LEGACY
Paraplegija, Parapareza! lječenje posljedica Kanabisom.
26 odgovora2,559 pregleda
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
nov 2017.
nov 2017.#1
Druatvo. Prvo zahvaljujem svima, svi ste pomogli. :thumb:
Ovako:
2009 g. Sam pao i slomio ki
mu. (do tad zdrav ko dren).
Bio sam nepokretan,od struka na dolje oduzet skroz.
sluaao sam doktore i sve radio kako su rekli.
Kad smo kod doktora, osim kirurga koji je napravio odli
an posao, drugi su mi viae atete nanjeli nego koristi. :mad:
Ajmo sad na konkretno lje
enje/ubla~avanje posljedica.
Dosad sam pio brdo ljekova, antibiotika, njih toliko da ako opet dobijem upalu mjehura.
Morau na "Profilaxu" ili trajni kateter jer sam postao imun na antibiotike. :(
Sad od "Trajna terapije" pijem (jedem i trujem se :drull:)
Toram: za bolove u ki
mi.
Voltaren: kad bolovi nisu jaki mnogo je bla~i od Torama, a vjerujem i bezopasniji jer Toram izaziva ovisnost. ne teaku al ipak.
Cerson: za spavanje
Mirzatem: za depresiju
Xanax: Za anksioznost kao i za smirenje od svega.
Prazine: da se psihi
ki rasteretim
co-Articel: za visoki tlak
Omnic Caps: za izmokravanje.
Takoer tu su i tablete koje kupujem u slobodnoj prodaji.
Vitamin c: zbog preventive upala mjehura i opeg stanja
Zatim razno razne tablete za stolicu. Jer se brzo naviknem na jedne pa mjenjam. Al kad imam domaeg voa i povra netrebaju mi jedino zimi, Ono ato kupim u trgovini ne radi. pojedem kilu kruaaka i niata eventualno prdnem :rolleyes: a od svojih serem ko grlica.
Da pijem dosta mljeka radi kalcija a i ljuske od jaja sameljem u mlin
iu pa ubacujem u hranu jer su navodno pune kalcija. `to meni treba za ki
mu.
Tu su i razno razni
ajevi i sl.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
`ta da ka~em!? 44 mi je godine. Od 2009 pijem tolike tablete, i zdravi organi su po
eli poboljevati.
Jetra najviae. to
no je osjeam, kao i bubrezi, neato ko da imaa kamenje (bio na pregledima nema niata od pijeska ni kamenja mramora i sl), al jetra je ote
ena i u jako loaem stanju.
Ko~a mi je isto
udnih boja, od ljekova i jetre.
(Ko~a je indikator problema.)
To bi bilo "lje
enje od moderne medicine. :grrr:
A sad lje
enje/ubla~avanje kanabisom!
Kako ste pro
itali problema brdo.
Prvo sam le~ao nepokretan, kakteterizacija, ovo on, tu je i nerazumjevanje obitelji,prijatelja... ukratko postao sam zombi. :zvezda:::drull:
Nikom dobar, usamljen,u besparici.
U tom svom bolovanju, slu
ajno sam sreo starog frenda. Zapalio sa njim i odmah sam se osjeao bolje. (nisam dimio od srednje).
Mislio sam da je to od "High" efekta i nisam tome pridodavao neku pa~nju.
Do sljedeeg puta, tada sam izmjerio tlak. Obratio pa~nju na sve ostalo i vidio da mi ne trebaju tablete skoro taj dan a i ujutro sam se probudio ljepo. :thumb:
Odmah sam ja to htio kupovati, ali kad sam
uo poato je uhhhh.:zvezda::
Pa sam od proale godine krenuo growati (loae).
Ali dok je bilo, promjene su "derasti
ne"!
Da ka~em i to, ja sam i bez kanabisa nakon nekoliko god ustao iz kreveta i kretao se sa atakama.
Tada mi je i promijenjena dijagnoza iz Paraplegije u Paraparezu.
Hodao sam sa atakama i na kratko.
