VUTRA
ForumMarihuanaMedicinaKronova Bolest
LEGACY

Kronova Bolest

18 odgovora4,181 pregleda

avg 2008.

#1
Vec duze vrijeme zivim s tom bolescu pa me zanima dal moze vutra bilo kako nastediti ili pogorsati bolest? Do sada nisam nista primjecivao, ali zelim biti siguran da mi ne moze naskoditi. Pa ako znate nesto o tome molim vas da odgovorite. :cow_yellow:
bongashLEGENDA

avg 2008.

#2
Nisam stru an po tom pitanju, sjeam se samo da Michelle Rainey sa www.pot-tv.net ima kronovu bolest i da joj jedino vutra poma~e (tako bar ona ka~e) EDIT: Evo ti jedan zgodan video ... 85hd6JzP7LQ

avg 2008.

#3
hehe, ako njoj poma~e nadam se da e i meni.. glavno da mi ne moze naskoditi.. naravno, ako netko zna jos nesto vise o tome ljudi samo se raspisite :hippy:
Zabljak 1992POZNAVALAC

avg 2008.

#4
A shto je u stvari Kronova bolest?ne morash pisat ako ti je crnjak...
TripticoISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#5
Ja na~alost isto imam Kronovu bolest al vutra mi niata ne akodi a kad imam jake bolove onda mi ak i poma~e, nekako me smiri tako da mi bol postane druk ija, lakaa. Mislin da vutra ne bi trebala smetati.
GreenManAMBASADOR

avg 2008.

#6
Bolest probavnih organa ako se ne varam.Progooglaj pa ces videti. ;)
bongashLEGENDA

avg 2008.

#7
Michelle je lijepo objasnila, ako sam je dobro shvatio, par sati nakon uzimanja hrane dobije jake gr eve i proljev, zna i sve ata pojede joj je mu enje.

avg 2008.

#8
Ma to ti je upalna bolest crijeva i to je dosta gadno...s tim da ja nemam dijagnosticiranog samog krona nego nesto vise kao ulcerozni kolitis(nesto slicno kronu)... i bas mi je drago da vutra moze samo pomoci, tj da ne moze nikako naskoditi kod takvih bolesti... inace, kod krona je stvar takva da nesmijes jako puno stvari jesti ni piti, jer inace ti je javljaju jaki grcevi, mucnine, proljevi itd.. Sad znam ato e mi olakaavati "crne dane" :bong7bp:
korjenkoPOZNAVALAC

sep 2008.

#9
Ma Praskaton ili imas krona ili ulcerozni kolitis, nema vise kao i nema slicno, iako djelom je slicno. Cest problem je malapsorpcija tj. nedovoljna apsorpcija hranjivih tvari, cak do anoreksije. Ako je uopce istina sto govoris, jedi puno vlaknaste hrane, slusaj svog lijecnika i smoke that joint! ;) fino otvara apetiti

sep 2008.

#10
Samo sam pokuaal oveku donekle objasniti, makar ni sam neznam najbolje. To no je to kaj velia, jedi zdravo i puai zdravo :p

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se