VUTRA
ForumMarihuanaMedicinajeli ovo normalno???
LEGACY

jeli ovo normalno???

30 odgovora2,411 pregleda
vandalxENTUZIJASTA

okt 2008.

#1
jucer i prekjucer sam 3 put dnevno povuko par dimova (ujutro,popodne i navecer lol)bilo je dovoljno vutre da me napusi svaki put...i sad mi je cijeli dan sve nekako u qrcu i osjecam se napusen neznam sta radim a nisam pusio....pa pitam jeli ovo normalno i koliko traje jer sam si vrhunski sprzio mozak...:signs053:
schISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#2
pro e sutra
TarkiPOZNAVALAC

okt 2008.

#3
Nije to do vutre neg si nub
DjerosimENTUZIJASTA

okt 2008.

#4
Svakog dana u svakom pogledu sve vise i vise napredujes :icon_cool:

okt 2008.

#5
tesko to prolazi kad mislia da je trava uzrok:read:
schISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#6
a meni se isto znalo desit koji put. nije ko da si napuaen, nego viae zatupljen da nemoa zbrojit 2 i 2.
ZonoMAMBASADOR

okt 2008.

#7
samo si napet i nista vise,samo se nemoj brinuti i proci ce 100%.Ajd javi kako je za dan dva. OPUSTI SE;.
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#8
A i meni zna biti kad se upuaim ko deva da idui dan sam onako sav neki mljeckav i opuaten previae
vandalxENTUZIJASTA

okt 2008.

#9
eee baa taj osjeaj.... svi ste vi jednom bili nubovi :D uglavnom proslo je...i shaman...predobar avatar xD
Travar 17ISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#10
budes izgubljen i ne mozes se koncentrirat

okt 2008.

#11
ne brini, strpi se, proci ce.
mr. GuchoAMBASADOR

okt 2008.

#12
pa onda nemojte duvat :D meni je to ok :D ali viae ni ne osjetim taj after filing jer sam nonstop u filingu :D

okt 2008.

#13
mi to zovemo "back to yesterday":bong7bp: povu ea dim i opet se vrati onaj film od "ju er":ludaci_lol: :smilie_vampire:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

okt 2008.

#14
Kada puaim eae, prvi dim me ve trgne, od drugog se ve i naduvam poateno.
cricket.ISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#15
meni je znalo bit prije kad bi se ubijali, odlucimo 200kn dok si stvarno puno dobivao za 200 popusit u jendoj noci, popusili 3 becke u roku sat vremena nismo znala gdje smo i ostalo je jos za par dobrih, rijesili sve to i iduci dan se budimo oko 16 i krenuli na kavu proslo je 10sati sigurno od zanje hale ali cijelo vrijeme je onaj napuseni osjecaj.. nisam bio uopce svoj, usao sa u autobus bez da sam platio kartu jednostavno nisam razmisljao ali bilo mi je odlicno.. :D to je to ja mislim.
need_weedENTUZIJASTA

okt 2008.

#16
bas tako hahaha:icon_mrgreen:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se