Ali pretproalo ljeto sam puaio od outdoora, i to neku sativu. :puuuh::
Odjednom sam se preporodio. }ivnuo, kupio auti. Uhvatio se posla. Prestao piti dosta tableta.
Bio sam aktivan od jutra do mraka, uve
e bi zaspao ko top.
U po
etku sam imao u~asnu upalu svih miaia, procirkuliralo sve. :)
(Malo sam se raspri
ao u ~elji da ste bolje upoznati sa situacijom. )
Kada je nestalo mojih biljaka. Po
eo sam malo po malo vraati se na staro. :(
U
emu mi pomo~e kanabis kod drugih problema!
Kako ve rekoh, hodao sam sa dvije atake i na kratko! Sada hodam sa obi
nim atapom i mnogo du~e. Po prostoriji i oko kue ga ni ne nosim. :)
Od kretanja na koje me kanabis "natjerao" oja
ao sam mnogo.
Imunitet - Prije kad mi se netko nakaalje pod prozorom ja se prehladim! :p
upale mjehura svako malo sam imao.
Inkontinencija - veliko poboljaanje, ne trebaju tablete za izmokravanje.
Impontencija - poboljaanje uz"Dinamico" uhhh... ;)
Depresija - Ni traga:lol:
Bolovi - reducirani na minimim, koje mogu podnjeti bez da dodatno pijem tablete.
Alkohol- ni kapi, gadi mi se. (nisam baa pio ja sam od onih koji ne piju ali kad krenu neznaju stati dok ne zavrae pod stolom, a nezgodan do bola samo bi se svaao iaao bi se i tui a jedva stojm na nogama joooj.
E sad kako moji growovi do sad i nisu bili neato uspjeani, ni koli
inski ni kvalitetom.
Vjerujem da bi rezultati bili i bolji.
Sad napokon imam priliku lje
iti se biomix kapsulama zahvaljujui najviae doktoru @CilI -u
koji me vodi kroz proces. :thumb: :respect:
Pa sad ide ovako terapija:
Kapsule koristim od 26.10 malo manje od mjesec dana.
1 ujutro.
Uveo sam re~im (programirao sam se ;))
Uredno jedem na vrijeme, ato viae voa,povra (domaeg), kuvano i sl. o tome neu puno to ve svi znaju.
Ustajem u isto vrijeme i le~em.
Ne idem baa striktno na spavanje u odreeno vrijeme ali ustajem obavezno. (na mobu uklju
io buenje)
ali sad mi to ni ne treba probudim se i bez budilice. ali za svaki slu
aj nek stoji.
U po
etku je bilo nereda, nekih desetak dana samo sam le~ao, sjedio. neuredno jeo, nisam imao volje za rad ali sam se osjeao ok.
Kako sam po
eo smanjivati tablete i kapsule krenule "preuzimati" lje
enje, tako sam se po
eo i osjeati bolje, dobio volju za rad izbacio brdo tableta. (pokuaao naglo ostaviti sve ali to nevalja).
Sad od tableta pijem povremeno (Omnic) za mokrenje (pola tablete) i to kad osjetim da mi se mjehur neato meakolji ili neizbacujem dosta mokrae a pio sam tekuine. bojim se upale joa.
Vitamin c 500 mg.
Voltaren forte 50 mg samo kad me baa jako boli, ali vjerujem da e do kraja terapije i to se izbaciti.
Dobio sam volju za rad, kreem se dosta, ideje za napraviti neato bilo ukrasno ili potrebno samo pljuate.
Nisam razdra~ljiv, razgovaram sa ljudima. Javio sam se i nekima koje davno nisam
uo.
Ukratko druatveni ~ivot mi se popravio mnogo.
Na probleme sad gledam iz drugog ugla kao i openito na moj ~ivot. (iz dobrog ugla :razvaljen:: )
Nastavak u iduem broju........
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
nov 2017.
nov 2017.#2
Desilo se neato
udno zadnje dane. Odjednom sam izgubio apetit.
Reko koji je k. sad. :fuck:
Obi
no me spuca glad da bi zid pojeo. a sad niata tj. zadnjih dana.
