LEGACY
Nuspojava
12 odgovora1,312 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
dec 2019.
dec 2019.#1
Pozdrav svima!
Vec dugo godina pusim vutru. Probao sam i hranu sa istim sastojcima,pusio na razne nacine i razne vrste vutre. Doslovno svaki dan po par grama. Sve je bilo uredu. Ali kako sam poceo da radim,tako sam poceo i da pravim pauze od po nekih 10-15 dana. Sinoc se desila preokretnica koja me jako zabrinula. Nakon sto sa ispusio samo pola jointa,srce mi je pocelo ubrzano lupati i imao sam velik puls. Otkucaji srca su bili skoro pa preko 115-120 u minuti. A normalni otkucaji su od 60-100 u minuti. Psihicki sam se gubio, te nakon nekog vremena osjetio sam jak bol u glavi te guaenje. Trebalo mi je 4-5 sati da se smirim. Da li se nekom slicni desavalo? Ovo mi se nikad nije desilo do sinoc....Savjeti??
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
dec 2019.
dec 2019.#2
Bez panike...do sada je na forumu bilo bar 50ak istih,ili slicnih situacija.
U principu nije nista strasno..ali je neugodno iskustvo.Nesto slicno predinfarktnom stanju haha ali je daleko od toga.
Opusteno samo.
btw ja sam u slicnoj situaciji imao 180 otkucaja i tlak 180/130....skoro umro,ali samo u mojoj glavi hahah
Imao si i ti ,ali predpostavljam da nisi mjerio ..jel tako?
Kod mene je navodno bio anksiozni napad...akomulirano sranje koje je u jednom momentu izbilo van
Nagla promjena straina..zna izazvati takvo stanje.
Prozirni trihomi..isto !
edit
Ja sam isao na preglede...ustvari tu noc kada mi se to dogodilo..pokupila me prva pomoc....ti si ostao doma.
To znaci da sam ja panicar hahah
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
dec 2019.
dec 2019.#3
eh sta bih dao da me jednom tako okine ko nekada :djede:
:lol:
ma sta kenjam ja bre, a ono kad sam se skljokao u verandi letoske?
samo sam znao sta je i zbog cega pa sam se iskontrolisao, cak mi bilo zanimljivo i smesno posle :)
a i ona treskavica od hejza kad sam prepusio pre dve godine.
evo je ta situacija od letos
znaci nista strasno, desava se, a ako se kontinuirano ponavlja menjaj duvku.
KönneR
LEGENDA12.701 REP77%
→ Zmaj
KönneRLEGENDA
dec 2019.
dec 2019.#4
I ja mislim da nije niata opasno, samo posljedica stanke i smanjenja koli
ine, konzumiranja..mislim normalno je, malo si smirio organizam, zaboravio je i opet ga aokirao. Ne znam, ko nekad sa cigarama, ne puaia po tjedan dana a kad zapalia ubi te vrtoglavica i neki tlak u glavi.
Sad samo neke lagane, da se to normalizira kad je ve takva reakcija
sto se vuve ti
e, iskustvo je poput nekakve paralize (nakon dusa sam si zalegla nedaleko peci na drva) Odsjeklo me tolko da nisam mogla nicim micati osim ocnim jabucicama, a i ekipu oko sebe neko vrijeme nisam
ula ::umirem::
Priji do mene su gorile noge a nije se mogla pomaknuti. Looodo, osjeaj grozan al smijeaan idui dan
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
dec 2019.
dec 2019.#5
Anon47, nisi jedno vrijeme puaio pa te okinulo :lol: niata straano :thumb:
Zakonbudova
LEGENDA10.399 REP54%
→ Zmaj
ZakonbudovaLEGENDA
dec 2019.
dec 2019.#6
bas tako, tijelo se malo procistilo a glava izbalansirala i onda si je sokirao necim sto je tebi navika ali tijelo je to tako dozivjelo, sto se glave tice, admin opa cupa je u pravu, lagani anksiozni napad na koji nisi naviko pa je sama glava i misli koje su u tome trenu tekle ko rijeka to sve malo poduplali, nista sto jedna fina doza cbda nebi mogla ispravit :):thumb:
kad sam se vec dotako anksioznosti s kojom se borim vec par godina a tek mi je sad doslo iz dupeta u glavu o cemu je rijec, ganja sa vecom kolicinom cbda ili sami cbd u ulju i slicno lijeci bolje nego ista drugo, a prije svega pozitivne misli i pozitivna slika, pa tako i uvjerenja o samome sebi lijeci, ja bih rekao gotovo sve bolesti, sve je u glavi, tu krece i zavrsava, kad postanes svjestan svojih misli i shvatis da one grade tvoj put a na kraju zivot, pocnes ih pazljivo birat, a na posljetku i uzivat u vlastitim mislim, s njima treba bit oprezan a opet se zabaviti u isto vrijeme :zvezda::
35 REP70%
→ Istraživač
dec 2019.
dec 2019.#7
Ako neko ima loaa iskustva sa starijom populacijom kojoj se daje kanabis u vidu ulja za lecenje i tripova koji njih spopadaju, samo ~elim da vam ka~em da budete uporni i da mo~ete da preuzmete odgovornost da "vozite" ljude koje le
ite uljem... Pakao koji sam prolazila dok je moj ujka ~eleo sebi da
upa kosu od bola, se pretvorio u kvalitetne haj razgovore poslednja 4 dana od kad imamo ulje, gde ga ja vozim kako nije nesvest nego da zamisli da pliva ili roni, pa mu je malo
udno u glavi, zamialjamo da jedemo masline, praut (a inace mu dajem samo sirovo I blendano voe i povre i kostunjavo) vozim ga doslovce, kao da sam sa ekipom i kru~i buksna i neko uhvati sve da nas vozi sa pri
om (ne pitajte sa kim i gde sam sve duvala u zivotu, ali eto neke koristi od toga ) Ne znam da li e ga izle
iti, ozbiljne su metastaze u pitanju, ali pored svih drugih prirodnih lekova za imunitet i onih koji ubijaju rak, kanabis nam je spas kao lek protiv bolova. Zelim samo da vas ohrabrim da ih "vozite". Ujku od 67 godina sam uverila da ovo poma~e i lepo ga vozim pri
om dok je haj. Samo pozitivna pri
a. Vidim da se opuata i kada mu
itam neato u tom stanju. Dok se ~ali ja mu ka~em "ne brini, to ti se tree oko otvara, ko ovo proba nikad vise ne gleda svet isto". Pri
am mu zapravo stvari u koje verujem, bolest ne izgovaram, i fino ga vozi. A te~ak je
ovek kao crna zemlja, Dinaroid klasi
ni od 67 leta, nije ovo bilo zgodno, ali uspela sam da ga privolim, zna
i mo~ete svakoga, samo im probijte mozak sa pri
om, pretvorite se u najnamazanije i najedukovanije prodavce!
Hvala vam svima sto postojite, ovaj forum me mnogo edukovao i ohrabrio
dec 2019.
1 / 7
dec 2019.
dec 2019.