LEGACY
možda previše?
24 odgovora2,328 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#1
Ovako ljudi, duvam ve 2 godine svaki dan po 2-3-4-5-6-7 jointova(zavisi kako kad uglavnom),nekad se deaavalo da se u danu ispuai 5-6gr.. i u zadnjih mjesec dana stvarno sam
udan sam sebi :ohno: evo malo ato sam depresivan, previae mo~da u svakoj temi pri
i ili sli
no.. malo sam tuki,malo pri
am neke nebuloze nepovezane haha, gluposti mi svakakve padaju na pamet,, malo viae zaboravan, ali dobro to ve znam da se mo~e deaavat od ganje .... i
uo sam dosta takvih slu
ajeva ato su zaboravni:icon_lol:... malo sam i paranoi
an,poem se odjednom tresti ... previae sam osjeajan kad je neki film i preduboko ulazim u njega uffff uplovim pravo, pa se nekad prepadnem tog osjeaja :sun2:nije bedak toliki kad skontaa, ali takav prije nisam bio,,, jednostavno osjeajniji sam puuuno neg prije ...pa imate li kakav savjet? da smanjim, da nastavim ? ata da radim :sick:
evo i sad sam naduvan ki pravi tuki, ~ivili.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#2
Nije da ti se*em,ali moje mialjenje je slijedee-Ti zloupotrebljavaa kanabis i iz te zloupotrebe je proizaalo tvoje trenutno stanje.
Srea da si na vrijeme shvatio da se neato dogaa s tobom i sada samo trebaa jaku volju da se oduprea ~elji i drasti
no smanjia konzumaciju.
Nadam se da ea uspijeti!Pozz
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#3
Ja duvam isto ~eae brale i nije da se hvalim sve to ide donekud kad ti je ~ivot sreen itd....
Zna
i kad ono kako se ka~e leita po oblacima.....
E kad dou neke godine i neki problemi onda duvanje postaje smaranje po danu svakako nekom i veini stvara paranoje sli
ne tvojim...
Dobro ti je on rekao da smanjia jer si na vrjeme sku~io da se deaava neato ali upamti nemoj da te odnese na neke druge
arolije i to zna da se desi nesvjesno kad
ovjek nakon smanjivanja duvanja podsvjesno ima neku potrebu za drugim stanjem....
Oprezno i Sretno !!!!!!!!!
15 REP30%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#4
Znao sam da e odgovori biti ovakvi,vjerujem da je to zlouporaba ganje.... i dobro govoria, postalo mi je smor viae to uvijek isto, ali ata mogu kad je tu mo~da i druatvo problem,, svi ono duvaju, dobra je to ekipa extra zapravo, i kako se ja mogu naviknut da ne duvam u njihovom druatvu :ohno:a znate kako je kad puaia ganju imaa samo mal krug neke ekipe i sa njima si non stop , jeben skroz osjeaj, ono neznaa kako bi i ata bi.... valjda e pro i ova faza, jednom ,, a smanjio jesam odkako sam sku~io da sam malo druga
iji sebi, mo~da 1-2-3 zapalim maximalno, evo danas sam 2 i onak fino sam si, ali ve kad sam u druatvu druga
ije mi je, poem se malo trest isto koda neki napadaj ali brzo proe mogu ga prevladati nekako, mo~da se viae tresem od toga ato se prepadnem od tog ato se poem tresti :icon_mad: (joj kako ja to objaanjavam ) :icon_lol: ko e ti ga znati viae,mislim kad bi pogledao napuaen horor da bi me srce prekinulo, po
eo gledat paranormal activity, nisam bio dobar nikako lol ugasio ga nakon 10min . previae mi je nekakav ufff, neda mi se ono gledati... a nije mi ni loae toliko... jest da me malo depresija prca, aali lijepo je i to... bitno je samo da se smanji, i joa ata sam primjetio :matrix: viae pijem, puno viae.. veinom rakiju :b_jump:haha monog smajlia :popworm:haha i ovaj je dobar... a eto, hvala na savjetu, mo~e joa mogu pro
itat pa emo vidit kako u sa sobom naprid, jedan korak naprijed 2 najzad :icon_lol: nee valjd uvijek tako...
udan lajf u mene pravo.... joa da je nai posao kakav pa se malo skockat :) joj po
eo sam se i ispovjedati :icon_lol: no good, bolje ikom nego nikom !
