VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaPozivaju se pacijenti u svrhu ispitivanja tržišta
LEGACY

Pozivaju se pacijenti u svrhu ispitivanja tržišta

18 odgovora2,859 pregleda
#1
Ako imate zdravstvene probleme i ~elite si pomoi a isprobali ste druge farmac. lijekove koji vam ne poma~u, a imate: -poremeaj koji uklju uje spasti nost i bol (multipla skleroza,povreda kralje~ni ke mo~dine) -mu nina i povraanje (koje se javljaju zbog kemoterapije,radioterapije,HIV) -kroni na bol (posebice neurogena bol) -Touretteov sindrom,palijativno lije enje karcinoma i AIDSa JAVITE SE na e-mail: [email protected] porukom na Facebook: Ministarstvo Medicinskog Cannabisa Naali smo na in kako proizvoditi lijek u Hrvatskoj, to je 100% mogue preko Agencije za lijekove i medicinske proizvode, zbog UN konvencije, i sve je u suradnji sa vladom jer bi se otvorila "Agencija za medicinski cannabis" - ukupan proces od proizvodnje do konzumacije samog lijeka je 100% kontorliran, dakle nema mjesta "narko tr~iatu". Lijek se proizvodi po ISO certifikatu koji dakzuje stru nost, profesionalnost, iskustvo i zadovoljne kupce. Viae o svemu na www.bedrocan.nl Ako ~elite pomi sebi ili znate nekoga kome treba pom, molimo Vas, kontaktirajte nas - trenutno se radi ispitivanje tr~iata u naaoj dr~avi. Objasnite ljudima da NE MORAJU biti preplaaeni jer ih zakon atiti i da se radi o lijeku koji se ne razlikuje previae od bilo kojeg drugog farmaceutskog lijeka.
MeskalitoLEGENDA

feb 2010.

#2
Mogu ljudi valjda i sami uzgajati svoju medicinu , ovde imaju sve informacije . Znam da bedrokan ima monopol u nl tj. jedini dozvolu za proizvodnju , kakav je sad dil sa Hrvatskom ne znam ali sam siguran da ce se uskoro javiti neko ko zna ...
HightyENTUZIJASTA

feb 2010.

#3
Ja mislim da je ovo zanimljivo jako, pa mora se i kod nas od negdje po et... mislim nikakvi marshovi nisu prakti ki bili ostvareno osim 1, 2...i ato se s tim postiglo... Mo~da e netko tko ovo radi ulagat u svoju stranku koja e se borit za prava rekrativnih korisnika.... nisu svima $$$ u okicama!
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2010.

#4
Malo viae informacija o samome projektu, tko, kako, opseg itd. bi bilo korisno
CAMENTUZIJASTA

feb 2010.

#5
zaato u studije nisu pozvani pacijenti koji boluju od teake depresije i napadaja panike, suicidalnih sklonost?
DirtyDENTUZIJASTA

feb 2010.

#6
Koja god motivacija bila tih ljudi, makar samo pare, a siguran sam da nije legalna proizvodnja i prodaje Kanabisa za pocetak makar samo u svrhu ljecenja odredjenih bolesti je za apsolutnu pohvalu.. Potpuno prodrzavam takvu inicjativu... Neki ljudi jednostavno ne zele uzgajati sami jer je ilegalno a neki su jednostavno stari ili bolesni i ne zele se upustati u takve aktivnosti (recimo nemaju svi ljudi na kemoterapiju obitelj/prijatelje koji su spremni uzgajati travu za njih)... Zbilja se nadam da ce ovo u HR uspjeti... Ma neki i jedna tvrtka drzi monopol bolje nego neka prljava farmaceutska tvrtka... @CAM pacijenti koji boluju od odredjenih psihickih poremecaja kojima Kanabis itekako moze pomoci nazalost nisu pozvani u tu studiju jer bi onda vjerojatno nazalost bilo ljudi koji bi pokusali prikazati da boluju od tih poremecaja da bi dobili travu dok se ostale bolesti lakse potvrde... Sve u svemu +++++++++ za svaku inicjativu da se trava pokaze u pozitivnom, pravom svijetlu...
SLO-EraLEGENDA

feb 2010.

#7
napiaite nesto vise!!! ako ima nesto na tom-super,ina er se ne zajebavajte sa zdravstvenim problemima. Kad bi videli nekog ko jede na cevku kroz nos,zedan a ne mo~e kap progutat,365 dana/24h(non stop) gr evi-pucaju miai i...MOLI BOGA,DA GA UZME..ne bi, tako lako, padali copy/paste sa inteneta. ovo li i, ko kad se ja napuiaim pa kuckam+copy paste...U koliko je to istinito-nisu navedene ustanove, koje su barem nekad mogle to radit,kontrolisat...Konkretno taj,sto ste ka ili na fotki-se pokazo povoljan u malo primera-problem doziranje,iskorist leka... U koliko je probni projekat pokrenut,onda malo vise i svaka ast!

jan 2011.

#8
:thumb::clap::clap::clap::clap::clap:
He-ManLEGENDA

jan 2011.

#9
Niti u prvom postu a niti na facebook stranici ili bedrocan.nl nema nikakvih informacija o na inu na koji je mogue ovaj lijek proizvoditi u HR, niti se spominje UN konvencija ?(koja o emu?) potpis Era ;) Ovaj user vrlo vjerovatno viae niti nee postati jer je zadnji put bio na forumu 20.2.2010 a ovaj topic mi viae li i na komercijalni oglas nego na dobrobitnu obavijest. Upravo to! :thumb: Odli no ako postoji proizvoa i distributer Medicinskog Kanabisa jer nisu svi u mogunosti uzgajati za sebe. Ali ako monopol na to tr~iate dr~i jedna firma ili ak viae njih a uvijeti za dobivanje licence su prakti ki nemogui, e to ja onda zovem legalizirani kriminal ili mafija pod zaatitom dr~ave. Isto tako ja sam uzgojim Medicinski Kanabis za svoje potrebe po GFY-JSSS-KSVT* certifikatu koji dokazuje da je lijek proizveden to no onako kako ja hou te prikazuje mene kao zadovoljnog krajnjeg korisnika a ne biznismena koji trlja ruke jer je digao 400kn na 3g Medicinskog Kanabisa. * Postoji samo jedan ultimativni cilj kojem mi te~imo a to je potpuna legalizacija, sve ostalo je ~mirenje na jedno oko, samozavaravanje i kriminal prema biljci i ovje anstvu. AMEN
TarkiPOZNAVALAC

jan 2011.

#10
Jer bi ti onda du~e ~ivio :icon_lol: Ina e, manite se svega, najbolje bit sam svoj doktor i sadit svoje lijekove... reko je to fino heman sve.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se