VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaKoja sorta ima najvise cbd-a
LEGACY

Koja sorta ima najvise cbd-a

62 odgovora5,885 pregleda

sep 2015.

#1
Odlucio sam napraviti ulje pa me zanima koji bi strain sa navisim procentom CBD bi bio najbolji za to podosta sam istrazivao i imam nekih nedoumica, pa bih ipak htjeo cuti misljenja drugih Hvala unaprijed

sep 2015.

#2
ne znam koji ima najvise al koliko sma citao na ovom forumu Z9 je bas medical moguce je da ima i najvise nisam siguran
StipeZMAJ

sep 2015.

#3
utipkaj CBD crew pa vidi sto imaju :)
H2O888LEGENDA

sep 2015.

#4
Charlotte's Web Review;) Sativa THC: 0.7% CBD: 17% Recommended Uses: - Anxiety - Depression - Eating Disorders - Chronic Pain - Arthritis
StipeZMAJ

sep 2015.

#5
Ne postoji sjeme za kupit :) Barem ne od prave cw.
weedseekerISTRAŽIVAČ

sep 2015.

#6
dance world od rqs thc 12 cbd 11 trenutno je uzgajam pa ce mo vidiit jel cemu

sep 2015.

#7
http://www.leafscience.com/2014/10/15/highest-cbd-strains/
BobiManLEGENDA

sep 2015.

#8
Ja trenutno imam CBD criical cure 8% CBD 5% THC videcemo koliko ce biti suvog I kog kvaliteta
PedalaAMBASADOR

sep 2015.

#9
Kakav je situacija sa puaenjem cbd vutre?mislim na u inak

sep 2015.

#10
cbd nije psihoaktivan

sep 2015.

#11
vecinom spusta vuce a spavanje.onaj mali dio thc te digne malo.
ZakriISTRAŽIVAČ

sep 2015.

#12
Juanita la lagrimosa citao sam da je bas dobar cbd strain,a ja sam uzeo od royal queen Euphoria ima 10% cbd i 9% thc,videcu kakva je kad se zavrsi grow..

sep 2015.

#13
Ja sam dosta iztra~ivao baa ato se ti e CBDa , ukoliko se ~elite nadimiti i lije iti dobri su 1/1 % omjer Cbd-Thc hibridi . Meni treba neato sa 2/1 % Cbd-Thc jel mi nije baa do nadimljenosti i naaao sam ih tek su sad izaali CBD OG (cali connection), dobila je prvo mjesto na high times cannabis cup San francisko 2015 za High CBD Flower . http://www.hightimes.com/read/winners-2015-high-times-norcal-medical-cannabis-cup Piau da bi u ulju trebala imati 70% cbd , dok u cvijetu ima 13% cbd-3-7%thc . Drugi strain koji sam naaao do kojeg mi u europi mo~emo doi sa 2/1 omjerom cbda i thca je od Seedsmana pokrovitelja naaeg foruma u suradnji sa cbd crew se rodio Sugar Gom Cbd auto isto 2/1 Cbd-Thc piae 16%Cbd ali ne to no koliko ima thc ,uglavnom oba dva straina ima seedsman . E sad znalce bih molio tu kad se zavraava cvijetanje itao sam neato da se pusti da malo du~e cvijeta npr. 1 tjedan pa se smanji % thc a pove a cbd jel to istina ispravite me ako nije ,meni treba ato viae cbda a manje thca sad jel to istina vi recite i jel ima na ina na se pove a cbd u biljci , hvala unaprijed .
Judge FrankieISTRAŽIVAČ

sep 2015.

#14
ne povecava se cbd tako niti ikako nego sto taj strain nudi i ovisno o kvaliteti uvjeta u kojem je rasla dati ce puni potencial i thc-a i cbd-a ... na kraju sve zavisi o sorti

sep 2015.

#15
nije tacno, vutra sa dosta thc-a moze da ima hipnoticki efekat, znaci moze da te stondira. cbd taj efekat vecim delom neutralizuje tako da vutra sa vecim % cbd-a "dize" odnosno povecava budnost, aktivnost... "CBD also appears to counteract the sleep-inducing effects of THC, which may explain why some strains of cannabis are known to increase alertness." nije istina, tokom vremena thc se oksidacijom pretvara u cbn a ne cbd "CBN (Cannabinol) is produced as THC ages and breaks down, this process is known as oxidization. High levels of CBN tend to make the user feel messed up rather than high."

sep 2015.

