VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaCrni riž - Ulje me je spasilo
LEGACY

Crni riž - Ulje me je spasilo

48 odgovora6,038 pregleda

nov 2014.

#1
Poatovani prijatelji, korisnici foruma oseam potrebu da otvorim ovu temu, i da moje li no iskustvo podelim sa vama! 16.9.2013 Diagnoza - Hondrosarkom desne nadlaktice, veli ine de ije glave! Predlog rekara radikalna operacija, ampultacija desne ruke, ceo svet mi se okrenuo naglava ke, malo pred tim se je rodijo moj sin, ne mogu vam opisa kako sam se u~asno oseao od pomisli da sina nikada neu poneti s mojom desnicom Kada sam malo doaao sebi zatra~io sam od lekara, da mi da naputnico za drugom lekara, po mom mialjenju u tom trenutku iaao sam na varijantu viae glava, viae zna! Iz Celjske bolnice naputili su me na Ortopesku kliniku u Ljubljani, U glavi tako crn scenarijo da ne mo~e biti crnji, od same pomisli - ortopedija! Put koji iz Celja do Ljubljane traje ne ve od 45 min - crna rupa - ni ega se ne seam, psiha me je ve napustila, mogao sam videti sebe kako gledam negde u daljinu, a niata ne vidim, Re i utehe najbli~ih u tom trenutku, bili su mi od velikog zna aja, vemoma sam im zahvalan na tome. Doktori na Ortopeckoj klinici predlo~ili su mi da prvo urade vemoma malu operaciju i da odre~u kos tumora kako bi uradili histoloake analize i definitivno videli s im imaju posla, naravno da sam pristao, Dana 23.9.2013 - Nalaz - Obestinile su se sumlje radiologa iz Celja koji je radio magnetnu reznonacu Hondrosarkom gradusa 1. Predlog lekara je bijo da tumor pokuaaju ostraniti iz vise delova kako bi spasili ruku i njenu funkciju u celoti koliko je to mogue! Naravno ve sam malo doaao sebi kada nisu na prvu loptu spomenuli ampultaciju. Doktor koji me je vodio, da ne ne navodim njegovo ime, imao je takav pristup kao da to nije niata, ali mi je isto tako priznao da u ~ivotu nije video takav tumor, operiae svuda po svetu ve 35godina i da je ta vrsta tumora tako retka- kroz aalu mi je rekao da bi me malo podigo na noge da sam izvukao d~ek pot i da uplatim loto jer je 3 puta vea verovatnoa da dobijete loto nego da obolite od te vrste tumora. 4.12.2013 Operacija koja je trajala viae od 12 sati i budjenje u aok sobi- najlepai trenutak kada sam video svoju desnicu, do duae u tom trenutku nisam mogao niti pomerati prste,ali najbitnija stvar je bila da je joa tu! Kada je doaao lekar, saopatio mi je da su vrlo mali deo tumara pustili oko ~ivca ,napominjem da su prilikom operacije ostranili tumor1200g te~ak i da su mi povredili ~ivac, kako bi o uvali funkcije ruke....itd. u mom slu aju nisu prepisali hemoterapije niti zra enja jer ta vrsta tumora je otporna na sve otrove. Bolovi koju su nastali i koji su prisutni i dan dans probao sam umanjiti sa hiljadu vrsta tableta,maltene s morfijumom, od bola i tableta sam smraao 15 kila na moju te~inu od 75kila postao sam kostur i inilo mi se da se bli~a ono najgore upao sam u veliku depresiju, pojava fibromelalgije hroni nog bola celog tela i skeleta je joa pogoraala moju situaciju. Na nagovor moje ~ene da probam ulje iz kanabis nisam se dvumijo jer mi se ini da nemam ata izgubiti.Loaa materijalna situcija i gubitak posla prihoda...idt, odlo~ila je nabavku takozvanog crnog ri~a! Dobijo sam dozu od 5ml u aprici na poklon od ~enine prijateljice da probam dal mi poma~e. Ve posle nekoliko doza bolovi su skoro nestali ( prisutni samo kada obremenim ruku ). ne~eljene efekte konzumiranja nisam ni imao sam sto prvih 5 minuta nakon uzimanja mi je zujalo u uaima i toploda po celom telu, nakon toga bi mi se bolovi sveli na tu meru da sam ih ignorisao. Prestao sam sa svim tabletama, apetit mi se vtario i ugojio sam se 10 kila + da na prvoj kontroli obseg tumora koji je ostao smanjio se za 0,o6mm, prehranu i ostala stvari niata nisam menjao. 3.4.2014 od strane izdabranog doktora upuen sam u centar na rexabilitacijo gde su me skoro napravili invalidom naneli su mi povredu kljucnice ta nije zgloga klju nice koji se vezuje sa prsnim koaom,neta nim ve~bama, ne mo~ete niti zamisliti taj bol im malo pomerite ruku na moju nesreu ponovo desne ruke, dijagnoza traumatologa kidanje vezi i oate enje aaice ne postoji metoda hiruaka koja bi trajno uredila situaciju, cela desna strana od ramena prema vratu se je spustila za 4 % bolovi u desnoj ruci su se vratili mnogo intezivniji i ja i. Guglajui informisao sam se o anatomiji kao da sam student medicine, i doaao do zaklju ka da mi stvarno niti jedan doktor niata konkretno ne mo~e pomoi sem da me truju tabletama i opet pogoraaju moju zdrastvenu situaciju.Obratio sam se svom izabranom lekaru i rekao sam mu svoje mialjenje o alternativnom le enju kanabisovim uljem, bijo je zapanjen i reko mi je da lako postanem zavisnik i da ce telo vetno tra~iti vee doze, od toga trenutka napravio sam pauzu od mesec dana ne uzimanja crnog ri~a. Sam sebi sam dokazao da zavisnost od crnoga ri~a nepostoji tako da do danaanjeg dana poipijo dozu od 80ml i nijedneg simtoma zavisnosti razbijo sam mit. Sada pravim pauzu od 10 dana. Uzecu samo po poterbi ako bolovi budu toliko jaki da ih ne mogu ignorisati :) Tablicu cim napravim oka im kako se konzumira, ja sam trenutno na 0,5ml dnevno! Nastavak pri e sledi

