VUTRA
ForumMarihuanaMedicina5+ godina uzivanja u Marihuani i posledice
LEGACY

5+ godina uzivanja u Marihuani i posledice

56 odgovora29,390 pregleda

maj 2008.

#1
Prvo pozdrav iz Beograda svim ljudima dobrog srca jer eto ovo mi je prvi post na ovom forumu. Zasto zapocinjem ovu temu?Razlog je,ne dobijam iskrene odgovore ljudi iz okruzenja jer nekom se istina ne svidja pa je najlakse da se lazemo,kontam na forumu (pogotovo ovakvom) dobicu koliko toliko iskrene odgovore od ljudi koji dele slicna iskustva mojim. Sta je problem? moj... Imam 23 godine,zivim u okolini Beograda i upoznao sam cari marihuane u svojoj 18 godini.Znaci postupio sam ok sacekao punoletstvo.Da vam pricam o deasavanjima izmedju pocetka konzumacije i dana danasnjeg bilo bi suvisno.Nego posle 5 godina koriscenja osecam da sam mozda pogresio u samom startu te zivotne epizode. Primetio sam mnogo novih cinjenica i posledica dugogodisnjeg koriscenja i slozio bih u listu od nekoliko stavki: 1. Ubedljivo na prvom mestu je gubitak pozitivnih navika i inace sve sto se treba desiti odredjenog dana u nedelji,znaci da je planirano u napred i da se treba zapamtiti i setiti je apsolutno nestalo. 2.Sve sto zapocnem ostavljam nedovrseno i na pola. 3.Od svakog dana ocekujem nesto veliko. 4.Moji drugovi kao i ja sve se vise udaljavamo i lazemo ali bez razloga. 5.Motivacija nula. 6.Sa rodbinom sam izgubio sve dodirne tacke. 7.Osecam se kao da imam 80 godina i da sam proziveo sve. Sta zelim od ovog "posta"? Da osobe koje su se pronasle u gore navedenom i mozda prevazisle to odavno ili bilo kakav odgovor koji bi mi pomogao daju u iskrenom formatu. Da se razumemo,nije da je meni lose i da sam depresivan i da se ne snalazim. Ove gore tacke koje sam naveo ne odnose se na stvari koje se vide na prvu loptu,nego na ono malo dublje i sto bih zeleo da mi bude u buducnosti. Imam dobar (solidan posao),lepu devojku tj. trebu he he,zavrsavam fakultet (jos malo),fenomenalnu porodicu.Neko0 ce reci pam sta ti fali ako je sve vec tako. Ali fali mi osecaj slobodnog duha,imam osecaj da sve ovo dugujem nekom i da ce mi biti debelo naplaceno,a pre sam imao sve to,pre marihuane.
Zabljak 1992POZNAVALAC

maj 2008.

#2
Prijatelju poznat mi je osjecaj...S tim da problem nema veze s vutrom,normalno da su nam pusenja sa 18 godina u mnogo ljepsem sjecanju nego danas kad pusimo.Dakle gledaj malo pozitivno ne moze da ti fali slobodnog duha sa 23...Isto smo godiste tako da mislim da znam o cemu pricas...Pozdrav!

maj 2008.

#3
ato akodia kad ti pije :signs040: i zasto svako ko puai sve ~ivotne promjene vezuje za travu nema smisla svako jede ono ato skuva nekome za ini ne prijaju
Yami_RazielAMBASADOR

maj 2008.