Joa sam imao neato dima za smotati uve
e jer me kapsule puste do uve
e.
Ali nemogu jesti tj, nisam mogao. Jeo na silu neato viae tekuinasto da imam neato u ~eludcu. :oops:
E reko koji sam baksuz jebo me pajo patak.
Idem to sve razvaliti i boxove i biljke i sve ostalo... :mad: piti tablete pa dokle ~ivim, ~ivim! Jednom se mora i umrijeti. :grob:
}iv
an odem se istuairati. pogledam se u ogledalo.... wtf. pa ja nemam stomaka. :zvezda::
Alooo nisam debeo, ali mi se stomak napuhao od neredovne stolice, nekretanja, neuredna ~ivota onaj stomak kako ga zovu "pivski stoma
i" sam imao. :)
Zdravoselja
kom logikom zaklju
ujem da mi je kanabis regulirao tjelesnu masu (obrati pa~nju na izra~avanje :cool:) na moju optimalnu te~inu.
Navodim da prije nesree nikada nisam imao problema sa kilama, nekad par kila viae nekad par manje ali tu je to bilo. Vagu nisam imao, vidim i na pogled. Kaia nikad nisam nosio. Kupim taman "pantole" i godinama ih nosim bez da mi spadaju ili trebam da otkop
avam gornje dugme.
Jedino kad je kaka sahrana pa se nakrkam, potegnem i neku zidarku, onda se malko raskop
am pa krenem da ~alim pokojnika :rolleyes:.
Sad jedem ali ne ko prije, viae puta dnevno po malo. nema napuhavanja ni ni
eg sl.
Stomak miruje. Dau da mi se istetkaju i plo
ice. Nek ~ene u~ivaju u pogledu idue ljeto (nemogu biti sebi
an, pa ti mene ubij ;).)
Kapsule su mi preko dana joa uvjek ok i napreduju, ali uve
e posebno ako budem, budan du~e vidim da prestaju djelovati. samo sam jednom zloupotrijebio biomix kapsule pa sam i uve
e popio jednu. Kad mi je nestalo neki dan dima. (neu to raditi viae sory).
Slikao bi vam stomak prije i poslije. Ali imam puno tattoo-a, po kom bi me mogli prepoznati.
Vidjeu kako da to izvedem. volio bi da vidite.
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#3
Ja sam i mislio da uzimas jednu ujutro i jednu navecer..Zar uzmes samo ujutro jednu?
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
nov 2017.
nov 2017.#4
@hazeri mene @CilI vodi kroz proces i tako mi je reko.
(Vjerujem da je to zato ato ne umirem od raka pa da mi sad treba velika koli
ina. )
Da , jednu ujutro, malo me po
elo zezat uve
e pusti ali da se "durat" jutros sam odnio doktorici dvije kese tableta.
Da nedoem u napast uve
e. Izdr~au valjda joa koji mjesec dok ove moje ne stignu.
Kupio sami cfl-ki da osposobim mali wege box.
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
dec 2017.
dec 2017.#5
Blizu e 3 sata nou.
Idealno vrijeme da napiaem update.
Ponavljam: Ovo je samo moje li
no/osobno iskustvo. `to zna
i da Biomix kapsule nee svakom ko ima sli
nih problema kao ato su moji pomoi na indetinti
an na
in.
Sve zavisi jasno gdje ste slomili ki
mu na kojem dijelu, koje su vam poslijedice, kako ~ivite, kako se hranite, imate li podraku bli~njih, bioritam. Od kada bolujete,
ime su vas doktori sve trovali i sl. (od mene su napravili tabletomana pas.m...)
A da e vam pomoi openito i da ete se osjeati bolje, definitivno da.
Izuzev ako ne podnosite kanabis (ato je koliko vidim po forumu rijetkost).
Ok. Zaato reko da je ovo idealno vrijeme za update.!?
Zato ato izmeu ostalog, nemogu da spavam evo ve nekoliko noi za redom. A i bolucka me.