nov 2014.

#2
@ cerak1000 : Hvala ti na ovom postu.. i..nadam se da ces nastaviti sa objavljivanjem rezultata ljecenja uljem..jer..ovako pozitivni primjeri ..jednako pozitivno utjecu i na ostale pacijente-daju im nadu i ucvrshchuju vjeru u cannabis (ulje) kao lijek sretno dalje...

nov 2014.

#3
Na li nom iskustu vam mogu rei da kanabisovu ulje,( crni ri~) le i, ne znam koje sve bolesti ,ali meni je dosta pomagalo pri fibromilalgiji, gastritisu,depresiji odklanjanju bolova, i smanjenju opsega tumora, va~no da napomenem je da se na crnom trgu mo~e nai svaata i da ljudi zloupotrebljavaju tuu nesreu kako bi ostvarlili dobit...Budite pozorni sta i od koga nabavljate, najbolje resenje je proizveditega sami takoete dobiti najbolji kvalitet i koata e vas dosta manje! Toliko od mene za sada. Srda an pozdrav, ne gubite nadu, i verujte u bolje sutra! https://www.youtube.com/watch?v=Ijwpv6x2R6U
đoksonPOZNAVALAC

nov 2014.

#4
U istoj smo situaciji bili ,samo ja nisam imao tumor ve sr ane probleme, odlazak operacija,malo dijete,tablete nus pojave ,posao neimaatina,itd .Sada je proalo 4 godine,i ok je hvala bogu.Ja sam imao stanje kada sam sebe hvatao da nisam normalan,ali sada nakon du~eg vremena itanja knjiga razno raznih i konzumiranja nama drage biljke,kao da sam dobio vjetar u lea i ponosan sam na sebe ato sam sve to izdra~ao,KA}U DA U }IVOTU NEPOSTOJE PROBLEMI NEGO SAMO RIJE`ENJA ZA TE PROBLEME. joa uvijek mi se javi ta depresija od operacije i svega toga ,ali je sada znam potisnit na totalni minimum.bit e sve ok ~elim ti puno zdravlja

nov 2014.

#5
Depresiju nikako nemojte potiskati u sebe, nai te osobu kojoj se mo~ea poveriti, rei joj apsolutno sve svoje probleme, naite sebi neki hobi ako ga nemate, koji vas ispunjuje . Jedna od najopasnijih stvari ikada je upravo potiskanje depresije ato farmaceucke firme rade oni je ne odklanjaju, ve potiskaju receprore da manje lu e hormone i upravo tako se postaje zavisnik od tableta... ja sam imao lekove prepisano od strane doktora helex 0,5mg i apaurin 0,30mg jedva sam se odvikao od njih i to opet uz pomo crnog ri~a. Doziranje za odvikavanje od tableta i odklanjanje depresije 4*0,02ml dnevno prva doza obavezno pola sata pre doru ka. Depresija je potencijalna bomba, koja mo~e svakog trenutka da pukne, a ne znaa nikada kakvu atetu mo~e da nanese. Edit: KO DOBIJE PREPISANO DORETO OD DKOKTORA NEKA TRA}I NEKU DRUGU VRSTU TABLETA, DORETA UBEDLJIVO STVARA NAJVEU ODVISNOST, I NA BAZI JE TRAMALA TO JEST TRODONA!!!
đoksonPOZNAVALAC

nov 2014.

#6
Depresija koja je izazvana usljed bolesti vrlo lako je prolazna faza ovjeka ,ako je njemu bolje ,tako da i ono ato je potisnuto ,mo~e se odrzit samo u pozivnu energiju.Nema negativnosti u bilo emu jel to vodi samo joa goremu.Ja nepijem viae nikake tablete,pa ak ni za srce.Ali mamu svih biljaka konzumiram jel je jebeni ljek.

nov 2014.

