LEGACY
Omjer THC i CBD i koliko dnevno je preporučljiv cbd?
13 odgovora1,639 pregleda
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
apr 2018.
apr 2018.#1
znao sam zapaliti haaia dok sam studirao. otiali bi u amsterdam, uzeli hostel i u kofi aopu se leaili. haaia je sofisticirana izvedba pa sam, eto, stjecajem okolnosti, prisiljen ponovo se vratiti u studentske dane zbog bolesti. imam dijagnosticiranu bolest (jednu od 5 najgorih i najrjeih na svijetu), nema lijeka ni znanog uzroka, no doktori mi kanabis preporu
uju. onda znate koliko je sati. nemam vremena ni novaca kupovati kru od bilo koga pa sam odlu
io sam uzeti stvar u ruke. kupio sam sjemenje. thc i cbd (medicinsko), posadio i sada
ekam da dje
ica u pubertet dou.
za moju bolest je idealna kombinacija thc i cbd. navodno 1:20.
pitanje za iskusne: da li to nu~no zna
i i maseni udio? pretpostavljam da ne. imam thc ulje, no bogteubio, kap veli
ine zrna ri~e me baci 36 sati da ne znam za sebe.
isti thc. probao bih sa high cbd low thc (20:0,6). kupio sam 10ak sjemenki. interesira me koliko dnevno mogu zapaliti CBDa. ne moram atedjeti, jer mi je zdravlje najbitnije. naru
it u i volcano vaporizer. velim, gadno sam bolestan (nebitno ato), no mijenjao bih bolest za sidu, hepatitis i multiplu zajedno (nemam niata od toga, zdrav kao jabuka osim TE rijetke boleatine koja se jedva detektira i za koju nitko ne zna odakle dolazi, uzrok, lije
enje...). ~ena ve
etvrt stoljea puai weed i nije umrla, ina
e se umire za par godina u najgorim mukama. savjet za CBD? koliko dnevno je preporu
ljivo popuaiti pljuga tog omjera. da li kombinirati sa nekim duhanom, ili
isu puait? nemojte se smijati, novi sam u ovome, neke druge stvari znam...
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
apr 2018.
apr 2018.#2
Tu udi,postavi pitanje i tagiraj @Ciil @mario339 @Sensi Star i morati ces dati malo vise informacija za kvalitetan odgovor..
https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/
...ima i dosta edukativnog stiva na...
https://www.vutra.org/threads/herbal-bobs-medical-lounge.15900/
Ajd sretno:thumb:
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
apr 2018.
apr 2018.#3
Pozdrav , Hal9000 ,
Malo ti je smuaeno ovo pitanje - jer je uopateno i ima jednu nepoznatu - KOJA JE BOLEST U PITANJU -
Ako si ve pitao - onda ne treba da te bude sramota da govoria i o bolesti koju hoea da le
ia kanabisom , ovde ima zaista iskusnih i upuenih ljudi na temu le
enja kanabisom. Od blama - ako tako neato uopate treba vezivati za bolest - zaatien si ionako aifrom- tj nick-om .
Jedan of topic - on topic - Ljudi greae kad svoju bolest smatraju neprijateljem , nazivaju je raznim pogrdnim imenima - u fazi odbijanja da uopate prihvate informaciju da su bolesni. Bolest nam je uvek signal da negde greaimo i kad razreaimo uzrok , bolest se povla
i . Kanabis nas vraa u ravnote~u i razreaava biohemijski haos u telu .
Nai ea ti ve odgovore
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
apr 2018.
apr 2018.#4
hvala na uputi minja. radi se o bolesti u kojoj KOMPLET ostanea paraliziran osim o
iju i mozga (locked-in body). stephen hawking (zove se ALS) je to imao, no on je rekorder u ~ivotu s tom bolesti. 50 je pro~ivio s njom, a predveno je 2-5. kod mene malo sporije napreduje. noge su mi na cca 20%, a ruke cca 2/3. eto... nema nas puno pa sam na neki na
in htio ostati anoniman. cathy jordan (ytbe) je pro~ivjela 30 sa ALS, ostali umiru 2-5, rijetko koji pree 10 godina s njom. ja sam u 3. godini. imam AST i ALT poviaene barem 20 godina i nisam povezivao s tim, no
ini mi se da je uzrok kod mene glutamat. netko je otporan, netko ne. ja o
ito nisam. ne znam gdje ga nema. bilo bi mi drago&grozno da netko sli
an je sa tim demonom ovdje. neka mjeaavina (alzheimera, multiple skleroze) veinom i koje
ega (manjinom). poslu~io sam se adminovim linkom i naaao da poma~e BA` tome. daljnje linkove sam
itao i jedna interesantna re
enica govori da thc i cbd u kombinaciji sinergetski djeluju cca 14% na delay. eto, ako netko ima savjet, dobrodoaao je. izuzetno teaka bolest, terminalna, napada prosje
no starije od 50 i takvi nisu baa od socijalnih grupa, foruma i sl. oni se bave lije
enjem sebe, a ja sam, kako
itaa, joa uvijek u poziciji da sprije
im propadanje, odnosno da napravim plato. U POTPUNOSTI SE SLA}EM SA TVOJIM POSLJEDNJIM NAPISANIM I TO JA UVIJEK GOVORIM NA MALO DRUGAIJI NAIN, NO SA ISTIM ZNAENJEM. TRA}IM odgovor i mo~da ga naem prije nego ilova
a mene. hvala!
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
apr 2018.
apr 2018.#6
Gledao sam nedavno neko pradavanje (ima na forumu filmic negdje) pa su pricali o lijecenju raznih bolesti...
...da skratim pricu skroz. Ono sto su svi stalno ponavljali je da su doze i sorte individualne i skoro kod nikoga ne djeluje jednako.
Napominju da treba isprobati vise razlicitih sorti i nac koja najvise odgovara organizmu/pacijentu. U vecini slucajeva napominju cim vise thc-a i sto vece kolicine ulja. Rektalno i/ili oralno ovisno o bolesti.... Cbd u kod nekih bolesti djeluje super ili do jedne granice ili kod djece. Al kasnije, kako oni kazu, svi zavrse na thc-u. odn kombinaciji al vecinski thc ko sa klasicnim cannabis sortama.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2018.
apr 2018.#7
Uh gadno te snaslo...sto se tice pusenja treba vidjet koje simptome bi time zelio lijeciti a konzumiras onoliko koliko ti pomaze i naravno ako je lijecenje onda vaporizer bi bio pozeljan...ovo sto se tice thc-a to je samo pocetak malo gadan ali se krene sa vise malenih doza i tijelo se postepeno privikne na thc i onda to dalje ide laganao...procitaj teme koje ti je Hazeri stavio pa ce ti biti dosta toga jasnije i napravi si kapsule kako je herbal bob opisao sa 1.5 ml thc ulja i sa tim moze poceti terapiju privikavanje organizma..
Sretno i bilo bi dobro da otvoris temu sa nazivom bolesti u kojoj bi opisivao sta uzimas i kakve promijene ti se desavaju da ostane zapisano za nedaj boze ako nekome drugome zatreba
apr 2018.
1 / 8
apr 2018.
apr 2018.