VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaRSO neugodne nuspojave
LEGACY

RSO neugodne nuspojave

10 odgovora3,828 pregleda

apr 2013.

#1
pozdrav svima. Evo moja majka uzima RSO vec mjesec dana. Uzima 3x na dan po zrno rize. I nakon mjesec dana nije uspjela povecat si dozu. Cim uzme vise povraca i dobije proljev koji traje i po 2 dana. Ako joj nije mucno, onda je cijelo vrijeme usporena, vrti joj se i pospana je, a ne moze zaspati. Tako umjesto da je vani u vrtu na suncu provodi dane na kaucu pred televizorom :( Dok je bila u bolnici 3 dana na pretragama nije uzimala ulje i bila je ~ivahna i puna energije. Kad je dosla kuci i uzela ulje sve se vratilo na isto. Ona unatoc tome ne odustaje jer joj je ulje jedina nada buduci da je rak opet narastao na mjestu odrezane dojke. Ako ima tko kakav savjet kako ublazit neugodnosti majka ce vam bit zahvalna.

maj 2013.

#2
...Pa dajte ljudi pomozite ovjeku-majci,AKO I`TA ZNATE !!!???????????????
BladeZMAJ

maj 2013.

#3
Iz nekog svog iskustva mogu ti reci...da pokuaaa smanjiti dozi...pocnite 1x na dan...na~alost ima ljudi ciji organizam ne reagira na ulje kako bi ~eljeli + tu je masa cimbenika ulje od ove sorte ulje od one sorte..nisu sve iste i tako...mo~da ja i sama priprema podbacila i tako..masu cimbenika je tu. Moja majka takoer joa vodi rat protiv raka dojke..zasad su nalazi jako pozitivni,tvojoj majci ~elim sve srecu.

maj 2013.

#4
ja bih prvo posumnjao na kvalitetu ulja... odakle ti, tko ga je radio, koje su vrste u pitanju, koje je otapalo koriateno za ekstrakciju?
TropicoLEGENDA

maj 2013.

#5
da! koje otapalo i dal je cijelo otapalo isparilo? puno pitanja...
herb oilENTUZIJASTA

maj 2013.

#6
nije ti to nista cudno, moja stara ne moze preko 2x dnevno uimati jer jednostavno ne moze oci drzati otvorene, j anisam nikad pusija travu ali frend koji pusi od 14te godine nakon sta je uzeo pola majkine jutarnje doze mi je reka da ga u zivotu tako nije odvalilo da je mislija da je nuklearni rat, od 9 navecer do 12 ujutro sebi nije mogao doci tako da je to vrlo hebeno, pogotovo ako nije vutra uzgojena vec ulicarka. ne mora znaciti ali ko zna koje su sorte i kako tretirane po ulici. stara je smanjila dozu jutarnju da joj bude ugodno, malo je vrti, spav ajoj se ali podnosljivo te uzima na kruh, jer na jezik nema okusa par dana nakon ulja , sve joj bljutavo pa gubi apetit. sad ima svoju mjeru, osjeca se bolje i to je to....setnja, pas, sparoge ;-))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se