#16
`teta da nije tako zna i samo gen odreuje postotak cbda i thca o ito sam u glavi zamijenio cbn i cbd, zna i ne puatat da du~e cvijeta negu ubrat normalno kad je kraj , hvala na odgovoru :)

sep 2015.

#17
CBD Dance world Medical mass Painkiller XL Euphoria Royal medic :thumb:
Space_LuluLEGENDA

sep 2015.

#18
Uglavnom kada kupujea seme prodavac navede koliko ima CBD-a. Ali, onda delom zavisi i od na ina uzgajanja a potom i od na ina curinga.
SuperflyAMBASADOR

sep 2015.

#20
20%cbd... http://www.leafscience.com/2014/10/15/highest-cbd-strains/ Charlotte's webb

sep 2015.

#21
stond

sep 2015.

#22
stoned mozes biti samo od thc-a, cbd nije psihoaktivan i ne moze prouzrokovati nista sem sto moze uticati i u odredjenoj meri redukovati dejstvo thc-a, tako da se vecim procentom cbd-a upravo eliminise stoned efekat, hipnoticki i narkoticki efekat thc-a. zato su sative sa vecim procentom cbd-a a manjim thc-a "dizalice". pisao sam vec o tome

sep 2015.

#23
cbd za telo thc za glavu
BobiManLEGENDA

sep 2015.

#24
Ja za tu podelu telo glava jos nisam cuo
SuperflyAMBASADOR

sep 2015.

#25
Mo~da je mislio na Um i tijelo :D... Podjela glava od tijela nije zdrava :)

sep 2015.

#26
Ja sam nabavio neko sjeme sto nikada nisam cuo za njega .Zove se Endoca 1, i onaj sto mi je prodao tvdi da se od te sorte pravi ulje i ima omjer cbd 20% a thc 1%

sep 2015.

#27
Odi kod njega opet i zavali mu samar za tih 20% cbd-a haha koji su lopovi ti trgovci
xcxAMBASADOR

sep 2015.

#28
http://oilsbysimpson.dk/produkt/hampefroe-cbd-lavthc-50stk-endoca-1/

sep 2015.

#29
Da ,da znam pise i na posti da je pod video nadzorom pa klinci gore nadopisu "posta gratis" haha sta sada kome vjerovati .Cudu od 20%cbd-a haha neznam...mozda :) Ja nevjerujem ni u Charlotte Web
SuperflyAMBASADOR

sep 2015.

#30
20%CBD i 1%THC -No can be!!- Da i postoji ve bi to bilo puuuuno poznatije, vriatali bi i medicinski ~urnali o tome a i strani sajtovi kao ato je ovaj naa o tome....

sep 2015.

#31
@Superfly pogledaj dokumentarac "Charlotte's Web", ima i dosta zanimljiva kniga. To ato ne vriate si u krivu, dovoljno je da ukucaa "Charlotte's Web" u google i imaa i pri u o maloj Charlotte, imaa i knjigu, hrpu dokumentaraca. Druga je stvar da je proizvoa iz US pa je strain teako dostupan kod nas. Pogledaj malo, informiraj se pa donesi sam zaklju ak. Glupo je uope diskutirati na osnovu rekla kazala.
SuperflyAMBASADOR

sep 2015.

