LEGACY
Maloljetno pušenje
32 odgovora2,003 pregleda
STeF
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#2
Kako definiramo "opakih" ?
Utjecaja u tom razdoblju sigurno ima, kakvo te koliki je opseg tog negativnog djelovanja joa nije sasvim sigurno.
Ali nikako nije preporu
ljiva pretjerana konzumacija kanabisa u vremenu dok je mozak joa u "pubertetskom" razvoju. (do 23. ili 25. godine)
U tom periodu mozak prolazi kroz rapidne transformacije i razvijanje odreenih podru
ja, i za sve ono ato na neki na
in ometa normalne mo~dane procese mo~e se smatrati da ima negativan utjecaj. Pod to spadaju alkohol i duhan, i sl.
Crazy Smoke
ZMAJ30.799 REP
Crazy SmokeZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#3
Ma pusti pri
e,ako je to u normalnim granicama,za tvoju dob je normalno zapalit par puta mjese
no,tako sam i ja pa nisam imao nikakvih posljedica nit ih dan danas imam kad puaim svaki dan..Danas je problem ato klinci sa 15 godine puae da budu "face" u ekipi i njima je zanimljivo da ih se vidi kako su napuaeni to im je fora,takoer fora je i na satu bit napuaen,fora je stavljat slike na facebook sa pljugom i takva sranja,izbjegavaj to i ako te stvarno marihuana i njena svojstva zanimaju i da to nije iz nekog "ira" zapali i ne boj se,neea ostat glup cijeli ~ivot hehe..Pazi gdje puaia i s kim puaia,nemoj puait po nekim zaba
enim mjestima vani jer ea se samo isparanoirat zbog policije i zakona i bit e ti loae,neea do~ivit travu onako kakva ona je..A marihuana je bo~anstvena biljka,vjeruj mi.Zna
i kod nekog dobrog frenda u podrum ili gara~u kad starci zaspu i palite!Ne pretjeruj i ne radi gluposti (teako je izbjei to u tvojim godinama ali probaj bit pametan) i nee ti naakodit niata.Pozdrav ;)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#4
sve je ok u umjerenin koli
inama.. ne~elin te pripast, al pripazi malo za vrijeme formativnih godina..
the best is yet to come..
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#5
ja isto mislim da nije bas dobro duvat dok se ne proe pubertet i to razdoblje...iako ja jesam, fala bogu nije mi niata, noramalan sam joa (valjda)...jedino me malo j**e to sto znam zaboravljat stvari :D dal je od toga ne znam, mogue..a i vjerovatno hehehe...ali dobro se dr~im, nema opakih nuspojava :D
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Pablo EscobarENTUZIJASTA
jan 2013.
jan 2013.#6
Ako koristia u normalnim koli
inama jedino
ega se moraa bojat je ljenost osjecam se predobro kad zapalim nemam nikakvih kako da nazovem neuspojava Haha A sad ako se ubijaa od gudre otupit ces neces znati da zivis zaboravit ces jest i u tim godinama izbjegavaj fejs i slicne stvari u tvojim godinama sam poceo pusit i evo 3 godine duvam i sve mi je pet samo sam ljen kani se fejsa sto se tice toga ako iams nekog stalnog dilera dogovori nekakve sifre i slicno i nemoj duvat bilogdje pokusaj se osjecati kao rasta,a ne frajer koji zapali u klubu jer tako mozes samo naj... Dobro ti je rekao Ludi dim zapali negdje u gara~i gdje te niko nece vidit i slicno uzivaj u gani nemoj se ubijat od nje da ti bude loae nemoj je podcjenit i budi oprezan ako budes osjecajo da ti ne lezi neka kolicina uspori i dr~i tempo :)
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#7
Ako pusis duvan, bolje da si ..vno pojeo, a ako mislis na "travu" onda te mi kao punoljetni ne smijemo podsticati na uzivanje (zakonom zabranjeno)
Ajde kuci i vrati se kada porastes!
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#8
trebali ste mu ljepo napisat... ne komplicirat :icon_lol:
atef odgovor na tvoje pitanje je NE
peace out !
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Pablo EscobarENTUZIJASTA
jan 2013.
jan 2013.#9
Ajde snace se mali,prvi put sam zapalio u 5.razredu naravno starije drustvo me ponudilo i do tada naravno nisam zapalio i sa 15 sam poceo pusit i evo duvam dosta dugo super sam si i sve je u redu,ja nisam se imo gdje informirat (nisam znao da ova stranica postoji),a sve ostalo sa googla mi se
inilo nepouzdanim onaj ko ne voli gudru bi napiso clanak kako trava jede mozak,a onaj ko je voli da proairuje i tako :) `tef pamet u glavu i eto samo se nemoj prebijat od trave i sve ce bit u redu
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#10
Riblja Corba - Kad Sam Bio Mlad - YouTube
sa 13 sam popusio prvu pljugu,
a posle prve-odma i drugu
jer tad....
tad sam bijjoooo mlaaaaaaaaaaaaad
xD
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
11 REP22%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#13
hahah sta si se istripo... ja imam 18 i pusim od svoje 14 godine svaki dan sve do dana danasnjeg evo upravo rolam dok citam ovu temu, za sad nemam nikakvi sjebova oko zdravlja nadam se da u narednom periodu necu ni imati hahha
No Joke
ZMAJ71.675 REP
PinkFrojd
ENTUZIJASTA458 REP65%
→ Poznavalac
mobsternewgeneration
AMBASADOR4.001 REP71%
→ Legenda
mobsternewgenerationAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#17
Ma jednan zapalis u mjesec-dva, nece ti nista biti :)
Sve ato je pretjerano ateti, ti da svaki dan jedea neato zdrav, npr. jabuku... Nije zdravo.. zato sve umjereno. ;)
jan 2013.
1 / 17
jan 2013.
mar 2013.