LEGACY
jeli ovo normalno???
30 odgovora2,411 pregleda
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#1
jucer i prekjucer sam 3 put dnevno povuko par dimova (ujutro,popodne i navecer lol)bilo je dovoljno vutre da me napusi svaki put...i sad mi je cijeli dan sve nekako u qrcu i osjecam se napusen neznam sta radim a nisam pusio....pa pitam jeli ovo normalno i koliko traje jer sam si vrhunski sprzio mozak...:signs053:
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
Djerosim
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
DjerosimENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#4
Svakog dana u svakom pogledu sve vise i vise napredujes :icon_cool:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
sch
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
schISTRAŽIVAČ
okt 2008.
okt 2008.#6
a meni se isto znalo desit koji put. nije ko da si napuaen, nego viae zatupljen da nemoa zbrojit 2 i 2.
ZonoM
AMBASADOR3.975 REP71%
→ Legenda
ZonoMAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#7
samo si napet i nista vise,samo se nemoj brinuti i proci ce 100%.Ajd javi kako je za dan dva.
OPUSTI SE;.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#8
A i meni zna biti kad se upuaim ko deva da idui dan sam onako sav neki mljeckav i opuaten previae
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#9
eee baa taj osjeaj....
svi ste vi jednom bili nubovi :D
uglavnom proslo je...i shaman...predobar avatar xD
Travar 17
ISTRAŽIVAČ174 REP83%
→ Entuzijasta
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#12
pa onda nemojte duvat :D
meni je to ok :D
ali viae ni ne osjetim taj after filing jer sam nonstop u filingu :D
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#13
mi to zovemo "back to yesterday":bong7bp: povu
ea dim i opet se vrati onaj film od "ju
er":ludaci_lol:
:smilie_vampire:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
okt 2008.
okt 2008.#14
Kada puaim
eae, prvi dim me ve trgne, od drugog se ve i naduvam poateno.
cricket.
ISTRAŽIVAČ163 REP75%
→ Entuzijasta
cricket.ISTRAŽIVAČ
okt 2008.
okt 2008.#15
meni je znalo bit prije kad bi se ubijali, odlucimo 200kn dok si stvarno puno dobivao za 200 popusit u jendoj noci, popusili 3 becke u roku sat vremena nismo znala gdje smo i ostalo je jos za par dobrih, rijesili sve to i iduci dan se budimo oko 16 i krenuli na kavu proslo je 10sati sigurno od zanje hale ali cijelo vrijeme je onaj napuseni osjecaj.. nisam bio uopce svoj, usao sa u autobus bez da sam platio kartu jednostavno nisam razmisljao ali bilo mi je odlicno.. :D to je to ja mislim.
okt 2008.
1 / 16
okt 2008.
okt 2008.