LEGACY
Ulje i Hemoroidi (`uljevi)
32 odgovora6,330 pregleda
perikle
ZMAJ16.148 REP
perikleZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#1
Ima 7 dana kako imam svrab na anusu i pre dva dana primetim na papiru par kapi krvi , u jbt pa ja imam `uljeve , zvu
i smeano ali i poted svih fizi
kih aktivnosti i ok ishrane dobio sam :whato:: malo guglao i video neke kreme i razne recepte ....
Odlu
io sam probati sa proalogodianjim uljem od Ladyburn 1974 ju
e sam namazao domainski anus i
ak sam ugurao i unutar kolko sam mogao ... sad e neko da se smeje ali nije smeano ...
ljudi moji danas niti svraba niti krvi sve kako treba ...
nastaviu do Nove 2017 ... naravno uz promenu ishrane i uz pomo ulja kanabisa ....
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#2
jesi siguran da su hemoroidi, jesi ih napipao. oni obicno vise bole nego sto svrbe. u svakom slucaju ulje sigurno ne moze odmoci. sretno
perikle
ZMAJ16.148 REP
perikleZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#3
da kao mali
vorii na obodu anusa mislim opipao sam 2 kom veli
ine zrna bibera , danas su vrlo mali smanjuju se , ma idem ovako da istra~im na sebi makar do Nove Godine ... uglavnom danas mema tih kapi krvi na papiru , niti tog svraba ... hvala Power ...eyessss:
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#4
Samo mazi uljem, definitivno pomaze. Imam i ja jedan, znao me je povremeno svrbiti. Mazao sam kojekakvim kremama, al tek je pomoglo kad sam poceo mazati uljem. Sad ga skoro uopce vise ne osjecam
To ti je zapravo perianalni tromb, a ne direktno hemeroid.
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2016.
nov 2016.#5
Meaaj kad ma~ea manje boli. I zipa loma da ne preteraa jer se i odozdo apsorbuje, pa se mo~e desiti da ne primetia crveno na semaforu!
Malo aale, ali probaj da uvedea u ishranu i beli biber. To poma~e!
Blader
ZMAJ27.296 REP
BladerZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#6
Meni je jako suha ko~a inae, a i
esto perem ruke na poslu zbog kontakta sa pacijentima i to mi uzima vodu iz cijelog tijela i onda kada vani okrene bura ruke su mi kao barut, a ni anus nije baa "vla~an" :fuck:.
I onda kad je malo tvre govno, a elasti
nost anusa niska zna mi puknit malo i krvi zna biti relativno dosta u rijetkim situacijama i zna potrajat par dana, a i viae ako malo ne nama~em barem obi
nom kremom. Ali bude to popra
eno i stresom nekim koji mi i uspori i otvrdne malo probavu...
Mobi Dik
POZNAVALAC811 REP23%
→ Ambasador
Mobi DikPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#7
Ja mogu iz li
nog iskustva da tvrdim da mi je ulje pomoglo ito veoma puno .
Imao sam unutraanje i spoljne auljeve treeg stadiuma i hirurg je ve razmialjao da to treba operisati.
Poato sam ve koristio ulje zbog maligne golesti, reaio sam da ga koristim i za auljeve.
Dva puta dnevno, posle higijene, sam stavio ulje na prst oko tri milimetra i mazao okolo i unutra ato dublje. Posle 15-tak dana (toliko sam imao ulja) Imao sam kontrolu i lekar je odustao od operacije jer se smanjilo na drugi stadium. Prestalo krvarenje. Pre neki dan sam ponovo otiaao na kontrolu i sad je prvi stadium.
Definitivno sam ubeen da je to zahvaljujui naaoj dragoj i voljenoj biljki.
Potdarv za sve forumaae...
perikle
ZMAJ16.148 REP
perikleZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#8
Baa mi je drago
uti iskustva kolega , po pitanju doti
nog problema :) Ja sam krenuo isto sa tom koli
inom 3mm iz aprica i 3mm unutar anusa dokle je mogue , naravno posle higijene , mora biti
isto i obrisano sterilnom gazom ... @Mobi Dik hvala ato si svoje iskustvo podelio sa nama :thumb:
Trei dan mazanja ulja , na dodir nema boli , nema svraba , niti kapi krvi na papiru ... :)
-BäR-
ZMAJ24.663 REP
-BäR-ZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#9
Meni je pred tri godine izletio hemi ko palac na
maru i od tada nit se poveava nit smanjuje,nekad boli ko sam vrag ali veinu vremena ne,a nekad u akoljci ostavim viae krvi nego :poop:. Doktor prepisuje nu
inkovite kreme i sa ni
im joa nisam uspio rijeaiti...
Trebam li se zabrinjavati zbog tog velikog vanjskog hemia? :eek::oops:
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#11
hvala nebesima nemam problema sa šuljevima,ali stari moj ima pa znam koje su to muke. njemu kad popucaju nekad,to su kalvarije,mora na pod leći bočno dok se ne smiri. negdje sam čitao da hemoroide,između ostalog,uzrokuje naprezanje prilikom obavljanja nužde. moj savjet vam je da si uzmete neku hoklicu (manju stolicu) na koju ćete staviti noge da vam budu u položaju laganog čučnja,kao kad ste na čučavcu. tako smanjujete pritisak na anus i samim time krvne žile u tom području se ne naprežu toliko. izmet puno lakše izađe bez ikakvog naprezanja,samim time se i mogućnost nastanka hemoroida usred naprezanja smanjuje.
ako nemaš ulje,potraži u biljnim ljekarnama Filinu mast. neće ti izliječiti hemoroide,ali će ti ublažiti simptome i bar malo olakšati tegobe. to mi je par ljudi reklo iz iskustva.
kizo123
POZNAVALAC731 REP15%
→ Ambasador
kizo123POZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#12
Stavi se prstohvat hipermangana u lavor dopola napunjen tople/mlake vode i to
ati / namakati dupe nekoliko puta dnevno + koristi se svinjska mast za mazanje izmeu procesa namakanja . stari narodni recept za pakaa.
perikle
ZMAJ16.148 REP
perikleZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#13
sad sam tek shvatio kad ka~u
jel ti doalo iz dup.... u glavu :lol:
hahahahhaaa
perikle
ZMAJ16.148 REP
perikleZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#14
`esti dan tretmana :)
najbolje je ulje zagrejati u toploj vodi da postane onako te
no lakae se nanosi na tu regiju , ja viae nemam niti jedan simptom , ni otekline ni svraba ni bola niti mikro kapi krvi na papiru ...
Ulje definitivno poma~e , uh kakvo olakaanje .... :)
Mobi Dik
POZNAVALAC811 REP23%
→ Ambasador
Mobi DikPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#15
Apsolutno se sla~em da poma~e.
Ja sam napravio ulje i po
injem ponovo sa le
enjem auljeva i nadam se da e i ovaj prvi stadium koji sad imam totalno da nestane.
Ina
e sam ranije imao veoma obilno krvarenje.
Pozdrav za sve forumaae.
3 REP6%
→ Istraživač
maj 2022.
maj 2022.#16
Citam da pomaze ulje kod hemoroida,hteo bih da pitam kako deluje marihuana kad pusis kod hemoroida
Odgovaranje na teme dolazi uskoro.
nov 2016.
1 / 17
nov 2016.
maj 2022.