LEGACY
Molba
12 odgovora1,370 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
sep 2010.
sep 2010.#1
Molila bi dobru duau koja zna, mo~e i voljna je napraviti "Phoenix Tears" (kako treba) ato je prije mogue. Tko je zainteresiran neka mi posalje pp za po
etak.
Naime, mojoj mami su naene metastaze tako da je situacija ozbiljna i hitna.
Hvala,
Jelena
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
sep 2010.
sep 2010.#2
}ao mi je situacije tvoje mame ali mi imao pravilnik na forumu koji nam koliko toliko glavu
uva od murije i ona najbitnija to
ka na~alost glasi
Morat ea se sama bacit na uzgoj, ili tvoji bli~nji
CAM
ENTUZIJASTA561 REP90%
→ Poznavalac
CAMENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#3
Znam ali zar nije logi
nije da netko tko proizvodi probono stvarnim takvim pacijentima dadne , i da doti
na osoba piae dnevnik, ato bi se moglo objavit u znanstvenim novinama , ipak zar nam nije bit legalizacija , meni je ~ivot ipak vrijedniji od pravilnika, kad bi imao dao bih ti fakat
Avantura
ZMAJ15.881 REP
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
sep 2010.
sep 2010.#5
da nikog nesprijecava pravilnik foruma vec zakon srbije hrv bosne itd... vjerujem da bi svi kada bi mogli pomogli ali forum nije mjesto za ispunjavanje takvih zelja, ipak nezelimo da iko ide u tvorza i jos gore da se prica da se dila droga preko vutra orga^^
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#6
I mislim da je Hazeseeker spomenija cijenu van granica sličnog proizvoda,300-500€ za 10ml,a kapi ua oči "visine clasic" imaju 15ml pa izvagajte malo šta se traži uopče,za exyu nemoguče!
Ja ti savjetujem da napišeš pismo i molbu kao tu,ali DRŽAVNIM SLUŽBAMA,navedi im problem,navedi im dokaze da pomaže,navedi im primjere kome je pomoglo VAN granica ili još bolje na domačem terenu.Zahtjevaj nek ti dobro objasne zašto se taj lijek trenutno ne smije koristiti kod nas,itd.Popljuvaj im usput farmaceutski monopol i njihovo legalno drogiranje ljudi raznim depresivima i ostalim gadostima,navedi im kako jeftino puše priče poput važnosti lijeka za svinjsku gripu koja je samo jedna loša i prozirna reklama da proizvođači lijekova prodaju svoje proizvode,spomeni im bačene miljune za cjepivo koje su dali,a na TV-u im je ZABRANJENO pričati o tom,a sve su to platili porezni obveznici,a oni ni dupetom praktički nisu mrdnuli!!!
sep 2010.
1 / 7
sep 2010.
sep 2010.