Pozdrav svima, kao sto i vidite nov sam ovde i nazalost naterala me je muka da ovo sve pisem ovde. Da mi neko ne zameri, kazem na~alost jer bih mnogo viae voleo da sam ranije pisao ovde i razmenjivao iskustva o nekim veselijim temama. Unapred da se izvinim sto cu biti opairan jer uvek smatram da sam ostao nedore
en i onda piaem i piaem, praatajte unapred. itao sam mnogo ovde i pokuaao da se informiaem ato viae, ali uvek ostanu neke nedoumice koje se nadam da ete mi pomoi da otklonim.
Ocu mi je 23.03.16. dijagnostikovan rak pluca( smatra se da je tu primar /bronhoskopijom pH nalaz je bio negartivan/ mekotkivne promene donji rezanj desno 55mm, prekarinealno lgl 22mm, parakarinelno lgl 17 mm) sa metastazama na mozgu ( dr. kazu da su male tj ne prelaze 10mm ali ih ima izmedju 10-12 kom) jetri ( jedna promenaod cca25mm) kao i uvecane zlezde u sredogrudju kao i voluminizovan desni nadbubreg 14mm. Prognoze lekara su o
ajne :( da neka~em nisu dobre. ALI MI }ELIMO DA }IVIMO ON }ELI DA }IVI i zato neemo da se predamo bez borbe !!! kao ato moj sin meni ka~e, ina
e ima sedam godina: " tata,
ovek je ~iv dokle srce kuca!" Tako da u ja za mog tatu, a on za svog dedu, da se borim dokle srce kuca !!! Nema predaje !
Zbog gore navedenog stanja, uz savete mnogo lekara poslat je na ato hitnije zra
enje glave tj nama je savetovano da ato pre krene sa zra
enjem glave, kako bi se napredovanje metastaza u glavi zaustvailo ato pre ( saznali za metastaze na mozgu nakon MR 30.03.16).
Kada smo to sve saznali, otac mi je bio u jako dobrom fizickom i psihickom stanju, posledica i simptomi se manifestuju tako sto mu na 3-7 min utrne tj trne jezik i leva strana lica ( i prica kao pijan), par puta dnevno, i konstantna promuklost tj kada se probudi neko vreme prica prilicno normalno , a posle toga nastaju poteskoce u vidu promuklosti i ote~anog govora. i danas
Odmah nakon MR glave odlucujemo se za lecenje uljem kanabisa. Posto sam slab poznavalac kanabisa-marihuane ( probao jesam, par puta :) ali me je uvek nekako loae "radila" u vecini slucajeva sam imao utisak da nevladam sam sa sobom posle duvanja tako da se tu moje iskustvo zavrsilo, mislim da su to bili napadi panike ) krenuo sam u raspitivanje ata i kako, nailazim i na Vas gde dosta toga
itam i saznajem. Kako bih sto pre krenuli sa terapijom prinudjen sam da kupim ulje od ne tako pouzdanih ljudi ( u moru ljudi sa kojima sam se sastao u vezi ulja, ovi su mi odavali najvise poverenja ) i ne tako pouzdano ulje, kazu da ima 90% thc 6%cbd. Ali ne odustajem od ideje da krenem sam u sadnju ako Bog da i ulje da dobre rezultate.
Krecemo sa konzumacijom ulja od 11.04.16 po pola zrna pirinca dve veceri, on kaze nije mu nista i ne moze lepo da spava. Povecavamo dozu na jedno zrno pirinca i tako dva dana, aletu nista, kaze : "sine od ovoga meni niata" (a ja ga pre toga dobro pripremio da u slucaju ako ga previse "pukne" da se neplasi , da ce da prodje , da niko nije umoro od kanabisa itd. bas sve kao sto ste ovde i pisali ) ja onako pod utiskom da su me zavrnuli za ulje, uzmem ja pred spavanje pola zrna, gle cuda ni ja ne mogu spavati niti mi se ista dogadja. Sto posto ubedjen da su me zavrnuli za ulje. Sutra uzmem ulje razmazem po belom papiru ono bas kao sto ste pisali , ulje ima isti izgled kao sto ste opisivali, nema trunja, isto se razmazuje tj ravnomerno itd. ja ti tu resim da uzmen celo zrno dok nespavam bas da vidim dali e me odraditi. Prvih pola sata nista, sat vremena nista, sat ipo nista , i posle dva sata aou u glavi kao da sam odsutan i pijan, malo odspavam velim pustice , ma sipak , pojacava ... moram hitno neki mejl da posaljem , ne mogu da se ulogujem na mejl tj ne mogu da potrefim sifru :) aj kazem malo pustilo ( recimo proslo je 4,5h od uzimanja) idem kuci da spavam ( posto sam ozenjn i ne zivim sa roditeljima ) sedam u kola i krecem da vozim gde kapiram da me ovo nepusta uopste , cinilo mi se da sam tih 6km udaljenosti vozio jedno dva sata umest 20min... spavao kao beba do ujutru, cak mi se i ujutru
inilo da sam malo pod dejstvom. I tako mi do danas sa tim uljem dosli do ujutru 2. zrna popodne 2,5 zrna uvece 3,5. zrna. Ali nas ubede da od 18.04.16 krenemo na zracenje glave. I tu pocinju da se javljaju promene koje ne znam dali su od ulja ili su i od ulja i zracenja, aletu se non stop spava. Ustane jede i vrati se spava ( kaze da je malaksao i da mu se non stop spava , a inace je hiperaktivan , radoholicaer , ne moze ga covek zaustaviti. Tako da imam par pitanja na koje nemam odgovore.
1. itao sam ovde da pada pritisak od ulja, kao sto mu je i nizak ( zato je i prestao da uzima terapiju za povisen pritisak) , dali je moguce da mu je puls nizak od ulja ( 45 otkucaja u min) , to me malo zabrinjava ?
2. dali da pokuaam da mu nadjem neko drugo ulje , jer ga jako nervira sto nevlada sa sobom i sto non stop spava i ne mo~e niata drugo da radi?
3. Dali u Sloveniji, negde, moze da se proveri kvalitet ulja tj sastav, jer nikome ovde u Beogradu neverujem, pa bih uzeo od par "proizvodja
a" po malo i odneo da se proveri, kako bih znao od koga da kupiujem ulje dok nenikne moj lek. Poato planiram da odem do Slo. da kupim seme jer za kupovinu gotovog ulja ponestaje para.
Unapred hvala na odgovorima i unapred se izvinjavam ako sam ponavljao neko od pitanje na koja vec postoje odgovori ovde po forumu , ali sam se stvarno trudio da se ne ponavljam i da ato viae sam nadjem!
Hvala puno i ~ivi bili !