LEGACY
trnci
26 odgovora3,146 pregleda
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#1
znalo mi se par puta desiti da doslovno odrvenim od trave,
kad bi bila neka jacha il kad bi se jednostavno prepljugao.
u pravilu je odrvenjenost dolazila s muchninom.
zanima me ima li jos takvih slucajeva na forumu?
jednom mi se desilo da sam i par dana poslije jos uvijek
osjecao tu odrvenjenost, po cijelom tijelu, ukljucujuci i usta - usne, jezik...
zube ne! :vb_kez:
ima li to veze s prskanim stuffom?
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#2
Meni zna neato sl
no biti ali mi to bude ugodna pojava onako kao lagana otrnutost ali nije to baa otrnutost i poneki trzaj tijela tu i tamo vrlo ugodan osjeaj meni
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#3
Meni se to desilo pre dve godine.Dva puta.Jednom sam bio utrnut 4-5 dana.Bas je bilo zajebano.Ne znam sta je u pitanju,a ono trnu prsti,jedem trnu usne,ne osetim nista.Mislim da nema veze sa prskanjem ali ne smem nista da tvrdim.Znam samo da sam se od te vutre tako napusio da je to bilo neverovatno.
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#4
Prvi put
ujem za takvo neato...weird...:icon_question::icon_exclaim:
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#5
o fala qrcu ima jos neko osim mene ko se pretvara u u drvo kad se posteno naduva! :icon_mrgreen:
ma znam jos samo jednog frenda kojem se to nekoliko puta dogodilo.
chudno je, trebalo bi istrazit to.
sta to thc okine u organizmu da tijelo dodje u to stanje...? retoricki ja to, onako...:signs054:
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
okt 2007.
okt 2007.#6
tko zna,sve ovisi do osobe, i do njene psihe i organizma. moj frend npr., se po
ne savijati kao da je od gume... da se strgaa od smijeha
36 REP72%
→ Istraživač
okt 2007.
okt 2007.#7
pa to bi valjda trebalo biti normalno, da odrvenia, da budea "stoned", samo nema stalno dobre ike...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#8
Pa sta vi decki niste nikad culi za izaz "stoned" ? :icon_lol:
Jako dobra indica u dobroj kolicini i taj filing je skoro pa zajamcen prosjecnom konzumentu..
Trava koja je na nasem trzistu je jako jaaakkkkoooo losa.. cak i kad naleti ulicna "najbolja" negdje bi ju smjestio medju losije koje mozes dobit u San Franciscu npr..
Cast veoma rijetkim "lutrija iznimkama" i growerima sta su stvar uzeli u svoje ruke.
:sick:
stoned_cow
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
stoned_cowISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#9
stoned? chuo? ja? pa ne zvao se ja stoned_cow, :cow_yellow:
narafski da sem chuo, al ako me zelite uvjerit da sam pushio
dobar stuff kad mi se to desilo i da mogu bit sretan zbog toga,
onda nek vam bude. meni samo bilo cudno zasto se i drugim
ljudima to ne desava. al filing mi nije ni najmanje simpatican.
i meni vec pomalo pun klinac nestasice i losih vutri, mislim da cu
i ja uzet stvar u svoje ruke uskoro. :watchplant:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#10
Gle.. definitivno ne iskljucujem mogucnost da je bila prskana pa da je taj stoned pomjesan sa smecem kojim je poprskana stvorio neku nelagodu.. dapace.. veoma moguce.
Ako stvar uzmes u svoje ruke i steknes malo iskustva najbolje ces sam znati kasnije procjenit jel ti se ista slicno desilo sa home grown ili je bila iznimka i po tome zakljucit nesto konkretno. :bis:
Travar 17
ISTRAŽIVAČ174 REP83%
→ Entuzijasta
Travar 17ISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#11
kakvu travu puae rastafarijanci na jamajci? trebala bi biti jako dobra kvaliteta kad je puae svaki dan cijeli ~ivot a ne razore si plua
2 REP4%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#12
Pozdrav svima. Zeleo bih jedno pitanje samo.. Pre neki dan duvanili smo drugari i ja.. ispusili oko 4 buksne i bas me je puklo.. Inace, pocetnik sam u svemu ovome pa zato i pitam.. Nisam znao da li ovde treba postaviti temu, ako je na losem mestu neka moderator obrise. Inace, drugi dan posle pusenje osecam da mi noge trnu, kao da ih ne osecam... Vec je pocelo da me nervira malo.. Da li je ovo normalno? i da li se nekome desavalo isto ovo? Nikada mi se ovo nije desavalo do sada.. Hvala unapred!
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#13
4 buksne,ajoj...pa meni znala glava utrnit od malog keca:icon_lol:
Napominjem,ne apricam sa ni
im svoju gand~u.Ajd'bog,ne sekiraj se...dok se budea ~enio proi e :icon_lol:
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
Domaja the bestAMBASADOR
jun 2012.
jun 2012.#14
Ma nije to za sekiraciju,mozda organizam tako izbacuje nevozu pa se izrazava na fizikalne elemente.
okt 2007.
1 / 14
okt 2007.
jun 2012.