LEGACY
Kronova Bolest
18 odgovora4,181 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
avg 2008.
avg 2008.#1
Vec duze vrijeme zivim s tom bolescu pa me zanima dal moze vutra bilo kako nastediti ili pogorsati bolest?
Do sada nisam nista primjecivao, ali zelim biti siguran da mi ne moze naskoditi.
Pa ako znate nesto o tome molim vas da odgovorite.
:cow_yellow:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
avg 2008.
avg 2008.#2
Nisam stru
an po tom pitanju, sjeam se samo da Michelle Rainey sa www.pot-tv.net ima kronovu bolest i da joj jedino vutra poma~e (tako bar ona ka~e)
EDIT:
Evo ti jedan zgodan video ...
85hd6JzP7LQ
13 REP26%
→ Istraživač
avg 2008.
avg 2008.#3
hehe, ako njoj poma~e nadam se da e i meni..
glavno da mi ne moze naskoditi..
naravno, ako netko zna jos nesto vise o tome ljudi samo se raspisite
:hippy:
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
avg 2008.
avg 2008.#4
A shto je u stvari Kronova bolest?ne morash pisat ako ti je crnjak...
Triptico
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
TripticoISTRAŽIVAČ
avg 2008.
avg 2008.#5
Ja na~alost isto imam Kronovu bolest al vutra mi niata ne akodi a kad imam jake bolove onda mi
ak i poma~e, nekako me smiri tako da mi bol postane druk
ija, lakaa. Mislin da vutra ne bi trebala smetati.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#6
Bolest probavnih organa ako se ne varam.Progooglaj pa ces videti. ;)
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
avg 2008.
avg 2008.#7
Michelle je lijepo objasnila, ako sam je dobro shvatio, par sati nakon uzimanja hrane dobije jake gr
eve i proljev, zna
i sve ata pojede joj je mu
enje.
13 REP26%
→ Istraživač
avg 2008.
avg 2008.#8
Ma to ti je upalna bolest crijeva i to je dosta gadno...s tim da ja nemam dijagnosticiranog samog krona nego nesto vise kao ulcerozni kolitis(nesto slicno kronu)... i bas mi je drago da vutra moze samo pomoci, tj da ne moze nikako naskoditi kod takvih bolesti...
inace, kod krona je stvar takva da nesmijes jako puno stvari jesti ni piti, jer inace ti je javljaju jaki grcevi, mucnine, proljevi itd..
Sad znam ato e mi olakaavati "crne dane"
:bong7bp:
korjenko
POZNAVALAC1.202 REP67%
→ Ambasador
korjenkoPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#9
Ma Praskaton ili imas krona ili ulcerozni kolitis, nema vise kao i nema slicno, iako djelom je slicno.
Cest problem je malapsorpcija tj. nedovoljna apsorpcija hranjivih tvari, cak do anoreksije.
Ako je uopce istina sto govoris, jedi puno vlaknaste hrane, slusaj svog lijecnika i smoke that joint! ;) fino otvara apetiti
13 REP26%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#10
Samo sam pokuaal
oveku donekle objasniti, makar ni sam neznam najbolje.
To
no je to kaj velia, jedi zdravo i puai zdravo :p
avg 2008.
1 / 10
avg 2008.
sep 2008.