#4
joj daj u pm vise i ti postovi o tome sto ti se moze dogoditi ak pusis non stop ili sta ja znam... sve ovisi o tebi o nikom drugom...sam si kriv sto te ganja tako promjenila...nije ganja kriva...umjesto da pocnete biti ljudi i priznajete da su sve pogreske vase svi uporno tvrde da su greske negdje oko njih..pogledaj u sebe...ti si ta osoba...ganja ti je samo pokazala put kojim si se ti izgubio nakon nekog vremena...i sad nemozes svojem egu priznat da si ti kriv vec krivis ganju jer je ona ocitiji razlog... zasto si ti tako sjeban a ja imam frenda koji ima 28,ganju pusi svaki dan,i to po 10ak pljugi i to samo high grade,ima materijalno "savrsen" zivot,ogroman stan,predobar posao,curu,soundselektor je i nist mu ne fali? i frajer je car...normalan je totalno sto se toga tice,spaljen je,zna se zajebavat,motiviran je,pametan i definitivno nebi nikad rekao da pusi kad bi ga ovak upoznao...zasto je on takav? wow..ili si ti pusio neko smece koje unistava zivot ili je on pusio nesto sto ga poboljsava? prestanite kriviti vanjske stvari za svoje promjene...to sto si ti takav je samo tvoja greska i nicija druga...ako ti se nesvidja tvoj sadasnji ja...promjeni ga...nemoj tu se zalit o tome kakav si.. bez uvrede ali ovo sto ti ja govorim je u tvom najboljem interesu....
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#5
I ja sam imao jedan takav period zivota, kada sam mislio da sve nevalja... Bilo je to otprilike kada sam bio tvojih godina, ali ni sam mislio da je o tome kriva samo mandza, mislio sam da je kriv ceo svet, ali samo ne ja... I evo me sad imam 30 godina, pusim od svoje 16-te, to znaci da pusim 14 godina... Ali sada razmisljam potpuno razlicito nego onaj period kada sam mislio da je sve sj***no. Tako da one tvoje navedene negativne osobine moze da ima svako, ma on pusio ili ne. Sve zavisi od tome kako gledas na stvari... Zato daj unesi malo vise motovacije i energiju u zivot i videces kako sve izgleda drugacije.. to jest BOLJE :b_bow:
delboyLEGENDA

maj 2008.

#6
previse razmisljas,udri brigu na veselje...svaki dan misli pozitivno... nepretjeruj sa nicim pa isto tako i sa travom! sve sto ide u velikim kolicinama ide stetno na tebe. cista logika. napravi bar mjesec dana stanke,nai si hobi,citaj knjige...mijenjaj stil zivota...krug ljudi... nemozes ocekivati da je sve uvijek bajno i sjajno!

maj 2008.

#7
previse razmisljas o tome,a to ne valja ako ti je tolko bed onda prestani pusit...ha ya
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#8
brijem da od svoje 18 pa do 23 se nisi stigo ni okrenut..zaboravio si sebe iznutra...jurio za onim sto te ceka, sto ce se dogodit ukratko jurio si za svakidasnjicom. da li mozda postoji neki razlog gdje si ti ganju ajmo rec zaloupotrebljavo, da bi potisnuo neke stvari ili tome sl.? nije problem u ganji, problem je u tebi samom, nekim pogledima na svijet koji su te zatekli i nisi se stigo ni okrenut...a neke stvari dolaze same od sebe tj. malo veci stupanj zrelosti. tako da..
GreenManAMBASADOR

maj 2008.

#9
Prvo obaveze,onda zadovoljstvo.Ako si dovoljno dosledan da ispostujes sebe i neki svoj,kakav takav,raspored nece te vutra u tome spreciti.jeste da moze da izazove bas takve "simptome" ali...prvo nismo svi isti,drugo NE VALJA PRETERIVATI!Ako svakodnevno pusis,po ceo dan,samo da bi,eto,bio bavaren...i nemas drugih ozbiljnih obaveza...pa naravno da ces izgubiti osecaj odgovornosti.Sasvom logicno.
LaidbackPOZNAVALAC

maj 2008.

