LEGACY
Medicinska marihuana
12 odgovora3,334 pregleda
Travar 17
ISTRAŽIVAČ174 REP83%
→ Entuzijasta
Travar 17ISTRAŽIVAČ
jul 2008.
jul 2008.#1
U kojem obliku pacijenti dobivaju medicinsku travu? Da li dobivaju bas u cvjetovima ili nekako drugacije?
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#2
Koliko ja znam
esto to ide kao zamotani jointi onako u onoj kutijici od lijekova ali ide i normalno u vrhovima,
Imaa sad i one neke kao tablete marinol sa sintetskim thc-om ali neznam koliko se to koristi
49 REP98%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#3
Ja mislim da se naj
eae u medicinske scvrhe marihuana pije kao
aj! A i kao ato je aaman rekao...tablete, jox!
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#4
Ma kaki
aj, rijetko tko na zapadu pije
aj s maslacem unutra a jedino bi tako imalo smisla,
Thc nije topljiv u vodi
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
jul 2008.
1 / 7
jul 2008.
jul 2008.