LEGACY
"reclaim" alkohola (etilen 96%) kod izrade RSO ulja
36 odgovora1,774 pregleda
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
trubabubaLEGENDA
jul 2015.
jul 2015.#1
dali je neko od vas napravio sistem "reclaim"-anja alkohola kod izrade ulja.
namjera mi je radit sa 96% etilenom koji je jedini 100% "zdrav" i koji kosta mnogo.
nesto ovak:
http://skunkpharmresearch.com/alcohol-reclaim-still/
kad etilni isparava opet ide etilni? ne javljaju se neki drugi mozda tipa methilni, aceton i ostali koji se pojavljuju kod klasicne destilacije?
gdje ste nasli najpovoljnije etilni 96%?
ja naso najeftinije 130kn za 1.5l :(
lp
mala MARINA
ENTUZIJASTA434 REP59%
→ Poznavalac
mala MARINAENTUZIJASTA
jul 2015.
jul 2015.#4
U Beogradu ti je Etil alkohol 96% 280din-1l.
To ti je oko 2.4e
Medicinski benzin 420din-1l (3.5e)
komsijin mali
POZNAVALAC1.279 REP75%
→ Ambasador
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#12
pa i mene to cudi mogu naci 70% ali 96% jedino ima u apoteci a tamo mi govore imamo ali ne za prodaju i onda trazi razlog sta ce mi ...
dobio sam na poklon litar ali kad mi trebao iduci put morat cu narucitvat sa neta...
Otto Grunf
LEGENDA7.374 REP24%
→ Zmaj
Otto GrunfLEGENDA
jul 2015.
jul 2015.#13
Tako je i kod mene,
ak su mi i za litru 70% u apoteci rekli da se mora naru
ivati, pa mi na kraju prodali za 4,5e . Kao ostala im 'litra viaka'...
A 96% nema nigdje po supermarketima(BiH/RS)
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#14
valjda je to samo kod nas ne znam.uglavnom alcohol hash je gotov zeleni se posuda cekam da se osusi do kraja greskom(nestrpljivoscu) sam prerano zapalio jedan gori ko lokomotiva prepao sam se hahaha
Otto Grunf
LEGENDA7.374 REP24%
→ Zmaj
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#17
ma znam kod vas se to moze kupit gdje god ocet vamo je druga situacija sva sreca znam dosta ljudi iz srbije pa ce poslat ljudi paket :D
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
jul 2015.
1 / 19
jul 2015.
jul 2015.