Kako stoji u prvom postu. Sve tako i dalje radim.
Zna
i kapsula ujutro. Ako imam ata da smotam, smotam ako ne ebg.
Onda samo popijem kapsulu.
Zgodno je i smotati ujutro jer kapsula krene raditi kasnije.
Problem je kod toga ato se brzo (barem kod mene) stvori tolerancija.
Pa mi je preko dana ok.
Ali kasnije poslije podne kada po
inje da popuata Biomix. Po
inje malo nervoza, bolucka me, uve
e nemogu da spavam.
Da se razumijemo, ja sam nezaposlen pa mi svejedno spav'o nou ili danju.
Jedino mi ~ao ato gubim bioritam.
`to se ti
e bola, on je mnogo manji nego ato je bio prije terapije.
Da nije tako nebi odnio neki dan doktorici dvije kese tableturina. :thumb:
`ta hou rei sa tim ato natrabunja ovdje?
Ne oslanjajte se samo na Biomix kapsule.
Stisnite zube, malo nespavajte ko ga j. proe to. Izaite aetajte. itajte forum.
Samo nemojte tablete troaiti izuzev ako nemo~ete baa izdr~ati bol.
`to vjerujem uz kapsule nee biti baa
esto.
Da obavezno uzmite mentora koji e vas voditi kroz sve to.
Mene vodi @CilI , ali on nema
arobnu kuglu a gatat u grah nezna. :p il ga je pojeo.
Pa ga obavjeatavajte o napretku i stanju, pri tome nemojte biti dosadni pa za svaku sitnicu
ovjeka cijepit.
Znajte da on i drugi iz medicinske podrake, imaju brdo ljudi kojima poma~u volonterski i sa srcem. Ali imaju i svojih obaveza, i problema.
`to se ti
e mog sad ovog problema da me popodne zeza opet. Probau joa koji dan izdr~ati.
A ako ne bude ialo povisiu terapiju (joa jednu Biomix kapsulu predve
e tj, kasno popodne).
Sto posto e pomoi. :banana_rasta: Ako ne nabavim kapsula, nau dima makar uli
arke.
Al tablete ni u ludilu. :objesen:
Nastavak u sljedeem broju......
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
dec 2017.
dec 2017.#6
Evo mali updejti.
Proale su zpazme u nogama.
Mogu sad da spavam (nadam se da se nee promjeniti)
Re~im isti ili sli
an.
Tlak ok.
Mokrenje poboljaanje veliko (umal ne rekoh piaanje :))
Tablete gotovo niata.
Smanjio i cigare.
Opet dobio volju za sve i svaata.
Danas vidim na fejsbuku jedna osoba koju poznajem tra~i pomo!
Aj reko da pro
itam,,,, tjeraju ih iz kue, (ima mu~a i malu bebu).
Ina
e se brinu o psima imaju ih preko 20-30
Znam ih isto puae, ali nisam se htio puno dru~iti snjima jer su "poznati po tome".
Nee niko da im da kuu na koriatenje, mada ovdje kue zjape prazne, na svakoj drugoj stoji "Prodaje se".
Al nek propada samo da ti "aaiaari" mu tu ne vraljaju :mad: .
Pokuaavaju skupiti pare da kupe neato za par hiljada samo da je koliko toliko blizu civilizacije. I ima ikakve uvjete.
Pa su se neki javili u komentar da bi kad bi bili ljudii donirali svak po 10 kn. iz opine samo. ti ljudi bi se spasili a i ~ivotinje.
Rekoh u sebi pa ata i meni zna
i 10 kn. netrebam ni slati idem sutra proaetati do njih i odnjeti bar 20 kn.
Ma malo je 20 kn, al' nemam ni ja, neznam kako u do 22. -og ma snau se ja...
ajde bogati ko da sam jednom danima jeo samo krumpira na sto na
ina za hard disk ili bolji procesor :fuck:
Zapio po par stoja eura. jer mi bio eif. :cool:
Ma malo je 20 kn al imam ja kompjutera, laptopa, srednje generacije doduae.