#10
Potpis... Sve je receno. Isto tako mozes zavrsiti i sa alkoholom ako si takva osoba. Ako si pusac, a cijeli dan nemas nista ozbiljno i odgovorno za radit, nit imas kakvu zanimaciju, pa normalno da ces pusit cijeli dan. Uz posao i hobi (bilo kakvu zanimaciju), nemas ti vremena pusit.
ganjaPeopleISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#11
razumijem te vrlo, upravo sam ajmo re prosao kroz takvo razdoblje, al jednostavno se trebas nau it pokrenut dok si napuaen, nau it kontrolirati osjeaj napuaenosti. kad se napuaia nemoj se pustit osjeaju da nemo~ea niata raditi, esto to ona oe, pogotovo ako puaia po danu. a onda je bitno da si ne ka~ea;"a danas sam se napljugao pa ionako niata nemogu, sutra u sve zavrait" nego se zapitaa, ato mogu korisno u init na samo iduih 10 min, ne sutra, ne preksutra, nego samo u iduih 10 min. nemora to biti neki ozbiljan posao, nazovi nekog rodjaka i popri aj s njim, odi pro itaj poglavlje neke knjige,. biloato ato smatraa da ea se poslje toga osjeat bolje. kupi si biciklu i odi 15 minuta djir okolo, malo tjelesne aktivnosti ini uda, pa makar 20 min dnevno. smanji si taj rok budunosti o kojoj razmialjaa o svojim buduim djelima, mali korak po mali korak. to skombiniraj sa boljom kontrolom osjeaja napuaenosti i na boljem si putu da onih 15 minuta koje provedea u krevetu prije spavanja ti budu ugodne i da su ti misli zadovoljne jer si neato ok u inio za sebe ili nekog drugog. to ti je ista matematika. ako uvjek budea razmialjao samo o iduih 10 min, kako ea ih najbolje iskoristiti, onda ea na kraju dana vidjeti da si svaki trenutak svog dana u inio korisnim. a 10 min fakat nije puno vremena. a poatedia se onih mu nih, dugotrajnih razmialjanja jooj ato u sutra radit. valjda nisam fulo temu al nekako sam ovo moro napisat nakon ato sam pro itao vaae postove. Quote: Originally Posted by GreenMan Prvo obaveze,onda zadovoljstvo.Ako si dovoljno dosledan da ispostujes sebe i neki svoj,kakav takav,raspored nece te vutra u tome spreciti.jeste da moze da izazove bas takve "simptome" ali...prvo nismo svi isti,drugo NE VALJA PRETERIVATI!Ako svakodnevno pusis,po ceo dan,samo da bi,eto,bio bavaren...i nemas drugih ozbiljnih obaveza...pa naravno da ces izgubiti osecaj odgovornosti.Sasvom logicno. potpisujem.
iDEATHISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#12
jbg ovo mi je 4,5 godine kako varim,sacekacu jos malo pa da vidim kakav je osecaj :D ,mala sala. Mislim da sve to zavisi od mentalnog stanja,ambicije,volje i karaktera. mislim da treba malo iskulirati sa pitanjima "o sebi" ,shvatam da je to zivot ali imali smo svi kriticne momente i zute minute.samo je vreme potrebno za shvatanje i sabiranje. moj slucaj:ne mogu da obuzdam apetit,lecim se od epilepsije,pijem svakakve lekove koje su me usporile 5 puta ... ali ima i dobrih strana ,radim u dobroj firmi racunara,programiram i uskoro polazem testove ... samo je karakter i vreme potrebno da se covek sabere.

maj 2008.

