VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaglavobolja
LEGACY

glavobolja

56 odgovora9,286 pregleda

okt 2007.

#1
ja imam jedan u estali problem vikendom kada stvarno pretjerujemo u puaenju mene nakon x pljuga po inje boliti glava mislio sam da je u ne emu drugom problem ali samo kada se prepuaavamo samo me onda boli glava i to zatiljak jel ima ko takav problem ili da se brinem Hvala Pozz!
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#2
Mene znaju boliti sinusi jer ina e ne puaim pa mi je to dosta naporno uvla it toliki dim u sebe Da mi je vaporizator e to bi bio poso

okt 2007.

#3
Mozda reakcija na nikotin iz duhana sa kojim motas...? (tipicno za nepusace da ih boli glava nakon nekoliko cigareta) Probaj pusiti na bong ili neku drugu spravu bez duhana. Pusis li inace duhan?
elephant0rAMBASADOR

okt 2007.

#4
kao sta brainchip rece.. moze bit stvar u duhanu, ali u svakom slucaju ne zaboravljajte da pusenjem trave u sebe unosite veliku kolicinu toksicnih spojeva radi sagorijevanja biljnog materijala.. ako se organizam cestno ne znoji i ima prehranu siromasnu vlaknima i ne konzumira dovoljnu kolicinu vode (1.5L dnevno minimum) puno teze se rjesava tih spojeva pa se oni gomilaju u raznim organima i uzrokuju zdravstvene probleme. PUSITI TRAVU NIJE ZDRAVO.. kao sta nije zdravo pusiti lovor, duhan, krumpir, kupus itd.. Zato ja vaporiziram i sve 5 :sun2: Spravica me kostala tocno 0kn i otprilike pol sata vremena, a sada kada sam se naviko u potpunosti na koristenje (skuzio koliko trave stavit, koliko zagrijavat etc..) puca savrseno, a ostatke vaporizirane trave spremam u teglicu od koje cu kasnije probat napravit kolace i provjerit jel ostalo ista THCa. Zainteresirani neka pogledaju malo filmice sa sljedeceg linka.. http://youtube.com/results?search_query=lightbulb+vaporizer&search=Search

okt 2007.

#5
Umjesto x pljugi popuai x-1 pljugu i nece te bolit glava. Glava te boli kao sto elephant0r kaze jer se trujes.Puno vise dima se uvlaci i puno du~e dr~i nego kod cigareta,a nema ni filtera pa od tolikog dima ti se vjerovatno smanjuje dotok kisika u mozak.

okt 2007.

#6
be ari, sla~em se sa vama i ja isto mislim da je to zbog pretjerivanja i ina e puaim duhan i joa plus vutrica pa mora da boli naj ljepse mi je kad puaimo na nargilu stavit u Vam slike kad nau im kako ima valjda negdje na forumu kako se to radi
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#7
Ne puaim duhan a i nije da me svaki puta boli glava ali zna se desit tako a ato se ti e duvana ne volim ga baa ali prilike me prisiljavaju na upotrebu ali zato kupim ultra light cigare one s 0.2 nikotina i 2 mg katrana i ne stavljam ga puno tako da nije sstraano
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2007.

#8
mene osobno boli glava nakon pusenja sice.. al onda naidje dobar hed pa to vise nije problem :)
dr_biberISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#9
Nema pravila, meni se retko kad desi, a kad se desi glava samo sto ne otpadne! Je**ga sve sto se petlja sa mozgom petlja mozak :)~

okt 2007.

#10
neznam mene je samo jednom bolela glava pre par meseci me zabolela potiljak i nikad vise
bongashLEGENDA

okt 2007.

#11
Nema ti to nikakve veze ... Na kutiji piae 0.2mg nikotina i 2mg katrana, to su vrijednosti izmjerene u laboratorijskim uvjetima na dimu koji je proaao kroz filter. itao sam negdje da su 'light' sorte cigareta ak i atetnije (pogotovo ako se puae bez filtera) jer su obraene raznim kemikalijama kako bi se smanjila koli ina nikotina. Moj savjet ti je da ako ve moraa puait vutru sa duvanom, kupi neki duvan za motanje, imaa raznih vrsta pa vidi koja ti najbolje odgovara. Ne samo da ea se manje trovati, u kona nici te izae jeftinije a i uvik imaa svoj duvan koji ti nee po~icat ekipa. :vb_devil: ... a imaa i opravdanje ako ti starci ili drotovi nau rizle. :icon_wink:

okt 2007.