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#5
Prvo naveo si da si vise osjecajniji ,pa to je normalno kad duvas ganju,neznan kako bi ti objasnijo ali i ja sam osjecajniji od kada duvam a duvam 4.5godina... pa nije to nista loae!!!
A te druge pojave kod tebe nisu zdrave nimalo bilo je i meni takvih sitacija ali vrlo malo jer sam sam sebi reko nemoj bit debil i unistavat se kad ti nije potrebno!!!:ohno: I Ti govoris da si presto da sada 1-2-3 haha..to je tebi PRESTO SAM!,ma daj covjece stani lijepo tri cetiri dana pusit pa onda pocni 1-2 joksa pa ces vidjet kako ce ti bit lijepse i osjecaj naduvanosti:icon_lol::icon_lol: pozdrav brate
15 REP30%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#6
Zbog ovih mojih drugih pojava pitam savjet hehe, dobro osjeajniji to prevladavam ... i fino je, a vjeruj mi da je 2-3 super( velik napredak sa obzirom kako je prije bilo ) prije se znalo popuait za no 5-6-7 grama za no( ili dan ) kako kad, i jaata je nego lijepae okusio sam to jedno 3-4 puta... nisam puaio po 3-4-5 dana pa kad se napuaim ufff hahaha, moan skroz feeling. Joa ako bude dobra ~i~a ko danas ufff beton pravi sam danas :))
PimplaMan
AMBASADOR1.903 REP12%
→ Legenda
PimplaManAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#7
Meni zna stvarati osjecaj nesigurnosti pa me zna i paranoja.Sve je to dio zivota.Ti si jos i dobar pusis sa ekipom,a ja sam sa sebom i citam knjige o zivotu i kraj mene rakija od sljive i pelin.Ti losi filmovi mogu biti dobra skola o umu jer te on i jebe a ti ga priko toga upoznas.Kazu da trava lici bolesti.Mozda je bas caka u tome sta vadi emocije iz fizickog u pshicki plan i tamo ih ako se prepustis osjecaju izau iz tebe.Protiv toga se nemos borit,borbom strah samo raste.Zato boli te ***** pusi serija koliko ti triba,ali to je tesko.Nekom tribaju vece kolicine a nekom manje.Moje drustvo pusi vec 10-god i svi smo prije pusili ko ludi baklje ogromne,a sad ti zamotamo malo da svak po par serija i svima dobro jer svi imaju paranoje od visei puno je bolja atmosfera nego sa ovom ekipom iz drugog grada u kojem sam sad koji su megalomani tako kad se napusimo teska kljuca zna bit jer nemos gledat na oci.Cini mi se da je to proces otvaranja iznutra.Ista stvar kao kad pocnes pusit pa te nepuca iako je mene ubilo ali puno ljudi u mom okruzenju nije,triba period da se otvoris.I nikad nemoj krivit travu da ona taj osjecaj stvara jer bi ga svi imali.Ne krivi nista samo se prepusti bez misli.Ti si svoj labaratorij spoznaje.Samo hrabo
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
DirtyDENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#8
Iskreno smjesni ste mi.... Dajte jebote to je trava...upozno sam ljudi na jebenom dopu koji se nakon vise godina a da se ne zale toliko :D.....
Meni trava u psihickom i fizickom (bar ne direktno) smislu nikad nije donjela nista lose kolko god ju pusio ali istina je da mi ponekad kad dodje razdoblje pretjerivanja (ilitiga uzivanja vise nego sto je moguce u ovom drustvu a da se zadrzi dovoljna doza funkcionalnosti) zna sjebat puno, puno vise nego neke druge stvari na nacin da jednostavno ti dani/tjedni postanu samo jedna velika pljuga :D...
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#9
Alkohol mo~e biti gadan problem u kombinaciji s travom-proaao sam to!
Moj ti je savjet,kad pljugaa-pljugaj,a kad pijea-ne pljugaj nikako!:drink:
Sada e me vjerojatno netko popljuvat :vomitwar: ,ali to je moj stav i moj savjet tebi,a ti
ea sam odlu
it kako
ea dalje.