#13
Iskreni odgovori po neki mi i nije prijao (puno kritike he he) ali ima 90% istine u svim ukupno (moje misljenje). Ja ne bi da smaram ipak ovo je sajt o glorifikovanju nekih dobrih strana droge prvenstveno marihuane. Moj najveci problem je sto sam lenstina dok mogu,cim ne moze vise tako e ja malo dignem dupe al ne cimam se previse i zato placam danak ali moj je izbor.-vezano za van droge Najveca zasluga thc-a je sirenje vidika extremno, gledanje stvari iz drugog ugla ali ne sad svemir pakao tripovi celije i bla bla kiselinstina to je vec previse riskantan zabava za mene. Ali da li se svi vi zapitate a sta bi bilo da je nikad nisam uzeo-la? Deluje naivno pitanje ali stanite malo hocete li mi reci da na ovom forumu bleje likovi koji kao poloze ispit pa malo "pripale" ili sta znam nesto na poslu kao uspeh pa "pripalim". Po meni ne ovde se nalaze ljudi koji su posvetili dobar deo zivota (mozda jos to ne znaju) ili ceo zivot i celu filozofiju razmisljanja "duguju" PSIHO-AKTIVNIM supstancama koje uticu na zdrav razum manje ili vise ali svaki put uticu i ako nista drugo pobiju koji neuron vise. Primera radi mozak slicno kompijuterskom procesoru radi na odrecenoj voltazi to se trajno menja,sinapse takodje odumiru i otupljuju i vec pomenuti neuroni riknjavaju i serotin,dopamin i sl. se luci manje i dza bu. I to sve radi marihuana a ostale zezalice da ne pominjem. E sad posle 4-5 godina "orgijanja" sa zezalicama sta nam ostane od mozga. Ja znam da ne mogu da kazem sada- e nikad nisam probao drogu ili -nikada je vise necu probati. A gde je podloznost novim jacim drogama ili scenario da me krene nevidjeno u zivotu kes ludilo kola pa sta mislite koliko bi trebalo kokainu da umesa prste i da me upropasti jer to 'mejnstrim' zapad i dza bu. A sta je sa ljudima koji nikad ne probaju drogu ili nekum jacu zavisnost (pljuge alkohol,kafa) sigurno nisu retardi ili sta znam ja,verovatno su manje "slikoviti" od nas ali znaju na cemu su i ko su i nemaju NEDOUMICE oko toga da li su ostetili mozak i koliko. E to je moj problem ja sam preterano eksploatisoa srecom lakse droge. Moj odgovor na ovakav post bi bio,pa iskuliraj se neko vreme pa onda ponekad "pripali" ali ja vise to ne mogu,mogu da prestanaem samo na velike razmake 2-3 meseca ili godinu.Ali da pusim jednom nedeljno ili u dve nedelje ,svakih deset dana ma nema sanse apsolutne kao alkos neki sto posle prve gine za drugu tako nekako.Da li "vi" mozete tako da raspodelite da vam "ne smeta".Probao sam sve varijante cak i godinu dana bez icega,prolepsa se covek 40% i ima potrebe manje da prica i dalaj lama smirenost uh to mi fali U svakom slucaju Droga je vise losa nego dobra i to mnogo vise. Zasto sad sve ovo isprica,zato jer mi forum deluje malo propagandno u smislu da ohrabruje ljude da se upuste u svet droge (mozda gresim) ali znamo svi kako je dosta mladosti zavrsilo u tom svetu i kako je njihovim familijama i koji je to sve pakoao. A da iskren budem najlepsi izdvojeni osecaj koji sam doziveo,bio sam odvaljen u tom momentu. I eto da nisam nikad probao drogu verovatno nebi nikad osetio taj osecaj u zivotu, j bi ga nisam prvi covek na mesecu pa da me pljusne tolika kolicina dopamina iz "mozdane kese". Zato je to krug iz koga retko ko izadje.Jer cas si najveci hejter droge a cas je obozavas, cesce ovo drugo. Ako neko stvarno kako treba koristi marihuanu (20-tak puta godisnje i samo nju) kao sto znam par primera, pa on covek nikad nije probao drogu,to je moje misljenje i stav. A ovo moje "pisanije" za sve ostale slucajeve da razmisle..... i time dadoh doprinos da mi ovaj forum deluje manje propagandno (koji sam ja smarac) Puno pozdrava svima "AKO VAS NEKO GAZI I PLJUJE,SAMO GA PROBUDITE IZ SNA I RECITE MU DA VAM SE IZVINE"

maj 2008.

