al nakon ovog mislim da ce pocet mijenjat misljenje Inace ima benigni tumor u glavi zbog kojeg je izgubio jedno oko i koji i dalje napreduje i prijeti da ga ubije posto vise nije operabilan a nakon prve operacije mu je trebala godina dana da se dovede u neko prihvatljivo stanje sto se tice kordinacije i ostalih problema nakon otvaranja glave

apr 2013.

#97
[bez sadržaja]

apr 2013.

#98
ja koristim neku unknown indika strain uz dodatak pokojeg straina auto haze,haze,auto blue barry to su strainovi koje sam koristio uz jednoteistu tu neku domaja indiku s ovdasnjih prostora na skali od 1 do 10 je 8,5 ima jaki bodi stone i dosta dugo traje sto mi govori o pristojnoj kolicini CBD-a zato sto on nije psihoaktivan ali utjece na otpustanje thc-a u organizmu i produljuje njegov rad ,a mislim da je najbitniji kod svih oboljenja CBD zatim CBG i THCA a THC je tu kao sedativ koji ce uklonit stres dopustit tjelu damiruje i odmara kako bi ostali kanabinoidi ucinili svoju caroliju i uspostavili balanscitavog organizma a tako i uklonili i ostalu gamad koja smeta na tom putu :ridinghorse:
herb oilENTUZIJASTA

apr 2013.

#99
svo znanje alternative je u ovom postu pa cu priupitati bez zamjerke.... staroj je dosa nalaz PET CTa i nije dobro, osim ovog na jetri koji je bija velicine 8,5cm sad je 7,6 cm ima i u cilom masnom tkivu oko jetre, slezene, mokracnih kanala i rektuma tanice MEKOTKIVNI NODUSI koji morfoloski odgovaraju PERIOTONEALNOM rasapu maligne bolesti. jedino ssta joj preporucuju je kemo u trajanju od 6mj i kontrola nakon toga pa me zanima vase misljenje da li ici na kemo ili nastaaaviti samo sa uljem ili jeddno i drugo.. ako oboje ima li kakvih medjusobnik komplikacija kemo i ulje?? malo nam je drama jer do sada magnetna ni nikoji nalazi prije nisu pokazivali da postoje te stanice i u masnom tkivu vec amo taj na jetri veliki i ostali na jetri maleni ;-////

apr 2013.

#100
ulje i kemo neidu bas zajedno kose se jedno sa drugim koliko je dugo na ulju ?
herb oilENTUZIJASTA

apr 2013.

#101
koji dan joj fali do mjesec dana, ne vjerujem da ce kemo tako brzo mozda za 20tak dana doci na red. ;-//

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se