#32
Sla~em se, jednostavno mi je malo ipak previae odnos THC 1% a CBD 20% ali nemojmo imati mikakvih predrasuda-indformirati u se na viae strana i javim ti povratno, nitko sretniji od mene ( i svih drugih) da si u pravu.... .....evo , obiaao sam nekoliko sajtova, i u pravu si barem poononme ato sajtovi kao leafly i sli ni piau..neki ak spominju samo 0.4%THC u odnosu na velike postotke CBD...eto povla im ato rekoh i drago mi je da mogu i trebam povui... Braa Stanley, su sa `arlotinom mre~om samo pokrenuli lavinu ili snowball effect....pa sam u manje od sat naaao od ulja skoro istog CBD sa minimumom THC-a...strainove koji konstantno dolaze i natje u se viae desetaka labosa samo u u Coloradu sa stalno novim strainovima...kako i leafly prenosi..."new strains are constantly hitting the market"-"novi strainovi neprestalno dolaze na tr~iate (govore naravno o min.THC i max CBD).... sve su to viae manje reklamne stranice ali poprili no uvjerljive...eto ak nude samo nazovite besplatni broj xxx-yyy-zz i dobivate ulje kanabisa skoro bez THC-a sa ogromnim postotkom CBD...neki ak spominju iste kristale....pria je otiala poprli no daleko...i ak je najnovija vijest da su u Engleskoj dozvolili uvoz uljaod kanabisa sa CBD om i min THC-a, zna i da e stvari krenuti joa br~e...jedno e otkri e ili strain voditi drugome...ustvari kako se prije tra~ilo zbog rekreacije sve ja e strainove sa ato ve im postotokom THC -a tako sada ide potraga u suprotnome smjeru....eto bio sam u krivu sre om i drago mi je , kao neke od glavnih benefita CBD navode ; -PAIN RELEIF-ANAGLETI KA SVOJSTVA-UKLANJANJE BOLI -ANTI INLAMMATORY-PROTUUPALNA SVOJSTVA -ANTI EPLILEPTIC-DRASTI NO SMANJUJE BROJ EPLILEPTI NIH NAPADA.. -STRENGHTENES BONES-OJA AVA KOSTI !!-~ene kojima prijeti osteoporoza uzmite ovo u obzir....a i muakarci nakon odreenih godina...ili kada sse slomi neka ve a kost za br~e zarastanje... -ANTI NAUSEA-OTKLANJA MU NINU I DRUGE PRATE E SIMPTOME koji se lije e jakim i gadnim lijekovima kojima samo imena ve plaae malu djecu i odrasle... Takoer spominje se otklanjanje migrena....spominju se isti kristali...ludilo... Ono ato je mo~da bitnije je to da u svoj toj navali na CBD dosta lje nika kanabis medicine da ju tako nazovemo spominje da i THC ima jako veliku uogu u lje enju (sve, naravno zavisi od stanja koje se lje iti treba) ak esto i ve u os CBD a ve ina ih se sla~e da je uvijek stvar omjera THC-CBD...pa tako ima cijeli katalog strainova od kojijih je CW (charlotte's webb) samo jedna u nizu jer je bila skoro prva.... tako sada dovoljno je otii na recimo site ; https://www.leafly.com/explore/sort-alpha i nae se 40-50+ strainova....... jednoje uvijek konstanta , kada se ne radi o ulju, jedan te isti strain mo~e proizvesti biljku koja e imati predvien visok postotak CBD-a i mali THC ali nikada se ne zna sa sigurnoau do blooma...da li e ipak biljoza dati predvieni omjer THC/CBD... Daj viae sile da pokrenu u Hrvatkj se bar spominje legalizacija za osobne potrebe lje enja...tako mi svega....ako bude tako...ako dr~ava ne baci monopol nego dopusti malim privatnim uzgajiva ima da proizvode vrhunske strainove i da se to znanje kultivira i razrauje kao u Coloradu...kupujem komad zemlje na nekom otoku ili u ravnim kotarima di sunce pr~i na kvadrat i bacam se na posao, dao "Bog" da u svim zemljama i Hrv. i Srbiji i Crnoj Gori i svuda ato prije to sprevedu , jer samo je sada pitanje vremena kada e to legalizirati....bilo bi lijepo baviti se time i joaa ljdima pomagati i to legalno....i joa jednom da spomenem ato spominju i neki stru njaci....Psihi ki aspekt opuatanja od THC a i ope poboljaanje psihi koga stanja konzumacijom THC a isto jako poma~e uz samo kemijsko djelovanje na stani nom nivou kada se lije i kancer ili joa nedovoljno razjaanjen mehanizam kako CBD smanjuje broj eplilepti nih napada kod djece od viae od 70-75 dnevno na NULA NAPADAJA ili jedan ili dva i to jako ubla~eno....ima tu joa puno toga ali eto.... Ugodan dan svima...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se