#14
tebi stvarno nije dobro ako puaia batali duvan i strogo vodu pi i nikako ne jedi kola e kojima dodaju muakatni orah kao ~a in i ne spominji viae hemiske droge,budi ljubazan e da ne miriai plavo cvijee u obliku zvona EDIT: i zaboravih glavnu stvar,vjerovatno od mnogo dobre trave u ~ivotu ne lupaj gluposti bolje obrati pa~nju kojeg je tipa forum oko otvoria www.vutra.org vieea Vutra.org, je ~estoki protivnik hemijskih proizvoda i izvjesnih legalnih lijekova. Takode morate uzeti u obzir da i u prirodi ima raznih supstanci opasnih po covjeka. Pro itaj pravilnik.
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#15
Jos jedan koji sam sebi nece nikada biti dovoljno dobar, pa trazi izlike i krivca u svemu osim samome sebi.. ZIIIJEEEVVV Procitaj malo rasprave po forumu.. mozda naucis nesto u filozofskom smislu, a i medicinskom.. jer sorry stari ali po onome sto pises ocito je da ti je glavni i najveci zivotni ucitelj bio zargon.
Zabljak 1992POZNAVALAC

maj 2008.

#16
Mare majstore ja ovaj forum gledam kao skup ljudi sa istim hobijem...:maryjane :maryjane: Ne kapiram da su ovo ljudi koji samo puse vutru i nista drugo ne rade u zivot.Zato se malo iskuliraj i sve ce ti se rec.:sun2:
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#17
Meni je vutra spasila zivot...Poceo sam sa teskim drogama kao heroin i da nije bila vutra ja ne vjerujem da bi se nekada uspio izvuci iz kandze opida, koji su me drzali 12 godina. A sta se tice o vutri, bilo je perioda kada nisam pusio i po 6 meseca, pa nisam oseti nnikakav problem. To si ti shavtio kao problem jer ti je neko rekao da je to problem, a ne radi toga da si ti stvarno osetio nekakav problem. Meni ne smeta i da pusim svaki dan, ne osecam se nesposobnijim u niokom smislu, a ono o pravilnom rasporeduvanje pusenja..neznam da tu postoje nekakve zakonitoti, jer svako rasporedi to kako njemu odgovara, pa makar bilo to 10 puta u danu ili jedno u 10 godina. Tu si u pravu, ali ko je svrsti vutru u droge, to je to sta treba da se zapitas i dali je vutra uopste droga ??? Tu si u pravu, imas moj potpis.. Ja ne vidim u vutru neki krug iz koga bih treba izaci, ali to svaki sam resava, dali je zatvoren u "vura krug"... Opet ono isto gore navedeno, samo copy i paste...neznam da tu postoje nekakve zakonitoti, jer svako rasporedi to kako njemu odgovara, pa makar bilo to 10 puta u danu ili jedno u 10 godina. Ma dosta sam pisao zabole me mozak...previse neurona u glavi...idem unistiti neki..ali u svakom slucaju unisticu mngo manje nego ako bih se opio.:bis:
kanehbosemAMBASADOR

maj 2008.

#18
1.na ovom sajtu se ne glorifikuju droge (ako je to tvoj dojam mo~da je to nama signal da poradimo na prezentaciji tj. naglaaavanju nekih dijelova, ili da ti malo bolje itaa ili da nepravia pretpostavke i predrasude. mislim da je u pitanju ovo zadnje, ato zapravo i ini ovu cijelu problematiku na nekom druatvenom nivou) 2.na mo~danoj kori se nalaze neke stanice koje nazivaju kanabinoidi (ako sam dobro zapamtio) koji se aktiviraju kad se konzumira THC -joa se istra~uje kakvi su to utjecaji THC na te stanice takoer je ista stvar i sa DMTom spika kako droga pali mozak mo~e pro kod moje babe a ini se i kod tebe. na ovom sajtu se tra~i istina kakva god ona bila. a znamo jedno:baba nije u pravu.
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#19
zbog ovakvih "nadmetanja" se rade i vrse razna istrazivanja...sve je crno na bijelo..ali je druga stvar to sto "oni" ne zele da se to pusti u javnost jer bi se okretala velika lova... vutra djeluje na svakoga posebno, tj. sve zavisi sto i kako imas postavljeno u glavi... nije sama bit pljuganja, niti stil zivota nego sto i kako ti se osjecas i razmisljas kada zapalis. u pravu si da ljudi koji ne puse nisu retraderi...glupo..ali...primjerice..ja sa svojih ne znam 20 godina +pljuga cu shvatit nesto sto bi bez pljuge mozda shavtila za...24 (?). to je primjer, ali tako recimo djeluje vutra na mene, i iz tog razloga ju i konzumiram. fkt, mozemo li vutru i nazavat uopce drogom?:S pecae

maj 2008.

