LEGACY
IZRADA ULJA ZA LJEČENJE - "WINTERIZATION" METODA
20 odgovora2,049 pregleda
Medi - Canna
AMBASADOR1.541 REP1%
→ Legenda
Medi - CannaAMBASADOR
sep 2017.
sep 2017.#1
Otvaram novu temu o jednom druga
ijem na
inu izrade ULJA za lije
enje. Do sada sam nabavljao materijal i radio ulje RS metodom. Kako sam napravio svoj prvi GROW i to sorte Pineapple Chunk, Skunk i Tutankamon odlu
io sam sve tri sorte pomjeaat i napravit ulje WINTERIZATION metodom. Navodno bi na takav na
in trebao dobiti vrlo kvalitetno ulje u kojem nee biti klorofila i nepotrebnih masnoa i sastojaka iz biljke ve e ostati samo kanabinoidi i terpeni. Molim za sugestije prilikom ovog pokusa.
Ajmo:
- imam 100 g osuaenih cjetova koja sam usitnio ( Slika 1. )
- materijal u ostaviti na -27C da odstoji 48h (Slika 2. )
- kao otapalo koristim Izopropanol 99,99% kojeg sam isto stavio u frizer na -27C
Long balls Larry
LEGENDA9.867 REP49%
→ Zmaj
42 REP84%
→ Istraživač
MementoKuri
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
dec 2018.
dec 2018.#8
vinterizacijom se ne mo~e dobiti ulje iz ni
ega jer je to samo jedan od tehnoloakih postupaka "
iaenja" odnosno rafiniranja ulja.
edit: kad je tema ve dignuta iz mrtvih.....
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
stanko ja
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
3 REP6%
→ Istraživač
avg 2019.
avg 2019.#11
Zna li netko koja je najmanja kolicina cvjetova za raditi ulje...hvala i pozdrav
Stanaccc
ZMAJ27.368 REP
StanacccZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#12
@Fenix66 - nema granice!
Ako imaa isopropanol,med.benzin(medicinski) 99.9% alkohol.
Kuhalo za ri~u(mada mo~ea ostavit, da ishlapi alkohol)
Od 5g canabisa, dobijea 1-1.5ml RSO ulja.
To ti nije za lje
enje! Eventualno, da radia kremu, pa je dovoljno, ali ovako za rekreativno puaenje se ne isplati!
Imaa ovu tehniku : https://www.vutra.org/threads/old-school-trim-hash-oil-bez-kuvanja-hedovacha-vutra-rakija.12658/page-28#post-619507
Naravno, staff nemora i
i u rakiju, nego u rizlu!
sep 2017.
1 / 12
sep 2017.
avg 2019.