LEGACY
Kako se resiti paranoje
32 odgovora3,040 pregleda
32 REP64%
→ Istraživač
feb 2020.
feb 2020.#1
Ovako u zadnje vreme me puca paranoja nenormalna kada se napusim,nije mi se desavalo nikada da imam toliko paranoje kao sada moze li mi neko reci kako da je se resim a da ne prestajem da duvam jer sam i smanjio i pusim samo navecer a opet drma paranoja kao luda
DarkWebGrow
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
DarkWebGrowISTRAŽIVAČ
feb 2020.
feb 2020.#2
popricaj malo sa svojim strahovima i dogovorite se tko zapravo ima kontrolu ipak je to samo osjecaj nakraju zar ne :D nadi si neko opustajuce mjesto gdje mozes meditirati izbaciti sve negativno iz sebe...nisam nikakav strucnjak niti se zelim praviti pametan samo moras biti svjestan svoje situacije i prihvatiti je kakva god je i ne overthink-aj previse to nikada nikome nije pomoglo :)
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#4
probaj trazit dilera sortu koju ti je prodavo prije koja te nije tresla na paranoju.... smiley9934
ili ako ~elia malo mozgu soka dat, po
ni
itat pa
ea vidit da pro puaa uvjek zna ata puai....
ja sukljam 7-10 dnevno, no da zapalim pola oksa nekog hibrida sativastog, skrenio bi od nelagode....
32 REP64%
→ Istraživač
feb 2020.
feb 2020.#5
Huana meri buraz ja nisam pitao da bih se raspitivao posle sta sam pusio pusim svoje i varim 10 godina
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Slavol ŽižekLEGENDA
feb 2020.
feb 2020.#6
Mene sativa
esto zna oprati ko majmuna, sa indikom gotovo nikad nema problema.
KönneR
LEGENDA12.701 REP77%
→ Zmaj
KönneRLEGENDA
feb 2020.
feb 2020.#7
Dobro kaze @PowerSeed
O cemu se radi?
Konkretno imam dosta primjera al jedan svjezi, kada me pralo zbog odredenih tema u razgovoru, tipa migranti. Pa sam pri polasku doma gledala da mi se netko slucajno ne drzi ispod auta, bojala se u svoju kucu uc (ne znam za sta bi se drzao al dobro :crazyd:)
Drugih je niz nakon citanja raznoraznih sranja na netu.
Ubuduce, drz se dobre glazbe, opustanja ili neceg kreativnog...dus, vreli tus, neka seksi mjuza i plesi u mraku. Nece nitko znat :rasta:
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#9
A fino je napravit pauza,bas radi naseg hobija... ne bitno da li imas ili nemas VU... valjaju se nekad i kockice u mozgu slozit... a dok nisi strejt slabe vajde od tog... uglavnom je okidac za paranoju nas hobi.... Ja sam to uklonio kad sam sve tegle sklonio i ostao na nesto sitno na dohvat ruke.... grow pauzirao i na miru rivao :)) probaj malo skulirat u prirodi.... cudan je osecaj kad lupeta po stomaku i glavi,ne da ti mira smiley9934 ... posle kreni udarat po indici i bude cool kroz neko vreme kad sredis vijuge u glavi :)) stej haj
NewPlayer
ZMAJ18.617 REP
NewPlayerZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#10
Imo sam istih problema. Mogu samo rec kad sam u potpunosti zavolio ovu biljku i poceo ju gledati drugacije, ne kao sredstvo za napusavanje i ludorije nego kao nesto posebno, kao lijek, kao hranu, kao dusevni mir, tad sam rijesio taj problem. Vise nemam straha niti od policije, niti od ljudi sto ce znat da duvam, niti roditelja, nista bas. Jedino ona mi pomaze da se "lansiram" iznad ove zemaljske kugle i gledam ju kao nesto carobno sto nasa vrsta unistava.
