VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaS.o.s.!!!
LEGACY

S.o.s.!!!

30 odgovora1,618 pregleda

jan 2013.

#1
Ljudi ja zapalim po koji put...uvijek kad pusim nakon toga zuji mi u usima vibrarcije i te stvari...al jucer sam zapalio doso kuci otrijeznio se i iso lec al danas sam cijeli dan u kurcu...stalno me pocne pucat i ko da nisan u svom tijelu...bas ko da sam zapalio te mi se prosire zjenice i SAD SE CILI TRESEM!!! Izvinite sta san krivo temu stavia al treba mi brzo odgovor jel kome ovako bilo i koliko traje NEZNAN STA CU BAS?!?!?
M a n d o rAMBASADOR

jan 2013.

#2
pa neznam koliko i kako trava utje e drugi dan na ovjeka,zavisi od osobe do osobe,npr. mene drugi dan samo tra~i joa hehe,a ovo ato se tresea drugi dan poslje puaenja nebih znao zaato,idi do doktora jer sumnjam da je zbog ljekovite biljke....

jan 2013.

#3
uzimaa li joa neato ili baa samo i samo vutru ???? Iskreno??? ina e to ato pitaa nema smisla:spcartman:
Z&NZMAJ

jan 2013.

#4
Miki! ega si ti puaio? Daj se sredi malo. Koliko godina imaa?

jan 2013.

#5
mozda ti fali sna..kvalitetnog sna...zna se to nakupit...akumulira se manjak kvalitetnog sna..i kad tad mora puknut.. mozhda da se poshteno naspavash kada dodjesh doma..ako treba popij si apaurninchic neki ili neshto slichno-lagano..i u horizontalu.. ta kombinacija bi trebala upaliti ( pali i kada su neke tezhe stvari u pitanju..osobno nisam po kemijama svakakvim zujala.ali znam da su kemichari i partijaneri znali uzeti apauin za smirenje i opushtanje+spavanje ).. ako se to nastavi i sutradan...tada bi mozhda mogao otichi do doktora..jer.vrlo mala je vjerojatnost da ti trava radi takve probleme toliko dugo.. btw...zar nije nedavno neki malac doshao na forum sa slichnim pitanjem...njega je drzhalo par dana..vrlo slichno je opisivaosvoje stanje..zar ne?? ...tko zna shto se sve prodaje na ulici..jeste vidjeli da su oni dechki posijali sjeme iz bushte (paketa ) a izrasao im neki bijesni korov...mozhda neka budala ubaci neshto kako bi na tezhini dobio...a to neshto..mozhda...ima nekakva psihoaktiv.svojstva (???)
carnivoraISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#6
nije nemoguce, pola sobnog i ukrasnog bilja je otrovno...
HookerLEGENDA

jan 2013.

#7
Jednostavno, ako ti ne prija ato se mu ia ... Nemoj i gotovo. Nema tu puno filozofije.

jan 2013.

#8
Ja volim crveni s.o.s sa piletinom , ovaj s.o.s od kopra mi i nije neki .

jan 2013.

#9
Ma evo danas sve extra je i sve al dok sam bio piso vladala neka paranoja zesca al onda sam samo upalia muziku i mislia na pozitivne stvari i zaspa bez problema...na kraju sam zakljucia da sta vise mislin o tome da vise i osjecan hahahah...prvi put me pocelo tako drzat i pucat odjedanput je kad sam bio pusio rainbow tj. imitaciju THC znate vec sta onaj "hmelj" naprskan sa svime i svacim pa me poslije toga malo zaglupilo...
DJFlyHighLEGENDA

jan 2013.

#10
ako ti je stalo do svog zdravlja... nemoju pusit vise to smece... ja bi ti preporucio da ne pusis opce ovo sta se vrti tuda kod nas jer sve je smece koje se gaji da se samo dobije na tezini i da se proda... kvaliteta je zak*rac a o ostalim glupostima sta mogu spricati bilje da budu potentnije, s lose utjece na nase zdravlje, da ne pricam! gaji svoje, znas sta sadis, pusis svoje, znas sta pusis... najbolje ! peace out !

jan 2013.

#11
Nemoj puaiti ako ti akodi , mo~e doi do trajnih posljedica . Ako se tresea nakon popuaenog jointa trave , savjetujem ti da trajno izbacia cannabis iz svoje glave i tijela . Nemoj poaizit , to nebu bilo dobro ....

jan 2013.