Samo hrabro,nije trava nikog ubila,pa ne
e ni tebe :spliff:
Highty
ENTUZIJASTA524 REP81%
→ Poznavalac
HightyENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#10
U mozgu koji je odgovoran za funkcioniranje organizma se deaavaju konstantno procesi koje poti
emo unosom u organizam (hranom, puaenjem, inhaliranjem, disanjem...) zapravo od zraka pa nadalje sve utje
e na tvoj mozak i to SVE se manifestira i fizi
ki i psihi
ki. Analogno s time i svako pretjerivanje je loae, kao u hrani tako i u duwanju. No, ima izuzetaka (stari deda koji puai od svoje petnaeste godine primjerice, i nikad nije dobio ni rak plua ni loae se osjeao, niata, niata, i puai sada normalno i dalje u svojoj 95.oj i joa drmne 3 rakije svako jutro), samo oni su rijetki. To dokazuju statistike za koje svi znamo. Ljudi, budite umjereni :-). Ako ne mo~ete biti, to je vaa problem i s njim se treba znati nositi - dobro se informirajte o posljedicama pretjerivanja i ne-pretjerivanja. A svi isto tako znamo da je bolje biti umjeren. Na kraju krajeva, nije niti sve za svakoga. Ali mislim da ako je sve u granicama, that's da right thing :), chill Mon, n' take it easy!!! Festina lente...
15 REP30%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#11
Neu te popljuvat ato se ti
e puaenja i cuganja, jbga znam kad cugam puno pa kad poslje tog zapalim to je ubojita kombinacija joa ako sam popio 10-15 rakija uffffff lom :icon_lol::ohno:...
a nisam prije mogao cugat toliko zato sam sam sebi
udan u zadnje vrijeme, zna
i samo u granicama puait i to je to? super ako je tako, mogu se naviknut na takve stvari, i jest bolje puait manje, osjeaa se puno bolje... a onako 5-6-7 joja pa si samo stoned, nit
ujea nit vidia :icon_lol: samo :icon_biggrin: hahah, joa da mi se rijeait drhtavice da ustanovim ata je ovo, mo~da da odem u psihologa malo ha? A strah me oti u njega, da mi nebi neke ljekove prepisao, nebi volio nikako :ohno: ... mrzim tablete.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#12
Ja se "lije
im" ve evo 4. mjesec ide... Psiholog pomogne, tablete ne.. Jer nee ti ni psiholog pomoi ako si sam neea pomoi.
S tim da se od vutre niti ne ~elim lije
iti, jer ak normalno duvaa nee ti se niata revolucionarno loae desiti, a dogodit e ti se mnogo blagotvornih promjena za tvoje zdravlje, ako si uistinu bolestan u glavu, a jesi.
Ovak.. previae bilo
ega nije dobro. Previae hrane, previae
okolade, *****u ima ljudi ato od previae sexa polude i budu depresivni, anksiozni, psihoti
ni ili atajaznam.
Problem kod tebe i prosje
nog danaanjeg u~ivaoca marihuane (po meni) je kombiniranje s drugim opojnim sredstvima, a to je naj
eae alkohol.
To sam i ja radio, na kraju sam se doveo do stanja da bi mogo roknuti litru ~estokog i 5 mgra vutre u ve
eri a da ostanem u svjesnom stanju.. S vremenom sam to sve viae radio, ali jbg zajebea se pa se zbudia razbijen ili u jarku, ili na kolodvoru u nekom drugom gradu a da NEMA` POJMA NA KOJU FORU?! :icon_lol:
U to doba sam tamanio na kraju i po 10 mgra vutre u 24 sata, ka~em 24 sata jer na kraju nisam spavo 100 sati u komadu a brijo sam da sam normalan.. s tim da sam cugo mnogo.
Jer mnogi to ne znaju ali alkoholne psihoze su brutalna stvar.. u kombi sa vutra psihozama, kojih zapravo nema nego su produkt straha od primjerice policije, zatvora, reakcije okoline ovo ono, e te psihoze te buraz sjebu a da ni ne znaa ato ti se desilo.
Moj savjet
Baci alkohol. I to kad ga bacaa, baci ga skroz! Ni kap.
I zajebi druatvo.. da, ok su momci i djevojke, ali sam si sebi bitniji.. Prvi korak u lije
enju svake ovisnosti je promjena ~ivotnog stila.
Nitko ti ne ka~e da ih skroz zanemaria, ali gledaj sebe...