Pa zapakovo jedan laptop.
dvije kese pune cedeova sa fimovima igrama...
Znam da nemaju oni to. A a vole. Idu na net preko jednog moba oboje.
Evo sad ga pregledavam nisam ga ni palio dugo, malo da ga o
istim, osvje~im. digo sistem drajvere joa da im nabacam muzike filmova instaliram igrica (neznaju oni krekovat i to).
Osjeam se :let: .
Znam da nije ljepo pri
at kad nekom pomognea, ne tra~i niata zazuvrat niti se hvali ina
e nisi napravio posao.
Barem je to moja logika. Koju sam nau
io od ljudi sa ovog foruma.
Ali sam komentirao na fejsu da u doi ja nanoge, da neaaljem poatom jer smo blizu a na ra
unu imam samo minus.
Da vide i drugi i da se priklju
e kad imam oko 1000 "prijatelja" na fejsu... Veselim se njihovim objavama, ata su jeli danas, pili. ko se skim sreo pa kavu popio. A nekako mi najmilije one slike kad se slikaju pored tueg auta ili kakve pile od motora pa se namjesti ko da je njegovo ili planira baa takvog kupiti,,,jest al u kineskom aopu. onaj bez baterija jer znam konja i znam da nema ni za cigare.
Morau i ja zaklju
at se jedno deset dana, ne paliti svjetlo... Pa u photoshopu napraviti sliku sebe nee na jahorini ili alpama kako malko zimujem :cool:
joa dodat kak'u koku kao poveo je sirotu da se ne dosauje.
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
dec 2017.
dec 2017.#8
Ne'a sta... Plemenito...
(al ovo sa Jahorinom ti je dobra fora, nasmijao sam se naglas, moji mislili da sam puk'o s glavom)
:D
prosto oko
AMBASADOR2.307 REP23%
→ Legenda
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
dec 2017.
dec 2017.#10
Ajmo raja na noge lahke. :sun2:
Poaten svijet u ovo doba ustaje pali :idea: ode do boxa da vidi jel sve u redu.
Zatim u wece da se olakaa il pod kakvu bukvu, joai nije bitno,,,kolko mo~e. :poop:
E onda turi kahfu na plin ako ima plina, ako ne jebg. onda na struju.
(rijetku kavu stavi, nemoj mnogo di~e tlak, nemoj krnut ni dvije kaaike aeera. Ve pola jedne. Nek su sad blagdanski popusti pa aeer jeftin. pusti ti to).
Zatim iskaaljea sve iz sebe iz plua (misle komaije da mi auto nee da upali, a nije ni dizel. )
Usput psujea ma
ka koji ti se cijelo vrijeme podnoge podgura, i vazda gladan. Nesmjem ja do kuhinje da pristavim kavu on ve tr
i i umiljava se pod noge, lopov misli ja u neato jesti a njega u zaboraviti, a tri posude sa hranom pune ima + jedna za mljeko i kuvanja i tako da srkne gospodin nekad malko kaaikom.
Nepaae mu stalno ta ma
ja hrana, voli i ovo moje prirodno. :rolleyes: a da ulovi miaa, ne pada mu ni na pamet.
`to da lovi ru
no (aapno) kad zna da e ludi gazda stavit miaolovke i ljepila i kojekve sad lova
ke nove metode.
Pametan ma
ak dr~i do sebe. (Milentije, Mile ma
ak za prijatelje).
Uz kavu zapalia sad neznam ata da ka~em,......ma :puuuh:: roaci sjeda samo tako. (garant, testiro ja).
Ako imaa opet ka~em "ako" ako ne ti samo pij kavu, vidi jel osto neki opuaak od cigare, da je ostalo iata pa smotaj i zamialjaj da je joint.
Nek ti maata radi.
Nemoj po forumu slu
ajno da bi otvorio "Zavraene dnevnike" jer e te oprat takva nestrpljstivost, da ea dobit popizdikus. :zvezda::
Neeee samo one indoor pod malim sijalicama "low budget" koje su tek izbacile listi, e to mogu.