#8
Nije problem u ljudima, problem je o pogreanim informacijama koje se istim plasiraju. A ljudi ko ljudi, veruju svemu ato uju, a kada upoznaju nekoga ko mene otvorenog mialjenja, stave prst na elo i duboko se zapitaju o emu ja to njima govorim kako se zdravim " DROGOM" pojedinci su mislili im su videli apric sa uljem da u se bockati. Treba edukovati iste, da znaju!
Ig0rLEGENDA

nov 2014.

#9
Pozdrav Cerak drago mi je da si sada ok i da si podjelio svoje iskustvo ja sam takoder novi na forumu i jos se ucim al nadam se da uskoro pada prvi grow projekt u medicinske svrhe takoder , Cill jako ljepo i kratko objasnio najlakse je naci izgovor ali problem lezi u ljudima . Zivili forumasi :)

nov 2014.

#11
:respect: i hvala na dijeljenu svoga iskustva jer uvijek dobro dodje kao motivacija drugima koji se tek upustaju u te vode a tebi sretno sa daljnim lijecenje i dobro dosao na forum u nasu ne vise tako malu :family1:

nov 2014.

#12
Hvala svima na dobrodoalici i podraci u zdravljenju alternativom napomenuo bi, da ima joa mnog stvari koje su jako korisne iz prirode ako se konzumiraju pravilno, jedna od tih stvari je tinktura od gljive (gobe ) ludare! Ne pokuaavajte je sami napraviti jer mo~e biti kobno ako neato pogreaite, deluje tako da lek(otrov)gljive(gobe) u vidu rei smole konzumirate u jako malim koli inama, ista poveava deobu zdravih elija do 10 x nego sto je to normalno, a rakotvorne elije tera da se razgrauju, iskren da budem ima i ne~eljeni efekat poviaena telesna temperatura, ali to je zanemarljivo ako uporedite ata dobijate konzumiranjem iste! }ivela priroda i bioze u ato veem broju! :read: :read: :read:

nov 2014.

#13
Ispovest lekara koji je pio ulje od kanabisa: Imao sam rak, u ~ivot me vratila marihuana http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/497578/Ispovest-lekara-koji-je-pio-ulje-od-kanabisa-Imao-sam-rak-u-zivot-me-vratila-marihuana

dec 2014.

#14
Par mjeseci sam "jeo" Doreta (150mg - nisam siguran) ko M&M bonbone uz Ketonal Duo i Normabel ko desert ! Ekstruzija diska (velika i za operaciju, al joa nisam i kako stvari stoje neko vrijeme i neu). Nakon par mjeseci poboljaanje (vje~be i kiropraktika) i prestao s tabletama. Nikakva ovisnost. Vrhunac je bio preko 12 komada dnevno raznih tableta. I nisam ovaisan. Ne ka~em da su zlatne, ali mo~da ne bi trebalo ovako oatro generalizirati.

okt 2015.

#15
Dragi moji, da nije ~ivot apanska serija, epizoda bijo bi Edvard Snowden, ali poatno nisam, uspesno sam se izle ijo od tumora hondrosarkom.
SmellsZMAJ

okt 2015.

#17
estitam,kapa do poda! :clap::

okt 2015.

#18
E da nebude sve tako lepo, a znamo da nije, ostao je za sada nereaivi problem ampultirani medijalni deo klju nice! Boli skoro na svaki gib tela ko da te jedan zastiha no~em. Iskusnije bi molijo za savet koji strej da se izaberem da ima efekat da sprosti misice,ublazi bolove, i da mogu normalno da spavam? Unapred zahvalan celoj zajednici vura.org, da vas nije bilo...ko zna kakav bi sada ishod bijo.
SmellsZMAJ

okt 2015.

#19
Ulje ti nije dovoljno za bolove? Mo~da neka druga sorta za bolove?

okt 2015.

#20
Uredu je ulje za bolove, ma da mi se ini da bolji efekat kad zapalim pljugu nekako mi misli odlutaju zivci se umire a telo potone u san. ina e ulje imam od og kusha+ neka bolesna domaja indica 100%.previae me razvali to ulje.
Rope73ZMAJ

okt 2015.

#21
Neka si ti pobijedio tumor ! Bolova ce biti do kraja zivota. Ja kada me rane pocnu nesnosno boliti napravim kombinaciju... Lexilijum 3 mg,nesto protiv bolova tipa analgin,brufen..bilo sta a da nije trodon,tramal,..i JOX. Morfijum mala maca za ovo a djeluje i nema ovisnosti (sto je najvaznije ) Pozdrav. :)

okt 2015.

#22
analgini i brufeni su ko bombone, ima, xeleks od 0,25mg ali sve to nije zadosno, protiv bolova imam doreto od koje sam mutav i ne smem za volan ali ona mi jedino zagrabi da su bolovi manji.

nov 2015.

#23
Zdravo ja sam nov clan i lecim se od kancer pluca uljem od kanabis.hteo bih ako ima neko koji se lecio od iste bolesti da se javi za konsultacija pozdrav svih clanova ovog foruma.

nov 2015.

#24
Iz koje si drzave prijatelju?

nov 2015.

#25
Od makedonij

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se