I probaj biti clean od SVEGA, pa i vutre (alkohola pogotovo) jedno 2 tjedna... Bit ea jako sjeban, jako jako, ali vidjet ea brzu promjenu na bolje.
I sa vutrom lagano... jbg ima nas ato mo~emo roknut 5 mgra dnevno, nije to problem, mo~e se i viae, al smanji i probaj u
initi puaenje posebnim ritualom, a ne navikom.
Ako uspijea u tome, vidjet ea da ti ~ivot zapravo nema smisla.. Ali ako ustrajea, tek ea tada nai smisao u svom ~ivotu.. Vjeruj, jer znam.
Preporu
am ti i psihologa, ali reci mu ako baa moraa ii da te jebe alkohol.. Dat e ti on neke pilseve, popi ih ako baa osjeaa da ti trebaju.
Jbg, meni su dali najbrutalnije brutale od pilseva na po
etku, za najgore narkomane i aizofreni
are, ma strava... al sve se to da odbacit ako je volja tu.
I mislim da te nije marihuana zela.. zeo te alkohol buraz, alkohol je jakooo opasan igra
.. ma ko da sebe gledam unazad par godina sa spikom 20 redbull votki i sli
no.
Danas mi se od takve spike bljuje, bez uvrede..
Sretno i baci koji komentar ako se odlu
ia promijeniti i kakav ti je napredak.
PimplaMan
AMBASADOR1.903 REP12%
→ Legenda
PimplaManAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#13
probaj u
initi puaenje posebnim ritualom, a ne navikom...
Odlicno ti je tarki reka.A sta se tice psihologa on ti moze pomoci samo koliko on duboko vidi,oni su Dvostruka ostrica jer ti mislis da on zna i on misli da zna i oboje se uvjeravate u nesto.Uvjerenja donose poboljsanja na povrsini. Pobrusia vrh sante dok ponovo kroz par zima ne dopliva na drugo misto i ponovo se skupi ledeni vrh pa se misli da je problem nasta tad..Pazi ,ni sam nisi svjesan sta se u tebi dogaa i sta je sad izaslo na povrsinu da se rijeai,to nije ni bitno,bitno je da se oslobaa.Ti problemi su ti konstantno na tijelu priguseni,cak i endorfinima i svacim(a onda ti jos i terapeut pocme tabletama vracati).Tablete ti mogu pomoc ako ti je stvarno zagustilo ali ne se oslanjat na njih.Zato ljudi vole zabavljat svoj um jer onda nisu svjesni tijela,mozda kroz koju emociju malo ali ne osjecaju se.I sad mi pada napamet da ti kad se napusis, napetosti ( tonusi) popuste i ti pocnes osjecati problem i moras ga samo malo pomalo prozivljavat i izbacivat iz sebe nesto davno ubaceno.A tablete,a cesto i ti terapeuti samo su krcanje i potiskivanje natrag u nesvjesno.Jer pazi terapeut zavrsi skolu i on pomaze ljudima da otkriju svoj problem.Tako bi svako ko trenira nogomet bija nogometas.Svjesnost tijela kad te pere takva losa emocija je tesko i doe ti da se izrigas a ti to upravo duhovno radis i ucis.Eto to sam ti mora rec da netra~ia rijeaenje u drugima.Da dodes kod psihijatra i ti pitas sta mi je i on ti kaze Psihoza.Ti kazes sam sebi ja imam psihozu i eto pomoci,nemoze bolje.Imenovanje je sakrivanje neznanja.Um ti netriba znat sta se dogada ,jer su to kombinacije kombinacija jer kad bi za svaku kombinaciju u svakog covjeka nazivali imenima samo bi to i radili.Znaci bit ti je da u tebi je problem i rijesenje,samo moras izbacit problem,i tek onda ces vidit rijesenje Malo pomalo se daleko dolazi,kad tad ces doci do stadija kad ces poceti rijesenja traziti u sebi,i mozda je ovo tvoj SAD.Zato masu mladih ljudi danas,puse i piju (a i ja meu njima ) jer zele prigusit napetost u dosadi,biti sam sa sebom.Polako trazi smisao u svemu sta vidisi budi svjesan tijela i napetosti kad god se pojave pusija ti ili nepusija.Napredak ili pad, energija tee. Eto to su ti vrata,a u tebi je kljuc...
Samo se aalim!!!!!!!
mar 2010.
1 / 13
mar 2010.
mar 2010.