VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaantibiotici
LEGACY

antibiotici

12 odgovora898 pregleda

jul 2014.

#1
Pozdrav svima, sutra bi trebo na reefer ali koristim neke glupe antibiotike ve par dana...i nisam puaio par dana...mogu bezbri~no puait ili? Hvala na odgovoru
FukmondoAMBASADOR

jul 2014.

#2
bez beda ;)

jul 2014.

#3
hvala stari,nadam se da si u pravu...
TarzanZMAJ

jul 2014.

#4
hahhahahhahahhahah..... je u pravu je da, nije to alkohol pa da ne valja mijesat s tabletama, pusi slobodno
jelenko270ISTRAŽIVAČ

jul 2014.

#5
I ja se slazem s Tarzanom :)
DataAMBASADOR

jul 2014.

#6
Savjetujem ti da puaia bez brige jer puaenje s brigom baa i nije neko opuatanje :rofl: :smoke18:
DzejENTUZIJASTA

jul 2014.

#7
ja kad sam bolestan, zapalim nekolika komada u toku dana i izlijecim se.... a ti pitas mozes li,ao. :b_bow:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se