LEGACY
Online narudjba ulja medicanna
48 odgovora4,527 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#1
Ima li tko iskustva s ovim proizvodom...bolestan sam u pm a nemam mogunosti sam krenuti u uzgajanje i izradu pa mi je svaka informacija dobrodoala. hvala unaprijed
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#4
puno puno preskupo, 600€ za 10 ml...
edit: guglajte medicanna hemp oil, da ne reklamiramo.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#5
Metalac di si to izvukao ja nevidim nikakav link? Pretpostavljam da se radi o cbd oil ono ima tu cijenu sad ovisi samo koje je koncentracije al u svakom slucaju je skupo za popizdit
Edit: ovisi koja je bolest u pitanju i koliko ima novaca za ulje ali ovo nevrijedi te pare premda je to cijena po kojoj se prodaje ali ovo ima 19% cbd-a a nadje se za iste pare i sa vecim %
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#6
******
uglavnom,zeznuto je ovako tra~iti ulje
javit e mu se mo~da neki diler na pp i uvaliti tko zna ata po tko zna koju cijenu
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#7
To je ulje koje Metalmaniac spominje. Znam da je poskupo ali mi jedino ta firma ozbiljno djeluje/tracking posiljke i sl. Bolest-neuralgija trigeminusa. Nedo bog nikome pa ni neprijatelju.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#8
Svasta covijeka snadje :( cuj neznam koliko moze pomoci u tvom slucaju ali ako imas taj novac isplati se probati jer u najgorem slucaju mozes izgubiti samo te novce al ako dobijes i mali pomak to ce znacit da si na dobrom putu a onda ce sve biti lakse i jednostavnije
Sretno sa lijecenjem i obavijesti nas kako napredujes
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#9
Napominjem da nemam iskustva s uljem. U bolnici me trovali tegretolima, lyricama itd...Surfo u potrazi za spasom od bolova. Prvi dim u ~ivotu povuko s 40 godina i vise mi je pomogao od svih kemija pa bacio ta sranja u smee. Link za medicannu nasao na hr.portalima citajuci o legalizaciji. Ne treba mi nikakav cbd i jebeni dodaci prehrani vec nesto s puno thc/a da si ne ispalim metak u celo kad zaboli/a koliko boli, vjerovatno bih promasio i samo si otfrkario uho...
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#11
Thanks Mario 339! Dakle, ovo zaboravit. Buduci da u jebenoj hr trenutno trave ni za lijeka, molim odgovor na 2 pitanja/ mogu li s medicinskom dokumentacijom u Sloveniji ili Ceskoj potraziti ovlastenog doktora da mi izda recept za nesto s thc om. tipa sativex i sl. Takoder, koliko najvise medicine se moze legalno kupiti u Nizozemskoj, odnosno ako postoji limit, mogu li fino od jednog do drugog koffe shopa pa pet po pet grama...Hvala svima na azurnim odgovorima. Ne bih bio ovako dasadan da nisam u velikim govnima. Pozdrav
mazar
LEGENDA12.299 REP73%
→ Zmaj
mazarLEGENDA
apr 2015.
apr 2015.#13
http://www.remedyspot.com/content/topic/64182-trigeminal-neuralgia/
"TN was one of my first symptoms..... yes, very painful!! i started LDN as
it was slowly going away and then it completely disappeared and hasn't come
back....its been 6 months......good luck:)"
Maximuse, volim ja travu, ali volim i LDN, u tvom slu
aju daleko je jeftinije nabaviti LDN nego ulje...
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#14
Hvala na aamanskom odgovoru. Sutra u doktora po recept. Vjerovatno samo za prvu pomo dok se opet ne dokopam prirodne medicine (ovo ipak izgleda neka teaka kemija). Btw ako mi Chili mo~e pojasnit to oko "automatike". Dosad samo jedamput sadio (neka Hvarska domaica) i nije baa najbolje ispalo. Zbilja se nisam nadao ovako brzim odgovorima. Hvala svima;izgleda da su jedino napuaeni danas ok. a to velim kao bivai policajac. (bez brige, ve deset godina sam pandursku zamijenio kuharskom uniformom)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#15
Ko travu puai, dobar je u duai ;)
Pod automatike je mislio na autoflower, odnosno na sorte kanabisa koje nakon odreenog vremenskog perioda procvjetaju, bez obzira na to koliko sati svjetla imaju tokom dana, ato znatno skra
uje vrijeme uzgoja, ali i smanjuje prinos u odnosu na sorte koje ne cvjetaju automatski.
Da bi ovo shvatio, moraa malo pro
itati o uzgajanju i sortama ;)
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#16
Shvatio. Malo mi tesko surfati u ovom stanju. Iz iskustva, koje su najbolje sorte automatike za ubla~avanje bolova i po mogucnosti koji link za narudjbe?
20 REP40%
→ Istraživač
Snjezana1971
AMBASADOR1.575 REP2%
→ Legenda
Snjezana1971AMBASADOR
apr 2015.
apr 2015.#21
Ako ~elia isprobati sa LDN-om ato ti je gore kolega napomenio javi se na PM.
20 REP40%
→ Istraživač
apr 2015.
apr 2015.#22
Vec sam uzimao tegretole, lyrice i sl...bacio sva ta sranja u kantu (ok, lako mi se sad pravit hrabar kad imam nesto malo hashisa...)problem je u tome sto radim prilicno gadan posao i lako se ozlijedit a dosad me sva kemija stavljala van pogona. U svakom slucaju, hvala na ponudi
Zagor77
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
Zagor77ISTRAŽIVAČ
apr 2015.
apr 2015.#23
A ovo CBD oil od RQS-a nebi aljakalo? 10ml 35eur
Vidim da ima samo 4% CBD-a.
Htio sam ulje preporu
iti ujni sa reumatskim artritisom. Mislite li da ima smisla probati sa tim uljem ili treba ja
e koncentracije CBD-a i (ili) THC-a?
Ig0r
LEGENDA13.565 REP86%
→ Zmaj
Ig0rLEGENDA
apr 2015.
apr 2015.#25
Ja sam bio narucio to ulje i mislim da joj to nece pomoci jer je to od industrijske konoplje , ja nisam strucan u vezi toga sto ti ujna ima ali ja sam ga uzeo bio za probleme sa spavanjem i nisam ga bas osjetio a kapao sam po 3 kapljice odjednom a to bi te sa pravim uljem osamutilo da se nebi mogo 3 dana dignut iz kreveta. Jako je rijetko i mislim da je razrjedeno sa maslinovim uljem u jako velikoj kolicini . Nije skupo pa te ne kosta puno probati a i ja sam na poklon od njih dobio jednu sjemenku automatika koja je upravo na klijanju :) Mozda te iznenade Royalci :) Pozdrav i sretno tebi i strinoj .
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
maj 2015.
maj 2015.#26
LDN ti je najlakse resenje za pocetak, iako ti legalno treba recept, sigurno mozes da nadjes i bez toga.
Dakle, koliko sutra kupi Naltrexone, rastvori tableticu u 50ml destilovane vode i uzimaj 4,5ml pre spavanja.
Drzim fige i javi utiske!
p.s. ne bi trebalo da uzimas painkillere, dok si na LDNu, a nadam se da ti nece ni trebati. Pokusaj bez lekova i iskljucivo sa LDN.
apr 2015.
1 / 26
apr 2015.
maj 2015.