#12
duhan za motanje prava stvar prebacujem se na to

okt 2007.

#13
Sve ovo sto je Spalato rekao + manje smrdi, manje iritira grlo, bolje se mota nego onaj otpad iz cigareta...
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#14
kako si napravio tu spravicu elephant0r
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#15
A atajaznam mene te cigare najmanje grebu za grlo i najlakae su mi za puait a to mi mo~e jako dugo trajat kutija toga a 14-15 kuna Duhan dosta grebe abr ovi jeftini koje sam puaio
ClarenceENTUZIJASTA

okt 2007.

#16
glava boli kad se pushi siprashje...kak bi lega reko...a kod high quality headova necesh doc do glavobolje jer necesh popushit x pljugi jer cesh bit prenapljugan...
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2007.

#17
Ekstra... Majstore, hvala za link...definitivno emo napraviti spravicu :))) :maryjane:

okt 2007.

#18
glavobolja dolazi od praaine i loae robe sada kada puaim hedove nema glavobolje i probao sam vaporizator ludilo isti guat
wannabeshaman1POZNAVALAC

okt 2007.

#19
jebea epruvete i ubi vaporajzere od 200kn kad imaa ~arulju vutru i upalja :)

okt 2007.

#20
Ubie je bolji. Lakse se opere, teze se slomi, moze se nositi po d~epovima... Ali i zarulja je ok alternativa, kome se da sa time zafrkavati...
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2007.

#21
E da mogu rei da sam eto u zadnje vrijeme puaio kvalitetnije vutre bez sjemenki i takih stvari i mogu rei nije me bolila glava poslije toga a i nisam se osjeo smoreno nego nekako osvje~eno ko da sam se umio Mislim da u se okanit ove praaine i puait samo kad ima da valja
Voce_i_PovrceISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#22
I mene nakon X pljuga zaboli glava,ja sam smanjio cigare,smanji i ti i nece te boleti!

maj 2008.

#23
Evo ovako nako 8h napuaenosti(3x puaili i svaki put dovoljno da se napuaimo), trava prejebena i onda nepodnoaljiva glavobolja, nije prvi put da me glava boli od tolikog napuaavanja ali sad sam iao pogledat na internetu za cega je zadu~en dio mozga koji me bolio(nemam pojma jel to ima imalo smisla promatrati ovako) ali taj dio je zadu~en za kreativnost te mo~da za emocije i izvranu memoriju a baa na te stvari trava najviae utjece......zanimljivo.....Valjda se od toliko sati trganja od smjeha i dola~enja do kojekakvih ludih ideja malo pregrijo taj dio mozga....
BeyondLEGENDA

maj 2008.

#24
nevjerujem ti to baa da je od trave. mo~da je od previae nikotina ako ste motali jointove i joa ovako sa strane pusili cigare?, a mo~e biti svaata. znam da glavobolja doe ni im izazvana, pa popijem aspirin... eh sada naravno da bilo ata ako ti se desi za vrijeme napuaavanja ea misliti da je od trave.
Yami_RazielAMBASADOR

maj 2008.

#25
neznam..zabrijali ste svi^^ ja nikad neam glavobolju kad pusim..cak ni kad je sica...sam mi je onaj ogavan feel u ustima..bljak... al ovak od shisha ili skunka nema sanse da te glava boli... zabrijavate^^

maj 2008.

#26
Ne...ne...ne tvrdim ja da je to od trave pa bi mi tako bilo i da sam popuaio jednako toliko i legao negdje ali mislim kad se smjijea toliko(od tih 8 sati ja bi reko bar 3 sata trganja od smjeha), kojekakve bolesne ideje i lude rasprave.....od toga zaboli glava,to sam mislio tako a ne od necega iz trave....
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#27
Nemojte kriviti vutru, sta da kazem ja, glavobolju nikada ni sam osetio, neznam kako to izgleda. Valjda je moja glava prazna pa nema sta da boli :) Idem se malo postarati o tome, da je malo napunim THC-om :smoke18:

maj 2008.

#28
promjene pritiska i vremena uti u na svaki organizam i velika je razlika ata se puai i da li je pravilno gajena

maj 2008.

#29
Mi imam naziv za sparvu u kojo ima samo trave ni trunke duvana zovemo je CHISTAK. Prestali smo pusiti tako jer nas sve posle tri sata boli glava.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se