Tu se ja pronalazim.
E sad joa malo pa kapsula. nije joint. izgleda kao kapsula farmaceutske industrije, ali u ladici di je bilo PRAVIH tableta,praakova mixeva, vitamina. sve lje
e samo tako, e u toj ladici malo ima tih tableta, samo biomix kapsule, par kutijica za tlak, izmokravanje, ato reko naa narod "zlu netrebalo"
ali imam ja negdje slike tih koji POMA}U (pa u postavit') a nisu ni skupe, samo ato ti ih treba sve viae i viae, a na njihovu ~alost. "na vas su baa ove jedne izazvale gadnu reakciju od koje vam ko~a se ljuati, al nije to niata ima krema, za oto. samo 80 kn. prije ialo na recept, al ovo kriza ata mi doktori obi
ni, dobijamo po 1.000 eu. a vozi dvije godine starog pe~oa. Ja se u takvom u ~ivotu neu ni provozat. A na posao doe kad joj ejf, ode kad je prijateljca zovne na kavu, ona sko
i upali auto i ode. Gdje ete doktorice? pitam ja ( ve hemeroidi mi po
eli pucat sjedei.)
"Hitan slu
aj moram na~alost al brzo u ja"
To "brzo" traje sat pa i dva a onda je vrijeme i pauze valja ~eni odmorit od tolika posla, pa i pojest neato i ona je ~ivo bie. :mad:
Tu je taman i pauza pola sata ali ajde nismo u japanu jel pa se otegne na 45 minuta.
Sad je ualaaa,,,,,, aj falim te bo~e nek sama ateist.
E onda ue neka baba, pa dok joj istuma
i kako je ~iga na ovo vrijeme a i snaja je iznervira pa bi i tlak da joj se malko provjeri....:rolleyes:
Ma jel baba izaala ve je njena prijateljica sa drugih vrata sa dvoje djece uletila a djeca imaju prednost.
Pa kontam da rentam ne
ije dijete. Eto ako ko ima da mi pozajmi nek se javi u inbox. Vraam ga
im proem od doktora.
Nek ona zna da i ja kao invalid imam tu prednost ali je ne koristim, jer ako ikako mogu ja u izdr~ati mo~da je nekom i gore.
Al brate ato je previae previae. Do 1 ako si obavi obavio, poslije ona ne prima pacijente jer mora puno da piae. (ka~e: Zakomplikovali su nam sa puno papira) Ni netreba iz kancelarije, ode ona kui valjda mo~e i od kue.
Cr
e radei, al eto baa ja nisam stigao jutros na red "kako mi je ~ao, al nisi ti daleko" zna ona meni rei tako, valja malo da proaetaa. Nisam daleko istina, al ja nisam doaao u kafanu doktorice da se naroljam, ve me boli pa mi nije ni do hodanja ni sjedenja po cijeli dan
ekajui tebe.
A odoh ja pa se
ujemo tj. dopisujemo.
Tako vam izgleda kad ujutro ja idem doktorici mojoj miloj dragoj ili kojem SPECIJALISTI!
Zato ovaj pacijent je sad popio kavu. Spakovao ruksak sa laptopom i odoh ljudima to odnjet, a evo nae se joa kojekakvih drangulija od te tehnike. pa nek prodaju bar ili tom djetetu nek se igra.
E to je meni bolje nego otii doktoru.
Samo na~alost nesmjem im pri
ati o marihuani. Mada su mi dragi, ali od kako sam pao frka mi je priznajem joa vea.
Aj pa se
ujemo.
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
dec 2017.
dec 2017.#11
Iz prehrane izbaci mlije
no i one eksperimente sa ljuskom jajeta. To je kalcij kojega tijelo teako mo~e iskoristiti, a mlije
ni proizvodi zatvaraju probavu, pogotovo zreli sirevi. Usput i proizvode hrpu sluzi u sinusima i bronhijima pa ote~avaju disanje. Ljudskom tijelu najbolji kalcij se nalazi u kupusnja
ama i grahu, sezamu i oraaastim plodovima.
