LEGACY
Zubotehnika
12 odgovora1,178 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#1
Znachi izvadio sam zub pre nekih sat vremena,interesuje me dal je pametno da zapalim chabar za nekih 15tak min x)
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jul 2011.
jul 2011.#2
Ne, i ostavi se puaenja bilo
ega nekih tjedan dana ili viae, tj. dok rupa ne zaraste.
U suprotnom mo~ea imati ozbiljnih komplikacija.
pozdrav
Data
AMBASADOR2.928 REP41%
→ Legenda
DataAMBASADOR
jul 2011.
jul 2011.#3
Ako baa hoea biti pametan onda razmisli svojom tintarom i zaklju
i sam da je uvijek bolje biti strpljiv.....
13 REP26%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#4
oke hvala na savetima,necu da pushim nishta do vecheras a kad zapalim stavicu neku gazu da kol'ko tol'ko chuva ranu...
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#5
Uvijek ti postoji mogucnost da ti se bilo koja rupa ili rana u i na tijelu inficira, pretezito zbog jake topline i zbog dima.. Strpljen-spasen!
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
jul 2011.
jul 2011.#6
Ja sam purnjo i pljuge i sprave nakon 3 minuta sto sam izvadio zub, i evo me ziv i zdrav.
I kad izadjes na ulicu moze da ti padne crep sa krova na glavu. NOSI SLEM!
jul 2011.
1 / 7
jul 2011.
avg 2011.