VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaKrema od ulja
LEGACY

Krema od ulja

24 odgovora3,993 pregleda
jaksa8LEGENDA

okt 2016.

#1
Pozdrav svima... Unaprijed se ispricavam ako ovakva tema vec negdje ima ali nisam je uspio naci... Znaci radi se o izradi kreme od dobivenog ulja za vanjsku primjenu.. Dali netko slucajno ima kakav recept ili savjet kako da je napravim?? Trazio sam ali nemogu naci a nezelim da upropastim ulje... I jos nesto dosad sam pravio ulje s 96% alkoholom ali vise ga nemogu nac ali imam medincinski benzin dostupan...Dali mogu s tim napravit ili da trazim alkohol?

okt 2016.

#2
Mozes medicinskim benzinom ili benzinom za ciscenje (http://www.iskra.hr/benzin.html). Za mix ulja i kreme se vec pisalo na forumu. Mislim da je netko spomenuo mix kokosovog ulja i RSO ulja. Imas gore trazilicu pa potrazi.

okt 2016.

#3
Ja radim kremu sa 100ml kokosovog na 1 ml ulja a istim omijerom sam koristio i nevenovu mast ona malo neutralizira miris ulja ako netko ima ulje koje je puno klorofila pa se jace osjeti
nexus777AMBASADOR

okt 2016.

#4
Mario , dali si se mozda negdje raspisao o tome (nisam uspio pronaci) , za sta sve koistis tu kremu ? Hvala

okt 2016.

#5
Ja je koristm za blaze bolove u ledjima i zglobovima a primjena joj je jako siroka e sad ovisi za sta nekome treba pa samim tim varira kolicina ulja
jaksa8LEGENDA

okt 2016.

#6
E super to me zanimalo...napokon omjer znam...hvala svima... Sad odo pravit ulje :)

nov 2016.

#7
inace krenu mozes raditi sa bilo kojom masti...ovisi za shto chesh kremu koristiti...ljudi kominiraju onaj shea maslac ili kakaov maslac..ili kao mario kokosov maslac..nevenovu mast ili od cajevca..ili najobichniju biljnu bazu kakvu koriste sve apoteke...ovisi za shto chesh kremu koristiti...npr.ako imash problem sa samom kozhom,tada uzmesh mast ( biljna mast dobijena od pojedinih biljaka/plodova :kokos,kakao, itd . ) koja je i sama po sebi uchinkovita/ljekovita za kozhne probleme....a ako ti je mast/krema za bolove..tada zaista mozhesh koristiti obichnu bazu..ili bilo koje ulje-ako je za masiranje... uglavnom,za pravljenje kreme/masti sa dodatkom ulja, se mozhe koristiti 101 baza...mozhesh kombinirati i dodavati,mixati i sa drugim uljima...sve ovisi o namjeni, tj. bolesti/simptomu/stanju koje zhelish tretirati...
trubabubaLEGENDA

jan 2017.

#8
pitanje vezano uz kreme. dali se kod koristenja kreme, dakle vanjska upotreba, moze na testovima za vutricu naci to u krvi/mokraci...?
StuENTUZIJASTA

jan 2017.

#9
Evo ovo sam naso na jednoj stranici.. Please note, although the salve will not get you high, it may still cause you to test positive in a drugs test. Znaci moze

jan 2017.

#10
da i ja nesto pitam :D moze li se koristiti hash oil za kreme, onaj sto dobijamo kad odstoji u solventu par dana pa cekamo da ispari, ili treba da ga dekarbonizujemo u rerni pa tek onda napraviti smesu?

jan 2017.

#12
da, ok, ali ja vec imam hash oil, pa sam mislio da ga odradim u rerni i napravim kremu; tu je zayeb da li ce delovati, ili moram da radim rso?
Minja3LEGENDA

jan 2017.

#13
thc - i thc-a : cit: You may be wondering, what exactly is THC-A Crystalline? Well, before THC is combusted (lit on fire or vaporized) it sits in its raw acidic form, also known as THC-A. THC-A by itself is completely inactive, meaning if it is ingested it will not get you high (but it does have an extraordinary amount of medicinal benefits). When THC-A is activated through heat in a process called decarboxylation, the acidic carbon atom (the A in THC-A) is removed leaving behind the psychoactive THC that so many of us know and love. Ovi prave 99.99 thc .. http://wakingtimesmedia.com/cannabis-aficionados-develop-thc-crystalline-strongest-hash-world-99-99-thc/?utm_source=Facebook&utm_medium=PostShare&utm_campaign=TMU Kremu , tj melem mo~ete napraviti kako je opisano za otapanje u maslinovom ili nekom drugom ulju u koje se dok je joa toplo doda malo p elinjeg voska - sem u kokosovo ulje koje je vrsto na sobnoj temperaturi . P elinji vosak zgusne ulje i ne smeta kasnije kod nanoaenja na ko~u . I sasvim mali komadi voska zgusnue ulje dovoljno da se ne razliva . Bolje staviti malo pa dodati posle ako je mnogo retko nego previae pa da se skameni . Sve~e cvetove mo~ete ostaviti u ulju desetak dana i dobiete bazu za lekoviti melem, jer ko ato piae konoplja je lekovita u svakom obliku . ( sem za teake boleatine gde se treba pridr~avati procedure i brojki ) Za ko~ne bolesti poslu~ie i sirovi kanabis a mo~e se dodati i neka druga travka u ulje .. vrailovka, trava iva, kantarion, hajdu ka trava, ruzmarin, lavanda ... Bilo bi lepo kad bi mogla da bocnem u dvoriate i neku ljubi astu lepoticu sa lepljivim cvetiima ...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se