VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaTHC i metabolizam
LEGACY

THC i metabolizam

20 odgovora5,370 pregleda
AspirinISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#1
Zdravo, imam jendo pitanje, naime zanima me da li je tacno da THC ubrzava metabolizam, tipa ukoliko nakon konzumiranja THC-a jedemo (jer nam je apetit otvoren i sve ukusnije) da se to nece "primiti" ? Hvala :bonappetit:

jan 2008.

#2
Odavno me ne post nije ovako slatko nasmijao. Ubrzavanje metabolizma je dobro ako ne ~elia da ti se 'prima' ali THC direktno ne djeluje na metabolizam, moze ga promjeniti jedino tvoja prehrana i tjelesna aktivnost. Ako te uhvati jaka glad, jedi voe, ne varke i okoladice, jednostavno... Izbjegavaj sve vrste sokova, osim prirodnih (mislim na ono kad uzmes neku voku i iscjedia je u aau), izvjegavaj openito sve sa umjetnim sladilima... Pazi ato jedea, pa se nee 'primit' nema tu nekog previse pametnog pravila.
AspirinISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#3
Ma nemam ja problem s tim, nego mi je to nedavno neko rekao, jer i meni je jako cudno, koliko pojedem(o) u kasno doba noci i uopce se ne debljam :) Pa mi je jedino to bilo logicno :)
delboyLEGENDA

jan 2008.

#4
Uuu ja i frend smo znali svaki po jednu kobasicu po pol metra ,tegla krastavaca cijeli kruh pa udri... A slatko a fino... A nemos stat. E ludi su ti man isi. A poistovjeujem se sa brainchipom! Bas ono ak ces se ubijat u masnom i slatkom svaki put dok lupi taj as ,tako e ti se i primati...

jan 2008.

#5
Meni ekstra paae voe kad sam naduvan, ili voni jogurti :)
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#6
Meni najbolje pasu slatkisi uz ganju...Gazirani sokovi su mi prejaki tad,rasturaju me,ali zato Nektar borovnica dusu dala za vreme high-a... Dok sam high mogu jesti vise nego obicno...znatno vise...I prija mi,dok mom ortaku se zgadi jelo dok je high... Sladoled od jagode mi odlicno pase...Kao i limunada uz njega...Zeludac me je sjebao jednom kad sam posle jointa popio jogurt...Htedoh da crknem... I sve to sto pojedem tad mi pravi salo na stomaku koje veoma tesko skidam,a mom drugu ne utice nista prekomerno jelo,uvek mrsav ko cackalica...Jbg takav mu je metabolizam...Ne pada svakom isto pusenje i jelo...
elephant0rAMBASADOR

jan 2008.

#7
Ja obozavam jest uduvan, a frend npr obozava piti i totalno mu se zatvori tek.. ozedni, ulovi neku vodu i samo udri.. meni smjesno al tako je..
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#8
Cinjenica je da kod vecine ljudi marihuana povecava osecaj gladi ali tesko da THC ima takav uticaj na metabolizam. Pre mi je logicnije da THC ima uticaj na centar za osecaj gladi i sitosti, koji se nalazi u mozgu. Kod nekih ljudi uzrok gojaznosti lezi bas u poremacaju centra za osecaj gladi i sitosti(ali to je vrlo mali broj ljudi i cisto sumljam da vecina konzumira marihuanu). Dajte da sprovedemo istrazivanje stanja telesne mase kod clanova pa ce mo mozda shvatiti da li to ima direktne veze sa povecanjem ili smanjenjem telesne mase usled konzumiranja marihuane. :) Ma jok... ovde vecina sedi ispred kompa veci deo dana... ovde je vecina lenja da jede i kada je gladna... mnogo faktora mora da se uzme u obzir..ma..ko bi to uspeo da izvede....neka se javi...:)

jan 2008.

#9
ja mislim da kad si high da viae jedea jer ti padne razina aeera u tijelu, pa organitam tra~i da to nadoknadia!!
AspirinISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#10
Evo ja :cow_yellow:
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2008.

#11
Eh ata volim jest napuaen ajmeee... Bilo ega,slatkiaa,voa,povra,junk fooda,alge,kupus,sarme,burek,jogurti... A do zga~en u menzu i napravit 21 kunu ra un hehe... Ali paradoks koji brine ne samo mene,naime kako esto duvam tako esto i jedem,i ata viae pojedem viae smraavim, koma te~a...kao da mi trava jede hranu umisto mene...:vb_smash: :spcartmanmad: is my idol!:icon_exclaim: :chef2::popcorn::vomitwar:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se