VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaMolba
LEGACY

Molba

12 odgovora1,370 pregleda

sep 2010.

#1
Molila bi dobru duau koja zna, mo~e i voljna je napraviti "Phoenix Tears" (kako treba) ato je prije mogue. Tko je zainteresiran neka mi posalje pp za po etak. Naime, mojoj mami su naene metastaze tako da je situacija ozbiljna i hitna. Hvala, Jelena
BeyondLEGENDA

sep 2010.

#2
}ao mi je situacije tvoje mame ali mi imao pravilnik na forumu koji nam koliko toliko glavu uva od murije i ona najbitnija to ka na~alost glasi Morat ea se sama bacit na uzgoj, ili tvoji bli~nji
CAMENTUZIJASTA

sep 2010.

#3
Znam ali zar nije logi nije da netko tko proizvodi probono stvarnim takvim pacijentima dadne , i da doti na osoba piae dnevnik, ato bi se moglo objavit u znanstvenim novinama , ipak zar nam nije bit legalizacija , meni je ~ivot ipak vrijedniji od pravilnika, kad bi imao dao bih ti fakat

sep 2010.

#4
Ali iznad logike je zakon,u tomu je problem.
Kreso1988ENTUZIJASTA

sep 2010.

#5
da nikog nesprijecava pravilnik foruma vec zakon srbije hrv bosne itd... vjerujem da bi svi kada bi mogli pomogli ali forum nije mjesto za ispunjavanje takvih zelja, ipak nezelimo da iko ide u tvorza i jos gore da se prica da se dila droga preko vutra orga^^

sep 2010.

#6
I mislim da je Hazeseeker spomenija cijenu van granica sličnog proizvoda,300-500€ za 10ml,a kapi ua oči "visine clasic" imaju 15ml pa izvagajte malo šta se traži uopče,za exyu nemoguče! Ja ti savjetujem da napišeš pismo i molbu kao tu,ali DRŽAVNIM SLUŽBAMA,navedi im problem,navedi im dokaze da pomaže,navedi im primjere kome je pomoglo VAN granica ili još bolje na domačem terenu.Zahtjevaj nek ti dobro objasne zašto se taj lijek trenutno ne smije koristiti kod nas,itd.Popljuvaj im usput farmaceutski monopol i njihovo legalno drogiranje ljudi raznim depresivima i ostalim gadostima,navedi im kako jeftino puše priče poput važnosti lijeka za svinjsku gripu koja je samo jedna loša i prozirna reklama da proizvođači lijekova prodaju svoje proizvode,spomeni im bačene miljune za cjepivo koje su dali,a na TV-u im je ZABRANJENO pričati o tom,a sve su to platili porezni obveznici,a oni ni dupetom praktički nisu mrdnuli!!!

sep 2010.

#7
Hvala na odgovorima, dragi ste. :) Pokuaavam rijeaiti situaciju..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se