#12
Ja bi rekao ovako,svi mi imamo svojih problema,svakoga je oprala paranoja i svako je imao neke svoje "filmove" kad smo puaili..Veinom puaim sa druatvom s kojim sam svaki dan i u druatvu definitivno ima manje paranoje,makar je tako kod mene,jer se uvijek zajebavamo i smijemo i paranoji mjesta nema..E sad ovako osobno imao sam i ja problema sa paranojom imam je i sad nekad ali sve manje jer sam si zacrtao neke stvari u glavi,odnosno poslo~io..Ako ne dilaa nema te ata bit paranoja,tako sam si ja to postavio i tako gledam na stvari.Brate samo opuateno,nemoraa prestat puait,nego si poslo~i stvari u glavi,ti si gospodar svoga uma,ti si vlasnik svoga mozga i nau i se borit sa problemima oko tebe.Gledaj pozitivno na ~ivot,budi pozitivan u svakom primjeru,svakodnevno razmialjaj o ~ivotu i o sebi,kako da si pojednostavia ~ivot i sve stvari oko tebe.Ne puai po vani,po klupicama,parkovima,proi e 10 puta,al 11 put ea past i ispast kriminalac,ne dopuataj si to.Izbjegavaj puaenje sa ljudima koji ti ne paau i koji ti nabijaju paranoju ili im objasni kako stvari stoje i da prestaju..Mene je pucala paranoja isklju ivo zbog zakona,zato sto growam,zna i zato ato je ilegalno..To je bio glavni uzrok moje paranoje,pa sam ja malo razmialjao i preispitao sebe jer radim ata krivo i moj mozak i um su mi dali odgovor,VELIKO NE!!!Zna i smatram da ne radim niata nenormalno,nisam kriminalac,lopov,ljigavac,mafijaa,diler,idiot..Jednostavno sam samo de ko u mladim godinama koji voli ovu biljku,voli puait i voli sve ato ima veze sa kanabisom,nemam novaca da si kupujem 1 gram za 100 kn,o kvaliteti neu ni pri at,jer zna se ata su komercijalni uzgajiva i i zna se ato rade da dobiju na te~ini..Zato sam odlu io growat,~elim puait svoju travu za koju znam da je savraeno tretirana i odraena..Zna i ja se paranoje rjeaavam na taj na in,da vidim sam sa sobom neke stvari dali je to dobro ili ne,gledam optimisti no,pozitivno,ne ~elim da se bediram na travi pa to nije dobro nikako nit je u cilju da tako bude..Marihuana je tu da te opuata,lije i i jednostavno je tu da ti uljepaa ~ivot i da ti izbistri sliku o ovom danaanjem svijetu.. Brate,puno razmialjaj,puno razmialjaj i gledaj POZITIVNO,kad naea odgovor u svojoj glavi i kad shvatia sve,paranoji mjesta nee biti. Opuateno i lagano,jedan je ~ivot,paranoji mjesta nema! }ivio ;)

jan 2013.

#13
kakav rainbow, kakve nebuloze :ohno: mani se kupovine sranja, uzgoj sebi dve biljke i opusteno uzivaj

jan 2013.

#14
svakoga druga ije opere, mo~da je do tebe, al nemoj palit svaata, lipo ti je seed reka, 2 bilje i to je to. nadovezala bi se na savjete od ludog dima.. dosta vrimena je tribalo dok potpuno nisan izbacila paranoju, bad 3pove i sli no.. sve je to vjerojatno bia rezultat stanja netom prije paljbe.. a stanje je bilo takvo da nisan tila u~ivati u napuaenosti niti san bila svjesna ata sve lipo frula nosi sa sobom, ve ata br~e zaboraviti na sranja oko sebe i ludo se zabaviti.. to je potpuno krivi pristup.. to nevalja.. od po etka "rituala", zna i, dok rolaa, opusti se, diai.. smirenost je klju na, pogotovo onih 5min prije paljbe i pogotovo vama po etnicima.. prije nego ata zapalia (a moa i posli, haha), zapleai malo, ka~i - ti si samo frula! ~elin izvu najbolje iz tebe!

jan 2013.

#15
e pa onda drugi puta odi sa takvim problemima osobi koja ti je to prodala..pa njih pitaj shto da radish i dali da odesh doktoru...a ne ovdje..jer...izgleda da tvoji simptomi bash i nemaju veze sa travom-marihuanom.. svashta

jan 2013.

#16
Ve sam odlu io ovo ato je Haze Seeker napisao...Izbacit u cannabis iz glave i tijela...Jer jednostavno ako me nekad vata paranoja i neki strahovi vibracije te se tresem zaato da se patim? Ne ka~em niata protiv ove biljke al takav je moj psihi ki sklop i tako me pukne, ovih dana sam odlu io definitivno se ostavit puaenja trave i cigara jer jednostavno ne osjeam da pripadam tu...Uvijek kao mali bio hiperaktivan i predodreen za bavit se sportom...Ja sam ovo totalno shvatio kao poruku da ne radim pravu stvar u ~ivotu koju bi trebo raditi, te me promijenilo :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se