#20
Ja recimo konzumiram oko 12 godina. Imao sam faze (otprilike pola vremena) di je bilo ekstremno znaci od buenja do spavanja stime da sad u zadnje vrijeme recimo, iako tu nema pravila, palim nepravilno. Istina je da vutra djeluje na svakoga individualno sto znaci da svaki ima u sebi pretpostavke (karakter, pamet, duh itd.) koje nosi sa sobom i prema tome do~ivljava high na svoj vlastiti nacin. Svejedno smatram da neato imaju manje viae svi konzumenti zajedno (osim crvenih ociju i drugih poznatih nuspojava;-)) a to jest jedno proairenje uma / duha koje meni recimo prikazuje svijet i sve oko nas u jednom drugom (u onom pravom po meni) svijetlu. Tu sigurno ima onih koji smatraju da su to price "pljugera" i neradnika koji nemaju pametnijega posla nego razmialjat o glupostima. Ja svakako smatram da smo mi koji smo se "probudili" i vidimo stvarnost onakvu kakva je bez maske (koju su nametnuli vladari svijeta kako bi mogli bolje kontrolirati ljude) u velikoj prednosti i da mo~emo mi danas sutra biti elita koja ce spasiti ovo druatvo i stime i ovaj svijet. Eto toliko za sada sa ruba znanosti...

maj 2008.

#21
Ja mislim da OGROMNU ulogu kod cestog pusenja ima i sorta....ako netko kroz dugo razdoblje puai kojekakve jake indice onda na~alost mo~e postati.......a neznam kak da se izrazima....ali evo npr. pred par dana popuaim neku prejebenu travu...zabavim se, u~ivam, pun volje za radit bilo ato korisno i to se cak proteglo dugo nakon prestank pravog djelovanja i to je pozitivno utjecalo na moj dan u svakom pogledu.....a jucer opet jaka trava neki ludi ali jebeno usporeni filmici.....dodjem kuci zakljucam, apsolutno 0 volje za bilo ato radit, pun ***** obaveza, sve otialo u pm i to se proteglo dugo nakon prestanka pravog djelovanja a kad bi puaio tu travu tjedan dana sve bi zapustio i doao u gadno zajebanu situaciju dok ona prva nebi donjela apsolutno niata loae.
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#22
Meni se cini da marijana gasi princa lazi u nasem umu koji stalno kalkulira, razmatra, procjenjuje, podcjenjuje, kritizira etc. i dopusti nam da se fokusiramo na ono bitno.. a to je TU i SADA. Uzmemo li tu silnu energiju koju um trati na opravdavanje jedne lazi drugim lazima i ulozimo je u percipiranje onoga sto je sada dobijemo taj HIGH iliti povratak u raj tj. stanje vise svijesti i kozmicke povezanosti. Odvajanje od egoa/princa lazi (makar i privremeno) nas prosvjetljuje. Da smo odgajani prije 300 godina u jednom od zadnjih komadica raja na zemlji taj high bi imali neprestano.. jer bi od rodjenja naucili percipirat SADA, a ne PRIJE I KASNIJE. Prije je prerano, a kasnije prekasno.. istinski zivjeti mozemo samo sada. Drugim rjecima.. po meni cannabis je ulaznica u izgubljeni raj o kojem prica Ruiz. Na neki nacin pomogne zakrzljalim umovima danasnjice upitnog sustava vrednovanja zatrovanim i zapletenima u lazi da pronadje maleni prolaz kroz to grmlje trnja do skrivenog raja koji lezi duboko u svima nama i samo ceka da nadjemo vlastiti alat i do njega se probijemo, tj. vratimo odakle smo se i izgubili. Uskrsnji otok - jedno od posljednjih mjesta na zemlji gdje je ugasen raj. http://hr.wikipedia.org/wiki/Uskr%C5%A1nji_otok
BeyondLEGENDA

maj 2008.