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
dec 2017.
dec 2017.#12
"mali" updejti.
za 8 dana e bti 2 mjeseca kako koristim kapsule (jednu ujutro)
Tlak normalan
Piaanje ide bez tableta
Bolova nema, nekad malo ~ulja nije problem.
Kretanje sasvim ok. jest sad zima pa malo i ja viae sjedim. Al' dosta po kui radim, cjepam drva, re~em i na ruke
esto mada imam elektri
nu pilu. ali
isto radi vje~banja. Mislim da sam ve rekao da ja nisam sportski tip, ne volim raditi sklekove,
u
njeve
Ono sto puta jedno te isto me smara. :drull:
Zato rae radim fizi
ki, mislim da mu doe na isto viae,manje.
A i bolje se osjeam em sam se kretao, em sam neato i uradio danas pa sam zadovoljan uve
e.
Glava ova moja luda :crazyd: je ok ato mi je i najbitnije.
Stabilan miran, mogu raditi bilo ata, nikad mi nije dosadno.
Mali "problem" nemogu spavati, neznam dali me to "vozi" kanabis!?
Ja ne osjeam onaj efekat :let: koji je bio u po
etku, je nestao odavno.
Nije da mi puno neato smeta, kad ne spavam radim malo foto i video obradu na kompu. Uvjek imam neku zanimaciju.
Prehrana uhh jedem ata imam zadnje dane, ovaj mjesec napokon u platiti i zadnji dio kazni (prometnih)
pa u opet nastaviti sa zelenilom i zdravom prehranom, odmah se to odrazilo na :poop:
Alkohol ne mogu nikako sad, mislim da mi neko i plati da ja to nebi pio.
Kad se samo sjetim svojih nedavnih velebnih pijanki odma me spucaju tri ptsp-ija.
Ja sam od onih koji kad krenu ne znaju stat dok se ne sruae pod sto, a ato mogu :poop: kad sam pijan ala brao draga. :fuck:
Inkontinencija: imam mnogo bolji osjeaj. ali mi zna "pustiti" malo, kad se neato napregnem.
Cigare tj duvan sam smanjio na minimum, neato mi se ne puai, tome se nisam nadao od kapsula, mada sam primjetio da kad :spliff: ne puai mi se dugo.
Vidim da u ubrzo i ja biti od onih koji samo puae travu. Liae u ostavljati isto kad mi nestane cvjetova.
Eto toliko, i hvala @prosto oko na daru. ;)
evo i pjesma za vas na jutubetu
enU04qTvF6c
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
dec 2017.
dec 2017.#13
Kada bi nadodao jos jednu kapsulu navecer...dali bi ti stanje bilo bolje?ne znam,pitam jer me zanima:)
Svaka cast..neka si odhebao kemiju:respect::thumb:a i cugu..ok je pivo kroz pricu,druszvo...ali kad je to ubijanje onda bolje nikako
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
dec 2017.
dec 2017.#14
vidiu hazo sa cill-ijem, od kako ne pijem tablete, nestao je i onaj osjeaj u bubrezima i jetri ko da imaa kamenje, :banana_rasta:
uve
e sam izvodio jogu po krevetu. Preko dana taj osjeaj nije toliko smetao ali kad se umiria uve
e za lei nikako se namjestiti.
Alkohol!? Zavidim ljudima koji popiju par piva dnevno ili
aaica ~estokog. Ja sam to pokuaavao ali neide :rolleyes:
Izbjegavao sam ja alkohol i prije, ali nije baa ialo pa bi se tako otprilike mjese
no jednom nekad u tri mjeseca. naroljo brate ubio bi se. :drull:
I obavezno neko sranje napravim ako niata barem izvrjeam nekog :crazyd:.
Zaboravio sam rei i centar za ravnote~u mi bolji. Prije bi na svako deset koraka malo me zanijelo. Sad rijetko.
Probao sam voziti biciklo, ide, mogu, ali me ipak strah, tako da niata na dva to
ka.
nov 2017.
1 / 14
nov 2017.
dec 2017.