VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaNapadi panike
LEGACY

Napadi panike

16 odgovora2,624 pregleda
paket_traveISTRAŽIVAČ

mar 2014.

#1
E ovako,varim svakodnevno od 2011 nazalost ulicna sranja jer nemam zasadjeno.Elem u zadnje dvije sedmice 2-3 puta mi se desilo nesto sto nije nikada za ove 3 godine varenja,dozivio sam napade panike koji su otprilike vako izgledali.Sa drugovima sam u lokalnom parku ispusio nekoliko dzoksova,i prvih 5 minuta je sve bilo kao i uvjek(smijeh zajebancija blablab) ali onda su stvari krenule na gore...Kroz glavu si mi pocele prolaziti crne misli i odmah sam se odvojio da drugima ne bi kvario rad.Srce mi je lupalo sve jace i jace pa sam sjeo na klupu da dodjem sebi.Medjutim kad sam sjeo na klupu bilo sta u sta sam gledao je izgledalo kao da je neki usporen snimak koji ide sve sporije i sporije i onda odjednom bum kao da sam televizor a neko drzi daljinski i ugasi me(utripujem da sam umro).Taj trenutak mi je najgori svaki put bio kad bih napad dozivio(trip smrti).Poslje tog momenta slika pred ocima mi se vrati u normalu,ali pocnem misliti kako cu umrijeti u roku od 5 minuta,pomislim odjednom na hiljadu razloga i uzroka moje smrti,da li sam dovoljno prozivio da sada umrem ,itd.Tad vec shvatim da je ozbiljno i povucem moj naj druga iz drustva kazem mu da je napad u pitanju i on me krene smirivati i nasmijavati i trip koliko toliko prodje ali srce i dalje lupa ...Ima li jos neko da je dozivio ovaj napad kad je bio high i mozete mi reci sta bi ovo trebalo znaciti,trebam li prestati variti ili bar smanjiti ?

mar 2014.

#2
Vjerojatno ti je malo pozlilo.. mozda si naglo i previse popusia.. kazes nekoliko komada.. i meni tako bude kad pretjeran.. pozlije mi.. onda mi triba kisika.. hrane i vode.. :)

mar 2014.

#3
https://vutra.org/topic/10945-napad-panike-otezano-disanje-sta-ciniti/

mar 2014.

#5
slazem se sa Cillom ne treba pretjerivati ni u cemu osim u sexu :D

mar 2014.

#6
ovako znaci i ja sam ima jedno 2 ipo godine posjetio psihijatra zbog problema u glavi a da nisam znao sta je i tako u 5 minuta razgovora on meni dijagnosticira napadaji panike s agresivnim ponasanjem...i da mi teblete nista jako nesto kao najslabije mislim zoloft i helex tako nesto ne sjecam se uglavom pio sam te tablete jedno 4 5 mj i prestao razlog:znaci sve sta ti se desva u zivotu sam moras da rjesis sa sobom nikakvi psihijatri tablete popovi vracevi itd,sam sa sobom sjednes i pricas i odgovoras na pitanja,sve je rjesivo samo polako i sve ce se rjesit,najveci problem se stvara kad svatis da imas problem i onda se koncentriras na to samo o tome mislis i te misli se hrane jedna drugom,da ne duljim puno,znaci ljudi moji trava nije uzrok ni jednog psihickog problema,razlog smo mi sami i zivoti koje vodimo,situacije u kakvim se nalazimo,jos nesto travu nebi smjeli pusti osobe prije 20godina jer nije im mozak razvjen u potpusnosti i nemogu se branit od nekih misli kao kad prode vrijeme sazrjevanja i kad se definiras ko osoba,jos nesto travu s ulice ulicarke albanke itd izbjegavajte u potpusnosti pusite ono sta uzgojite ili kupite u frenda,jer ko zna sta se danas sve tura u pizeve i mjesa s travom da dobije na kolicini ili kvaliteti,da zakljucimo pijte puno vode krecite se po prirodi i radite nesto,a ne opijat se svaki tjedan pripusavat preko tjedna i uz to jos odrastat i mislit o ko zna cemu to tako ne ide,neumjerenost u bilo cemu skodi tako i s travom,ljudi pocnite razmisljat jer to nece nitko drugi za vas

mar 2014.

#7
paket_trave ne sekiraj se,i meni se dogodilo prije 20-tak godina,odvalilo me toliko da sam mislio da u umrt :D a jednom drugom prilikom sam naduvan vozio prijatelja prvo na hitnu a sa hitne na odjel psihijatrije jer je zabrijao da mu je srce stalo :D p.s. nisam imao voza ku a nisam nikada do tada niauto vozio :D ,stojadin od njegovog aleta bio :D sve u svemu,dobar trip :D
mičurinLEGENDA

mar 2014.

#8
Rekli ste manje viae sve bitno,jedino da dodam da se na ulici prodaje ono albansko smee koje navodno prskaju nekim otrovima!!! uo sam od dobrog frenda da je neki dan bio na nekom partyju i da je netko imao albanku i smotali su.. uglavnom,rekao mi je da je imao vrlo sli ne simptome kao paket_trave,tako da mo~da ima i u tome ne ega? Ne kupujte od dilera,malo mjesta i jedna dvije bilj ice za sebe viae nije nikakav luksuz ili mudrost ;)
vedranSTENTUZIJASTA

mar 2014.

#9
svak ama bas svak s kim sam pricao je ovo dozivio samo neko manje neko vise da sebi svom srcu,valjda ovisi o senzibilitetu osobe. nedavno bas pricam sa zenom iz kanade koja radi sa mladim ljudima do 16 godina 18 , koji su upale u probleme sa zakonom ,kao socijalni radnik. i velika vecina ima isto paranoicna iskustva sa travom.. bitno je ne pretjerati :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se