Citaj knjige kolega, knjige.. Pokusaj ju gledat kao spas za covjecanstvo i obrambeni sistem protiv svega loseg na ovome svijetu i mozda ti pomogne, naravno ako te pere slicna ili ista paranoja iz razloga kojih je mene prala, peace
zguz
POZNAVALAC647 REP5%
→ Ambasador
zguzPOZNAVALAC
feb 2020.
feb 2020.#11
Jbg alkohol i trava su totalno dva razlicita sveta, od alkohola si socialno prihvatljiv a od trave zapravo suprotno, barem u mom slucaju. Pucaju paranoje pa onda vristanje,smejanje,zezanje,euforija itd itd.. nema sta nema :zvezda:::D
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#12
Sve je to u glavi. A svaka glava razli
ita. :D
Ja, kako sam prije par godina provalio da mene ustvari niko ne konta da sam napuaen, tako sam i prestao da mislim na to. Nekad, kao kljinju, kad me starta murija na ulici, ja se saserem i poslije se 2 dana tresem i kontam, zaato je baa meni tra~io li
nu od 50 ljudi oko mene.
A on je eto, baa, potrefio mene. :murija:
Danas sam sa svima, (aefom i likovima na poslu, sa porodicom, poznanicima Pa najposlije i murijom kad startaju random po parkovima) isto kao strejt, ne mogu provaliti razliku, osim ato je samo ja vidim i osjetim. I ta misao me uvijek
ini sretnim i bude mi drago ato sam to provalio... :razvaljen::
Dadon Roski Probaj se natripati na neki sport. Fokusiraa misli na neato, i ne
ea imati kad "proizvesti" paranoju. :))
Eto ja npr, pi
im bajk svakodnevno, tokom cijele godine.
xjI78o0zYik
daktilograf
AMBASADOR2.657 REP33%
→ Legenda
daktilografAMBASADOR
feb 2020.
feb 2020.#13
Haha opala tolerancija :bocni::, baa zato ato si smanjio, a pored toga neki svakodnevni triger i :whato::... Iskreno ja sam to reaio tako ato sam po
eo da duvam samo kada sam bez obaveza u potpuno kontrolisanim uslovima. Varim fazon ke
eve 0.2 i jedan mi bude dosta :joint2::drull:
32 REP64%
→ Istraživač
feb 2020.
feb 2020.#14
Znaci mora pauza da pukne,ovo je stvarno ludilo ponajvise od murije jer zivim u Srbiji i mnogo losem gradu sto se toga tice i imam VU kod sebe nikad hvala Bogu nisam imao neka cimanja sa plavcima,al paranoja bije da ne upadnu jednom mi se desilo da sam izasao posle posla da produvanim i naletim na njih i oni brzo u kola i ja dodjem kuci i od paranoje pored prozora sam sedeo celu noc cekajuci njih......
Jbg mora str8
Hvala vam svima donekle ste mi i pomogli videcemo sta ce vreme pokazat
lv_inf
ENTUZIJASTA363 REP41%
→ Poznavalac
lv_infENTUZIJASTA
apr 2020.
apr 2020.#15
Baa to dok popri
aa sa svojim strahovima obi
no je bolje, moja naj~eaa paranoja je bila malo nakon ato sam se pridru~io na ovaj forum, a iala je ovako, chillao ja sa Bratiom i njegovom ~enom kad oni mi odjednom rekli da sam problijedio i da sam cijeli plavi (imam TX srca pa odma krenule negativne misli) cijelu no sam proveo razmialjajui kako u drugi dan biti u novinama jer sam umro od pretjerane konzumacije trave :D:D:D (volio bi oti 6 godina natrag) drugi dan dok sam se probudio sam shvatio samo da imam aupka za bratia i da ga drugi put jednostavno ne sluaam, nakon toga laganica..
feb 2020.
1 / 17
feb 2020.
apr 2020.