#23
Marihuana sad ita ovu temu i smije vam se svima. sve ovo su pri e pri ice, filozofija. svako iskustvo je individualno... ono ato marihuana radi je samo "promjena", lagano vas zaljulja iz takta svakodnevne hipnotiziranositi i manipulacije koja dolazi iz svih smjerova... znaa kao ono hipnotozira te hipnotizer i onda ti opi i aamar inu da doea k sebi natrag, to radi trava... oaamari vas. I onda se dogodi taj izba aj iz takta pa ste u mogu nosti pogledati svijet iz druge perspektive, ali marihuana za raliku od ostalih psihoaktivnih supstanci ne zamagljuje vaa um i ne fokusira vas na neku imaginarnu apstrakciju kao recimo neki halucinogeni... dobra je zato jer vas oaamari ali ipak ste tu i prisutni... dalje je vaaa pri a, potpuno vaaa, individualna.

maj 2008.

#24
Sla~em se u potpunosti.:thumb: Ali na~alost postoje oni koji ne~ele da ljudi prepoznaju taj skriveni raj nego nas aalju u zatvore da bi nas uautkali i airu negativne poruke svijetom kako bi ljudima isprali mozgove pa na taj nacin od covjeka napravili posluanog slugu ispranog mozga koji kupuje njihove bezsmislene proizvode.

maj 2008.

#25
Slazem se najvise upravo sa ovim sto je gore receno,i kad sam radio posao koji mi je oduzima 18 sati dnevno (verovali ili ne) sta mislite kad sam imao vremena da "pripalim" samo kad dobijem dva slobodna dana,a nije mi padalo na pamet da zavarim jer sutra nista ne bi mogao da obavim

maj 2008.

#26
Pecko 88 :Jedini je skontao kakav odgovor trazim i obrazlozio maksimalno THC Mind :Iz licnog iskustva dat iskren odgovor GreenMan:Ubo pravo u metu GanjaPeople:Zeleo da bude psihijatar kao mali ;-) LaidBack:Slazem se u potpunosti domacicarulz_mostar:Vala si u pravu Necu vise o steti jer je vec nacinjena,kul ste vi kompa vidim ja,u pocetku sam kontao decurlija sve,kad k__ac sve Frojdovi bre he he. Uvek volim da se preispitujem i razmisljam previse to mi je bit i takav sam od kad znam za sebe i nikad me to nije sje_alo. Da sam izgradio licnost na zargonu e to je glupost rodjace dugouhi (bez ljutnje) Bio sam maksimalno iskren (sto i nije toliko tesko na forumu) pa je isplivalo malo mog mulja,no niko nije cvecka pa ni ja i nemam niceg da se stidim. Malo su mi smetali odgovori u kojima ispadam nezreli lejmer i kako toboze za svaku osobu vazi drugacije pravilo vezano za koriscenje opijata.Ma da a sta ja gledam i vidim zadnjih pet-sest godina sve razlicite osobe kako bauljaju odvaljene i ponasaju se kao kopije jedni drugih.Pa sta pricati o celoj svetskoj kulturi gandze pa to su sve blizanci,iste zurke isto obalcenje,iste oci na "pola koplja" i rime koje sam cuo milion puta. "S KIM SI TAKAV SI" Evo obecavam necu o bedaku vise,JEB GA pusim smece prskano zadnjih tri meseca nigde domacice video bih vas kako bi se snasli. Pozitiva majka i no sikiriki
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#27
mislim da nikto nije zelio da ispdanes nekakav nezreo covjek koji duva tek toliko da duva...ali ono...svi smo vjerovtano osjecali nesto slicno kao ti, neki su si zeljeli priznat, neki ne, a netko je imao "****" pa to stavio na forum..pa da vidimo zapravo u cemu je stavr hajde da se drogiramo da nam oci sjaje :D peace

jun 2008.

#28
god bless ya :)
OpremaPovoljnoISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#29
Mitovi o fiziolo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se